San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1218
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Zglavkar » 26 avg 2025, 18:59

19vendetta87 je napisao/la:
26 avg 2025, 18:53
DeeWa je napisao/la:
26 avg 2025, 18:28
Pa ta ekipa koliko god losa, nije nista losija od danasnje ekipe.
Da su ti igraci danas u tim godinama i toj formi, Sunjic i Zukanovic bi definitivno imali mjesta u pocetnoj postavi. Igrali bi odbranu sa Muharemovicem i Dedicem.
Kojom logikom bi Sunjic imao mjesta u sadasnjoj ekipi?
On je 2018.godine igrao u ruskoj ligi, a sad imas Barisica u Baselu i Katica u Schalkeu.
Šunjića pamtim kao dosta pouzdanog i korektnog štopera još dok je igrao u Zorji a kamoli poslije. A ta ruska epizoda je bila prije rata u Ukrajini, i Dinamo Moskva je tad bila sigurno jača nego danas Schalke, od kojeg je ostalo samo ime ali u sportskom i finansijskom segmentu raspad sistema. Ne vidim ni Basel kao nešto jači od tadašnjih top ruskih klubova, a i Šunjić 2018. je bio puno iskusniji štoper.

Iz čitavog ovog sastava iz 2018. jedino za Todorovića mirne duše mogu reći da ne bi imao šanse pored Dedića, i moralo bi se naći mjesta za Demirovića, vjerovatno nauštrb Duljevića ili Sarića.

Edit: I Vasilj je objektivno bolji golman od Šehića.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11495
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 26 avg 2025, 20:58

Zglavkar je napisao/la:
26 avg 2025, 18:59
19vendetta87 je napisao/la:
26 avg 2025, 18:53
DeeWa je napisao/la:
26 avg 2025, 18:28
Pa ta ekipa koliko god losa, nije nista losija od danasnje ekipe.
Da su ti igraci danas u tim godinama i toj formi, Sunjic i Zukanovic bi definitivno imali mjesta u pocetnoj postavi. Igrali bi odbranu sa Muharemovicem i Dedicem.
Kojom logikom bi Sunjic imao mjesta u sadasnjoj ekipi?
On je 2018.godine igrao u ruskoj ligi, a sad imas Barisica u Baselu i Katica u Schalkeu.
Šunjića pamtim kao dosta pouzdanog i korektnog štopera još dok je igrao u Zorji a kamoli poslije. A ta ruska epizoda je bila prije rata u Ukrajini, i Dinamo Moskva je tad bila sigurno jača nego danas Schalke, od kojeg je ostalo samo ime ali u sportskom i finansijskom segmentu raspad sistema. Ne vidim ni Basel kao nešto jači od tadašnjih top ruskih klubova, a i Šunjić 2018. je bio puno iskusniji štoper.

Iz čitavog ovog sastava iz 2018. jedino za Todorovića mirne duše mogu reći da ne bi imao šanse pored Dedića, i moralo bi se naći mjesta za Demirovića, vjerovatno nauštrb Duljevića ili Sarića.

Edit: I Vasilj je objektivno bolji golman od Šehića.
Treba jos pure da stignu Sunjica...ovaj igra u prosjecnoj ekipi 2.lige a Barisic teska kiksara..bar do sad
=\_1921_/=

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 26 avg 2025, 21:07

Malic starter na desnom beku. Ideala da Dedic moze opet na lijevo krilo u repci. :yawn:

Al nas trolaju ovi klubovi sa ubacivanjem Malica i Tahirovica odjednom pred okupljanje. :yawn:

Avatar
kakarut
Postovi: 825
Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la kakarut » 26 avg 2025, 21:18

Coolpanda24 je napisao/la:
26 avg 2025, 13:13

Evo spiska Austrijanaca.
Pregazićemo ih ko plitak potok... Noge će im postat teške kad kroče na bilino, a Barba će nahuškat svoje ratnike ko nikad.

2-0 na poluvremenu. :kafa:

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14584
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 26 avg 2025, 21:32

Masqareda je napisao/la:
26 avg 2025, 21:07
Malic starter na desnom beku. Ideala da Dedic moze opet na lijevo krilo u repci. :yawn:

Al nas trolaju ovi klubovi sa ubacivanjem Malica i Tahirovica odjednom pred okupljanje. :yawn:
Malić igra revijalnu utakmicu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Masqareda » 26 avg 2025, 21:35

baboedindzeko09 je napisao/la:
26 avg 2025, 21:32
Masqareda je napisao/la:
26 avg 2025, 21:07
Malic starter na desnom beku. Ideala da Dedic moze opet na lijevo krilo u repci. :yawn:

Al nas trolaju ovi klubovi sa ubacivanjem Malica i Tahirovica odjednom pred okupljanje. :yawn:
Malić igra revijalnu utakmicu.
Nije bitno. Pokeras dobio opravdanje da ga ubaci. :yawn:

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1218
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Zglavkar » 26 avg 2025, 21:35

Po meni nije dobro za njega što se profiliše kao desni bek, može biti neka zakrpa ali generalno mislim da ima dosta nizak plafon na toj poziciji. Nadam se da ćemo ga u budućnosti vidjeti na zadnjem veznom ili štoperu.

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bhfanatic14 » 26 avg 2025, 21:42

Masqareda je napisao/la:
26 avg 2025, 21:07
Malic starter na desnom beku. Ideala da Dedic moze opet na lijevo krilo u repci. :yawn:

Al nas trolaju ovi klubovi sa ubacivanjem Malica i Tahirovica odjednom pred okupljanje. :yawn:
Malic igra jer im prvi desni bek Johnston ide u Derby. Nalazi se tamo na pregovorima.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

GG3
Postovi: 4185
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la GG3 » 26 avg 2025, 22:07

Zglavkar je napisao/la:
26 avg 2025, 21:35
Po meni nije dobro za njega što se profiliše kao desni bek, može biti neka zakrpa ali generalno mislim da ima dosta nizak plafon na toj poziciji. Nadam se da ćemo ga u budućnosti vidjeti na zadnjem veznom ili štoperu.
Mene je on „kupio“ kad je odigrao prijateljsku utakmicu protiv PSG-a kao zadnji vezni.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Brazzzoo123
Postovi: 374
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Brazzzoo123 » 26 avg 2025, 22:17

Govoriti kako spisak Austrije nije nesto je cisto inacenje. Sebe precjenjujemo, a druge podcjenjujemo, debelo. Sta smo mi to uspjeli da smo jaci od bilo koga? Pa Luksemburg i umalo San Marino nam je uzeo mjeru.Kamo srece da u toj mjeri priblizno nasi igraci imaju klubove kao Austrijanci.To ne znaci da se mora unaprijed predati, ali dosta se mora poklopiti da izvucemo dobar rezultat. Prije svega na klupi.
Vidimo da pronalazenje novih igraca tesko ide, a proizvesti igraca ne umijemo. Kad pogledas nase klubove, ova cetiri kao najveca, nemas koga pozvati. Zrinjski i Borac furaju svoju antipolitiku i nema se nikakve koristi od njih. Sarajevo opet kupuje strance i izsluzene igrace, umjesto da forsira sto vise svoje domace.Zeljo tu i tamo, ima vise nasih igraca, ali i Lagumdzija i Alic je pitanje.

Avatar
kakarut
Postovi: 825
Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la kakarut » 26 avg 2025, 22:27

Brazzzoo123 je napisao/la:
26 avg 2025, 22:17
Govoriti kako spisak Austrije nije nesto je cisto inacenje. Sebe precjenjujemo, a druge podcjenjujemo, debelo. Sta smo mi to uspjeli da smo jaci od bilo koga? Pa Luksemburg i umalo San Marino nam je uzeo mjeru.Kamo srece da u toj mjeri priblizno nasi igraci imaju klubove kao Austrijanci.To ne znaci da se mora unaprijed predati, ali dosta se mora poklopiti da izvucemo dobar rezultat. Prije svega na klupi.
Vidimo da pronalazenje novih igraca tesko ide, a proizvesti igraca ne umijemo. Kad pogledas nase klubove, ova cetiri kao najveca, nemas koga pozvati. Zrinjski i Borac furaju svoju antipolitiku i nema se nikakve koristi od njih. Sarajevo opet kupuje strance i izsluzene igrace, umjesto da forsira sto vise svoje domace.Zeljo tu i tamo, ima vise nasih igraca, ali i Lagumdzija i Alic je pitanje.
Niko nas ne precjenjuje al predstavljat Austriju kao neku repku koja je svemirski brod za nas i govorit da imamo sansu samo ako se sve moguce poklopi je u najmanju ruku bezveze

Avatar
perun
Postovi: 956
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la perun » 26 avg 2025, 22:46

Kako je samo Arnautović jak, jedva ga 2-3 igrača izbace iz ravnoteže.
Katić mora biti u zadnjoj liniji.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
rishovski
Postovi: 5018
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la rishovski » 26 avg 2025, 23:08

kakarut je napisao/la:
26 avg 2025, 22:27
Brazzzoo123 je napisao/la:
26 avg 2025, 22:17
Govoriti kako spisak Austrije nije nesto je cisto inacenje. Sebe precjenjujemo, a druge podcjenjujemo, debelo. Sta smo mi to uspjeli da smo jaci od bilo koga? Pa Luksemburg i umalo San Marino nam je uzeo mjeru.Kamo srece da u toj mjeri priblizno nasi igraci imaju klubove kao Austrijanci.To ne znaci da se mora unaprijed predati, ali dosta se mora poklopiti da izvucemo dobar rezultat. Prije svega na klupi.
Vidimo da pronalazenje novih igraca tesko ide, a proizvesti igraca ne umijemo. Kad pogledas nase klubove, ova cetiri kao najveca, nemas koga pozvati. Zrinjski i Borac furaju svoju antipolitiku i nema se nikakve koristi od njih. Sarajevo opet kupuje strance i izsluzene igrace, umjesto da forsira sto vise svoje domace.Zeljo tu i tamo, ima vise nasih igraca, ali i Lagumdzija i Alic je pitanje.
Niko nas ne precjenjuje al predstavljat Austriju kao neku repku koja je svemirski brod za nas i govorit da imamo sansu samo ako se sve moguce poklopi je u najmanju ruku bezveze
Austrija nije top reprezentacija,niti je neka sila,problem je sto smo mi tanki i nikakvi.. Pa i Austrija koja je solidna izgledat će kao svemirski brod u nekim momentima,jedino ako se nesto drastično ne promijeni u nasoj igri i glavama igraca..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Kaunas
Postovi: 13530
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Kaunas » 26 avg 2025, 23:10

Austrija igra brutalan fudbal pustite se imena i toga sto nemaju 11 igraca u Realu i Liverpoolu.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
hurem
Postovi: 10146
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la hurem » 26 avg 2025, 23:16

Druga postava Austrije je jača od naše prve!
To dovoljno govori.

Njihov stil pod Ragnickom nam nikako ne odgovara jer mnogo trče i vrše presing. Ali sada i mi trčimo, napokon, i tu najveća zasluga ide Barbarezu i SS. Valjda nekada pojedini forumaši skontaju zašto neka imena imaju prednost u odnosu na druga.
Daleko od toga da se ne može igrati protiv njih i očekivati pozitivan rezultat, ali činjenica je da su ljudi favoriti u ovoj utakmici.
Nije ova Austrija ni slična onoj koju smo pobijedili. Nismo ni mi slični.

Avatar
rishovski
Postovi: 5018
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la rishovski » 26 avg 2025, 23:16

Kaunas je napisao/la:
26 avg 2025, 23:10
Austrija igra brutalan fudbal pustite se imena i toga sto nemaju 11 igraca u Realu i Liverpoolu.
Protiv nas svi igraju brutalan fudbal,to i jeste problem.. :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la HariTz » 26 avg 2025, 23:19

rishovski je napisao/la:
26 avg 2025, 23:16
Kaunas je napisao/la:
26 avg 2025, 23:10
Austrija igra brutalan fudbal pustite se imena i toga sto nemaju 11 igraca u Realu i Liverpoolu.
Protiv nas svi igraju brutalan fudbal,to i jeste problem.. :mrgreen:
Pregazit' ćemo San Marino ko plitak potok. :kafa:

Joj ako nas ljudi ugase.. :urnebes:

Avatar
invincible1921
Postovi: 11495
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 26 avg 2025, 23:52

HariTz je napisao/la:
26 avg 2025, 23:19
rishovski je napisao/la:
26 avg 2025, 23:16
Kaunas je napisao/la:
26 avg 2025, 23:10
Austrija igra brutalan fudbal pustite se imena i toga sto nemaju 11 igraca u Realu i Liverpoolu.
Protiv nas svi igraju brutalan fudbal,to i jeste problem.. :mrgreen:
Pregazit' ćemo San Marino ko plitak potok. :kafa:

Joj ako nas ljudi ugase.. :urnebes:
Vjerujes li da se vise pribojavam te tekme nego ove..sve mi u glavi 1:1

Mi se sprdamo a ono u zenici je bilo blizu..i to opasno blizu. Imalk su na 0:0 nekolko dobrih situacija, da je jedna usla, ja ne vidim nacin da bi mi to okrenuli
=\_1921_/=

Avatar
231983
Postovi: 2143
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 231983 » 26 avg 2025, 23:58

Ma dobro sad nam neće biti vrućO

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NoDi80 » 27 avg 2025, 00:01

Zanimljivo
Dok nasi igraci zabijaju golove, cak od utakmice San Marino - Austrija 0:4 10.06 samo tri igraca Austrije su zabila golove u svojim klubovima Florucz u Belgijskoj ligi, Honsak i Querfeld u kupu Njemacke i to protiv cetveroligasa
Mislim da su nasi igraci u boljoj formi i da ce Laimer, Sabitzer biti jedine prijetnje
Napadaci svi van forme
Arnautovic zadnji put zabio protiv San Marina, a prije toga nije od aprila
Gregoritsch isto tako San Marino i nije od marta, Ballo zadnji put zabio u maju, Grull u martu…
Mislim da se mogu zaustaviti ako odradimo flaster na Laimeru
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lisander i 50 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []