FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 25 avg 2025, 21:47

Brkooo je napisao/la:
25 avg 2025, 20:39
Članovi Skupštine i neprijatelji kluba, imenom i prezimenom:

Admir Lisica
Adnan Habibija
Adnan Halilović
Aldin Kolubara
Amar Čelik
Amar Haskić
Amer Duvnjak
Anel Maksumić
Budislav Vojinović
Boris Pavlović
Dalibor Parać
Damir Hajdarbašić
Damir Marković
Denis Podžić
Dino Halilović
Dino Ramić
Dženan Mulić
Edin Cernica
Edin Ridžal
Elvedin Kovačević
Emir Muhamedagić
Faruk Bilalagić
Haris Topalović
Ismar Tukić
Ismet Kolar
Kemal Imamović
Kemal Ridžal
Kenan Hukić
Mak Džonlagić
Mirza Hukeljić
Mirza Trhulj
Nedim Sijerčić
Nedim Hasanbegović
Nermin Bojčić
Nedžad Isaković
Nihad Harbaš
Nihad Odobašić
Nihad Laković
Oro Ibrišimović
Riad Selimbegović
Sanin Omerović
Sanjin Dohranović
Sanjin Sijamija
Sanjin Špago
Tahir Herenda
Vedad Sokolović
Zlatan Hamza
Ko je bio za, a ko protiv. Nemoguce da su svi bili protiv?!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 25 avg 2025, 21:54

Znam ja nas,**** ti nas.Zvanicno je propalo.Mirvic je poslo meil da je odusto i da vise nije zainteresovan za ulaganje nakon promjena pocetnog dogovora.

Cestitam svima.Sve vam J*** mrtvo i zivo.

Sve isto ko prosli put,sjebi ga sto vise moze da sam odustane i da on bude kriv.
Brko iz druge galaksije!

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rahatlokum » 25 avg 2025, 21:59

i sta ce sad biti, malo cemo im majke preko tastature i sve po starom. Ovo treba vec jednom presjec i rastjerat iz kluba!!!


ovo MORA bit kap koja je prelila casu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 avg 2025, 22:02

Argentina je napisao/la:
25 avg 2025, 21:47
Ko je bio za, a ko protiv. Nemoguce da su svi bili protiv?!

Niko nije bio ni za ni protiv, skupština nije ni zasijedala. Ne pecajte se.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 avg 2025, 22:04

Virtu4l je napisao/la:
25 avg 2025, 22:02
Argentina je napisao/la:
25 avg 2025, 21:47
Ko je bio za, a ko protiv. Nemoguce da su svi bili protiv?!

Niko nije bio ni za ni protiv, skupština nije ni zasijedala. Ne pecajte se.
Meni se cini da je do radne grupe. Sad ko cini to neka napise neko, jer su valjda morali pristati na uvjet logicno.
Fk Željezničar.

Avatar
Ramirez
Postovi: 115
Pridružen/a: 11 jul 2025, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ramirez » 25 avg 2025, 22:05

Gledaj ti imena skupstinara majku im j svima odredom. Nekakve Lisice, Trhulji, Dohranovici. Sve pametnjakovici, a analiticari. Sve ih treba pljuvati kad se vide, mater vam j bjednu

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 avg 2025, 22:08

Pablo11 je napisao/la:
25 avg 2025, 22:04
Virtu4l je napisao/la:
25 avg 2025, 22:02
Argentina je napisao/la:
25 avg 2025, 21:47
Ko je bio za, a ko protiv. Nemoguce da su svi bili protiv?!

Niko nije bio ni za ni protiv, skupština nije ni zasijedala. Ne pecajte se.
Meni se cini da je do radne grupe. Sad ko cini to neka napise neko, jer su valjda morali pristati na uvjet logicno.
Puno razlicitih verzija ima, nije ni bitno vise
Propalo je i necemo nikad na zelene grane, previse je interesa u i oko kluba
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

ristagrad
Postovi: 165
Pridružen/a: 24 nov 2022, 18:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ristagrad » 25 avg 2025, 22:34

necu puno o utakmici, sve je vec napisano. samo, niko da pomene cvetanovskog i njegovu ulogu u defanzivi. sinoc je daleko lakse bilo odinaki odigrati onakvu utakmicu, jer mu je svo vrijeme cvetanovski pomagao u zatvaranju strane. slicno sam, nedavno, pisao i za s. stevanovica, da je licio na solidnog beka, kad je m. stevanovic igrao na njegovoj strani. **** tesko je odigrati solidnu utakmicu na beku, ako su ti krila na tvojoj strani zakaric, boljevic i slicni njima.

samo dokaz da su tim i maksimalno zalaganje svih na terenu bitni. individualni kvalitet moze pomoci, ali nece donijeti dugotrajni uspjeh.
Zadnja izmjena: ristagrad, dana/u 25 avg 2025, 22:45, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 25 avg 2025, 22:34

Pa ako je jedan covjek jaci od citave skupstine jednostavno trebamo se ugasit, ko god on bio. Nesto slicno sto se zamalo desilo nakon "dana pobjede".
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 22:51

Da se mi vatimo utakmici...

Koji ono pametnjaković napisa da je narušena atmosfera u slačionici?!

"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Hilmo123
Postovi: 948
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 25 avg 2025, 23:00

Ništa nije propalo, ali svim SPASIOCIMA se javno naje*em majke koji se maksimalnu trude da upletu prste, pregovori su i dalje u toku, nadajmo se najboljem.
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rahatlokum » 25 avg 2025, 23:05

Hilmo123 je napisao/la:
25 avg 2025, 23:00
Ništa nije propalo, ali svim SPASIOCIMA se javno naje*em majke koji se maksimalnu trude da upletu prste, pregovori su i dalje u toku, nadajmo se najboljem.
Ako je istina da jos nije propalo i na kraju bude hairli imas bocu Jacka od mene ili nesto drugo ako ne cugas 😎

ELDIABLO20
Postovi: 1195
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 avg 2025, 23:11

Brkooo je napisao/la:
25 avg 2025, 20:39
Članovi Skupštine i neprijatelji kluba, imenom i prezimenom:

Admir Lisica
Adnan Habibija
Adnan Halilović
Aldin Kolubara
Amar Čelik
Amar Haskić
Amer Duvnjak
Anel Maksumić
Budislav Vojinović
Boris Pavlović
Dalibor Parać
Damir Hajdarbašić
Damir Marković
Denis Podžić
Dino Halilović
Dino Ramić
Dženan Mulić
Edin Cernica
Edin Ridžal
Elvedin Kovačević
Emir Muhamedagić
Faruk Bilalagić
Haris Topalović
Ismar Tukić
Ismet Kolar
Kemal Imamović
Kemal Ridžal
Kenan Hukić
Mak Džonlagić
Mirza Hukeljić
Mirza Trhulj
Nedim Sijerčić
Nedim Hasanbegović
Nermin Bojčić
Nedžad Isaković
Nihad Harbaš
Nihad Odobašić
Nihad Laković
Oro Ibrišimović
Riad Selimbegović
Sanin Omerović
Sanjin Dohranović
Sanjin Sijamija
Sanjin Špago
Tahir Herenda
Vedad Sokolović
Zlatan Hamza
Pola ih ovdje nemA 500KM u dzepu a oni bi da odlucuju o sudbini kluba, pa kuci se ne pitaju smetljari.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 25 avg 2025, 23:12

Hilmo123 je napisao/la:
25 avg 2025, 23:00
Ništa nije propalo, ali svim SPASIOCIMA se javno naje*em majke koji se maksimalnu trude da upletu prste, pregovori su i dalje u toku, nadajmo se najboljem.
Kakvo diletanti pišu i šire dezinformacije već danima. Katastrofa.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Orvel
Postovi: 1829
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 25 avg 2025, 23:13

Levin je napisao/la:
25 avg 2025, 22:51
Da se mi vatimo utakmici...

Koji ono pametnjaković napisa da je narušena atmosfera u slačionici?!

Ja sam pametnjakovic uz jos 50 forumasa koji je to napisao. I napisao sam to kad je narusena atmosfera bila. Isto tako sam napisao da se nadam da je ono pored Mostara uticala da se ekipa ujedini. I sta je pogresno receno tu? Sinoc Adzemova pobjeda, uz odlicnu nasu igru i bas mlitav Zrinjski sa Stimcem koji je podcijenio nasu ligu.

Al da cu pricati top o igri i govoriti da nam je problem u napadu poslije tekmi gdje nista nije funkcionisalo, toliki pametnjakovic nisam. Uz to po ovom vadjenju statistike vidim da jesi Zeljovac al mi smrdis malo sa ovom pricom oko investitora pa me ne bi cudilo da si jedan od ovih sa spiska.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 25 avg 2025, 23:15

Evo, na primjeru djevojke koja trpi torturu od našeg nekadašnjeg alfe sa Grbavice, vidimo kakav je. I njegovi saradnici su još kod nas. Daleko od kluba bili.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 673
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 25 avg 2025, 23:18

Nemam pojma šta se dešava oko investitora, nisam nikakav insajder, ali ono šta znam provjereno je da pola ovih članova Skupštine sa spiska ne bi mogli ni granap da vode, a kamoli najveći klub u državi.

I to vam je između ostalog jedan od razloga zašto nam treba investitor, ko god da je, samo da se pita manji broj ljudi a ne 50 mediokriteta.

Što se tiče opstrukcija i smicalica polako, saznat će se sve, vrijeme je najbolji sudija, i onda ćemo od tih imena i prezimena tražiti da otplaćuju dugove i da nas spase od gašenja za par godina kad ne budemo mogli licencu za takmičenje dobiti. Imenom i prezimenom. Nije to lako, nositi taj teret na leđima.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 25 avg 2025, 23:26

Orvel je napisao/la:
25 avg 2025, 23:13
Ja sam pametnjakovic uz jos 50 forumasa koji je to napisao. I napisao sam to kad je narusena atmosfera bila. Isto tako sam napisao da se nadam da je ono pored Mostara uticala da se ekipa ujedini. I sta je pogresno receno tu? Sinoc Adzemova pobjeda, uz odlicnu nasu igru i bas mlitav Zrinjski sa Stimcem koji je podcijenio nasu ligu.

Al da cu pricati top o igri i govoriti da nam je problem u napadu poslije tekmi gdje nista nije funkcionisalo, toliki pametnjakovic nisam. Uz to po ovom vadjenju statistike vidim da jesi Zeljovac al mi smrdis malo sa ovom pricom oko investitora pa me ne bi cudilo da si jedan od ovih sa spiska.
Morat ću te razočarati ali nisam ni blizu ovih sa spiska. Zamolio bih te samo da ne tipiziraš ljude ako ti se ne sviđa ono što napišu isto kao što ja ne tipiziram tebe. Pogledaj malo imena ljudi u Skupštini i vidjet ćeš da tu ima i onih koji bi život dali za klub i koji su jako dugo tu tako da ne treba generalizovati i proglašavati ih neprijateljima zato što tu ima struja koja slijedi nečiji interes a ja još čekam da vidim koja su to imena prije nekom je*em mater. Ozbiljan se pitarluk uvukao. Ovdje ne mislim na tebe ali izgleda većina ralje puca pa se pita u koga je pucalo.

Edit : Osim utakmice sa Veležom djeluje mi da je odstranjivanje Krpića i Radovca prilično pozitivno djelovalo na ekipu.
Zadnja izmjena: Levin, dana/u 25 avg 2025, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 25 avg 2025, 23:27

mamonelafo je napisao/la:
25 avg 2025, 23:15
Evo, na primjeru djevojke koja trpi torturu od našeg nekadašnjeg alfe sa Grbavice, vidimo kakav je. I njegovi saradnici su još kod nas. Daleko od kluba bili.
sad zamisli kakav je to karakter i na sta su sve oni spremni.

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 avg 2025, 23:28

Ma los Zrinski.
Prije toga ga dobili u pripremnoj prije par mjeseci, od toga onda cetri godine Edis dobio Zrinski sa Jakirom isto Zrinski slab, a prije toga sa Amarom..

Bgm Zrinski bas dobar protiv holandjana izgubise slucajno utakmicu na nekakav divlji penal koji je okrenuo stvari.

Sto nije slab kad nas vodi Basic, Coric?
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 25 avg 2025, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cwirek, GBBP87, Pact1921, SamoTi4000 i 47 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []