Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
HyperOS
- Postovi: 813
- Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la HyperOS » 28 avg 2025, 07:50
Vanja8 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 22:25
HyperOS je napisao/la: ↑27 avg 2025, 21:40
Nazalost, izgleda da u kampu, tokom treninga, niko nikog ne yebe ni 3%.
Treninzi uzas, zalaganje na istim katastrofa.
Pola ekipe nema snage da igra, a ni ne trude se da to promjene.
Stoga, jako je bitno da ne primimo gol, jer bocni igraci Rudara su poprilicno brzi. Imat cemo problema, gdje ce ti brzi igraci u odnosu ma nase psihicki nestabilne i nespremne igrace, izgledati kao Ronaldo i Mesi.
Dolazak Husrefa, umjesto da donesi pozitivni šok, desilo se suprotno.
Nazalost, niko ne zna kuda plovi ovaj brod trenutno.
E, Hyper sad jedno upozorenje za spinovanje...
Povedi malo racuna da ne krenes stazom Eastmadnesa, CrneHorde, samoFKS i jos par njih...
Ovo je cinjenica.
Ne vidim zbog cega mislis da je spin.
Na kraju krajeva, sve ce nam se samo kazati u narednih mjesec dana.
Samo da ne bude prica, treba nam jos malo vremena. Jer mi tog vremena nemamo. Vec smo u minusu 2 utakmice.
-
MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 28 avg 2025, 08:11
HyperOS je napisao/la: ↑28 avg 2025, 07:50
Vanja8 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 22:25
HyperOS je napisao/la: ↑27 avg 2025, 21:40
Nazalost,
izgleda da u kampu, tokom treninga, niko nikog ne yebe ni 3%.
Treninzi uzas, zalaganje na istim katastrofa.
Pola ekipe nema snage da igra, a ni ne trude se da to promjene.
Stoga, jako je bitno da ne primimo gol, jer bocni igraci Rudara su poprilicno brzi. Imat cemo problema, gdje ce ti brzi igraci u odnosu ma nase psihicki nestabilne i nespremne igrace, izgledati kao Ronaldo i Mesi.
Dolazak Husrefa, umjesto da donesi pozitivni šok, desilo se suprotno.
Nazalost, niko ne zna kuda plovi ovaj brod trenutno.
E, Hyper sad jedno upozorenje za spinovanje...
Povedi malo racuna da ne krenes stazom Eastmadnesa, CrneHorde, samoFKS i jos par njih...
Ovo je cinjenica.
Ne vidim zbog cega mislis da je spin.
Na kraju krajeva, sve ce nam se samo kazati u narednih mjesec dana.
Samo da ne bude prica, treba nam jos malo vremena. Jer mi tog vremena nemamo. Vec smo u minusu 2 utakmice.
Boldirano ne ide nikako jedno s drugim.
-
Pitar6785
- Postovi: 8138
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 28 avg 2025, 08:27
Cimirot; naravno da on nece bit spreman do 7-8 kola, ako ostane zdrav a pritom digne kondiciju i fizicku spremu na max, nevidim igraca u pl bh na njegovoj pozici koji je bolji, a da nepricam o iskustvu.. ako ima neku povredu hronicnu il ako je dosao samo da vrsi popunu svog budzeta, onda to je nesto drugo.. ima jos 15 utakmica do zimsje pauze bez kup utakmica (super kup takodje)
Mamas Jata elezi mamas turda mlinaric banic, to nisu igraci svjeske klase mlinaric je jedini igrac koji je igrao pl bh od njih, ova liga je smjesna za ove igrace, al problem je sto ovu ligu sude debilcine koji sviraju faul cim pipnes igraca, gdje prekida i ko fol igra se fer play izbaca se lopta, var se provjerava najduze na svijetu i ponovo najvise pogresni presuda na svijetu posle var provjera.
Takodje Var se koristi u pogresne (nedozvoljene)stvari nekoristi se gdje treba
I pri tome imas 2 kluba borac zrinjski kojeg sve sudije guraju a pritom tom imas jedan klub koji se kolje max FK SARAJEVO
KRDZALIC
KAPETANOVIC
MUSIJA
MUJKIC
SU IGRACI ZA U 21
Zadnja izmjena:
Pitar6785, dana/u 28 avg 2025, 08:40, ukupno mijenjano 1 put.
-
bosnas_
- Postovi: 4455
- Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la bosnas_ » 28 avg 2025, 08:38
Mislim da imamo dosta stopera, ali to ne znaci da su svi kvalitetom za Sarajevo. Nisam siguran da tu mozemo bilo sta vise popraviti, osim da Turda zamjeni Paskaleva koji po meni u ove dvije utakmice koje je igrao nije opravdao ocekivanja, ama bas nikako.
Banic takodjer mi ne djeluje sigurno, iako nije direktni krivac za golove.. do nove godine treba skupiti sto vise bodova, imamo ekipu koja to moze, pogotovo prema naprijed i uz malo srece ocekujem da ce brzo to sve doci na svoje.
-
Pitar6785
- Postovi: 8138
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 28 avg 2025, 08:46
bosnas_ je napisao/la: ↑28 avg 2025, 08:38
Mislim da imamo dosta stopera, ali to ne znaci da su svi kvalitetom za Sarajevo. Nisam siguran da tu mozemo bilo sta vise popraviti, osim da Turda zamjeni Paskaleva koji po meni u ove dvije utakmice koje je igrao nije opravdao ocekivanja, ama bas nikako.
Banic takodjer mi ne djeluje sigurno, iako nije direktni krivac za golove.. do nove godine treba skupiti sto vise bodova, imamo ekipu koja to moze, pogotovo prema naprijed i uz malo srece ocekujem da ce brzo to sve doci na svoje.
Turda paskalev ristovski jovic mujakic sve su ovo dobri igraci i plus u mujkicu imas u21 igraca koji ti donosi da mozes nadrugim pozicijama imat iskusnije igrace.
Plus imas GOJKOVICA, koji ce bit spreman 100% posle zimske pauze …
Po mom misljenju nama jedino gdje treba kvalitet je napad i to taj centralni spic, jer Renan turkes nisu kvalitetni
Zadnja izmjena:
Pitar6785, dana/u 28 avg 2025, 09:44, ukupno mijenjano 3 puta.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tatamata1946 » 28 avg 2025, 08:59
HyperOS je napisao/la: ↑28 avg 2025, 07:50
Vanja8 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 22:25
HyperOS je napisao/la: ↑27 avg 2025, 21:40
Nazalost, izgleda da u kampu, tokom treninga, niko nikog ne yebe ni 3%.
Treninzi uzas, zalaganje na istim katastrofa.
Pola ekipe nema snage da igra, a ni ne trude se da to promjene.
Stoga, jako je bitno da ne primimo gol, jer bocni igraci Rudara su poprilicno brzi. Imat cemo problema, gdje ce ti brzi igraci u odnosu ma nase psihicki nestabilne i nespremne igrace, izgledati kao Ronaldo i Mesi.
Dolazak Husrefa, umjesto da donesi pozitivni šok, desilo se suprotno.
Nazalost, niko ne zna kuda plovi ovaj brod trenutno.
E, Hyper sad jedno upozorenje za spinovanje...
Povedi malo racuna da ne krenes stazom Eastmadnesa, CrneHorde, samoFKS i jos par njih...
Ovo je cinjenica.
Ne vidim zbog cega mislis da je spin.
Na kraju krajeva, sve ce nam se samo kazati u narednih mjesec dana.
Samo da ne bude prica, treba nam jos malo vremena. Jer mi tog vremena nemamo. Vec smo u minusu 2 utakmice.
Eto vidjecemo, ako krenu pobjede nemoj se vise javljati. Ove godine ovajamo dva trofeja super kup i kup a ti se jedi od muke. Za titulu ce biti tesko
-
boki86
- Postovi: 5141
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 28 avg 2025, 09:11
Tatamata1946 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 08:59
HyperOS je napisao/la: ↑28 avg 2025, 07:50
Vanja8 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 22:25
E, Hyper sad jedno upozorenje za spinovanje...
Povedi malo racuna da ne krenes stazom Eastmadnesa, CrneHorde, samoFKS i jos par njih...
Ovo je cinjenica.
Ne vidim zbog cega mislis da je spin.
Na kraju krajeva, sve ce nam se samo kazati u narednih mjesec dana.
Samo da ne bude prica, treba nam jos malo vremena. Jer mi tog vremena nemamo. Vec smo u minusu 2 utakmice.
Eto vidjecemo, ako krenu pobjede nemoj se vise javljati. Ove godine ovajamo dva trofeja super kup i kup a ti se jedi od muke. Za titulu ce biti tesko
Jos samo kad bi mu ljudi prestali odgovarati
-
Vanja8
- Postovi: 14091
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 28 avg 2025, 09:31
HyperOS je napisao/la: ↑28 avg 2025, 07:50
Vanja8 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 22:25
HyperOS je napisao/la: ↑27 avg 2025, 21:40
Nazalost, izgleda da u kampu, tokom treninga, niko nikog ne yebe ni 3%.
Treninzi uzas, zalaganje na istim katastrofa.
Pola ekipe nema snage da igra, a ni ne trude se da to promjene.
Stoga, jako je bitno da ne primimo gol, jer bocni igraci Rudara su poprilicno brzi. Imat cemo problema, gdje ce ti brzi igraci u odnosu ma nase psihicki nestabilne i nespremne igrace, izgledati kao Ronaldo i Mesi.
Dolazak Husrefa, umjesto da donesi pozitivni šok, desilo se suprotno.
Nazalost, niko ne zna kuda plovi ovaj brod trenutno.
E, Hyper sad jedno upozorenje za spinovanje...
Povedi malo racuna da ne krenes stazom Eastmadnesa, CrneHorde, samoFKS i jos par njih...
Ovo je cinjenica.
Ne vidim zbog cega mislis da je spin.
Na kraju krajeva, sve ce nam se samo kazati u narednih mjesec dana.
Samo da ne bude prica, treba nam jos malo vremena. Jer mi tog vremena nemamo. Vec smo u minusu 2 utakmice.
Nemam uopste potrebu da raspravljamo, sta ce nam se pokazati, dokazati, to je buducnost i nisam vidovita Dzemila da ulazim u te stvari...
Nadam se da si shvatio poruku...
-
Trenbolon
- Postovi: 455
- Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la Trenbolon » 28 avg 2025, 09:52
Ma ja sam nesto ubijedjen da cemo odigrati top sezonu. Bolje ova kriza sad nego kasnije
-
r3m1
- Postovi: 703
- Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la r3m1 » 28 avg 2025, 09:56
Nadam se opstanku u ligi ove sezone
Biti srcem vezan, u tome leži snaga
-
Kyle88
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kyle88 » 28 avg 2025, 10:30
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑28 avg 2025, 01:51
Kyle88 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 00:30
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑28 avg 2025, 00:09
Ma nek unisti jarane,ioanko smo izgubili i izgubili bi svakako.Titulu ne mozemo osvojiti,nek unisti.
Al pokazite jednom taj yebeni voljni momenat i ne dajte.Kad narod vidi da licimo na ekipu i da ne daju da papci ko Sabrija i slicni kerovi pljuju ti klub doci ce na utakmicu i podrska ce bit nikad jaca.Dosta mi nekakvu gospodu izigravamo sa klosarima.
Vlasnik ti ne zna gdje goni oko saveza,igraci dopustaju da im se psuje,niko iz kluba ne reaguje,jedini komentar "Sta je tu je"
#nikadporazsamolekcija
Kakva mrtva lekcija vi ste najbezmudniji skup ljudi koji sam u zivotu vidio bez licne casti i casti kluba.
I ocekujes da neko izdvoji 30-40-50 koliko vec maraka da gleda protiv Prijedora.Ja sam vec uzeo kartu jer sam bolestan za ovim klubom vec 3 decenije ali posjeta ce im sve kazati kao i uvijek.
Ma ova nasa uprava ide iz greske u gresku, ne znam cemu je smisao dovoditi Cimirota 15.8 i onda kaze spreman max za 20 min (znaci on dok udje u ritam polusezona je prosla (ista situacija je bila i sa Pavicicem prosle god pa i Lulicem))
Druga stvar je zasto dovoditi igraca za 50k € mjesecno i ovaj Cimirota koji sigurno ima bar pola od tih 50k a nisi sredio sudijsku podlogu.
Evo neko je napisao o Velezu, Borac, Zrinjski to su vec 3/10 ekipa koje su zasticene.
Ionako je cijelo svijet znao sta se priprema i mi skrhamo par miliona totalno bespotrebno.
Ma Cimirot je greska u startu.Mozda me demantuje i bude najbolji igrac ali planski nam nije trebao pored 3 DM(Jatta,Mamas,Julardzija).Krdzalic ti uvijek mora bit tu zbog u21,Ljajic da ne govorim,sad ces ti ugusiti i Jattu i Mamasa kojeg si masno platio zbog Gojka.Postujem sto se vratio ali nazor iskreno.Nema on ispod 15-20k eura,ne moze ti takav igrac sjediti na klupi.
Tovaris na jednu poziciju 4 igraca a nemas nijedno krilo koje igra lijevom nogom.Od 7-8 stopera koliko imas ne mozes naci 2 da valjaju.Onaj jedan sto je beton je povrijedjen.Paskalev moze igrati samo kao vanjski,Ristovski takodjer.Turda i Bralic bi bili korisniji u ovom sistemu.Turda ne znam gdje je nestao nema ga nikako 3 utakmice,ne znam kako su procjenili da je Paskakev bolji.Crnogorac nepoznanica isto kao i Mujkiceva povreda.Jovica bi na lijevog beka a Kupresaka na krilo gdje je najbolje partije pruzao.
Ne znam sta bi rekao,puno igraca,malo karaktera,puno promjenili,puno neplanski.Na hajr ali tesko ce ovo izroditi na dobro.Ti zbog pojedinca popi.sas 3 prijelazna roka i odlucis krenuti od 0 sa trenerom koji je tu 6.put
Ma dobro pisao sam vec bili smo limitirani sa trenerima, vjerovatno je Cimirot bio dogovoren dogovorili Husrefa i rekli izvuci max.
Sa ovakvim kadrom koji imamo ako vec moramo igrati sa 4 nazad najbezbolnija nam je varijanta igrati 442 u rombu, Ljajicu puna sloboda, imas 4-5 8ca u ekipi i Jattu na 6 s tim da i Cimirot moze igrat 6.
Gulija moramo pribliziti golu jer on na krilu nece imati 4 gola ove sezone.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 28 avg 2025, 10:51
Kyle88 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 10:30
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑28 avg 2025, 01:51
Kyle88 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 00:30
Ma ova nasa uprava ide iz greske u gresku, ne znam cemu je smisao dovoditi Cimirota 15.8 i onda kaze spreman max za 20 min (znaci on dok udje u ritam polusezona je prosla (ista situacija je bila i sa Pavicicem prosle god pa i Lulicem))
Druga stvar je zasto dovoditi igraca za 50k € mjesecno i ovaj Cimirota koji sigurno ima bar pola od tih 50k a nisi sredio sudijsku podlogu.
Evo neko je napisao o Velezu, Borac, Zrinjski to su vec 3/10 ekipa koje su zasticene.
Ionako je cijelo svijet znao sta se priprema i mi skrhamo par miliona totalno bespotrebno.
Ma Cimirot je greska u startu.Mozda me demantuje i bude najbolji igrac ali planski nam nije trebao pored 3 DM(Jatta,Mamas,Julardzija).Krdzalic ti uvijek mora bit tu zbog u21,Ljajic da ne govorim,sad ces ti ugusiti i Jattu i Mamasa kojeg si masno platio zbog Gojka.Postujem sto se vratio ali nazor iskreno.Nema on ispod 15-20k eura,ne moze ti takav igrac sjediti na klupi.
Tovaris na jednu poziciju 4 igraca a nemas nijedno krilo koje igra lijevom nogom.Od 7-8 stopera koliko imas ne mozes naci 2 da valjaju.Onaj jedan sto je beton je povrijedjen.Paskalev moze igrati samo kao vanjski,Ristovski takodjer.Turda i Bralic bi bili korisniji u ovom sistemu.Turda ne znam gdje je nestao nema ga nikako 3 utakmice,ne znam kako su procjenili da je Paskakev bolji.Crnogorac nepoznanica isto kao i Mujkiceva povreda.Jovica bi na lijevog beka a Kupresaka na krilo gdje je najbolje partije pruzao.
Ne znam sta bi rekao,puno igraca,malo karaktera,puno promjenili,puno neplanski.Na hajr ali tesko ce ovo izroditi na dobro.Ti zbog pojedinca popi.sas 3 prijelazna roka i odlucis krenuti od 0 sa trenerom koji je tu 6.put
Ma dobro pisao sam vec bili smo limitirani sa trenerima, vjerovatno je Cimirot bio dogovoren dogovorili Husrefa i rekli izvuci max.
Sa ovakvim kadrom koji imamo ako vec moramo igrati sa 4 nazad najbezbolnija nam je varijanta igrati 442 u rombu, Ljajicu puna sloboda, imas 4-5 8ca u ekipi i Jattu na 6 s tim da i Cimirot moze igrat 6.
Gulija moramo pribliziti golu jer on na krilu nece imati 4 gola ove sezone.
Slazem se 100%.Svakako nemamo neke opcije na krilima.Jedino bi Kyeremeh mogao ispastati koji je stvarno brutalno otvorio sezonu.
Banic
Ristovski-Turda-Mujkic-Kupresak
Jatta
Cimirot-Elezi
Ljajic
Mlinaric-Guli/Kyeremeh
Nesto ovako bi volio vidjeti uskoro.Dok se Agone ne vrati Djordjevic i Krdzalic.
Mi jednostavno nemamo krila za ovo sto igramo sada.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Kyle88
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kyle88 » 28 avg 2025, 10:58
obrijanopile je napisao/la: ↑28 avg 2025, 06:21
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑28 avg 2025, 01:51
Kyle88 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 00:30
Ma ova nasa uprava ide iz greske u gresku, ne znam cemu je smisao dovoditi Cimirota 15.8 i onda kaze spreman max za 20 min (znaci on dok udje u ritam polusezona je prosla (ista situacija je bila i sa Pavicicem prosle god pa i Lulicem))
Druga stvar je zasto dovoditi igraca za 50k € mjesecno i ovaj Cimirota koji sigurno ima bar pola od tih 50k a nisi sredio sudijsku podlogu.
Evo neko je napisao o Velezu, Borac, Zrinjski to su vec 3/10 ekipa koje su zasticene.
Ionako je cijelo svijet znao sta se priprema i mi skrhamo par miliona totalno bespotrebno.
Ma Cimirot je greska u startu.Mozda me demantuje i bude najbolji igrac ali planski nam nije trebao pored 3 DM(Jatta,Mamas,Julardzija).Krdzalic ti uvijek mora bit tu zbog u21,Ljajic da ne govorim,sad ces ti ugusiti i Jattu i Mamasa kojeg si masno platio zbog Gojka.Postujem sto se vratio ali nazor iskreno.Nema on ispod 15-20k eura,ne moze ti takav igrac sjediti na klupi.
Tovaris na jednu poziciju 4 igraca a nemas nijedno krilo koje igra lijevom nogom.Od 7-8 stopera koliko imas ne mozes naci 2 da valjaju.Onaj jedan sto je beton je povrijedjen.Paskalev moze igrati samo kao vanjski,Ristovski takodjer.Turda i Bralic bi bili korisniji u ovom sistemu.Turda ne znam gdje je nestao nema ga nikako 3 utakmice,ne znam kako su procjenili da je Paskakev bolji.Crnogorac nepoznanica isto kao i Mujkiceva povreda.Jovica bi na lijevog beka a Kupresaka na krilo gdje je najbolje partije pruzao.
Ne znam sta bi rekao,puno igraca,malo karaktera,puno promjenili,puno neplanski.Na hajr ali tesko ce ovo izroditi na dobro.Ti zbog pojedinca popi.sas 3 prijelazna roka i odlucis krenuti od 0 sa trenerom koji je tu 6.put
Ja mislim da klub, a neko je isti pisao, vec ima ponude za transfer Jatte i iskreno volio bih da momak ode. Koji je ono potencijal, samo neka njegova dodavanja i pokušaju to pokazuju. Ovde ce u svakoj utakmici sa Borcem dobivati crveni zbog smradova koji rade kako gicko svira. Decko ima potencijal za ligu petice i ko je njega doveo ovde, svaka nu cast.
Ma ja ne znam ko bi dao dva mil € i uzeo ga, strani papiri, jos nije “dokazan” mi moramo jednu godinu igrati eu takmicenje da bi prodavali jace i bolje a to ne mozes bez “dobrog” odnosa sa savezom. Jedino da damo ga za manje pa se ugradimo u iduci transfer 20% al cisto sumnjam da imamo takvu strategiju da ga prodamo u Poljsku ili sl (plus kraj prelaznog roka je).
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tatamata1946 » 28 avg 2025, 11:04
Kiksali smo protiv Radnika i Sloge. Protiv Borca ne znam sta ste ocekivali, da cemo pobijediti?! Visok rezultat nije realno stanje desavanja na terenu. Bespotrebno stvaramo atmosferu kao da ispadamo iz lige. Trebamo se trznuti svi i navijaci i igraci i krenuti naprijed
-
Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Varijantas8 » 28 avg 2025, 11:29
Cuo sam da je Ismir dogovorio sa Vicom po onim silnim kafama sto ispijaju zajedno, da cemo se zajebavati prvih nekoliko kola pogotovo protiv RS klubova, pa onda krecemo ozbiljno. Jel istina, ne znam

-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 28 avg 2025, 11:31
Ovog sudiju iz Sarajeva sad stavljaju nekad u Var sobu,mislim na onog sto su ga sklonili nakon Velez-Borac a sudio odlicno,koja ironija od zivota,dobro sudis sklone te a ovo smece Topuzovic nakon lakrdije dobio pohvale saveza.
-
ubipara
- Postovi: 1035
- Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la ubipara » 28 avg 2025, 11:35
Tatamata1946 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 11:04
Kiksali smo protiv Radnika i Sloge. Protiv Borca ne znam sta ste ocekivali, da cemo pobijediti?! Visok rezultat nije realno stanje desavanja na terenu. Bespotrebno stvaramo atmosferu kao da ispadamo iz lige. Trebamo se trznuti svi i navijaci i igraci i krenuti naprijed
U 4 utakmice imamo 4 boda, tj samo je posusje gore od nas. U 4 utakmice smo primili 12 golova, sto ti dodje da smo primili najvise od svih ekipa, poredjenja radi rudar koji je tek usao u ligu je primio manje golova od nas. Znaci ne stvara se bezveze atmosfera kao da ispadamo iz lige vec su to cinjenice da smo u 4 utakmice najgora ekipa lige. Ja nemam nikakva ocekivanja kao ni ranije sto nisam imao, jedina iskreno uzdanica mi je bio Zoran Zekic da mozemo iznenaditi pored borca ali posto je otisao i kad smo vratili Husrefa, Corica i kompaniju tu mi je bio kraj svim nadanjim da ce biti bolje.
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 28 avg 2025, 11:38
Je l' ovom Pejiću što nam sudi sad u petak Husref jeb'o majku kad je Igman fasovo onaj crveni rano?
-
_weella_
- Postovi: 338
- Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52
Post
Postao/la _weella_ » 28 avg 2025, 11:40
Husref je posmatraču suđenja, Admiru Šehoviću sve na kamaru.
Tog više nema izgleda
Gdje onaj Hyper ublehaš, ne J**+ kaže niko nikog na treningu ni 2%, ja sad u gradu Ljajić, Ristovski, Banić, Turda, Bralić, Mamas, skupa lagano šetnjica, uživanje, druženje.
Prave klanove sigurno, nema šta drugo. Mahala na aparatima.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
boki86
- Postovi: 5141
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 28 avg 2025, 11:43
Jel nam sudio ovaj pejic? Jbt gdje ih vise nalaze, gledaj bojnika jelica sudi skretnicarima, cudi me da ga nama nisu dodjelili, mrtve im
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []