Previše natrpavanja među linije za SM.
Radije bih klupirao Hajradinovića za još jednog centralnog veznog da šiba lopte na krila, možda Gigović, jer sam Šunjić u posjedu je veća opasnost po naš nego njihov gol.
Katić DA samo jer mislim da Katić ne smije igrati protiv Austrije, Barišić ne, radije Košpo ili čak Mujakić, mada ga je pozvao da igra lijevog beka.
Katić je nesposoban za igru po zemlji, al za eventualna nabijanja ka 16m top igrač glavom.
Ova dvojica (Košpo za sad) nesposobna za išta iznad ranga San Marina, tako da bar imamo svježe igrače za Austriju.
EDIT:
Tipa ovako nešto...
SM:








