Premijer liga BiH - aktuelno

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 20 avg 2025, 08:57

gh0stHZ je napisao/la:
20 avg 2025, 08:17
Virtu4l je napisao/la:
20 avg 2025, 08:08
gh0stHZ je napisao/la:
20 avg 2025, 08:05
Svaki put kad se našalim pogledati šta se piše ovdje, nekako je uvijek tema Sarajevo i neki blijedi pokušaji šukanja i priča "Evo samo još ovo, vidjet ćete, citirajte me, pazi kad se raspadnu", dok tvoj klubić živi od prvog do prvog.

Golemo si Sarajevo.
Kako to znaš kad si registrovan prije nepuna dva mjeseca? Potencijalni odgovori, čitao sam forum ranije, ili ovo mi je sedmi nick. :kafa:
Tvoje vještine u računovodstvu su poznate do dalekog Štutgarta. Respekt. Raduj se malo.

Gledaj mu potpis... :damn: De ako ti nije mrsko promijeni to, malo je ofirno.
Evo ja cu ti potvrditi prije par godina je tekao to je to,nema Mirva para i ide all in,prodje par godina a Mirva jos jace i jos bolje,toliko o ovom bolesniku.


mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 20 avg 2025, 09:00

Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 00:14
mosarajvosa83 je napisao/la:
19 avg 2025, 23:51
Orvel je napisao/la:
19 avg 2025, 21:28
E vala ako se sad budete zalili da je zbog sudija onda treba fakat i neki zvanicni dokument napraviti da ste totalno pukli.

Realno trener, strucni stab i igracki kadar ne znam da je ikad jaci bio u nasoj ligi. A evo vec pretpostavljam da ce to samo biti problem, a ne benefit
Znaci kad imas jak igracki kadar legitimno je da ti sudija svir akontra faul kao na Lulicu gdje mu je zamalo nogu aputirao pa poslije i na Grbavici na Sosicu? Legitimno je da ti svira penale kojih nema ili 35 faulova i 20 zutih,kad ti svirne 35 faulova i 20 zutih,crveni i penal kao sto je nama svirao kako ti mislis da razvijes bilo kakvu igru? Normalno da cemo se zalit na svaku lakrdiju kao sto smo se i do sada zalili pa u 3 meca smo imali 100 faulova,60 zutih i par crvenih protiv Borca preko 30 faulova,20 zutih,crveni i protiv Veleza isto dvije lakrdije koje jos nisu vidjenje.
Nisam mislio nista lose. Za pohvalu je da neko ima ovakav tim u ligi pa cak iako je vas tim. Sto se tice igraca i imena ovo je za pohvalu. Slazem se ja da ima sudijskih lakrdija, to ne moze niko osporiti ali isto tako taj Borac vas je glat uzimao proslih godina bez sudijskog navlacenja a i tad ste imali svemirski tim.

Znam da me neces shvatiti ozbiljno ali i vama i nama pristup gledanju fudbala.nije ispravan vec dugo godina. Sve je ovo super na papiru ali treba vremena da se to sve uigra i da lici na nesto a znamo svi da se tog strpljenja nece imati u situaciji kad imas 10 puta kvalitetniji tim od ostalih. I haj ti onda odigraj x sa radnikom. O tome pricam. Ne moze izgovor biti SAMO sudija i sudjenje.
Jedni smo od rijetkih koji su ih pobijedjivali u BL, te tekme su licile sve osim na fudbalsku igru, to ti je mislim dovoljno. Nema ekipe da ce dobiti svaku tekmu,normalno da smo gubili,gledaj malo siru sliku, ljudi bukvalno par kikseva samo imali i to protiv Veleza,Zrinjskog,Zelje i nas, kuci im je bukvalno bilo nemoguce uzet bodove,bice da su toliko kvalitetni.

Avatar
Herson
Postovi: 2778
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 20 avg 2025, 09:20

MostarNeretva je napisao/la:
20 avg 2025, 00:26
Herson je napisao/la:
20 avg 2025, 00:11
MostarNeretva je napisao/la:
20 avg 2025, 00:04
Ovo Sarajevo uporno odlcuilo na bacanje para. Evo nekako mogu da skontam dovodjenje Ljajica, dobro dodje netko ko moze poslati pas. Al dovoditi skupog Cimirota je totalno pogresno.

Umjesto da dobro plate dva, tri mlada zilava trkaca spremna da se bore i trce oni dovode istrosenog igracha koji je i u najboljim danima meni bio upitan.

Zao mi trenera koji ce morati igrati sa ovakvim igrachima. Na papiru kao imas super tim al sve to truhlo.Borit ce ce oni a 5-to mjesto sa ovakvim pristupom fudbalu.
Upitno je jedino tvoje poznavanje fudbala. Egzistenciju je riješio još davno i u najboljim godinama se vraća kući. Vezni igrač od 32 godine ne može biti istrošen, a pogotovo ne neko ko je posvećen, radan i profesionalan kao Cimirot.
Igrach njegovog tipa i uloge u timu od 32 godine je dosta istrosen. Igrach (nije spor) al limitirane brzine, koji je nedostatak technicko znanja uvijek pokusao da nadoknadi nekom trkom gdje se dosta trosi.
Sa 32 godine zasicen, nemotivisan, dosao da uzme laku lovu, nije spreman da lomi noge kada mu dodje igrach Borca da polomi noge a ne dobije ni zuti. Nitko se nece limiti da mu uleit klizeci s dvije noge samo sto se zove Cimirot

Al eto volio bih da nisam u pravu i da se pokaze da je BH liga dobila jos jednog dragulja vrijednog odlaska na utakmice.
Očito nisi gledao Cimirota, sve je samo ne tehnički limitiran. Njegove godine su idealne. Uz Jattu, koji je štit ispred zadnje linije, njegova uloga će biti organizacija igre, povezivanje napada i odbrane, stabilizacija ekipe u ključnim momentima, liderstvo. Ali, najbitnije je da naglasiš da je skup. A možda je tako star, zasićen, limitiran, došao kući da odigra sezonu-dvije za neku simboličnu cifru?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gh0stHZ » 20 avg 2025, 09:44

Herson je napisao/la:
20 avg 2025, 09:20
MostarNeretva je napisao/la:
20 avg 2025, 00:26
Herson je napisao/la:
20 avg 2025, 00:11


Upitno je jedino tvoje poznavanje fudbala. Egzistenciju je riješio još davno i u najboljim godinama se vraća kući. Vezni igrač od 32 godine ne može biti istrošen, a pogotovo ne neko ko je posvećen, radan i profesionalan kao Cimirot.
Igrach njegovog tipa i uloge u timu od 32 godine je dosta istrosen. Igrach (nije spor) al limitirane brzine, koji je nedostatak technicko znanja uvijek pokusao da nadoknadi nekom trkom gdje se dosta trosi.
Sa 32 godine zasicen, nemotivisan, dosao da uzme laku lovu, nije spreman da lomi noge kada mu dodje igrach Borca da polomi noge a ne dobije ni zuti. Nitko se nece limiti da mu uleit klizeci s dvije noge samo sto se zove Cimirot

Al eto volio bih da nisam u pravu i da se pokaze da je BH liga dobila jos jednog dragulja vrijednog odlaska na utakmice.
Očito nisi gledao Cimirota, sve je samo ne tehnički limitiran. Njegove godine su idealne. Uz Jattu, koji je štit ispred zadnje linije, njegova uloga će biti organizacija igre, povezivanje napada i odbrane, stabilizacija ekipe u ključnim momentima, liderstvo. Ali, najbitnije je da naglasiš da je skup. A možda je tako star, zasićen, limitiran, došao kući da odigra sezonu-dvije za neku simboličnu cifru?
Cimirot je učio od Jajala, koji je tad bio u "ozbiljnim" fudbalskim godinama. Najzahvalniji treba biti njemu što se izgradio kao dobar igrač. Nije bio nešto posebno i kako je sa njim počeo igrati, postao je najbolji vezni lige i tada oborio transfer rekord (prvi milionski itlazni transfer). Jatta može samo istim putem krenuti sa njim pored sebe. Igrači kao Cimirot su bitni, pogotovo u turnirskom tipu igara gdje imaš dvomeč i igra se kalkulisano na rezultat, živci rade, ukratko Kup, Evropa... Vjerujem da sa njim će i odbrana biti malo rasterećenija, jer imaju igrača koji zna razbit napad na 30tak metara od gola. Ulijeva jednostavno sigurnost i to je ono što treba paničnoj zadnjoj liniji Sarajeva.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 20 avg 2025, 10:03

gh0stHZ je napisao/la:
20 avg 2025, 09:44
Herson je napisao/la:
20 avg 2025, 09:20
MostarNeretva je napisao/la:
20 avg 2025, 00:26


Igrach njegovog tipa i uloge u timu od 32 godine je dosta istrosen. Igrach (nije spor) al limitirane brzine, koji je nedostatak technicko znanja uvijek pokusao da nadoknadi nekom trkom gdje se dosta trosi.
Sa 32 godine zasicen, nemotivisan, dosao da uzme laku lovu, nije spreman da lomi noge kada mu dodje igrach Borca da polomi noge a ne dobije ni zuti. Nitko se nece limiti da mu uleit klizeci s dvije noge samo sto se zove Cimirot

Al eto volio bih da nisam u pravu i da se pokaze da je BH liga dobila jos jednog dragulja vrijednog odlaska na utakmice.
Očito nisi gledao Cimirota, sve je samo ne tehnički limitiran. Njegove godine su idealne. Uz Jattu, koji je štit ispred zadnje linije, njegova uloga će biti organizacija igre, povezivanje napada i odbrane, stabilizacija ekipe u ključnim momentima, liderstvo. Ali, najbitnije je da naglasiš da je skup. A možda je tako star, zasićen, limitiran, došao kući da odigra sezonu-dvije za neku simboličnu cifru?
Cimirot je učio od Jajala, koji je tad bio u "ozbiljnim" fudbalskim godinama. Najzahvalniji treba biti njemu što se izgradio kao dobar igrač. Nije bio nešto posebno i kako je sa njim počeo igrati, postao je najbolji vezni lige i tada oborio transfer rekord (prvi milionski itlazni transfer). Jatta može samo istim putem krenuti sa njim pored sebe. Igrači kao Cimirot su bitni, pogotovo u turnirskom tipu igara gdje imaš dvomeč i igra se kalkulisano na rezultat, živci rade, ukratko Kup, Evropa... Vjerujem da sa njim će i odbrana biti malo rasterećenija, jer imaju igrača koji zna razbit napad na 30tak metara od gola. Ulijeva jednostavno sigurnost i to je ono što treba paničnoj zadnjoj liniji Sarajeva.
Cimirot da je zelio samo pare bez problema je mogao opet Turska ili arapska neka zemlja

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 20 avg 2025, 10:09

Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 20 avg 2025, 10:19

Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 10:09
Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".
Ma to su sve gluposti, ne mozes se zaliti na sudiju primajuci 4 komada od radnika i porazu sloge bez ispaljenog metka (gol keremeha nista nije promijenio). Vecina navijaca naseg kluba tvrdi da imamo kao najbolju ekipu. Dok god ta ''najbolja'' ekipa ne pokaze rezultate - nije najbolja, jednostavno. Da nam je odbrana kud i kamo bolja mozda bih se i nadao necemu, ovako 2-3 mjesto je realnost :D

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 20 avg 2025, 10:35

Mirvic je kriv sto primis 4 komada kuci.
Mirvic je kriv sto Rumunima nisu petardu kuci uvalili pa su nastradali u gostima.
Mirvic je kriv sto su izgubili od Sloge.

Gledajuci utakmice Sarajeva:

1) Gulas ni 50% kao prosle sezone, je li do taktike ili mislima vec otisao, necemo saznati.
2) Pet-sest napadaca, u teoriji svi se bore, u praksi ne moze niko doci do forme.
3) Odbrana katastrofalna
4) Promjena trenera
5) Evidentna fizicka nespremnost i lose odradjene pripreme

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 avg 2025, 10:47

Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 10:09
Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".
Pa eto recepta za Zelju, dajte gol i pobijedili ste...

Truba1905burazeru
Postovi: 1104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truba1905burazeru » 20 avg 2025, 11:00

S ovakvom ekipom ni sudci Sarajevu ne smiju biti prepreka !
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 20 avg 2025, 11:01

Vanja8 je napisao/la:
20 avg 2025, 10:47
Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 10:09
Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".
Pa eto recepta za Zelju, dajte gol i pobijedili ste...
Igracki se mi ne mozemo porediti. Problemi koje mi imamo i problemi koje vi imate nisu iste prirode, al kako ja tebi ista da obiasnim kad ni ovo gore nisi shvatio.

Zelji nije kriv sudija sto nismo dobili Radnika i Rudara a isto tako nije ni pomogao kod Posusja i pijacara. Sudjenje nije nilo perfektno ni u jednoj tekmi ali vaditi se na sudjenje a ne na ono sto vidim kako igramo je smijesno i djetinjasto.

O sudijama treba da se prica kada se krade ali vama je to postala mantra i izmisljate neprijatelje samo da ne pogledate u vasu avliju i da pomislite da je mozda i do vaseg tima koji je trenutno u krizi.

Zeko87
Postovi: 2961
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 20 avg 2025, 11:18

Orvel je napisao/la:
20 avg 2025, 10:09
Ovi fakat nisu zdravi. Covjek im kupi najjace igrace u ligi, znaci u ekipi imate 3-5 najboljih igraca lige. I ono prije tekme kuka na sudjenje.

Evo prva tri kola ste imali ok sudjenje pa niste nista napravili. Igra vam je mrljava, svi u napadu, trkacki prejaki alievidentno da vas svako moze iznenaditi, pogotovo kad primite gol, vi vise ne postojite. Al za sve to je kriv sudija. Ne vrijedi ovdje nista razumno pisati osim one najnize "provokacije".
Pa vidi prijatelju, razlika je to što svaki klub osim Borca u državi mora biti 3x bolji od skoro svakog protivnika da bi pobijedio. Borac nema ni priliku da bude van forme, upadne u neku krizu. Toliko ste ovisni o navlačenju da vam je prošle sezone jedan neočekivan kiks uzeo titulu.

Slažem se da je prva tri kola podnošljivo uđenje. Stim što protiv Borca godinama (tačnije ne sjećam se kad je ikome sviran penal protiv Borca, ako može da mi osvježiš memoriju) nije sviran penal kao što je sviran za Slogu protiv Sarajeva i što se Radniku podvlačila čašica koljena i prizna gol. Eto odmah 2-4 boda koje Borac nikad ne bi izgubio, a Sarajevu s otkinuti s pjesmom.

Izgleda da u ovoj ligi što Sarajevo ima bolji sastav,proporcionalno raste argument da ga se može zakidati gdje ko stigne.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
bhsport
Postovi: 13511
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhsport » 20 avg 2025, 11:27

Svaka čast Gojku pa se vratio nazad u ligu.
Sunjic, on pa evo Ljajic, Saničanin su igraci reprezentatuvnog kalibra koji se vracaju.
Takvi trebaju da budu primjer jednom Bajicu koji je imao slabiju karijeru od Gojka i kojem jos 'nije vrijeme' za povratak.
Puno se potcjenjuje ova liga, plate nisu lose, tereni su dobri,jako dobrih igraca i klubova ima.
Njihovim putem trebaju poci Bajic, Menalo, Amer Gojak za koju godinu Zolotic, Sehic, Hajradinovic, Danilovic.
Bili ste vani, uzeli novce pa vratite malo i ovdje. Bit ce bolja gledanost, fudbal i popularnost.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

NajvecaRadosti
Postovi: 10154
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 20 avg 2025, 11:30

bhsport je napisao/la:
20 avg 2025, 11:27
Svaka čast Gojku pa se vratio nazad u ligu.
Sunjic, on pa evo Ljajic, Saničanin su igraci reprezentatuvnog kalibra koji se vracaju.
Takvi trebaju da budu primjer jednom Bajicu koji je imao slabiju karijeru od Gojka i kojem jos 'nije vrijeme' za povratak.
Puno se potcjenjuje ova liga, plate nisu lose, tereni su dobri,jako dobrih igraca i klubova ima.
Njihovim putem trebaju poci Bajic, Menalo, Amer Gojak za koju godinu Zolotic, Sehic, Hajradinovic, Danilovic.
Bili ste vani, uzeli novce pa vratite malo i ovdje. Bit ce bolja gledanost, fudbal i popularnost.
Izvini brate ali Cimirot ne igra za kikiriki.Vi ste Bajicu skroz malo ponudili,vise nekako iz ljubavi da se vrati a to danas ne zanima skoro nikoga.Otisao je u Aek larnaku,na koju foru i prevaru ne znam.Ispao iz druge turske lige a otisao u jedan od najjaci klubova na Kipru koji samara Partizan,Celje i Legiju iz Varsave
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 20 avg 2025, 11:34

NajvecaRadosti je napisao/la:
20 avg 2025, 11:30
bhsport je napisao/la:
20 avg 2025, 11:27
Svaka čast Gojku pa se vratio nazad u ligu.
Sunjic, on pa evo Ljajic, Saničanin su igraci reprezentatuvnog kalibra koji se vracaju.
Takvi trebaju da budu primjer jednom Bajicu koji je imao slabiju karijeru od Gojka i kojem jos 'nije vrijeme' za povratak.
Puno se potcjenjuje ova liga, plate nisu lose, tereni su dobri,jako dobrih igraca i klubova ima.
Njihovim putem trebaju poci Bajic, Menalo, Amer Gojak za koju godinu Zolotic, Sehic, Hajradinovic, Danilovic.
Bili ste vani, uzeli novce pa vratite malo i ovdje. Bit ce bolja gledanost, fudbal i popularnost.
Izvini brate ali Cimirot ne igra za kikiriki.Vi ste Bajicu skroz malo ponudili,vise nekako iz ljubavi da se vrati a to danas ne zanima skoro nikoga.Otisao je u Aek larnaku,na koju foru i prevaru ne znam.Ispao iz druge turske lige a otisao u jedan od najjaci klubova na Kipru koji samara Partizan,Celje i Legiju iz Varsave
e ovo je apsolutno tacno, kakva crna ljubav ko danas pusi tu pricu, pa evo da preskocim Dzeku jer za njeg kazu da svakako nije na najbolji nacin otisao iz kluba. Ako je to tolika ljubav pored spomenutog Bajica sto u Zelju se nisu vratili Sehic, Hadziahmetovic itd.. Svako gleda naravno da obezbjedi egzistenciju, ovo je prije svega posao, a to ljubav sve je to fino u teoriji...

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 20 avg 2025, 11:42

Taman kad pomisle,to je to,nema vise,ide novi knockdown.

Uskoro i konacni konckout

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 avg 2025, 11:42

Saničanin i Jojić u Borcu.... :zviz:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19862
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 20 avg 2025, 11:50

Danas se obilježava 20. godišnjica od smrti Anera Kasapovića




slika




Neka mu je vječni rahmet, da mu Allah podari lijepi džennet

visokohz
Postovi: 4622
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 20 avg 2025, 11:58

TrofejiSuTu je napisao/la:
20 avg 2025, 11:42
Taman kad pomisle,to je to,nema vise,ide novi knockdown.

Uskoro i konacni konckout

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
NEXT...⌛

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, rishovski i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []