FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Lavcina
Postovi: 1739
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 25 avg 2025, 09:50

mosarajvosa83 je napisao/la:
25 avg 2025, 09:40
Lavcina je napisao/la:
25 avg 2025, 09:38
Ovi nasi hadalji su teski mentalni patuljci. Vidjelo se to jos protiv Craiove, a i juce.
Bezmudasi teski.
To je istina,nema volje,borbe,zara, reakcije nikakve ni t od tima,dobre plate,lezarina i to je to
Ocam' dodje mi nekad da im samarcine lupim mozda se probudi u njima muskost pa pocnu gristi. Ovako ko tetke neke.

Na stranu ove kradje sto je svako normalan vidio. Ali Bgm ove naše tetke su debelo preplacene za ono sto nude.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 25 avg 2025, 09:53

Pantelija je napisao/la:
25 avg 2025, 04:21
Dzaba pišete. Razbijate glavu. Kada sam pisao gdje je problem, ispalo ja pišem jer je eto mene neko nesto tjerao bla bla :lolno:

Jedini krivac za ovo je uprava na čeluu sa ismirom mirvićem.
Prvo nije doveo u red klub. Ne zna se ko pije ko plaća.
Lagao je u oči navijače da je Ajla bivša, evo drugi put to radi.
Doveo je autobus trenera. Mjenjao šefove akademije, trenere.

Sjebao sve oko saveza sto se moglo sjebati, on kli Ajla, boli me k.. al klubove s kojima smo ganjali prosli savez je odjednom **** i nije uspio B tim registrovati.
Umjesto čale, u savez uleti junuzović koji je ujedno i menager.
Dovode se igraci bez ikakvog plana. Sezonama unazad.
Rekoh lijepo Pasklev nizal, nema brzinu a i s loptom ima problem. Turda malo visočija kopija. Rile bek.
Danas dva stopera nemaju skok uopšte. Ne mogu, nemaju visinu. Paskalev je svoje znanje pokazao i ranije.
Umjesto da se na stoperu izgurao neko iz akademije, ili doveo mladi stoper iz lige sa potencijalom mi dovodimo polovne prosjeke.
Sad imas dva desna beka. Lijevih bekova na klupi, imas more veznih, a nista ni sa čim.

Dovedes trenera koji igra ssmo jednu formaciju a uvodit ce dosta igraca na neprirodne pozicije. To je jasno. Igras jedno dvije godine pa sad drugo.

Pustiš savez da te jaše, jeste zaboravili objave kluba o borbi ? I? Dokle je? Kad mu se ponudi pomoć u zastiti kluba, iz prve ruke znam da je odbio. 1/1. I onda ti nije jasno, jel zeli da gleda ovo ili da se "bori protiv saveza".

Ljudi su ohladili od kluba, znam more raje koja sve manje i na tv gleda utakmice jer nece da gledaju loše sarajevo u ovom kriminalu od lige. A nije da se ne moze zastititi klub.


Dakle, Ismir Mirvić ne zna gdje udara.

A Husref je posebna priča. Gdje nesta dika i ponos? Sta radi ona ženska iz sfk na klupi? Koji je ono k?
Sta radi onaj koji 11 godina ne gleda sarajevo i hvali željkana na sve strane na klupi i u stručnom stabu? Jesam ih ja tu stavio ili husref. Ili nije birao on sš?
Kakvi ublehaši jbt.

Shvatite da Mirvić nije sposoban nizasta. Apsolutno.
U kampu se ne moze igrati, ekipa ne moze do bilo kakvog uspjeha, sudije nas je.bu 4 godine lik gleda i boli ga k. U upravi ima dva psra muda i 40 parova sisa. Kakva uprava takvo stanje na terenu, bezmudo.

Akademija sve slabija, da se dovede igracbiz zrinjskog ili nekog kluba daju se ugovori djeci, nekada su djeca molila da dodju, raskidala ugovore. Ja mislim da bi se šokirali kada bi vidjeli broj ugovora koje klub ima.

Sto se utakmice tiče, izasli smo bez muda, primili gol i onsa počeli da igramo. Nakon gola izjednačenja, primas gol s centra i onda opet igras dobro... Do ponistenog čistog gola.
A onda fuliš šansu i krene trpanje. Jattaa nije napravio faul uopste a ne da je žuti. Ali kolilo moras biti glup da umjesto da vadis jattu ti vadis keremeha.
Kasnije je sto se golova tiče sve čisto, penal ko suza.
Onako ležerno ulaazenje u 16 nakon odbrane penala je za zatvora. Al izanalizirat će to štrumf keno. Ne brinem.

Onda se poserem i na ovu trojku i ostale stranke a posebno na Krajišku stoku u vidu uhljebljenih u savezu... Sve do omladinskih repki gdje ih je uvalio glavati vođa krajiškosrpske brigade. Brats sebi napravio dabogda.
Političke kurvice , svi od trojke do SDA koje nisu nikada smjele da progovore. Balije jeb.ene kojima srbi i hrvati se sprdaju jer ih mogu kupiti za pare kad hoce sto dovodi do toga da mi nismo ni zaslužili nista bolje od onoga sto imamo. Ni manje ni više.
Nama je mjera fildzanistan. Ni u jednom sportu ne moze niko iz Sarajeva meda.

Na kraju, digni cijene mirvahhhhhh. Stavi 30 istok, jer ovo sto mi gledamo tesko da ima gdje. Lazes nas o stadionu evo 4. Godina a on sve gori i gori svaki put. Sve nam je laž, sve je ubleha. Nit umas plan ni znanje. Dovodis i otkaze dijelis u sportskom segmentu kako ti se ćejfne, promjenili 10 ljudi u upravi, skautingu.... Pizdama materinama... A rezultat toga je da te je.be i buši ko stigne
Potpisujem sve do rijeci.

I jos bi dodao da ce ovo dovesti do toga da ce sve vise raje dici ruke od kluba,jednostavno ohladiti,jer ovo vise niti je slucajno,a nije moguce nista ni promijeniti.

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 25 avg 2025, 09:56

Borac sinoc jeste imao domacinsko sudjenje ali daleko od toga da nije bilo do nas. Jatta meni vise ne bi igrao, prerizicno ga je imati u ekipi, kao ni Paskalev. Takodjer Kupresak je odigrao dosta lose. Ostali solidni.
Problem nam je i taj igrac U21, dobro bi bilo naci nekog golmana od 20 godina, jer ne bi primio sinoc vise golova od Banica, iako se ne moze reci da je krivac za neki gol..
Ima jos dosta da se igra, mada smo u teskoj situaciji.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 avg 2025, 09:58

zagorski je napisao/la:
25 avg 2025, 09:53
Pantelija je napisao/la:
25 avg 2025, 04:21
Dzaba pišete. Razbijate glavu. Kada sam pisao gdje je problem, ispalo ja pišem jer je eto mene neko nesto tjerao bla bla :lolno:

Jedini krivac za ovo je uprava na čeluu sa ismirom mirvićem.
Prvo nije doveo u red klub. Ne zna se ko pije ko plaća.
Lagao je u oči navijače da je Ajla bivša, evo drugi put to radi.
Doveo je autobus trenera. Mjenjao šefove akademije, trenere.

Sjebao sve oko saveza sto se moglo sjebati, on kli Ajla, boli me k.. al klubove s kojima smo ganjali prosli savez je odjednom **** i nije uspio B tim registrovati.
Umjesto čale, u savez uleti junuzović koji je ujedno i menager.
Dovode se igraci bez ikakvog plana. Sezonama unazad.
Rekoh lijepo Pasklev nizal, nema brzinu a i s loptom ima problem. Turda malo visočija kopija. Rile bek.
Danas dva stopera nemaju skok uopšte. Ne mogu, nemaju visinu. Paskalev je svoje znanje pokazao i ranije.
Umjesto da se na stoperu izgurao neko iz akademije, ili doveo mladi stoper iz lige sa potencijalom mi dovodimo polovne prosjeke.
Sad imas dva desna beka. Lijevih bekova na klupi, imas more veznih, a nista ni sa čim.

Dovedes trenera koji igra ssmo jednu formaciju a uvodit ce dosta igraca na neprirodne pozicije. To je jasno. Igras jedno dvije godine pa sad drugo.

Pustiš savez da te jaše, jeste zaboravili objave kluba o borbi ? I? Dokle je? Kad mu se ponudi pomoć u zastiti kluba, iz prve ruke znam da je odbio. 1/1. I onda ti nije jasno, jel zeli da gleda ovo ili da se "bori protiv saveza".

Ljudi su ohladili od kluba, znam more raje koja sve manje i na tv gleda utakmice jer nece da gledaju loše sarajevo u ovom kriminalu od lige. A nije da se ne moze zastititi klub.


Dakle, Ismir Mirvić ne zna gdje udara.

A Husref je posebna priča. Gdje nesta dika i ponos? Sta radi ona ženska iz sfk na klupi? Koji je ono k?
Sta radi onaj koji 11 godina ne gleda sarajevo i hvali željkana na sve strane na klupi i u stručnom stabu? Jesam ih ja tu stavio ili husref. Ili nije birao on sš?
Kakvi ublehaši jbt.

Shvatite da Mirvić nije sposoban nizasta. Apsolutno.
U kampu se ne moze igrati, ekipa ne moze do bilo kakvog uspjeha, sudije nas je.bu 4 godine lik gleda i boli ga k. U upravi ima dva psra muda i 40 parova sisa. Kakva uprava takvo stanje na terenu, bezmudo.

Akademija sve slabija, da se dovede igracbiz zrinjskog ili nekog kluba daju se ugovori djeci, nekada su djeca molila da dodju, raskidala ugovore. Ja mislim da bi se šokirali kada bi vidjeli broj ugovora koje klub ima.

Sto se utakmice tiče, izasli smo bez muda, primili gol i onsa počeli da igramo. Nakon gola izjednačenja, primas gol s centra i onda opet igras dobro... Do ponistenog čistog gola.
A onda fuliš šansu i krene trpanje. Jattaa nije napravio faul uopste a ne da je žuti. Ali kolilo moras biti glup da umjesto da vadis jattu ti vadis keremeha.
Kasnije je sto se golova tiče sve čisto, penal ko suza.
Onako ležerno ulaazenje u 16 nakon odbrane penala je za zatvora. Al izanalizirat će to štrumf keno. Ne brinem.

Onda se poserem i na ovu trojku i ostale stranke a posebno na Krajišku stoku u vidu uhljebljenih u savezu... Sve do omladinskih repki gdje ih je uvalio glavati vođa krajiškosrpske brigade. Brats sebi napravio dabogda.
Političke kurvice , svi od trojke do SDA koje nisu nikada smjele da progovore. Balije jeb.ene kojima srbi i hrvati se sprdaju jer ih mogu kupiti za pare kad hoce sto dovodi do toga da mi nismo ni zaslužili nista bolje od onoga sto imamo. Ni manje ni više.
Nama je mjera fildzanistan. Ni u jednom sportu ne moze niko iz Sarajeva meda.

Na kraju, digni cijene mirvahhhhhh. Stavi 30 istok, jer ovo sto mi gledamo tesko da ima gdje. Lazes nas o stadionu evo 4. Godina a on sve gori i gori svaki put. Sve nam je laž, sve je ubleha. Nit umas plan ni znanje. Dovodis i otkaze dijelis u sportskom segmentu kako ti se ćejfne, promjenili 10 ljudi u upravi, skautingu.... Pizdama materinama... A rezultat toga je da te je.be i buši ko stigne
Potpisujem sve do rijeci.

I jos bi dodao da ce ovo dovesti do toga da ce sve vise raje dici ruke od kluba,jednostavno ohladiti,jer ovo vise niti je slucajno,a nije moguce nista ni promijeniti.
Koliko je do njega toliko je i do ovih lakrdija svaku tekmu. Nasi igraci nemaju zajednistvo,pobijedili ili izgubili nikakve reakcije,drugi ppbijede to bude slavlje ogromno,od saveza do uprava su nam ubili sve u nama,mada sami smo krivi.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 avg 2025, 10:00

Inace dovoljno je da te sudija retardiranom jednom odluk9m izbaci iz kolosijeka. Znam da Husref nema sposobnost da digne ekipu i nestrucni stab,daj Boze da grijesim.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 10:01

Ti u timu imas po imenima 4 mega zvijezde sto niko u ligi ne moze dovesti,hrpu stranaca koji moraju bit upgrade i visi nivo jer eto stalno se potencira da su nasi igraci zadnja rupa na sviralu.Imas sto vole reci najbolju akademiju sa 100 nekakvi uposlenika u klubu.NEDOPUSTIVO je da primis 5 komada taman da te Dodik kasapi 90 minuta a sudjenje je bilo bez sjeckanja.

Ljajic ako je istina da ima u pola platu koliko se pisalo a ima i vise,on bi morao svaku utakmicu bit ogromna prevaga i svaku utakmicu doprinjeti golom ili asistencijom.Da li ce uspjeti vidjet cemo.

Mi imamo pun qurac napadaca jucer jedino Ristic na klupi.Turkes i Renan imaju sigurno zajedno priblizno 50k KM svaki mjesec.Zasto ni od jednog necemo dobiti 20 golova po sezoni sto bi trebali,ne znam,pitanje za upravu i strucni stab.

Sve dok je igracima vrhunac karijere Sarajevo i dok igraju bez zelje da se dalje prodaju ovo je previse.Preskupi su ovo igraci za nasu ligu ljudi.Neka prosetaju do drugi gradova i pitaju kolege za koliko igraju.Da mi nemamo para ja bi rekao okej budite 3./4. sa igracima iz nase lige i djecom i nije problem.Nama ce opet prvak pobjeci 25 bodova a mi ziviti u iluzijama da nije do nas.Sve razumijem evo ponisti ti cist gol,lakrdija ni prvi ni zadnji put ali zasto uporno padamo u tom yebenom drugom poluvremenu?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 10:04

mosarajvosa83 je napisao/la:
25 avg 2025, 09:36
napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 08:07
A i Ristovskog za ovaj story nabijem na qrac. Jos jedna zvijezda koja je potcijenila ovu ligu i misli da ce mu neko dojkit jer je on bio kapiten Dinama. Druze jesi zavaljen s pozicijom al prvo pored tebe Zivkovic skace ko Letckhov i zabija glavom s 15 metara, onda te Hrelja baci na guzicu i slag na tortu, penal. Trebao mu je neko reci kao Fedja Lalatu, dobrodosao u PL. Ako je tebi kralju sat i po nakon petarde instagram na pameti, zayebi ti svoj mentalitet.
Shvatam ja da je zavaljen s pozicijom al nemas se ti sta sa storijem oglasavat, jedan te izvrnuo ko Messi Boatenga a penal si skrivio jer ti je lik pobjegao, cisto ko suza.
Potcijenila ligu? Covjek se sa ovakmim sudjenjem i lakrdijama jos nije susreo kao ni Zekic, Zekicu je puko film bio prosle sezone,evo igracima vec ogadili fudbal al eto neka bude da je Ristovski kriv,gazi Vico samo gazi
Nije Ristovski kriv, nisam to rekao, nego najmanje o amaterizmu lige treba da pise lik kojeg su ti "amateri" unistili sinoc. Znam da je mislio na sudjenje itd, al golovi koje smo preko njega primili su precisti. Prvi gol ga Hrelja na guzicu baca, drugi je njegova nemoc jer je bio prespor.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 10:06

Pantelija je napisao/la:
25 avg 2025, 04:21
Dzaba pišete. Razbijate glavu. Kada sam pisao gdje je problem, ispalo ja pišem jer je eto mene neko nesto tjerao bla bla :lolno:

Jedini krivac za ovo je uprava na čeluu sa ismirom mirvićem.
Prvo nije doveo u red klub. Ne zna se ko pije ko plaća.
Lagao je u oči navijače da je Ajla bivša, evo drugi put to radi.
Doveo je autobus trenera. Mjenjao šefove akademije, trenere.

Sjebao sve oko saveza sto se moglo sjebati, on kli Ajla, boli me k.. al klubove s kojima smo ganjali prosli savez je odjednom **** i nije uspio B tim registrovati.
Umjesto čale, u savez uleti junuzović koji je ujedno i menager.
Dovode se igraci bez ikakvog plana. Sezonama unazad.
Rekoh lijepo Pasklev nizal, nema brzinu a i s loptom ima problem. Turda malo visočija kopija. Rile bek.
Danas dva stopera nemaju skok uopšte. Ne mogu, nemaju visinu. Paskalev je svoje znanje pokazao i ranije.
Umjesto da se na stoperu izgurao neko iz akademije, ili doveo mladi stoper iz lige sa potencijalom mi dovodimo polovne prosjeke.
Sad imas dva desna beka. Lijevih bekova na klupi, imas more veznih, a nista ni sa čim.

Dovedes trenera koji igra ssmo jednu formaciju a uvodit ce dosta igraca na neprirodne pozicije. To je jasno. Igras jedno dvije godine pa sad drugo.

Pustiš savez da te jaše, jeste zaboravili objave kluba o borbi ? I? Dokle je? Kad mu se ponudi pomoć u zastiti kluba, iz prve ruke znam da je odbio. 1/1. I onda ti nije jasno, jel zeli da gleda ovo ili da se "bori protiv saveza".

Ljudi su ohladili od kluba, znam more raje koja sve manje i na tv gleda utakmice jer nece da gledaju loše sarajevo u ovom kriminalu od lige. A nije da se ne moze zastititi klub.


Dakle, Ismir Mirvić ne zna gdje udara.

A Husref je posebna priča. Gdje nesta dika i ponos? Sta radi ona ženska iz sfk na klupi? Koji je ono k?
Sta radi onaj koji 11 godina ne gleda sarajevo i hvali željkana na sve strane na klupi i u stručnom stabu? Jesam ih ja tu stavio ili husref. Ili nije birao on sš?
Kakvi ublehaši jbt.

Shvatite da Mirvić nije sposoban nizasta. Apsolutno.
U kampu se ne moze igrati, ekipa ne moze do bilo kakvog uspjeha, sudije nas je.bu 4 godine lik gleda i boli ga k. U upravi ima dva psra muda i 40 parova sisa. Kakva uprava takvo stanje na terenu, bezmudo.

Akademija sve slabija, da se dovede igracbiz zrinjskog ili nekog kluba daju se ugovori djeci, nekada su djeca molila da dodju, raskidala ugovore. Ja mislim da bi se šokirali kada bi vidjeli broj ugovora koje klub ima.

Sto se utakmice tiče, izasli smo bez muda, primili gol i onsa počeli da igramo. Nakon gola izjednačenja, primas gol s centra i onda opet igras dobro... Do ponistenog čistog gola.
A onda fuliš šansu i krene trpanje. Jattaa nije napravio faul uopste a ne da je žuti. Ali kolilo moras biti glup da umjesto da vadis jattu ti vadis keremeha.
Kasnije je sto se golova tiče sve čisto, penal ko suza.
Onako ležerno ulaazenje u 16 nakon odbrane penala je za zatvora. Al izanalizirat će to štrumf keno. Ne brinem.

Onda se poserem i na ovu trojku i ostale stranke a posebno na Krajišku stoku u vidu uhljebljenih u savezu... Sve do omladinskih repki gdje ih je uvalio glavati vođa krajiškosrpske brigade. Brats sebi napravio dabogda.
Političke kurvice , svi od trojke do SDA koje nisu nikada smjele da progovore. Balije jeb.ene kojima srbi i hrvati se sprdaju jer ih mogu kupiti za pare kad hoce sto dovodi do toga da mi nismo ni zaslužili nista bolje od onoga sto imamo. Ni manje ni više.
Nama je mjera fildzanistan. Ni u jednom sportu ne moze niko iz Sarajeva meda.

Na kraju, digni cijene mirvahhhhhh. Stavi 30 istok, jer ovo sto mi gledamo tesko da ima gdje. Lazes nas o stadionu evo 4. Godina a on sve gori i gori svaki put. Sve nam je laž, sve je ubleha. Nit umas plan ni znanje. Dovodis i otkaze dijelis u sportskom segmentu kako ti se ćejfne, promjenili 10 ljudi u upravi, skautingu.... Pizdama materinama... A rezultat toga je da te je.be i buši ko stigne
:salut: :salut:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Armija1987
Postovi: 35
Pridružen/a: 24 apr 2024, 22:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Armija1987 » 25 avg 2025, 10:13

Kamion skupih igraca je doslo a neki hoce jos e svasta. Ova ekipa je igracki najjaca u ligi i daaleko najskuplja ali to mora neko dobro posložit, treba ti neko ko ce analizirat svakog protivnika ne mozes imat istu firmaciju protiv rudara i protiv borca protiv radnika i protiv zrinjskog. Mislim da HM nema tu viziju i nema ni u SŠ nekoga ko bi to sugerisao.

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 25 avg 2025, 10:16

bosnas_ je napisao/la:
25 avg 2025, 09:56
Borac sinoc jeste imao domacinsko sudjenje ali daleko od toga da nije bilo do nas. Jatta meni vise ne bi igrao, prerizicno ga je imati u ekipi, kao ni Paskalev. Takodjer Kupresak je odigrao dosta lose. Ostali solidni.
Problem nam je i taj igrac U21, dobro bi bilo naci nekog golmana od 20 godina, jer ne bi primio sinoc vise golova od Banica, iako se ne moze reci da je krivac za neki gol..
Ima jos dosta da se igra, mada smo u teskoj situaciji.
Jesmo zaboravili da je Banic odbranio penal a da su nasi kao kipovi bili na odbijenoj, pola igraca nije za sistem sa 4 nazad, jedino Beganovic je tu na dobitku. Ljajic nam nije bio potreban kao ni Cimirot.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 25 avg 2025, 10:17

Kad igramo sa Rudarom?

Avatar
Herson
Postovi: 2778
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 25 avg 2025, 10:23

Kyle88 je napisao/la:
25 avg 2025, 10:16
bosnas_ je napisao/la:
25 avg 2025, 09:56
Borac sinoc jeste imao domacinsko sudjenje ali daleko od toga da nije bilo do nas. Jatta meni vise ne bi igrao, prerizicno ga je imati u ekipi, kao ni Paskalev. Takodjer Kupresak je odigrao dosta lose. Ostali solidni.
Problem nam je i taj igrac U21, dobro bi bilo naci nekog golmana od 20 godina, jer ne bi primio sinoc vise golova od Banica, iako se ne moze reci da je krivac za neki gol..
Ima jos dosta da se igra, mada smo u teskoj situaciji.
Jesmo zaboravili da je Banic odbranio penal a da su nasi kao kipovi bili na odbijenoj, pola igraca nije za sistem sa 4 nazad, jedino Beganovic je tu na dobitku. Ljajic nam nije bio potreban kao ni Cimirot.
Nestvarno. :rol: :rol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

mirzatele
Postovi: 12008
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 25 avg 2025, 10:23

Gdje nam je onaj stoper Pejovic? Turda, Paskalev, Pejovic, Bralic, Jovic. 5 stopera na platnom spisku, ne možeš jednog vrhunskog od njih sastaviti.

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 25 avg 2025, 10:26

Ma sta je jatta kriv,izbio loptu dobio crveni.
Meni je tu samo Husref kriv,kad vec vidis da ti silje crveni,vadi ga ubaci Cimirota,on keremeha vadi,djordjevic ulazi. Ostalo ne treba komentarisati,sinoc su pokazali ko ce biti prvi.Na zalost jos jedno 6-7 godina necemo niata osvojiti.Prodaji mlade igrace, vrti se po sredini tabele i cao.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 10:26

mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 10:23
Gdje nam je onaj stoper Pejovic? Turda, Paskalev, Pejovic, Bralic, Jovic. 5 stopera na platnom spisku, ne možeš jednog vrhunskog od njih sastaviti.
Turda je za sve nabrojane Thiago Silva. Mada su i Ristovski i Paskalev i Jovic wide stoperi, igraci za sistema sa 3 nazad.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 25 avg 2025, 10:29

napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 10:26
mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 10:23
Gdje nam je onaj stoper Pejovic? Turda, Paskalev, Pejovic, Bralic, Jovic. 5 stopera na platnom spisku, ne možeš jednog vrhunskog od njih sastaviti.
Turda je za sve nabrojane Thiago Silva. Mada su i Ristovski i Paskalev i Jovic wide stoperi, igraci za sistema sa 3 nazad.
Tako je to kad kupujes igrace za 352 sistem i onda dovedes trenera koji samo zna da igra 4231, genijalni nas Mirvah

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 25 avg 2025, 10:30

bosnas_ je napisao/la:
25 avg 2025, 09:56
Borac sinoc jeste imao domacinsko sudjenje ali daleko od toga da nije bilo do nas. Jatta meni vise ne bi igrao, prerizicno ga je imati u ekipi, kao ni Paskalev. Takodjer Kupresak je odigrao dosta lose. Ostali solidni.
Problem nam je i taj igrac U21, dobro bi bilo naci nekog golmana od 20 godina, jer ne bi primio sinoc vise golova od Banica, iako se ne moze reci da je krivac za neki gol..
Ima jos dosta da se igra, mada smo u teskoj situaciji.
Krdžalić je jučer odigrao poprilično ok utakmicu. Diktirao tempo, uvijek je bio gdje i lopta, nije se libio bilo kakav pas podijeliti. Problem je izgled čitavog tima koji je igrao koliko-toliko do crvenog kartona, a poslije toga izgledao kao raštimani orkestar. Uprava nije smjela ni pomisliti na Husrefa koji nije ni taktički stručan niti je kao takav imenovao sposoban stručni štab. Izgubit ćemo još jednu godinu zbog gluposti uprave na čelu sa Mirvićem. Ako ne znaš sportski dio moraš imenovati ljude koji znaju i u potpunosti im prepustiti taj dio bez da se petljaš. To kod nas vodi Bog sami zna ko žene, instagram grupe itd. Husref je svojim izmjenama pokazao da nije sposoban voditi FKS u 2025. godini. Pustio je ekipu niz liticu, kada je morao donijeti razumnu odluku on je uradio šta, nešto što još uvijek ne kontamo šta je htio.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 10:32

zagorski je napisao/la:
25 avg 2025, 10:29
napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 10:26
mirzatele je napisao/la:
25 avg 2025, 10:23
Gdje nam je onaj stoper Pejovic? Turda, Paskalev, Pejovic, Bralic, Jovic. 5 stopera na platnom spisku, ne možeš jednog vrhunskog od njih sastaviti.
Turda je za sve nabrojane Thiago Silva. Mada su i Ristovski i Paskalev i Jovic wide stoperi, igraci za sistema sa 3 nazad.
Tako je to kad kupujes igrace za 352 sistem i onda dovedes trenera koji samo zna da igra 4231, genijalni nas Mirvah
Ma nema frajer ni plana ni vizije. Ja mislim da on razmislja na nacin "aha, kad su bili Trbic i Ibrak u klubu bilo je dobro sudjenje. Hajmo ih dovest". Pa ih najuri, pa prokonta "hmm Husref je uzeo zadnju titulu ovdje, to je to". Samo cekam kad ce vratit Sabrinu, Hadziju i Ilievskog. Tipicno americki, daj spektakl i skupe igrace da prodaju dresove, nema veze ima li to smisla na terenu.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 25 avg 2025, 10:38

Evo pogleda sad tek highlights sa utakmice bolji smo bili igrom od borca, tu nema dileme.

Neznam jel iko gledao highlights, tu se vec vidi da je SRBIJA debelo umjesana u bh fudbal..

Arena, prvi zuti JATTE nisu nikako prikazali, drugi zuti samo jednom znaci nema usporeni nema ponavljanja nista, samo pokaza faul u real time i kako sudija daje crveni

Sutra danas kad vec bude analiza doce kaljanac i pricat kako je go ispravan i kako je drugi zuti ne ispravan i kako je bar trebao gledat var pa mu dat zuti ako je zuti ( jer je to bio drugi zuti) takodje ce komentarisat zuti karton jattin kako se gledala ruka koja je u najboljem slucaju 50/50 i gdje ta ruka ide u korist napadaca uz to ruka i ako je bila sudija nju nije sviro i samim tim prednost je borac ima jer lopta dolazi do golmana. I sama ta prica ce podgrijat vatru, a nemozes nista jer je vico pokrio srbe podpisao pakt sa hrvatima i kupio balije.. JEDINO STA NEMOZE JESTE KUPIT NAS KLUB I LJUDE KOJI VOLE OVAJ KLUB a to su navijavi ovog kluba. MISLIM DA CE NAS JOS 7 godina cetnik **** na ovaj nacin jer navijaci FK SARAJEVA SU blazi od kamilice a uprava je u saradnji sa Vicom ili je blaza od vode sa pipe

adem993
Postovi: 424
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 25 avg 2025, 10:41

Godine prolaze, a mi stojimo..
Nista ama bas nista nas vrli presidente nije napravio bolje nego u doba viršli.
Igra loša I nikakv, osvoji se po koji kup, ponekad i liga i tako prolaze godine.
Kamioni i kamioni igrača prolaze kroz klub, malo koji ostaje u sijecanju jer fudbal je postao biznis bez emocija i strasti, samo cisti biznis i poslovanje.
Godinama sam na ovom forumu i citam ga gotovo svakodnevno, rijetko kad pišem, ali danas sam morao napisati par slova..
Sinoc sjedim sam u sobi na moru gledam tekmu I ne vjerujem, glava me boli od bruke koja se desila(znam da naš je sudijska organizacija iskarala) Ali ni u jednom slučaju nismo smijeli dopustit 5 komada.
I ovo malo kose sto imam otpasce mi zbog Sarajeva, Ali to naseg presidentea boli briga nek je godisnja za Istok poskupila vise od 50% nek je djecija 10KM, (imam fala bogu kupio sam uredno godišnju za Istok) al onda se zapitam pa kome ja to kupujem, ovi sto su u klubu apsolutno gledaju da izvuku I zadnju marku od navijača, a zauzvrat da ne daju nista. Nek je plata redovna I klimaj glavom dok presidente priča.
Muka mi je više od svega, od ponizavanja sudijske organizacije nad nasim klubom(JER VODIMO LAŽNE BORBE)
Od obećanja raznoraznih meketa I urednje i preuredjenja stadiona, a mrznemo se i kisnemo od Septembra do Maja kad god igra Sarajevo.
Od laznih obećanja Titula I Europskog Sarajeva (Jer smo postali export import klub)
Muka mi je I od Mirvica i njegovih lažnih dobrih namjera za klub i navijače, jer ovdje je više i budali jasno da ili ne zna, a ipak ovo drugo NECE nista bolje klubu, zanima ga samo njegov ego i profit.
Da ne dužim više, izvinite na smetnji i svako dobro.
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ado-hz, mnon46 i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []