FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 18 avg 2025, 19:36

Nema Elezija sigurno 20 dana ako je rame ispalo...

MSOZ101
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 18 avg 2025, 19:41

Evo Amar napustio klub kako napisaše neki i da im vjerujemo jer su baš upućeni.

boki86
Postovi: 5142
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 18 avg 2025, 21:08

Beganovic rijetko glup igrac, helem, sta je sa cimijem

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 18 avg 2025, 21:20

boki86 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:08
Beganovic rijetko glup igrac, helem, sta je sa cimijem
Mojne tako dobar je Bega, navodno sutra zakazan ljekarski tako piše SPORT CENTAR portal pa vidj.

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 18 avg 2025, 21:25

boki86 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:08
Beganovic rijetko glup igrac, helem, sta je sa cimijem
Nek si ti pametan
ISTINA ZA VEDRANA!

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 18 avg 2025, 21:39

Saničanin bil nam šta valjo vidim slobodan ...

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 21:43

visokohz je napisao/la:
18 avg 2025, 21:39
Saničanin bil nam šta valjo vidim slobodan ...
a fali nam stopera za 9-1-1 formaciju :D

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 18 avg 2025, 21:45

visokohz je napisao/la:
18 avg 2025, 21:39
Saničanin bil nam šta valjo vidim slobodan ...
Ako Ismira uvedu u sejtansko menađersko kolo, ne bi se cudio da uleti, ja se nadam da Sanicanin nece nikad potpisati za nas. Cist primjer menađerskog igraca, nimalo kvalitetan.

bosnas_
Postovi: 4455
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 18 avg 2025, 21:52

boki86 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:08
Beganovic rijetko glup igrac, helem, sta je sa cimijem
Beganovic je ok igrac, pogotovo u odbrani.. dobar potez je produzenje ugovora. Prosle sezone je bio bolji, ali uce on u formu uskoro nadam se..

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 18 avg 2025, 21:53

Kod Beganovića jedino za pohvaliti je trka tačnije veliki broj ponavljanja. Glava uglavnom zabijena u pod i posljedično više loših nego dobrih odluka i poteza. Imam osjećaj da je s tehničke strane u padu umjesto da napreduje.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 18 avg 2025, 22:09

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 avg 2025, 15:15
Ne bjezi niko od toga da smo bili losi ali ljudi malo realnosti.

Ne znam odakle i zasto se stvorio taj stereotip ako smo losi da nas imaju pravo kar.ati koliko hoce.Zasto?Zasto mi nekada ne mozemo bit losi i pobjediti naguzove 1-0/2-1 kao sto oni rade vise od pola sezone,zasto nama ne moze neka frljoka uletiti.Znaci mi moramo izdominirati da bi pobjedili a ostali znamo kako upisuju pobjede.

Ne volim ni ja bjezati od ekipe i gresaka,naravno da treba ukazati ali neke cinjenice su cinjenice.4.gol sto je priznao Radniku na Kosevu nama ne bi za 100 zivota priznao posto nam je prosle godine cist gol u Bijeljini ponistio.Znaci ova situacija Radnika je mega ofsajd za situaciju u koju se Kyeremeh bio nasao prosle sezone.Naravno vi to ne pamtite ali pamtili bi da nismo dobili.To prvo,dakle nije isto kad igras 3-3 i ganjas gol za pobjedu i kad gubis pa se cupas da ne zijanis.

Dalje,penal u Doboju cirkus.Takodjer nije isto gubiti 1-0 i 2-0.Na kraju se ispostavilo da smo izgubili zbog tog penala

Ja ne znam sta je vama ba ljudi,nisu to greske na 3-0/4-0/4-1 pa da kazes hajde yebat ga.Ni tada ne trebaju proci ispod radara a tek sada.Bili smo losi ali nismo zasluzili da izgubimo nijednu.I onda dodje novi trener tek odradi 3-4 treninga,promjeni skroz sistem,opet pobjedis i stvoris jos 3-4 dobre prilike i opet ne valja.Pa sta treba vise?I uvijek se na treneru lomi.E nek vam Borac ima igru u pm ljudi im se sklanjaju jedan sut za 90 minuta nebu pod obakle i opet jedva dobiju
Kad se sudjenje sredi i kad budu svi igrali kako treba a ne ovo zamazivanje ociju i igrokaz od jucer onda mozemo igru komentarisati i pljuvati.Kad posteno izgubimo bez mrlje treba to prihvatiti,nije nikakva sramota medjutim ovo sto se nama radi u prva 3 kola je samo uvertira sta nas ceka u nedelju.Hoce li nas predsjednik zastiti i kako ce se reagovati vidjet cemo.Ne znam kako mu se da vise.
Nema puno opcija kad je pitanje reakcija FK Sa na suđenje u eri Vice:

- uprava na čelu je nemoćna i posvetila se drugim segmentima profita/razvoja/investiranja (nazovi kako hoćeš)
- pomirila se lično sa tim i namiruje se iz nama manje poznatih projekata
- radi nešto na tome da se zaštiti ( velik iznos za prelazni rok kojim se pokušava ući na kvalitet više kojim bi uzeli titulu bez obzira na sve)
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 18 avg 2025, 22:20

mirzatele je napisao/la:
16 avg 2025, 00:21
Cimirot je dogovoren, najvjerovatnije u nedjelju zvanično, dok prođe utakmica.
Kao što sam rekao prije par dana, čekalo se da prođe utakmica i da se završe zadnji detalji.
Dobrodošao nam Cimi :salut:

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 18 avg 2025, 22:25

luckystrike je napisao/la:
17 avg 2025, 18:52
Zna li neko šta je s Ristićem i dokle je Mamas s oporavkom?
Da li je neko možda svraćao u Fan shop večeras i uspio saznati nešto više o fazi oporavka povrijeđenih igrača?

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 18 avg 2025, 22:40

Samozdravlje je napisao/la:
18 avg 2025, 14:54
Kyle88 je napisao/la:
17 avg 2025, 11:12
Samozdravlje je napisao/la:
17 avg 2025, 00:42


Ti si moj covjek :clap: Bralic(191), Turda (188), Paskalev (186 cm), nije nizak ni Ristevski(185). Od prve trojica traziti i uigrati
stoperski par. Sa Jattom, pa i Kyremeh mogu dobro skociti. Uz dobrog na izlasku Banica, ne bi imali problema na prekidima.
Naravno dok se vrate Gojkovic (195 cm) i Mujkic (189 cm).
Mujkic def skok je inace kritican, ne znam sto se zaziva toliko na stoperu kad bi bio bolji na LB.

Ristovski u ovim utakmicama mimo derbija bi po mom nekom skromnom sudu bio bolji na stoperu nego na beku, jer bi imao vise prostora za iznijet loptu (naravno da ga zatvara Jatta ili sl), dovoljno je brz da stigne kontre bez klizecih startova i dovoljno inteligentan i iskusan da se zna postaviti.

Generalno mislim da nam ne treba puno igraca u zavrsnici kad malo ove automatizme sredimo nego da samo trebamo pronaci nacin da imamo na lopti Adema u nekoj zoni 11 ili 14.
Uz duzno postovanje, onda Ljajic moze igrati zadnjeg veznog, a Cimirot AM. Moze , ali ...
Sut(realizacija) i centarsut (asis.) borbenog i pristojnog Beganovica i Ristovskog, po meni i vjv. vecine neuporedivi.
Naci od ponudjenih 4-5 stopera najbolji par (Turda - Paskalev) (?) i u narednih 20 dana uigrati. Tj. svi na prirodne pozicije.
Ja ti pisem o tome kako je najlakse sa ovim igrackim kadrom doci do 3/3 terena i posluzit Adema.
Ukoliko Cimirot dodje to je onda sasvim druga dimenzija.
A i da dodje Turda i Paskalev ne mogu igrati skupa kao prvi stoperski tandem jednostavno nam fali brzine tu.

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 18 avg 2025, 22:56

luckystrike je napisao/la:
18 avg 2025, 22:25
luckystrike je napisao/la:
17 avg 2025, 18:52
Zna li neko šta je s Ristićem i dokle je Mamas s oporavkom?
Da li je neko možda svraćao u Fan shop večeras i uspio saznati nešto više o fazi oporavka povrijeđenih igrača?
Mujkic za 2 sedmice , Mamas vec odavno trenira sa prvim timom.
Obojca ( Mujke i Gojkovic ) kazu da je prestrašan igrac
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 avg 2025, 23:03

Kako li cemo uklopiti 4 defanzivna vezna sami Bog zna
Svi hoce da igraju sem eto Julardzije
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 avg 2025, 23:17

MSOZ101 je napisao/la:
18 avg 2025, 19:41
Evo Amar napustio klub kako napisaše neki i da im vjerujemo jer su baš upućeni.
Beganovic je 1/3 najbolja beka u ligi, ali doveli smo masinu na toj poziciji, bar kroz njegovu karijeru u dobrom Dinamu.
Sta Ti znaci napustio klub ? Transfer ili...?? Hvala,ma koliko pozitivno bilo.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 23:28

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 avg 2025, 23:03
Kako li cemo uklopiti 4 defanzivna vezna sami Bog zna
Svi hoce da igraju sem eto Julardzije
Poznavajuci nas dovest cemo jos i djokanovica :D

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 avg 2025, 23:32

ErosViverosViv je napisao/la:
18 avg 2025, 23:28
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 avg 2025, 23:03
Kako li cemo uklopiti 4 defanzivna vezna sami Bog zna
Svi hoce da igraju sem eto Julardzije
Poznavajuci nas dovest cemo jos i djokanovica :D
I Sanicanina na 7 stopera :mrgreen: A 0 lijevi krila
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 18 avg 2025, 23:33

ErosViverosViv je napisao/la:
18 avg 2025, 23:28
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 avg 2025, 23:03
Kako li cemo uklopiti 4 defanzivna vezna sami Bog zna
Svi hoce da igraju sem eto Julardzije
Poznavajuci nas dovest cemo jos i djokanovica :D
A Nidal nista aa :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []