Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
bhsport
- Postovi: 13540
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 26 avg 2025, 07:51
zeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:28
Ma los Zrinski.
Prije toga ga dobili u pripremnoj prije par mjeseci, od toga onda cetri godine Edis dobio Zrinski sa Jakirom isto Zrinski slab, a prije toga sa Amarom..
Bgm Zrinski bas dobar protiv holandjana izgubise slucajno utakmicu na nekakav divlji penal koji je okrenuo stvari.
Sto nije slab kad nas vodi Basic, Coric?
To je samo spin Adzemovih hejtera, posto nemaju razlog na terenu, zatim na presici, pa mora nesto.
Zao mi je takvih ljudi. Na povratku kuci sa utakmice u nedelju se vec culo to. Tuga, umjesto da budeš zadovoljan ljudi samo traze crnjak.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 08:23
bhsport je napisao/la: ↑26 avg 2025, 07:51
zeljovolimte je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:28
Ma los Zrinski.
Prije toga ga dobili u pripremnoj prije par mjeseci, od toga onda cetri godine Edis dobio Zrinski sa Jakirom isto Zrinski slab, a prije toga sa Amarom..
Bgm Zrinski bas dobar protiv holandjana izgubise slucajno utakmicu na nekakav divlji penal koji je okrenuo stvari.
Sto nije slab kad nas vodi Basic, Coric?
To je samo spin Adzemovih hejtera, posto nemaju razlog na terenu, zatim na presici, pa mora nesto.
Zao mi je takvih ljudi. Na povratku kuci sa utakmice u nedelju se vec culo to. Tuga, umjesto da budeš zadovoljan ljudi samo traze crnjak.
Joj kad dođe investitor, a ovi bezdušni, prestanu da se javljaju. Kako bi to bilo lijepoooo!!!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
bablaz1
- Postovi: 697
- Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la bablaz1 » 26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
-
bhsport
- Postovi: 13540
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 26 avg 2025, 08:28
TM OLOVO je napisao/la: ↑26 avg 2025, 07:07
Treba nam pobjeda protiv Sloge da nabildamo atmosferu pred derbi sa Borcem pa onda na mišice sa njima. Treba dobar se cuvat kartona u Doboju mada ce to biti nemoguce ciljano ce djeliti kartone. Al zadnja tema je dokaz da nije bitno ko igra nego da svako da zadnji atom snage za plavi dres.
Karamarko bi trebao biti tu za Borac ako mu ne daju 3 tekme a nista me nebi cudilo.
Nema niko da strahuje od zutog, znaci samo direktno crveni sto je tesko. Sloga nije nimalo naivna ekipa osim kada igra protiv Borca.
@bablaz1, mogu i hoce ali odakle covjece? Iz prazne ne puca.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
godrina
- Postovi: 4805
- Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la godrina » 26 avg 2025, 08:34
Ja ne mogu i necu vala da vjerujem da moze jedna ili ajd nekoliko osoba blokirat investitora da udje u klub.
Onda ili taj investitor nema jaku volju i zelju a niti ostale osobe u klubu nemaju nikakav lobi i znanje.
Jos samo neka nagadjanja i glumatanja, ako stvarno toliko znate napisite ime pa da se stvori pritisak i da vidimo kako ce neko toliko kocit klub.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
NoDi80
- Postovi: 19028
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 26 avg 2025, 08:58
bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Upravo obrnuto bez para smo blize celiku
Bez para nista da vole najvise na svijetu
Sad da imamo investitora s kesom doveli doveli bi umjesto sto cekaml hoce li neko do kraja prijelaznog ostati bez ponuda
Bez investitora vrtimo smo 10 godina u krug
Stali malo na noge, prodali Jaberaa, dobili Zrinjski i kontaju da mozemo bez investitora
Igraci nam u Koper idu s autobusom eto gdje smo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Riquelme1921 » 26 avg 2025, 09:03
Ma ja, yebeš investitora. Bolje imati ljude u klubu koji imaju para koliko i ostali navijači a kada nešto zayebu kažu pa ja sam ovdje besplatno nađite sebi ako ima bolje.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
enterofuryl
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la enterofuryl » 26 avg 2025, 09:14
Moj irfo...
Hoce li te pare od Kantona? Zna li se sta?
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 26 avg 2025, 09:29
enterofuryl je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:27
Brukas se budalo!
Jesul pare na racunu sta rece

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
Orvel
- Postovi: 1828
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 26 avg 2025, 09:29
bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Bukvalno samo zlonamjerni ljudi ce krenuti forsirati pricu o tituli preko noci ako i dodje investitor. Ljudi zele investitora prvenstveno jer nam je muka vise da ne mozemo platiti nekog igraca pa on ode u slogu, posusje i slicno. Ne mozes napraviti tim, obezbjediti uslove timu da razmislja samo o fudbalu a bez da razmislkas kako xes prezivjeti sljedecu godinu.
Za titule pogotovo sad kad titula znaci 90% ulazak u ligaski sistem nekog europskog takmixenja sto znaci i dodatni milioni, bez bilo kakve normalizaxije u savezu ili nezavisnih stranih sudija je nemoguce razmisljati o tituli. A i investitor da dosje opet ti treba 2-3 godine da se sve dovede u red jer nismo mi klub kojem treba posloziti par igraca i to je to, mi smo u bunaru od korone samo se dobro drzimo tu i tamo. Al ti svake sezone mkze da se desi da se opet boris za opstanak sa ovakvom situacijom tako da ova spinovanja NIKOM TE NE DAMO su smijesna, jer klubom mesetare talovi i sitni prevaranti, kako oni mogu a fol nikom klub ne damo..
-
mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 09:37
irfo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:29
enterofuryl je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:27
Brukas se budalo!
Jesul pare na racunu sta rece
Znači da je saopćenje kluba tačno. Hajde, lijepo za znati da makar tu iznose istinu.

FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
Admir74
- Postovi: 3742
- Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Admir74 » 26 avg 2025, 09:50
irfo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:25
enterofuryl je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:14
Moj irfo...
Hoce li te pare od Kantona? Zna li se sta?
Ma leze na racunu, samo nas cekaju, nego de nam reci ti iz skupstine, kako ste uspjeli opet zajebati investitora?
Irfo, opet znaci da su pare namjenjene i da se suksesivno isplaćuju, i nema problema sa finasniranjem, a po okončanju procesa projekta.
Opetti kazem, nadams e da nisi zlonamjeran po pitanju ovoga, i da samo nemaš informacije ili te neko filuje pogrešno. A ti mi Irfo samo reci jel po tebi ništa od gradnje juga i kanton i opština ili ko vec nas je izradio?
Svkako, sve dileme će biti otklonjene ubrzo

-
MrkiMedo
- Postovi: 3444
- Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la MrkiMedo » 26 avg 2025, 09:53
I ovo mjerenje kite cija je veca i ko ima bolje informacije nek vam ide na obraz da se sladite sa takvim stvarima. Prvo ste poletili yebati mater ljudima u skupstini, pa onda radnoj grupi, a evo sad i mailova. Da Bog sacuva u sta se pretvaramo
-
mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 09:56
Admir74 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:50
irfo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:25
enterofuryl je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:14
Moj irfo...
Hoce li te pare od Kantona? Zna li se sta?
Ma leze na racunu, samo nas cekaju, nego de nam reci ti iz skupstine, kako ste uspjeli opet zajebati investitora?
Irfo, opet znaci da su pare namjenjene i da se suksesivno isplaćuju, i nema problema sa finasniranjem, a po okončanju procesa projekta.
Opetti kazem, nadams e da nisi zlonamjeran po pitanju ovoga, i da samo nemaš informacije ili te neko filuje pogrešno. A ti mi Irfo samo reci jel po tebi ništa od gradnje juga i kanton i opština ili ko vec nas je izradio?
Svkako, sve dileme će biti otklonjene ubrzo
Ma sve će se vidjeti ubrzo, nema se tu šta raspravljati. Ne vjerujem da je Irfo zlonamjeran, on je stari forumaš.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 09:58
MrkiMedo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:53
I ovo mjerenje kite cija je veca i ko ima bolje informacije nek vam ide na obraz da se sladite sa takvim stvarima. Prvo ste poletili yebati mater ljudima u skupstini, pa onda radnoj grupi, a evo sad i mailova. Da Bog sacuva u sta se pretvaramo
+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije.

FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 26 avg 2025, 10:00
mamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:58
MrkiMedo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:53
I ovo mjerenje kite cija je veca i ko ima bolje informacije nek vam ide na obraz da se sladite sa takvim stvarima. Prvo ste poletili yebati mater ljudima u skupstini, pa onda radnoj grupi, a evo sad i mailova. Da Bog sacuva u sta se pretvaramo
+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije.
Evo pobrisan mail, da se ne sekirate
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 26 avg 2025, 10:15
svrakino1921 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:04
@irfo šta je sa golmanom Jel prodat
Cosic otputovo na arapski poluotok prosle sedmice, spominjalo se 100k, ne znam jel jos potpiso
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Trenutno korisnika/ca: GBBP87 i 34 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []