FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 25 avg 2025, 19:40

Al kakve opstrukcije? Kako moze clan skupstine opstruisati ista osim glasanja na istoj? Bas nema logike i nesto dismr.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 25 avg 2025, 19:42

Manijakdokraja9 je napisao/la:
25 avg 2025, 19:40
Al kakve opstrukcije? Kako moze clan skupstine opstruisati ista osim glasanja na istoj? Bas nema logike i nesto dismr.
dismr, ali skupstina.

mirvic je trazio da se skupstina smanji, kao i uo i no, gdje bi on imao svoje ljude.

skupstina je to odbila i sada ponude nema niti ce biti.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 19:43

irfo je napisao/la:
25 avg 2025, 19:26
Levin je napisao/la:
25 avg 2025, 19:25
Hoće li Sanjinov prijedlog doći pred Skupštinu na glasanje?
Ne zna se jos, u ovom trenutku zbog tih opstrukcija, ne postoji ponuda zvanicna jos
To je neozbiljno i od Sanina onda ali i od nas. Bilo koji član ima mogućnost da njegov prijedlog iznese pred Skupštinu. Skupština je tu samo da kaže "da" ili "ne". Sam proces integracije Strateškog partnera bi trebalo da vodi UO ali njegov prijedlog može iznijeti bilo ko od Skupštinara.

Edit : Tu je komisija za izbor strateškog partnera trebala sve da spakuje i stavi na glasanje. Jedino tu može a bude problem.
Zadnja izmjena: Levin, dana/u 25 avg 2025, 19:46, ukupno mijenjano 2 puta.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 25 avg 2025, 19:43

Imamo nekog Boška Buha koji opasno bomba!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 avg 2025, 19:47

jointunija je napisao/la:
25 avg 2025, 19:43
Imamo nekog Boška Buha koji opasno bomba!
Pa brate svi bombamo onda kad imamo istu informaciju
Postujem te, cesto se slazemo, evo reci nam sta znas molim te
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 19:53

Radna grupa za pregovore sa strateškim partnerom (prakt. “komisija”) ima 4 člana:

Almir Gredić – predsjednik radne grupe
Adi Bikić – strategija i pregovori
Feđa Dupovac – pravni poslovi
Semir Imamović – arhitektura

Ko od ove gospode pravi problem jer su ovi, po meni, odgovorni ako prijedlog ne izađe pred Skupštinu?

Skupštia je odgovorna jedino u slučaju da glasa o tome.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 25 avg 2025, 20:03

Daj ba ljudi ne budite glupi.Kakve veze ima radna grupa?Radna grupa moze samo da kordinira odnosno prenosi sta jedni traze sta traze drugi i da na kraju ocijene da li je to sto klub trazi ispunjeno i da li je ponuda dobra po klub.Predsjednik skupstine i struja Senada Misimovica,to su adrese gdje treba traziti odgovore na pitanja.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2513
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 25 avg 2025, 20:06

Ma daj ba nema tog covjeka te skupstine i ostalih koji mene mogu sprijecit da ja udjem u klub ja ako sam zagrizo i ako hocu da udjem sve cu napravit da udjem, klub smo sa najvise navijaca, ponudu za glasanje skupstinu cu oredlozit tek kad ga javno objavim da svaki navijac i svi ljudi vide sta nudim obecavam sta su prvi koraci koji ljudi ce na celu bit sa mnom, kad osjetim podrsku svih navijaca a sigurno bi je osjetio, onda idemo na skupstinu pa da vidimo koji su to koji nece biti ZA i kako ce posle izac na ulice i kako ce ih svi ti navijaci docekat, ako neke budale u skupstini mogu odlucivat o klubu a ne navijaci koji su podrska sve ove godine u svakakvum trenutcima i koji su najvjerniji ovom klubu onda nek se i ugasimo, a sigurno da svi mi imamo vise uticaja kad bi htjeli nego bilo koji lik koji sjedi u toj skupstini, ako se nekom tamo cericu dozvolio ulazak dozvolit ce se svakom pa sad vidjet ce se na koji nacin, samo taj sto zeli da udje treba pokazat dovoljno da zeli.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Napaceni87
Postovi: 253
Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napaceni87 » 25 avg 2025, 20:08

U19 Igman Ilidza 2:0 Zeljeznicar
Svraka lagano vodi omladince u propast

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 25 avg 2025, 20:11

1921boy je napisao/la:
25 avg 2025, 20:03
Daj ba ljudi ne budite glupi.Kakve veze ima radna grupa?Radna grupa moze samo da kordinira odnosno prenosi sta jedni traze sta traze drugi i da na kraju ocijene da li je to sto klub trazi ispunjeno i da li je ponuda dobra po klub.Predsjednik skupstine i struja Senada Misimovica,to su adrese gdje treba traziti odgovore na pitanja.
naravno da nema veze radna grupa niti moze imati. oni samo pregovaraju ispred kluba. krive njih jer misle da su ljudi glupi pa da ne znaju da je do skupstine, ali varaju se nije niko toliko glup.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 20:12

Zamolio bih vas da pročitate Stut Kluba i Javni poziv za strateško partnerstvo. Radna grupa odlučuje hoće li se prijedlog naći pred Skupštinom ili neće.

Je li tu bilo uticaja i zahtjeva razih struja, sigurno jeste ali to i dalje ne može spriječiti Radnu grupu da sam prijedlog iznese pred Skupštinu kakav god da je.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 20:14

P.S. Odbijam da vjerujem da jedan čovjek ima kontrolu nad cijelom Skupštinom. Ako uopšte postoji struja koja je za Sanina oni se mogu pobrinuti da taj prijedlog vidi svjetlo dana. Na ovaj ili onaj naćin.

Edit : Zašto nije objavljen poziv a kandidovanje u Skupštinu? Šta se čeka?!
Zadnja izmjena: Levin, dana/u 25 avg 2025, 20:16, ukupno mijenjano 1 put.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 25 avg 2025, 20:15

Levin je napisao/la:
25 avg 2025, 20:12
Zamolio bih vas da pročitate Stut Kluba i Javni poziv za strateško partnerstvo. Radna grupa odlučuje hoće li se prijedlog naći pred Skupštinom ili neće.

Je li tu bilo uticaja i zahtjeva razih struja, sigurno jeste ali to i dalje ne može spriječiti Radnu grupu da sam prijedlog iznese pred Skupštinu kakav god da je.
prijedlog moze da iznese, to da.

valjda se nece "turska mafija" ukljuciti...

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 avg 2025, 20:19

svemalim1 je napisao/la:
25 avg 2025, 19:42
Manijakdokraja9 je napisao/la:
25 avg 2025, 19:40
Al kakve opstrukcije? Kako moze clan skupstine opstruisati ista osim glasanja na istoj? Bas nema logike i nesto dismr.
dismr, ali skupstina.

mirvic je trazio da se skupstina smanji, kao i uo i no, gdje bi on imao svoje ljude.

skupstina je to odbila i sada ponude nema niti ce biti.
Kad je zasjedala skupstina?

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 25 avg 2025, 20:20

I sta ce sa prijedlogom?Obrisat supak sa njim.Isto da ste mutavi.Nema ponude i nece je poslati jer su promijenili uvjete pod kojim se posao bio "dogovorio".
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 25 avg 2025, 20:22

Levin je napisao/la:
25 avg 2025, 20:12
Zamolio bih vas da pročitate Stut Kluba i Javni poziv za strateško partnerstvo. Radna grupa odlučuje hoće li se prijedlog naći pred Skupštinom ili neće.

Je li tu bilo uticaja i zahtjeva razih struja, sigurno jeste ali to i dalje ne može spriječiti Radnu grupu da sam prijedlog iznese pred Skupštinu kakav god da je.
Ti se bas pravis glup. Ako je zahtjev da se smanji skupstina i ostali organi sa broja x na broj y i skupstina odbije to, ovaj ne posalje ponudu uopste. Sta ti nije jasno? Zasto bi covjek iznosio svoj plan pa da ga odbiju i da kojekakvi misimovici onda po tom planu kroje svoje talove

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 avg 2025, 20:24

Treba nekog ciglom g
Skupstina napolje!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 25 avg 2025, 20:25

Dogovorite se da li je skupstina odbila to da se smanji broj skupstinara ili je radna grupa poslala drukciju ponudu od prvobitno dogovorene pa onda raspravljajte. Svi sve znate, a od samog pocetka niko nista ne zna

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 avg 2025, 20:27

MrkiMedo je napisao/la:
25 avg 2025, 20:25
Dogovorite se da li je skupstina odbila to da se smanji broj skupstinara ili je radna grupa poslala drukciju ponudu od prvobitno dogovorene pa onda raspravljajte. Svi sve znate, a od samog pocetka niko nista ne zna
Ja ne znam nista osim da nam je insvestitor neophodam za prosperitet i buducnost kluba
Ko je protiv investitora taj nije na mojoj strani, a pogotovo ne na Zeljinoj
Ukoliko neko blokira, treba nekog ciglom
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 avg 2025, 20:29, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 avg 2025, 20:28

1921boy je napisao/la:
25 avg 2025, 20:20
I sta ce sa prijedlogom?Obrisat supak sa njim.Isto da ste mutavi.Nema ponude i nece je poslati jer su promijenili uvjete pod kojim se posao bio "dogovorio".
Ko je promjenio? UO, NO, radna grupa?

Skupstini mandat svakako istice..

Sta je nudio? Pare, kamp, zapad?


Skupszini ako se ne varam istice mandat. Sad bi se trebali raspisati konkursii za nove izbor. Taj dio statuta oko broja skupstinaea se moze sad promjeniti.

Koji je stav Manijaka? Jel jos investitor gubitak indentiteta i nikom te ne damo?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Laudrup, Lokomotifa, Pact1921, PointBlank i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []