Znaci da su oni istrcali kontru i zabili gol on bi eto vratio i ponistioFudo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 17:44Kakvi lazivi covjece. Znaci i da je prosla lopta ispod nogu golmana borca i pri tome bio autogol, oni bi ga ponistili, jer kao nije imao kontrolu na lopti. Kako je onako fino vrati da je golman smiri, a bez kontrole, igrac borca hobotnica, lijepi mu se za nogu i kad odskace lopta. Lazovi izmisljaju pravila.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 17:34Evo javio se komotet za sudjenje,kazu sve regularno bilo hahhaha jbte dan sta ja pratim da me pored ociju prave idiotom,slobodno nek sjednu na teren i pdu u 5 ligu nema fajde ovo igrat.
Tako ti ga dodje
Na stranu sto se nasi blamiraju ali ovi vrijedjaju inteligenciju.Zasluzilo je jos neko auto da izgori

