FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Joj clanka na SS jel realno da su ovako izvukli recenicu iz teksta, treba bjezat s ovog portala da im klikove ne dajemo
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Ma nije njegovo da spominje zekica, sta je bilo. Sad si ti glavni i ti se pitas. Ok, razumijemo tek si dosao, imas neke svoje ideje, vizije koje se razlikuju od prethodnika, ali nemoj demagogije, nego zasuci rukave. Ekipa ti se bukvalno psihicki predala poslije 60 minute, to je na tebi da ih podignes.
Do tebe nije sto su fizicki nespremni, to je do zekica, ali opet znao si sta te ceka kad si se upustao. Ali opet i to se da ispraviti
Do tebe nije sto su fizicki nespremni, to je do zekica, ali opet znao si sta te ceka kad si se upustao. Ali opet i to se da ispraviti
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakva seljacka izjava majko moja
Re: FK Sarajevo
Nije rekao ništa negativno nego samo istinu.boki86 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 12:48Ma nije njegovo da spominje zekica, sta je bilo. Sad si ti glavni i ti se pitas. Ok, razumijemo tek si dosao, imas neke svoje ideje, vizije koje se razlikuju od prethodnika, ali nemoj demagogije, nego zasuci rukave. Ekipa ti se bukvalno psihicki predala poslije 60 minute, to je na tebi da ih podignes.
Do tebe nije sto su fizicki nespremni, to je do zekica, ali opet znao si sta te ceka kad si se upustao. Ali opet i to se da ispraviti
Na pitanje novinara da se kao gube igraci u odbrani jer traže trećeg stopera kao ostala im navika iz Zekićevog sistema, on je rekao da su igrali kod Zekića trojica pa su primili 8 u 4 dana što je istina.
Nije do formacije, do glava je.
MNON
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bogami narode ovo je zlonamjerno od strane portala. Ne branim Husrefa, ali je ovo navučeno maksimalno da bi unijeli razdor. U najmanju ruku senzacionalistički klikova radi.
Kada se posluša, drugačije to zvuči. Znači bez obzira koji je sistem igre isto nam se dešava, što nema baš puno veze sa Zoranom kao trenerom ili čovjekom. Po meni OK izjava, prebacio je malo odgovornost i na igrače i na njihovu nesigurnost i dekoncentraciju.
Kada se posluša, drugačije to zvuči. Znači bez obzira koji je sistem igre isto nam se dešava, što nema baš puno veze sa Zoranom kao trenerom ili čovjekom. Po meni OK izjava, prebacio je malo odgovornost i na igrače i na njihovu nesigurnost i dekoncentraciju.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kretensk portal, bolje nek nastavi iskljucivo pisati o Zvezdi i Hajduku i ostalim ojebinama koje nemaju veze sa nasim fudbalom.
Re: FK Sarajevo
treba imati na umu da je Boban u Dinamu razbio klan Ademi, Petkovic, Ristovski
Poptilicnonsam siguran da ce se ovde formirati klan Ristovski, Ljajic i ovi ostali cro igraci
Sad kolikonce se to sve odraziti na terenu i da li ce u klan uci Musemic to cemo vidjeti
Uglavnom ili ce de proigrsti ili cemo imati najlosiju sezonu zadnjih 5 god
Kako god Rudara morsju dobiti i sezona zi onda visi na utakmici sa Zrinjskim
Poptilicnonsam siguran da ce se ovde formirati klan Ristovski, Ljajic i ovi ostali cro igraci
Sad kolikonce se to sve odraziti na terenu i da li ce u klan uci Musemic to cemo vidjeti
Uglavnom ili ce de proigrsti ili cemo imati najlosiju sezonu zadnjih 5 god
Kako god Rudara morsju dobiti i sezona zi onda visi na utakmici sa Zrinjskim
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa rekao je ono sto i mi ovdje trubimo danima.Nemamo nikakav mentalitet ni karakter.Moraju i oni jednom preuzeti odgovornost i pokazati voljni momenat
Zekica nije ni spomenuo dok ga novinar nije upitao na sta je korektno odgovorio.
Oni samo cekaju ovako neko ekskluzivu da klikove nabiju.
Zekica nije ni spomenuo dok ga novinar nije upitao na sta je korektno odgovorio.
Oni samo cekaju ovako neko ekskluzivu da klikove nabiju.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Kako raja ovdje pljuje bez osnova, čitači naslova.
Je li igrači u zadnjoj liniji i dalje traže trećeg štopera?
"Ja se ne bih složio, i kod Zorana Zekića se igralo sa tri nazad pa se primali golovi, ako pričamo u utakmicama, 8 golova u toj formaciji, znači da nije to problem. Jako puno grešaka, indvidualnih."
Jasno je sve poručio, nije problem ni u formaciji ni treneru, nego u odgovornosti pojedinca.
uvijek je tako ili će se dozvati ili će im Husref psovat Bogove i dozvat ih.
Je li igrači u zadnjoj liniji i dalje traže trećeg štopera?
"Ja se ne bih složio, i kod Zorana Zekića se igralo sa tri nazad pa se primali golovi, ako pričamo u utakmicama, 8 golova u toj formaciji, znači da nije to problem. Jako puno grešaka, indvidualnih."
Jasno je sve poručio, nije problem ni u formaciji ni treneru, nego u odgovornosti pojedinca.
uvijek je tako ili će se dozvati ili će im Husref psovat Bogove i dozvat ih.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bez obzira na tendenciozan naslov i ocito ne dobronamjeran,potpuno je suvisno spominjati sistem i nekakav broj golova prethodnog trenera.
Tako pokazujes kompleks nize vrijednosti i da si negdje svjestan da nisi kvalitetniji.
Generalno izjave su oduvijek bile suhoparne i previse uopstene iz kojih nikad nista nisi mogao cuti konstruktivno. Totalna formalnost samo da se nesto kaze.
Nadam se,vjerujem,vidjecemo,itd…
Covjek je ocito bez ikakvog pozitivnog garda i ideje sta napraviti iz cega bi trebali svi da vidimo kakve su mu zamisli i sta namjerava.
Ovaj ga pita za neko novo lice u timu,on se syebo,zateklo ga pitanje.
On meni sad izgleda kao neki klinac od 12 godina koji zeli nekako da se uvali medju stariju raju na terminu.
Amaterizam i bezidejnost pro level.
Tacno vidis da nemas bas ni jedan razlog da nesto ocekujes,drugacije,bolje,zivlje…
Sve sam vise ubjedjen da ce ovaj put sam otici,jos ako se (ne) rezultati poklope brze nego sto mozemo i pomisliti,i na taj nacin zacepiti usta ne malom broju navijaca.
Zvuci nevjerovatno naivno ali ne bih iskljucio tu mogucnost.
Tako pokazujes kompleks nize vrijednosti i da si negdje svjestan da nisi kvalitetniji.
Generalno izjave su oduvijek bile suhoparne i previse uopstene iz kojih nikad nista nisi mogao cuti konstruktivno. Totalna formalnost samo da se nesto kaze.
Nadam se,vjerujem,vidjecemo,itd…
Covjek je ocito bez ikakvog pozitivnog garda i ideje sta napraviti iz cega bi trebali svi da vidimo kakve su mu zamisli i sta namjerava.
Ovaj ga pita za neko novo lice u timu,on se syebo,zateklo ga pitanje.
On meni sad izgleda kao neki klinac od 12 godina koji zeli nekako da se uvali medju stariju raju na terminu.
Amaterizam i bezidejnost pro level.
Tacno vidis da nemas bas ni jedan razlog da nesto ocekujes,drugacije,bolje,zivlje…
Sve sam vise ubjedjen da ce ovaj put sam otici,jos ako se (ne) rezultati poklope brze nego sto mozemo i pomisliti,i na taj nacin zacepiti usta ne malom broju navijaca.
Zvuci nevjerovatno naivno ali ne bih iskljucio tu mogucnost.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E cuj Despotovic, zar je ova igracka pijaca prazna, pa samo ovaj ostao. Zar on nije potpisao za Loznicu!?
Re: FK Sarajevo
Krajova 2-1 igra za deset primljen go mozemo konstatovat da nije nijo kriv. Definitivno dobra igra dobar rezuktat i lagano je moglo bit 4-0ubipara je napisao/la: ↑28 avg 2025, 11:35U 4 utakmice imamo 4 boda, tj samo je posusje gore od nas. U 4 utakmice smo primili 12 golova, sto ti dodje da smo primili najvise od svih ekipa, poredjenja radi rudar koji je tek usao u ligu je primio manje golova od nas. Znaci ne stvara se bezveze atmosfera kao da ispadamo iz lige vec su to cinjenice da smo u 4 utakmice najgora ekipa lige. Ja nemam nikakva ocekivanja kao ni ranije sto nisam imao, jedina iskreno uzdanica mi je bio Zoran Zekic da mozemo iznenaditi pored borca ali posto je otisao i kad smo vratili Husrefa, Corica i kompaniju tu mi je bio kraj svim nadanjim da ce biti bolje.Tatamata1946 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 11:04Kiksali smo protiv Radnika i Sloge. Protiv Borca ne znam sta ste ocekivali, da cemo pobijediti?! Visok rezultat nije realno stanje desavanja na terenu. Bespotrebno stvaramo atmosferu kao da ispadamo iz lige. Trebamo se trznuti svi i navijaci i igraci i krenuti naprijed
Krajova 4-0, i tamo smo imali bolje sanse nego oni na kosevu, a oni su imali manje sansi u krajovi nego ki u kosevu. Igraju jacu ligu mirni su i svoje sanse iskoristili. Nakon 180 minuta krajova nije pokazala da je jaca za 3 gola.
Radnik prvih 60 minuta FK SARAJEVO je imalo odlicnu igru odlican rezultat, taj pad od 15 minute je nejasan (mozese stavit na teret treneru igracima). E po mom misljenju, ako je Zekic dao neopozivu ostavku radi ove 3 utakmice, onda ovo nije krivica igraca zekica vec uprave, zasto jer imam osjecaj da je Zekic pokazao i NE POSTOVANJE prema FK SARAJEVU, posle zavrsetka prosle sezone, imao je UGOVOR na 2 godine bar tako je pisano, i pored toga trazio je da razgovara dodatno sa MIRVICEM, imao je razgovor i siguran sam da nije bila klauzula da ce on otic ako neprodje krajovu i ne osvoji 3 boda u prvom kolu, sto jedino gdje treba on uradio. Takodje i kada je dosao pokazao je mrzovolju na prvoj preskonferenci sa izjavom preumoran sam nepadami napamet da ja trazim igrace i taj fol.. Kad sve ovo uzmemo bez obzira sto igra jeste pod njegovim vodstvo je imala prolaznu ocjenu (uz uzet kup) mislim da smo profulili sanjim. Govorim ako je dao odkaz radi 2 utakmice proti krajove i radnikom..
Takodje vrijeme kako prolazi MISLIM da je HUSREF DOBAR IZBOR. “JA SAM BIO APSULUTNO PROTIV kad je tek dosao”
Zasto je dobar izbor;
1) Bez obzira sto nam je ekipa u kurcy u ovom trenutku, AKO BI IMALI FER SUDJENJE, Husref moze uzet TRODUPLU KRUNU. Hocel bit po ovom iz BL najavljeno je da nece.
2) Ako su cetnici i ustase “dogovorile” da titula ide u bl uz autonomase. Onda dzaba ti gvardiola.
3) Nijedan drugi trener( kojeg smo mi mogli dovest u momentu dolaska Husa) nebi napravio puno bolji poso za sledecu godinu
Hus moze napravit od ove ekipe 5 ti korpus
Re: FK Sarajevo
Kakve kretenske izjave... Nisam pogledao pressicu, pa ne znam, možda je izvučeno iz konteksta, al ti si zadnji na svijetu koji ima uopšte pravo pričati koliko je ko golova primio... Seljakluk na nivou.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Despotovic prije 2 dana na story stavio pjesmu "Jel Sarajevo gdje je nekad bilo"
Nisam bio siguran jel podyebavanje ili dolazi a evo ss pise da je blizu.
Nisam bio siguran jel podyebavanje ili dolazi a evo ss pise da je blizu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Čuj Despotović. Da nije Historičar brt u neke pare uletio pa otkupio klub od Mirvića a da mi ne znamo. Despot, kapitalci, 4231, svako na svojoj poziciji još samo Profa da zglajza s Hullom pa da avion šaljemo po njega. 
Re: FK Sarajevo
Banić
Beganović - Ristovski - Gojković - Kuprešak
Cimirot - Krdžalić
Mlinarić - Ljajić - Guli
Despotović
Nisam za Despotovića
Beganović - Ristovski - Gojković - Kuprešak
Cimirot - Krdžalić
Mlinarić - Ljajić - Guli
Despotović
Nisam za Despotovića
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pored Mlinarića oni nekog napadača traže, kuda plovi ovaj brod. Frajko umalo zabi najbolji gol zadnjih deset godina u BL.
Re: FK Sarajevo
SIgurno je bolji od Turkeša i Oliveira u ovom stanju kojem su sad.
A i odigrao je ovu ligu na vrhunskom nivou prošle sezone.
Znalo se da Musemić hoće jablana naprijed, njegova čitava karijera i taktika je uvijek bila fokusirana na probijanje bokova i jednog robusnog napadača, tako da bi ovo za njegov sistem bila win win situacija.
A vjerujem da bi donio konačno golove koji se traže od napadača.
A i odigrao je ovu ligu na vrhunskom nivou prošle sezone.
Znalo se da Musemić hoće jablana naprijed, njegova čitava karijera i taktika je uvijek bila fokusirana na probijanje bokova i jednog robusnog napadača, tako da bi ovo za njegov sistem bila win win situacija.
A vjerujem da bi donio konačno golove koji se traže od napadača.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Čitamo naslove, jer čitati cijeli tekst i pokušati shvatiti smisao je previše mainstream.
Probajte malo u ChatGPT ubacit i napisati "Sumiraj mi musafa ti i izvuci kontekst".
Ne interesuje me ni Despotović, ni izjava, ni ko šta piše po medijima više, hoću normalnu igru i da sutra to liči na nešta, te osvojimo 3 boda.
Probajte malo u ChatGPT ubacit i napisati "Sumiraj mi musafa ti i izvuci kontekst".
Ne interesuje me ni Despotović, ni izjava, ni ko šta piše po medijima više, hoću normalnu igru i da sutra to liči na nešta, te osvojimo 3 boda.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.

