Pazi nesto mi smo od dolaska investitora uzeli sedam trofeja. Vi ste u tom istom vremenskom period uzeli jedan trofej, onaj kup. Iduci trofej docekati necete da se ne lazemo. Valjda ti to govori ko je ovdje karan.torbica je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:47Pa kad vas sa investitorom ubijaju od 4urca sta bi tek bez njegaHordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:35Napisao sam ja davno da nema nista od toga i da se zavaravate dzaba. I ovdje i na nasoj temi pisao. Previse interesnih grupa oko kluba koje to nikad nece dopustiti i ne nadajte se tome.
Mi investitore imamo. Sto je Mirvic dalabu je drugo, ali doce sutra neko drugi ko nije dalabu a doce jer nasi navijaci gledaju prvo interes kluba, a ne svoj. Vama vodja ima radnju na stadionu jbg ultra yes profit![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sabrija Topalović zore ne dočekao keru balijski
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pucaju li petarde po Sarajevu?
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Generalno imam animozitet prema influenseri(ca)ma, ali ova cura, iako je drama queen, vjerovatno govori istinu i koliko sam na preskake mogao vidjeti iznosi i neke valjane dokaze.Hordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:45Tek sad vidim ovaj klip. Sta je Misimovic radio jadnoj zeniOvo samo strumf moze. Da Bog sacuva.
Taj lik je ašćare psihopata i ozbiljan manipulator.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesu li gledali interes kluba kad su optuzili ‘voljeni klub’ za namjestanje prije par mjeseci? Kad su bojkotovali dok odredjene osobe ne budu sklonjenje i vratili se na tribinu, a iste osobe su tu? To ako mislis po nazivu za radnju raspitaj se malo, veze nema sa onim sto ti pricas..Hordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:35Napisao sam ja davno da nema nista od toga i da se zavaravate dzaba. I ovdje i na nasoj temi pisao. Previse interesnih grupa oko kluba koje to nikad nece dopustiti i ne nadajte se tome.torbica je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:31Zamisli ubije te borac od 4urca i ti imas obraza pisati o nekom drugomHordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:25Nista od Mirvica 2 kod kona. Jest da je kvota da ce ga otjerati bila 1.05 ako i toliko, ali bas me zanima sta ce im sad slagati i koju suplju im podvaliti.
Kako vas karaju ljudi u klubu i oko njega ne bi ni ja licno tako sazalio bi se. Ubise vas od kurca godinama![]()
vi ste se bas usrecili
Mi investitore imamo. Sto je Mirvic dalabu je drugo, ali doce sutra neko drugi ko nije dalabu a doce jer nasi navijaci gledaju prvo interes kluba, a ne svoj. Vama vodja ima radnju na stadionu jbg ultra yes profit![]()
Fk Željezničar.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
- imekorisnicko
- Postovi: 1249
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najveća greška Amara Osima je što je ovog psihopatu uveo u klub.luckystrike je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:53Generalno imam animozitet prema influenseri(ca)ma, ali ova cura, iako je drama queen, vjerovatno govori istinu i koliko sam na preskake mogao vidjeti iznosi i neke valjane dokaze.Hordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:45Tek sad vidim ovaj klip. Sta je Misimovic radio jadnoj zeniOvo samo strumf moze. Da Bog sacuva.
Taj lik je ašćare psihopata i ozbiljan manipulator.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro jutro raja. Je l' završila utakmica?
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Simpatizer
- Postovi: 1654
- Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
- Lokacija: Gradski stadion
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jos je poluvrijeme, ali stvara se sumnja.
Sebastijane, Sebastijane, nek' je tvojoj majci hvala...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nadam se da ce Mirvic da nam nadoknadi ovo sto nam reflektori rade vec treci dan.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je. Ne znam sta je mislio kada je zvao ovog bolesnika.imekorisnicko je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:49Najveća greška Amara Osima je što je ovog psihopatu uveo u klub.luckystrike je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:53Generalno imam animozitet prema influenseri(ca)ma, ali ova cura, iako je drama queen, vjerovatno govori istinu i koliko sam na preskake mogao vidjeti iznosi i neke valjane dokaze.Hordas1990 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:45Tek sad vidim ovaj klip. Sta je Misimovic radio jadnoj zeniOvo samo strumf moze. Da Bog sacuva.
Taj lik je ašćare psihopata i ozbiljan manipulator.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Combattente87
- Postovi: 1406
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Smanjilo Sarajevo na 5 : 2 !
Kažu da će Rudar u Platonovoj gostovati protiv Sarajeva
Kažu da će Rudar u Platonovoj gostovati protiv Sarajeva
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- tutankamon1905
- Postovi: 5266
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel navuko sudija preokret Zrinji il je gotovo
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav je to ljudski otpadluckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cisto sve osim onog nad Lagumdzijom gdje mogao biti faul za Zelju
Veliki klubovi prihvate poraz, a mali ko borac se brukaju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Onakvom zrinjskom ni sudija ne moze pomoci
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
- Combattente87
- Postovi: 1406
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U kojem svijetu vi živite matero milamma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:09Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da, ima, nominalno, a ti se zapitaj zašto je to tako. Za te autoputeve je povučeno minimalno četiri puta više para od njihove stvarne vrijednosti.Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:24Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati![]()
Ovaj iznad je malo pretjerao, ali suštinski je u pravu, upoređivati ova dva entiteta je zaista neozbiljno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović



