Sarkazam, Beganovic je produzio ugovor.Samozdravlje je napisao/la: ↑18 avg 2025, 23:17Beganovic je 1/3 najbolja beka u ligi, ali doveli smo masinu na toj poziciji, bar kroz njegovu karijeru u dobrom Dinamu.
Sta Ti znaci napustio klub ? Transfer ili...?? Hvala,ma koliko pozitivno bilo.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
fera je napisao/la: ↑18 avg 2025, 23:51Sarkazam, Beganovic je produzio ugovor.Samozdravlje je napisao/la: ↑18 avg 2025, 23:17Beganovic je 1/3 najbolja beka u ligi, ali doveli smo masinu na toj poziciji, bar kroz njegovu karijeru u dobrom Dinamu.
Sta Ti znaci napustio klub ? Transfer ili...?? Hvala,ma koliko pozitivno bilo.
Re: FK Sarajevo
I sta sad te neke ne trebamo vise slusati jer nemaju pojma? U to vrijeme dok se pisalo o Amarovom odlasku bile su u opticaju dvije ponude, usao je bio u zadnju godinu ugovora i Kovacik je bio nadomak Koseva.
Prelazni rok je sve se mijenja iz minute u minutu, u krajnjoj liniji ovo je vjerovatno klauzula iz ugovora +1 godina tako da je opet moguce da ode do kraja prelaznog roka..
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Aktivirana +1 godina ugovora za rad bolje pregovaracke pozicije,logicno.
Bilo je to jos s nekim,ili je obnovljen ugovor,ako nije Renan u pitanju.
Bilo je to jos s nekim,ili je obnovljen ugovor,ako nije Renan u pitanju.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Bekovi u modernom fudbalu su postali vazni kotaci u ekipi, i tesko je naci dobrog beka. Zato beganovic, iako nevjerovatno ogranicen igrac, ima solidnu vrijednost. Pogledajte moderne bekove, rijetko je tu naci kvalitetne igrace dok veznih igraca dobrih ima more. Tesko je naci jednog alvesa, lahm-a i slicne profile inace u fudbalu
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Potvrđeno za Faktor
FSBiH suspendovao terene u Trening centru FK Sarajevo
Razlog suspenzije je dotrajalost vještačke podloge koja više ne ispunjava potrebne tehničke i sigurnosne standarde za odigravanje službenih utakmica.
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Miiiiirviiiiiicuuuuuuuluckystrike je napisao/la: ↑19 avg 2025, 12:42Potvrđeno za FaktorFSBiH suspendovao terene u Trening centru FK Sarajevo
Razlog suspenzije je dotrajalost vještačke podloge koja više ne ispunjava potrebne tehničke i sigurnosne standarde za odigravanje službenih utakmica.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mora da se Zekic sa Bralicem navece usunjao u Butmir i posipao kiselinu po terenu. Osim sto je unistio akademiju, unistio nam je i kaNp.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
#NewEra, Bože sačuvaj. Šta bi na kraju sa onim projektom što su trebali raditi u TC?luckystrike je napisao/la: ↑19 avg 2025, 12:42Potvrđeno za FaktorFSBiH suspendovao terene u Trening centru FK Sarajevo
Razlog suspenzije je dotrajalost vještačke podloge koja više ne ispunjava potrebne tehničke i sigurnosne standarde za odigravanje službenih utakmica.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Jel neko bio na pomoćnom Tušanj, tu se normalno igra. Sve se radi protiv nas.napoleon72 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 12:47Miiiiirviiiiiicuuuuuuuluckystrike je napisao/la: ↑19 avg 2025, 12:42Potvrđeno za FaktorFSBiH suspendovao terene u Trening centru FK Sarajevo
Razlog suspenzije je dotrajalost vještačke podloge koja više ne ispunjava potrebne tehničke i sigurnosne standarde za odigravanje službenih utakmica.
-
rimljanin90
- Postovi: 1036
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cuo sam da sutra zekic vrsi drzavni udar isto. Svugdje ga jbtnapoleon72 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 12:50Mora da se Zekic sa Bralicem navece usunjao u Butmir i posipao kiselinu po terenu. Osim sto je unistio akademiju, unistio nam je i kaNp.
Re: FK Sarajevo
Hocel Gojko potpisivati ili neće?
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je namjerno. Vidite da menadzerska repka nece trenirat kod nas nego ce na grbavici izgleda sada ovo sljedece okupljanje. Imal slike tog umjetnog terena kod nas ? Pa po cijeloj drzavi su neuslovne vjestacke trave sto su kriminalci postavili jer su najgori kvalitet stetan za zdravlje iz kine. A u nas bas samo neuslovan.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: FK Sarajevo
Da hoće Bog dat da sastavimo jednu sezonu kako treba, ovo godinama postaje nepodnošljivo, milion malih stvari...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vazno da je Prijedor uslovan ili Otoka ili Bijeljina iki Doboj u 17 sati na 50 stepeni.bhfanatic14 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 13:45Ovo je namjerno. Vidite da menadzerska repka nece trenirat kod nas nego ce na grbavici izgleda sada ovo sljedece okupljanje. Imal slike tog umjetnog terena kod nas ? Pa po cijeloj drzavi su neuslovne vjestacke trave sto su kriminalci postavili jer su najgori kvalitet stetan za zdravlje iz kine. A u nas bas samo neuslovan.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne lupajte gluposti.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 14:03Vazno da je Prijedor uslovan ili Otoka ili Bijeljina iki Doboj u 17 sati na 50 stepeni.bhfanatic14 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 13:45Ovo je namjerno. Vidite da menadzerska repka nece trenirat kod nas nego ce na grbavici izgleda sada ovo sljedece okupljanje. Imal slike tog umjetnog terena kod nas ? Pa po cijeloj drzavi su neuslovne vjestacke trave sto su kriminalci postavili jer su najgori kvalitet stetan za zdravlje iz kine. A u nas bas samo neuslovan.
Suspendovan je i pomocni Slobode. Bio je suspendovan i pomocni Veleza, ali su korigovali pa im je ukinuta suspenzija.
Sta mislite zasto nas prvi tim treinira na Kosevu? Nije jer im je neko zabranio niti moze, trenirali su i ranije jer je podloga u Butmiru otisla u neku stvar.
Re: FK Sarajevo
Mi smo trn u oku svima (pa i nama samima) i na sve moguće načine nas pokušavaju zaustaviti i razjediniti (evo sad tereni u Butmiru, pa registracija B tima........). Siguran sam da mi kad bi uzeli titulu i tako lakšim putem se plasirali u grupnu fazu nekog eu takmičenja da nas nebi niko mogao zaustaviti narednih 10g i da su svi svjesni toga. Ako sad ulažemo u ekipu milione šta bi tek radili sa parama od europe. Evo zrinjski i borac su dobili te milione pa nikakvog ulaganja u igrače već čisto političko rastaljivanje a klubu ostane neka crkavica.
Ja lično nisam neki simpatizer Mirvića, al ja još uvijek nisam vidio da je neko od igrača, trenera i uposlenika rekao jednu ružnu riječ za njega. **** zz ga hvalio, Rožman i **** ibričić također. Danas Ljajić ga hvali. Gojković također. Neki dan čitam Begovića ga hvali i "planira" da nekad dođe kod nas itd...
Ja lično nisam neki simpatizer Mirvića, al ja još uvijek nisam vidio da je neko od igrača, trenera i uposlenika rekao jednu ružnu riječ za njega. **** zz ga hvalio, Rožman i **** ibričić također. Danas Ljajić ga hvali. Gojković također. Neki dan čitam Begovića ga hvali i "planira" da nekad dođe kod nas itd...
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 22 gosta.

