Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Noke995
- Postovi: 1078
- Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Noke995 » 19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:15
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:09
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:07
Ja sam njemu pozelio dobrodoslicu prije 20 dana, pa da ne duplam postove...
I ja isto i ja istoo
Tebe i mene onaj dan ismijavase do bola...
Jes ocm još sam piso da ću ih sve nać, al mrsko mi sad

MNON
-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 avg 2025, 21:18
jurisicduska je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:11
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:09
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:07
Ja sam njemu pozelio dobrodoslicu prije 20 dana, pa da ne duplam postove...
I ja isto i ja istoo
Ja ne smijem ni reci kad sam mu poželio dobrodošlicu, kakvi vi.
E neces majcin sine, blokirali smo ti ulet na temu dok se nije sve zavrsilo, sad pisi sta hoces...

-
HyperOS
- Postovi: 813
- Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la HyperOS » 19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 20:59
Gdje li su oni sto su smijali kad sam najavio Gojkeca...????
Kad pijes kafe s Aylom

-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 avg 2025, 21:20
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:15
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:09
I ja isto i ja istoo
Tebe i mene onaj dan ismijavase do bola...
Jes ocm još sam piso da ću ih sve nać, al mrsko mi sad
Je li ono isti dan zalijepise nam izjavu Gojkovog menadzera...?
-
mirzatele
- Postovi: 12015
- Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirzatele » 19 avg 2025, 21:21
Naravno da će dobiti kapitensku.
-
Noke995
- Postovi: 1078
- Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Noke995 » 19 avg 2025, 21:24
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:20
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:15
Tebe i mene onaj dan ismijavase do bola...
Jes ocm još sam piso da ću ih sve nać, al mrsko mi sad
Je li ono isti dan zalijepise nam izjavu Gojkovog menadzera...?
@mnon46 rek'o ako potpiše da više neće pisat ovdje, al eto halal..
MNON
-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 avg 2025, 21:24
HyperOS je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 20:59
Gdje li su oni sto su smijali kad sam najavio Gojkeca...????
Kad pijes kafe s Aylom
Pa necu valjda sa Samirom Hurem...

-
Bejker
- Postovi: 370
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bejker » 19 avg 2025, 21:25
Banic
Ristovski-Gojkovic-Mujkic-Kupresak
Jatta-Cimirot
Ljajic
Kera-Guli
Mlinaric
Ako Bog da, inshallah.
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 19 avg 2025, 21:26
Koja dama se zapila na sffu pa je stampa ukrivo otisla
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 avg 2025, 21:27
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:24
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:20
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Jes ocm još sam piso da ću ih sve nać, al mrsko mi sad
Je li ono isti dan zalijepise nam izjavu Gojkovog menadzera...?
@mnon46 rek'o ako potpiše da više neće pisat ovdje, al eto halal..

-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 19 avg 2025, 21:30
Sve sam napiso za njega prije nisam za njegov transfer. Sada je tu. Sada nema vise izgovora znaci dupla kruna sve ostalo je noga mnogim ljudima. Moraju padat otkazi samo tako. I posjeta najmanje 8-10 hiljada prosjek jer je tu i ljubimac husref, ljubimac gojko, adem zvijezda. Nema izgovora za nista vise, dupla kruna i najveci prosjek gledalaca.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
Kyle88
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kyle88 » 19 avg 2025, 21:34
MSOZ101 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:17
Kapitensku mu odmah dati, mada to nema svrhe kod nas ali drugačije je kad on priča sa sudijama i Guliashvili
A bi se rodio da ga prodaju.
A Cimirotu svakako kapitenska.
-
Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mourinhokilledbarca » 19 avg 2025, 21:36
Samo jos da civilizovano vodimo diskusije, prestanemo se sjecat jedni drugima najmilijih i prestanemo licno shvatati necije misljenje. Pa hej, gdje bi nam kraj bio

1946
-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 19 avg 2025, 21:38
bhfanatic14 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:30
Sve sam napiso za njega prije nisam za njegov transfer. Sada je tu. Sada nema vise izgovora znaci dupla kruna sve ostalo je noga mnogim ljudima. Moraju padat otkazi samo tako. I posjeta najmanje 8-10 hiljada prosjek jer je tu i ljubimac husref, ljubimac gojko, adem zvijezda. Nema izgovora za nista vise, dupla kruna i najveci prosjek gledalaca.
I bez njega je cilj dupla kruna, samo hoće li ti dozvoliti viša sila. Vidjet ćeš za vikend o čemu ti pričam.
-
Pitar6785
- Postovi: 8151
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 19 avg 2025, 21:39
TooooooooooooooOoooooooOOOOOOOOO GOJKARA.
Oduzet RUSU traku, DATI RISTOSTVSKOM TRAKU, ZAMJENIK GOJKO..
Sta ce Djete sa 1,62 cm visine plus nezna nas jezik
Jos da je dovest BENKARU
Na istoku sam cuo nadimak za TURKESA, LANE..
Otjerat TURKES I OJEBINU BRAZILSKU ZA TU LOVU MOZEMO RONALDA ZA BH USLOVE
Vrime je da se dodikova sestra kara
-
HyperOS
- Postovi: 813
- Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la HyperOS » 19 avg 2025, 21:41
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:24
HyperOS je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 20:59
Gdje li su oni sto su smijali kad sam najavio Gojkeca...????
Kad pijes kafe s Aylom
Pa necu valjda sa Samirom Hurem...
Sta njoj fali, ona je bar pitar u dusi za razliku od Ayle

-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 19 avg 2025, 21:42
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
jurisicduska je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:11
Noke995 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:09
I ja isto i ja istoo
Ja ne smijem ni reci kad sam mu poželio dobrodošlicu, kakvi vi.
E neces majcin sine, blokirali smo ti ulet na temu dok se nije sve zavrsilo, sad pisi sta hoces...
Samo da se čovjek sada ne povrijedi na prvom treningu.
-
jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 19 avg 2025, 21:42
fks74 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:42
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
jurisicduska je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:11
Ja ne smijem ni reci kad sam mu poželio dobrodošlicu, kakvi vi.
E neces majcin sine, blokirali smo ti ulet na temu dok se nije sve zavrsilo, sad pisi sta hoces...
Samo da se čovjek sada ne povrijedi na prvom treningu.
Mislim da je došao sa povredom, blagom doduše.
-
fera
- Postovi: 6770
- Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la fera » 19 avg 2025, 21:43
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:24
HyperOS je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 20:59
Gdje li su oni sto su smijali kad sam najavio Gojkeca...????
Kad pijes kafe s Aylom
Pa necu valjda sa Samirom Hurem...
Brat moj samo sa ljepoticama kafe pije

You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 avg 2025, 21:48
HyperOS je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:41
Vanja8 je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:24
HyperOS je napisao/la: ↑19 avg 2025, 21:18
Kad pijes kafe s Aylom
Pa necu valjda sa Samirom Hurem...
Sta njoj fali, ona je bar pitar u dusi za razliku od Ayle
Nista vala joj ne fali, ali cu tebi prepustiti...

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], PingoFTW, riki46 i 26 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []