Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- invincible1921
- Postovi: 11485
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Dajte molim vas recite mi da ovo nije istina....pa jel moguce bit ovakav kompleksas...dobro neko nedavno rece, usloro ce na pitanja na presu odgovarat sa "hebem ti familiju stas ti pitat"
=\_1921_/=
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Kakav kompleksaš, nevjerovatno.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ja kad sam vidio da je Perišić ono objavio, znao sam da će malom Bajraktareviću to samo naškodit. Ja sam dobio blok od istog na Tviteru kad sam kad je petev bio selektor napisao da Spahića i Barbareza treba maknut što dalje od reprezentacije , prvog jer radi njega nismo otišli na najmanje dva prvenstva a drugog jer nije uradio ništa da radi na sebi poslije okončanja karijere, barem da vodi juniore Hamburga. Tip je neviđeno iskompleksiran.
Glory Glory Man United
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Vjerovatno fejk njuz, ko kaže da ga je pratio?
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ako nista, prestat ce kmecati i glumiti strucnjaka na Twitteru kad ga nogiraju, a hoce sigurno nekad. Pitanje je dana kad ce se sve srusiti kao kula od karata jer smo imali nevidjenu dozu srece dosad. Mozda ne u ovim kvalama, ali narednim je sve moguce. Prvenstveno jer nema teoretske sanse da dobijes ovoliko da kazem laku grupu na papiru.Daduli je napisao/la: ↑24 avg 2025, 21:07Ja kad sam vidio da je Perišić ono objavio, znao sam da će malom Bajraktareviću to samo naškodit. Ja sam dobio blok od istog na Tviteru kad sam kad je petev bio selektor napisao da Spahića i Barbareza treba maknut što dalje od reprezentacije , prvog jer radi njega nismo otišli na najmanje dva prvenstva a drugog jer nije uradio ništa da radi na sebi poslije okončanja karijere, barem da vodi juniore Hamburga. Tip je neviđeno iskompleksiran.
Meni licno se lik odavno poceo gaditi bas zbog ovog svog nacina razmisljanja i nevidjene arogancije.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- baboedindzeko09
- Postovi: 14565
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Perišić bi već sad bio bolji trener od polu-profesionalnog, arogantnog i iskompleksiranog igrača pokera.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Direktno sa kockanja na selektorsku klupu, nevidjeno u svijetu sporta/fudbala. Evo ga Esmir lijevo vec tada mu je dohako.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nikad prezaljen 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Odlicna utakmica. Tu mu je jedina greska bila sto ih nismo pokusali dobiti nakon crvenog kartona za Koundea. Povukli se bez razloga.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Mozda ga je i nekad ranije otpratio, a mozda i mediji pumpaju stvar jer im je to u opisu posla.Coolpanda24 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 21:10Lajkao mu je stare objave, po tome se može zaključiti i da ga je pratio, pogotovo jer i Perišić njega prati. Mada naravno moguće da su ljudi i potpalili vatru i da se nisu ni pratili.
Ali ne znam kako nekoga iznenadjuje i sad tek shvataju da je Sergej kompleksas i ima takav ego i misljenje o sebi. To se odmah vidjelo po vodjenju reprezentacije i prvim susretima s novinarima, a i sam je laprdao po twiteru i ismijavao bivse selektore. Takav je lik i sta ces.
Nece on nikoga voditi nakon nase selekcije, a ne znam ni kako bi mogao ovakvom ponasanjem. Zato sretno mu s nasom selekcijom, ispunila mu se zelja da nas vodi, neka i on nama ispuni zelju i odvede nas na veliko takmicenje ili odstupi na vrijeme ako ne bude islo sve po planu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Istina.. Po meni najpismeniji trener kojeg smo imali, čak su ga i igrači hvalili na sva usta, djelovalo je kao da je zdrava atmosfera pravo i da smo na pravom putu.
A onda neobjasnjivo nesto nakon sto je pregazio grupu B lige nacija dobija otkaz i na njegovo mjesto dolazi senilna kornjača Hadžibegić zvani spaček i nakon tog kreće strmoglavi pad i raznorazni cirkusi
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ma slažem se skroz. Mada treba reći ni da Perišićev potez nije za pohvalu, realno šta se on ima petljati u tu priču i to na ovaj način, preko društvenih mreža... Esmir nije podijelio priču, očigledno ga je neko nasavjetovao da ne daje materijala jer bi to tek bio show.Beduin je napisao/la: ↑24 avg 2025, 22:22Mozda ga je i nekad ranije otpratio, a mozda i mediji pumpaju stvar jer im je to u opisu posla.Coolpanda24 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 21:10Lajkao mu je stare objave, po tome se može zaključiti i da ga je pratio, pogotovo jer i Perišić njega prati. Mada naravno moguće da su ljudi i potpalili vatru i da se nisu ni pratili.
Ali ne znam kako nekoga iznenadjuje i sad tek shvataju da je Sergej kompleksas i ima takav ego i misljenje o sebi. To se odmah vidjelo po vodjenju reprezentacije i prvim susretima s novinarima, a i sam je laprdao po twiteru i ismijavao bivse selektore. Takav je lik i sta ces.
Nece on nikoga voditi nakon nase selekcije, a ne znam ni kako bi mogao ovakvom ponasanjem. Zato sretno mu s nasom selekcijom, ispunila mu se zelja da nas vodi, neka i on nama ispuni zelju i odvede nas na veliko takmicenje ili odstupi na vrijeme ako ne bude islo sve po planu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
To za Perisica sam prvi danas komentarisao da nema sta on prozivati naseg selektora, u biti Esmirovog selektora. Vjerovatno to nije bilo iz lose namjere, nego da ga pohvali i uzdigne malo jer nije pozvan, ali kao iskusan igrac bi teebao znati da tako samo moze naskoditi Esmiru, narocito jer je Sergej teska osoba, pravi ters.Coolpanda24 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 22:26Ma slažem se skroz. Mada treba reći ni da Perišićev potez nije za pohvalu, realno šta se on ima petljati u tu priču i to na ovaj način, preko društvenih mreža... Esmir nije podijelio priču, očigledno ga je neko nasavjetovao da ne daje materijala jer bi to tek bio show.Beduin je napisao/la: ↑24 avg 2025, 22:22Mozda ga je i nekad ranije otpratio, a mozda i mediji pumpaju stvar jer im je to u opisu posla.Coolpanda24 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 21:10
Lajkao mu je stare objave, po tome se može zaključiti i da ga je pratio, pogotovo jer i Perišić njega prati. Mada naravno moguće da su ljudi i potpalili vatru i da se nisu ni pratili.
Ali ne znam kako nekoga iznenadjuje i sad tek shvataju da je Sergej kompleksas i ima takav ego i misljenje o sebi. To se odmah vidjelo po vodjenju reprezentacije i prvim susretima s novinarima, a i sam je laprdao po twiteru i ismijavao bivse selektore. Takav je lik i sta ces.
Nece on nikoga voditi nakon nase selekcije, a ne znam ni kako bi mogao ovakvom ponasanjem. Zato sretno mu s nasom selekcijom, ispunila mu se zelja da nas vodi, neka i on nama ispuni zelju i odvede nas na veliko takmicenje ili odstupi na vrijeme ako ne bude islo sve po planu.
Nadam se da je istina to da Esmir nije podijelio story, ne treba mu jos i to.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I Peteva ste svi pljuvali, skoro bez izuzetka. Sad ga spominjete bez imalo stida.
Barbarez je prije selektorske pozicije imao svojih bubica. Ima i danas kao selektor.
Ali nevjerovatno koliko su neki zadojeni mržnjom.
Evo možete li zamislite sličnu objavu Dzeke na adresu Dalica recimo?!
Klasičan primjer iskazivanja nepoštivanja prema “izborniku” jedne reprezentacije od strane Perisica, ničim izazvano.
Sto se tiče ovih bh navijača sto sline iz stranice u stranicu, neka znaju da će Barbarez još nekoliko godina biti selektor reprezentacije jer bolje od njega i ovog SS nemamo. Tako je bilo zadnju godinu, a tako je još uvijek.
Imaju svojih mahana, ali mnogo vise pozitivnih stvari kada govorimo o budućnosti naše reprezentacije.
Barbarez je prije selektorske pozicije imao svojih bubica. Ima i danas kao selektor.
Ali nevjerovatno koliko su neki zadojeni mržnjom.
Evo možete li zamislite sličnu objavu Dzeke na adresu Dalica recimo?!
Klasičan primjer iskazivanja nepoštivanja prema “izborniku” jedne reprezentacije od strane Perisica, ničim izazvano.
Sto se tiče ovih bh navijača sto sline iz stranice u stranicu, neka znaju da će Barbarez još nekoliko godina biti selektor reprezentacije jer bolje od njega i ovog SS nemamo. Tako je bilo zadnju godinu, a tako je još uvijek.
Imaju svojih mahana, ali mnogo vise pozitivnih stvari kada govorimo o budućnosti naše reprezentacije.
Online
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, kouadio, LeCoq, LukavacBHF, Mocvara1991, s4mke, Wisey i 43 gosta.





