Genocidni, šta ima u crnom vilajetu? Hljeba ne imali jesti dabogda, i ti i svi ko ti.
Gol Sarajeva je neopravdano poništen. Nit je korišten VAR protokol ispravno, nit se moglo utvrditi da je ruka.
Oba žuta kartona za Jattu su nepostojeća (niti jedan od kartona nije bio ni faul).
Dakle, dolazimo do poštenih 2-2 i 11-11 na terenu. Ali, teško je to vlasima shvatiti. Uostalom, da imaju mozga ne bi bili najnazadnija nacija u Evropi.
I opet, Miki, ispod šljive da ste, ali bez hljeba, da bog da.


