FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 25 avg 2025, 12:17

adem993 je napisao/la:
25 avg 2025, 10:41
Godine prolaze, a mi stojimo..
Nista ama bas nista nas vrli presidente nije napravio bolje nego u doba viršli.
Igra loša I nikakv, osvoji se po koji kup, ponekad i liga i tako prolaze godine.
Kamioni i kamioni igrača prolaze kroz klub, malo koji ostaje u sijecanju jer fudbal je postao biznis bez emocija i strasti, samo cisti biznis i poslovanje.
Godinama sam na ovom forumu i citam ga gotovo svakodnevno, rijetko kad pišem, ali danas sam morao napisati par slova..
Sinoc sjedim sam u sobi na moru gledam tekmu I ne vjerujem, glava me boli od bruke koja se desila(znam da naš je sudijska organizacija iskarala) Ali ni u jednom slučaju nismo smijeli dopustit 5 komada.
I ovo malo kose sto imam otpasce mi zbog Sarajeva, Ali to naseg presidentea boli briga nek je godisnja za Istok poskupila vise od 50% nek je djecija 10KM, (imam fala bogu kupio sam uredno godišnju za Istok) al onda se zapitam pa kome ja to kupujem, ovi sto su u klubu apsolutno gledaju da izvuku I zadnju marku od navijača, a zauzvrat da ne daju nista. Nek je plata redovna I klimaj glavom dok presidente priča.
Muka mi je više od svega, od ponizavanja sudijske organizacije nad nasim klubom(JER VODIMO LAŽNE BORBE)
Od obećanja raznoraznih meketa I urednje i preuredjenja stadiona, a mrznemo se i kisnemo od Septembra do Maja kad god igra Sarajevo.
Od laznih obećanja Titula I Europskog Sarajeva (Jer smo postali export import klub)
Muka mi je I od Mirvica i njegovih lažnih dobrih namjera za klub i navijače, jer ovdje je više i budali jasno da ili ne zna, a ipak ovo drugo NECE nista bolje klubu, zanima ga samo njegov ego i profit.
Da ne dužim više, izvinite na smetnji i svako dobro.
Postavicu ti pitanje; sta mi kao klub mozemo uradit da sudjenje bude fer i posteno?

Kakvu Mirvic ima zaradu od cega od ulaznica koje su bile 3,5€ za a sad 7,5€, mozda si mislio od prodaje igraca, da proda on igrace dali ti mislis da kad on poplaca sve racune da njemu izlazni pokriju te sve troskove i da mu ostane para koje on stavi sebi u padze.. prosle godine bilo 106000 ljudi u 18 utakmica, sa 2 derbija, prosjek cinimi se 6300 najskuplja ulaznica bila zapad 12 km znaci nismo ni 400 k€ donijeli klubu kroz ulaznice u prvenstvu, takodje njegovo ulsganje vracanje duga cinimi se 2 m km koje je Nam napravio a Mirvic nuliro (tako reci kupio je klub za 2 m km 60%) nemozemo onda pricat o profiti itd itd. Kad ruku na srce od Mirvicevog dolaska imali smo uvjek najaci igracki roster i sigurno da bi osvoili minimum 3 puta titulu i 3 kupa za ovo vrijeme odkad je tu da VICO GIGXSEVI BEUSI odradili posao ilegalnim putem..

Takodje ovde se prica o grupinim fazama zrinjskog i borca al niko ne GOVORI da je to grupa trecerarednig evropskog takmicenja i da niko od njih nije usao u grupu kroz kvalifikacije tog takmicenja vec kroz osvajanje sampionata (ilegalno) i samim tim laksim putem. I sve dok neko neudje u grupu le nemoze se busat sa nekim uspjehom. Pogledajte birca kako lagano ispade od andre.


Ja jedino vidim izlaz u stranim SUDIJAMA I TO POMOGUCNOSTI DA SUDE KOMPLET LIGU.

Drugi nacin je prekidanje utakmica A reprezentacije i domacih i gostojucih utakmica

SPAHIC BARBAREZ MBAJRAMOVIC HRGOVIC MILICEVIC SALIHOVIC EVO SAD VIDIM LULIC IBISEVIC, svi su prodali BH NOGOMET SPORT za TAKO RECI nikskvo mjesto pocnici neki eventualno selektor u 15. LJUDI KOJIMA SU VICINI I BEUSIVCI KUCE PALILI PROTJERALI.. Znaci ljudi koji su MILIONERI,su prodali narod i drzavu za platu od 100 k€ gdje nema pravo rijeci i gdje mora klimat glavom sestricu dodikovom..

Sta onda mislis o sirotinji u vidu colpe pilava i co pa ti ljudi kad vide da jedan spahic otvori usta da Vico pisa u njih pa oni ce vicu **** pojest a ne sta drugo


MI SE MORAMO SUPROSTAVIT POCJENU DA MANIJACI ROBIJASI RED ARMU BUDU NA STRANI SER GEJA VICE BEUSA

NajvecaRadosti
Postovi: 10155
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 12:21

BegovicRamiz je napisao/la:
25 avg 2025, 12:14
H8Z7 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:06
4 od 5 najvećih poraza došlo u eri našeg Mirvića, toliko.
#NewEra
pa sta ako su?
ne dajes ti svoje pare
moras trast
"Dajte vi pare i udjite u klub" :mrgreen:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 12:28

Ne bi mi mrsko da vratim sve sezone unazad od osnivanja zajednicke PL i da sumiramo sve vece poraze i sramote za ovaj klub (domaci porazi od fenjerasa, ispadanja u kupu od nizeligasa itd). Pa da pocnemo:

Era Mirvica (2021. - )
Sezona 25/26:
Borac 5:1 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 23/24:
Sloga 3:0 Sarajevo, trener Rozman
Sarajevo 1:3 Siroki, trener Rozman
Zeljeznicar 3:0 Sarajevo, trener Rozman

Sezona 22/23:
Sarajevo 1:5 Tuzla, trener Dudic
Zrinjski 4:1 Sarajevo, trener Dudic
Ispadanje u kupu od treceligasa Celika, trener Dudic
Sarajevo 2:4 Igman, trener Varesanovic

Sezona 21/22
Sarajevo 0:1 Leotar, trener Sablic (ovo je prije dolaska Mirvica)
Zrinjski 4:0 Sarajevo, trener Vasoski
Velez 3:0 Sarajevo, trener rah. Uscuplic

Era Tan/Nam, (2014. - 2021.)

Sezona 19/20
Zeljeznicar 5:2 Sarajevo, trener Musemic
Sarajevo 1:3 Zeljeznicar, trener Musemic

Sezona 17/18
Sarajevo 0:1 GOSK, trener Repuh

Sezona 16/17
Sloboda 3:0 Sarajevo, trener Janjos

Sezona 15/16
Sarajevo 0:3 Sloboda, trener pok. Jesic
Sloboda 4:0 Sarajevo, trener Hurtic
Sarajevo 1:3 Olimpic, trener Hurtic

Prije investitora (2002. - 2014.)

Sezona 11/12
Sarajevo 0:2 GOSK, trener Jovic

Sezona 09/10
Modrica 3:0 Sarajevo, trener Janjos

Sezona 07/08
Sarajevo 2:4 Modrica, trener Musemic

Sezona 06/07
Leotar 4:0 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 04/05
Sarajevo 2:4 Travnik, trener Alispahic
Buducnost 3:0 Sarajevo, trener Alispahic
Borac 3:0 Sarajevo, trener Alispahic
Orasje 5:3 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 03/04
Drinovci 2:1 Sarajevo kup, trener Musemic
Leotar 4:1 Sarajevo, trener Nikolic

Sezona 02/03
Posusje 3:0 Sarajevo, trener Musemic


U zadnjih 5 sezona je bilo 10 bas sramotnih rezultata, sto je za 1 manje od 12 sezona bez investitora. Husref kao trener 3 puta u ovoj ligi primio 5 komada.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 avg 2025, 12:29

BegovicRamiz je napisao/la:
25 avg 2025, 12:14
H8Z7 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:06
4 od 5 najvećih poraza došlo u eri našeg Mirvića, toliko.
#NewEra
pa sta ako su?
ne dajes ti svoje pare
moras trast
Trast kao oni ljudi što su slijedili slijepog starca.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 25 avg 2025, 12:30

tabba77 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:09
H8Z7 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:06
4 od 5 najvećih poraza došlo u eri našeg Mirvića, toliko.
#NewEra
Volimo fudbal ilitiga nogomet ! :ljepota:
Soccer brate
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 25 avg 2025, 12:32

mma_hz je napisao/la:
25 avg 2025, 08:44
E cuj amaterska mu liga a nabusise ga.
Možda se čovjek pogrešno izrazio.
Nije amaterska liga nego je amaterski klub .
Dvije godine gradiš ekipu i dovodiš igrače za 3-5-2 pa onda u sred sezone promjeniš trenera koji će igrati 4-2-3-1.
Ovo se ja mislim u Pofalićkom ne radi.

Kabinet1987
Postovi: 16
Pridružen/a: 30 sep 2024, 22:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kabinet1987 » 25 avg 2025, 12:32

Uprkos svim našim greškama, kako urukovodstvu kluba tako i u stručnom vođenju ekipe sa klupe, sinoćnji poraz je rezultat izrežiranosti od strane saveza. Čak i onaj hudnik od sudije je samo izvršilac posla. Kad ti sudija poništi regularan go, a nakon toga dosudi penal za protivnika kako je dosudio, teško se osim poraza može išta očekivati. Druga je stvar je li moralo biti 5:1 ili....

U onakvim utakmicama su dovoljne jedna ili dvije kardinalne odluke sudija da te totalno demotiviše ili izbaci iz taktičkog i svakog ritma. Nas najviše krivim, tačnije Musemića, što nije pripremio ekipu za ovakvo suđenje. Imam osjećaj da igračima, pogotovo novim igračima, niko nije rekao šta ih može očekivati. Zato mi je razumna objava Ristovskog na instagramu, mislim da je reagovao iz stanja šoka šta ga je snašlo. Jednostavno nepisano pravilo u BL: ne smiješ imati nikakav kontakt sa njima u šesnaestercu (jer ti je penal zagarantovan), pa makar rizikovao šansu za protivnika.

Tako smo ih prošle sezone izbacili u polufinalu kupa, izbjegavajući ikakav fizčki kontakt sa njima. Naravno to je besmisleno i antifudbalsko razmišljanje, ali tako nam je nametnuto.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 12:35

Kabinet1987 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:32
Uprkos svim našim greškama, kako urukovodstvu kluba tako i u stručnom vođenju ekipe sa klupe, sinoćnji poraz je rezultat izrežiranosti od strane saveza. Čak i onaj hudnik od sudije je samo izvršilac posla. Kad ti sudija poništi regularan go, a nakon toga dosudi penal za protivnika kako je dosudio, teško se osim poraza može išta očekivati. Druga je stvar je li moralo biti 5:1 ili....

U onakvim utakmicama su dovoljne jedna ili dvije kardinalne odluke sudija da te totalno demotiviše ili izbaci iz taktičkog i svakog ritma. Nas najviše krivim, tačnije Musemića, što nije pripremio ekipu za ovakvo suđenje. Imam osjećaj da igračima, pogotovo novim igračima, niko nije rekao šta ih može očekivati. Zato mi je razumna objava Ristovskog na instagramu, mislim da je reagovao iz stanja šoka šta ga je snašlo. Jednostavno nepisano pravilo u BL: ne smiješ imati nikakav kontakt sa njima u šesnaestercu (jer ti je penal zagarantovan), pa makar rizikovao šansu za protivnika.

Tako smo ih prošle sezone izbacili u polufinalu kupa, izbjegavajući ikakav fizčki kontakt sa njima. Naravno to je besmisleno i antifudbalsko razmišljanje, ali tako nam je nametnuto.
Penal je najmanje sporna situacija sinoc, cist ko suza. Ono se protiv Reala na Bernabeu mora svirat. Nas ponisten gol je lakrdija i donekle crveni Jatti. Kazem donekle, jer neki iskusniji igrac ne bi dobio onakva dva zuta, jedno bi proslo sa opomenom, al na Jatti je najlakse autoritet uspostavit.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8512
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 25 avg 2025, 12:38

krdzalic je ispred jatte iskreno. jatti treba pola sata dati da zamjeni gojka/krdzalica. jos je rano da bude starter, preopasne startove radi a uz var i najmanji start ce ga izbaciti van.
krdzi samo treba jos kondicije, 60min je max, zato jatta treba tad da uleti.
gojko mora biti starter kad mogne odigrati full tekmu, do tada nije belaj 45min, 60min, koliko moze.

na stranu sve, dobra je ekipa, dobra je i igra ali trener je slab.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 25 avg 2025, 12:43

napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:28
Ne bi mi mrsko da vratim sve sezone unazad od osnivanja zajednicke PL i da sumiramo sve vece poraze i sramote za ovaj klub (domaci porazi od fenjerasa, ispadanja u kupu od nizeligasa itd). Pa da pocnemo:

Era Mirvica (2021. - )
Sezona 25/26:
Borac 5:1 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 23/24:
Sloga 3:0 Sarajevo, trener Rozman
Sarajevo 1:3 Siroki, trener Rozman
Zeljeznicar 3:0 Sarajevo, trener Rozman

Sezona 22/23:
Sarajevo 1:5 Tuzla, trener Dudic
Zrinjski 4:1 Sarajevo, trener Dudic
Ispadanje u kupu od treceligasa Celika, trener Dudic
Sarajevo 2:4 Igman, trener Varesanovic

Sezona 21/22
Sarajevo 0:1 Leotar, trener Sablic (ovo je prije dolaska Mirvica)
Zrinjski 4:0 Sarajevo, trener Vasoski
Velez 3:0 Sarajevo, trener rah. Uscuplic

Era Tan/Nam, (2014. - 2021.)

Sezona 19/20
Zeljeznicar 5:2 Sarajevo, trener Musemic
Sarajevo 1:3 Zeljeznicar, trener Musemic

Sezona 17/18
Sarajevo 0:1 GOSK, trener Repuh

Sezona 16/17
Sloboda 3:0 Sarajevo, trener Janjos

Sezona 15/16
Sarajevo 0:3 Sloboda, trener pok. Jesic
Sloboda 4:0 Sarajevo, trener Hurtic
Sarajevo 1:3 Olimpic, trener Hurtic

Prije investitora (2002. - 2014.)

Sezona 11/12
Sarajevo 0:2 GOSK, trener Jovic

Sezona 09/10
Modrica 3:0 Sarajevo, trener Janjos

Sezona 07/08
Sarajevo 2:4 Modrica, trener Musemic

Sezona 06/07
Leotar 4:0 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 04/05
Sarajevo 2:4 Travnik, trener Alispahic
Buducnost 3:0 Sarajevo, trener Alispahic
Borac 3:0 Sarajevo, trener Alispahic
Orasje 5:3 Sarajevo, trener Musemic

Sezona 03/04
Drinovci 2:1 Sarajevo kup, trener Musemic
Leotar 4:1 Sarajevo, trener Nikolic

Sezona 02/03
Posusje 3:0 Sarajevo, trener Musemic


U zadnjih 5 sezona je bilo 10 bas sramotnih rezultata, sto je za 1 manje od 12 sezona bez investitora. Husref kao trener 3 puta u ovoj ligi primio 5 komada.
U skokovima odyebo yebem mu majku americku

Kabinet1987
Postovi: 16
Pridružen/a: 30 sep 2024, 22:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kabinet1987 » 25 avg 2025, 12:46

napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:35
Kabinet1987 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:32
Uprkos svim našim greškama, kako urukovodstvu kluba tako i u stručnom vođenju ekipe sa klupe, sinoćnji poraz je rezultat izrežiranosti od strane saveza. Čak i onaj hudnik od sudije je samo izvršilac posla. Kad ti sudija poništi regularan go, a nakon toga dosudi penal za protivnika kako je dosudio, teško se osim poraza može išta očekivati. Druga je stvar je li moralo biti 5:1 ili....

U onakvim utakmicama su dovoljne jedna ili dvije kardinalne odluke sudija da te totalno demotiviše ili izbaci iz taktičkog i svakog ritma. Nas najviše krivim, tačnije Musemića, što nije pripremio ekipu za ovakvo suđenje. Imam osjećaj da igračima, pogotovo novim igračima, niko nije rekao šta ih može očekivati. Zato mi je razumna objava Ristovskog na instagramu, mislim da je reagovao iz stanja šoka šta ga je snašlo. Jednostavno nepisano pravilo u BL: ne smiješ imati nikakav kontakt sa njima u šesnaestercu (jer ti je penal zagarantovan), pa makar rizikovao šansu za protivnika.

Tako smo ih prošle sezone izbacili u polufinalu kupa, izbjegavajući ikakav fizčki kontakt sa njima. Naravno to je besmisleno i antifudbalsko razmišljanje, ali tako nam je nametnuto.
Penal je najmanje sporna situacija sinoc, cist ko suza. Ono se protiv Reala na Bernabeu mora svirat. Nas ponisten gol je lakrdija i donekle crveni Jatti. Kazem donekle, jer neki iskusniji igrac ne bi dobio onakva dva zuta, jedno bi proslo sa opomenom, al na Jatti je najlakse autoritet uspostavit.
Drug, ne kažem da je penal sporan. Kažem samo da ga nama na onakav način ne bi dosudio, jer ne bi ništa provjeravao nakon što prođe minut ili dva nakon sporne situacije. A i da je hipotetički gledao war u našu korist, vjerovatno ne bi dosudio penal jer bi kazao da je igrač oboren nakon što je lopta već uveliko završila kod gomana i akcija je praktično završena. Problem igranja tamo je taj hronično nejednak tretman ekipa i tu nejednakost je gotovo nemoguće nadoknaditi kvalitetom. Da imaš bog zna kakav kvalitet u onakvoj režiji ne pomaže.

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 371
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 25 avg 2025, 12:57

Evo oglasile nam se princeze iz kluba

NajvecaRadosti
Postovi: 10155
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 12:58

Zivi su :mrgreen:
Mosda je 5:5
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

maroon46
Postovi: 565
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 25 avg 2025, 12:59

Nikad poraz samo lekcija vol.867 :guz: :guz:

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 25 avg 2025, 13:00

Kabinet1987 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:46
napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:35
Kabinet1987 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:32
Uprkos svim našim greškama, kako urukovodstvu kluba tako i u stručnom vođenju ekipe sa klupe, sinoćnji poraz je rezultat izrežiranosti od strane saveza. Čak i onaj hudnik od sudije je samo izvršilac posla. Kad ti sudija poništi regularan go, a nakon toga dosudi penal za protivnika kako je dosudio, teško se osim poraza može išta očekivati. Druga je stvar je li moralo biti 5:1 ili....

U onakvim utakmicama su dovoljne jedna ili dvije kardinalne odluke sudija da te totalno demotiviše ili izbaci iz taktičkog i svakog ritma. Nas najviše krivim, tačnije Musemića, što nije pripremio ekipu za ovakvo suđenje. Imam osjećaj da igračima, pogotovo novim igračima, niko nije rekao šta ih može očekivati. Zato mi je razumna objava Ristovskog na instagramu, mislim da je reagovao iz stanja šoka šta ga je snašlo. Jednostavno nepisano pravilo u BL: ne smiješ imati nikakav kontakt sa njima u šesnaestercu (jer ti je penal zagarantovan), pa makar rizikovao šansu za protivnika.

Tako smo ih prošle sezone izbacili u polufinalu kupa, izbjegavajući ikakav fizčki kontakt sa njima. Naravno to je besmisleno i antifudbalsko razmišljanje, ali tako nam je nametnuto.
Penal je najmanje sporna situacija sinoc, cist ko suza. Ono se protiv Reala na Bernabeu mora svirat. Nas ponisten gol je lakrdija i donekle crveni Jatti. Kazem donekle, jer neki iskusniji igrac ne bi dobio onakva dva zuta, jedno bi proslo sa opomenom, al na Jatti je najlakse autoritet uspostavit.
Drug, ne kažem da je penal sporan. Kažem samo da ga nama na onakav način ne bi dosudio, jer ne bi ništa provjeravao nakon što prođe minut ili dva nakon sporne situacije. A i da je hipotetički gledao war u našu korist, vjerovatno ne bi dosudio penal jer bi kazao da je igrač oboren nakon što je lopta već uveliko završila kod gomana i akcija je praktično završena. Problem igranja tamo je taj hronično nejednak tretman ekipa i tu nejednakost je gotovo nemoguće nadoknaditi kvalitetom. Da imaš bog zna kakav kvalitet u onakvoj režiji ne pomaže.
Kada se desi sporna situacija, ceka se prvi prekid da se var gleda. Pa makar taj prekid se desio i 10 minuta nakon moguceg penala.
Ne prikida se igra da bi se var gledao.

Valjda ste to naucili do sada

NajvecaRadosti
Postovi: 10155
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 13:01

maroon46 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:59
Nikad poraz samo lekcija vol.867 :guz: :guz:
#NewEra :kafa:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 avg 2025, 13:02

JuricaSpindl je napisao/la:
25 avg 2025, 12:57
Evo oglasile nam se princeze iz kluba
Melisa il koja vec qravela vodi ove mreze zaglavila na koncertu Dzejle Ramovic, tek ustala
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 25 avg 2025, 13:03

napoleon72 je napisao/la:
25 avg 2025, 13:02
JuricaSpindl je napisao/la:
25 avg 2025, 12:57
Evo oglasile nam se princeze iz kluba
Melisa il koja vec qravela vodi ove mreze zaglavila na koncertu Dzejle Ramovic, tek ustala
Vi samo neku negativu unosite medju normalne navijace, bezveze vam to bgmi :kafa:

Ne vidite pozitivnu stvar, da nam uposlenici nedeljom odmaraju, da nemaju obavezu.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 avg 2025, 13:04

Je li realno ono da napišeš? Čuj nikad poraz samo lekcija. E golemo kralju. :puke:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

SAMO BORDO
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SAMO BORDO » 25 avg 2025, 13:04

Znaci lik ubleha se sprda😡
Ko ce uloziti toliki novac, a ne osigurati svoju investiciju.
Posebno u korumpiranijoj zemlji, nego sto je Rumija bila.
Znaci klali te zadnjih par godina i nastavili👍
A ti nastavio po istom, izgelda da su drugi intersi u igri!
Neka njemu onog kurvinog sina Adisa u ViP lozi😎
Znaci lik se sprda sa nama, vidjelo je se ko je ZZ, i nema kod takvih tipova zajebancije.
Sto Adisu kurvinom sinu ne odgovara, i jos bezbroj nasih "legendi"

Mahala bili i mahala ostali 👍

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []