Pa igrao je brate Tabakovic ranije19vendetta87 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 15:11Ma nije problem poziv Kulenovicu, jer je tad igrao standardno i zabijao.invincible1921 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 15:08
Rekoh na drugoj temi...imam utisak da je jedva ceko bilo sta da otjera neke kako bi eksprrsno iz sesira izvadio Kulenovica, Ifeta i slicne...zasto je to tako (ako je) procjenite sami
Ali problem je sto ga je stavio u prvu postavu nakon 2 treninga, a Tabakovic tu bio vec tri okupljanja i posalje ga na tribine kao visak, bez da mu je dao priliku od prve minute.
Bio je u prvih 11 protiv Luxemburga i nije se vidio kad smo izgubili 4:1
Dao mu je Barbarez sansu prije Kulenovica protiv Engleske, Nizozemske, Madjarske, Njemacke
Prvi je Tabakovic bio, pa tek onda Kulenovic dosao zadnje dvije utakmice u ligi nacija
Realno Tabakovic je igrac koji individualni nista ne moze uraditi osim skoka i kao takav i Bilbija je korisniji od njega
Nemamo mi bas svjetsku ekipu koja ce isporucivati njemu golove na tacni, a on drugacije sigurno ne zna zabiti za razliku od Kulenovica, Bazdara koji mogu nesto sami stvoriti i zabiti
