FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Na kraju smo jedino mi dobili Craiovu u regularnom vremenu na putu do grupa KL. Heee Zorane dragi 3 godine si mi s konta skino.
Re: FK Sarajevo
Jest fakat evo sad gledam pa ih poslije nagrdili u nadoknadi. Strašna ekipa a protiv nas sat vremena izgledali kao Famos.
Re: FK Sarajevo
Naravno, a sad skontajte kako ih je Zekic preslusao tri poluvremena. Niko od nas ni ne zna pravu njihovu snagu. Ali smo strucnjaci u svemu i svakome da sudimo. Basaksehir po TM vrijedi 60 mil €. Nama je Craiova u prvoj tekmi jednu polusansu napravila i to onu u 95.min.
Re: FK Sarajevo
Imali smo 3 100% sanse, nismo iskoristili. I tu nam je bio kraj.
Meni nije jasno da smo preko noci spali na Jattu i strepnju od njegovih startova, jer kad on izadje mi redovno primamo golove.
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sutra svi na kosevo igra Sarajevo
.
Re: FK Sarajevo
Citam posljednjih par stranica kako vecina misli i govori da Husref nema viziju i ideju.
Ne bih se slozio s tim.
Njegova vizija i ideja je jasna : uzeti masnom Amerikancu sto vise para za otpremninu !
Ne bih se slozio s tim.
Njegova vizija i ideja je jasna : uzeti masnom Amerikancu sto vise para za otpremninu !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako ce se igrati novi sistem, a hoce, treba se opet rijesiti deset igraca i dovesti 5 novih, da bi to na nesto licilo?
Ili jednostavno da hus igra sa tri nazad.
Ne razumijem zasto se ne poradi na organizaciji.
Ovo isto ko kad bebi das mobitel, pa ispritiskuje sve moguce funkcije.
Ili jednostavno da hus igra sa tri nazad.
Ne razumijem zasto se ne poradi na organizaciji.
Ovo isto ko kad bebi das mobitel, pa ispritiskuje sve moguce funkcije.
Re: FK Sarajevo
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
čekam te na starom mjestu, tamo gdje ljubav počinje
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A hajd ti objasni to nostalgicarima ovim. Husref je Sarajevo i niko vise. Kakav ba Zekic...Gomis99 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 22:11Naravno, a sad skontajte kako ih je Zekic preslusao tri poluvremena. Niko od nas ni ne zna pravu njihovu snagu. Ali smo strucnjaci u svemu i svakome da sudimo. Basaksehir po TM vrijedi 60 mil €. Nama je Craiova u prvoj tekmi jednu polusansu napravila i to onu u 95.min.
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vecina nas je bila zadovoljna Zekicem i moze se reci voljeli smo ga ali lik je nestao, otisao, nema ga, ostavio nas u najgorem momentu. Od pocetka se moglo osjetiti da ce otici i nece biti do kraja. Ali da ce nas ostaviti ovako nakon prvog kola umjesto na pauzi niko od nas nije ocekivao i vecinu nas je razocarao. A Husref je tu uletio da spasi sta se moze spasiti nakon ostavke Zekicarimljanin90 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 23:51A hajd ti objasni to nostalgicarima ovim. Husref je Sarajevo i niko vise. Kakav ba Zekic...Gomis99 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 22:11Naravno, a sad skontajte kako ih je Zekic preslusao tri poluvremena. Niko od nas ni ne zna pravu njihovu snagu. Ali smo strucnjaci u svemu i svakome da sudimo. Basaksehir po TM vrijedi 60 mil €. Nama je Craiova u prvoj tekmi jednu polusansu napravila i to onu u 95.min.
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo govorim sa trenerske strane da je Zekic prekompetentan, nisam nista reko za to kada je otiso.Tatamata1946 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 00:18Vecina nas je bila zadovoljna Zekicem i moze se reci voljeli smo ga ali lik je nestao, otisao, nema ga, ostavio nas u najgorem momentu. Od pocetka se moglo osjetiti da ce otici i nece biti do kraja. Ali da ce nas ostaviti ovako nakon prvog kola umjesto na pauzi niko od nas nije ocekivao i vecinu nas je razocarao. A Husref je tu uletio da spasi sta se moze spasiti nakon ostavke Zekicarimljanin90 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 23:51A hajd ti objasni to nostalgicarima ovim. Husref je Sarajevo i niko vise. Kakav ba Zekic...Gomis99 je napisao/la: ↑28 avg 2025, 22:11
Naravno, a sad skontajte kako ih je Zekic preslusao tri poluvremena. Niko od nas ni ne zna pravu njihovu snagu. Ali smo strucnjaci u svemu i svakome da sudimo. Basaksehir po TM vrijedi 60 mil €. Nama je Craiova u prvoj tekmi jednu polusansu napravila i to onu u 95.min.
A to da je Husref "uletio da nas spasi", mogu samo reci mani te se toga ljudi. On je uletio jer mu je to posao, jos koju marku da zaradi od FKS. Zivi od toga, nije on tu iz neke sad ljubavi. Da jest ne bi se vracao od onog fijaska kada su ga nogirali.
Re: FK Sarajevo
Nije mi jasno, Hus kaze kako je ZZ primio 8komada, Hus primio neki dan 5komada...zar im nije jasno da mi ne možemo dat golova koliko možemo primit? I spominjemo Despotovića a ne spominjemo Memiševića il Bicakcica koji su slobodni!
Haris
- JuricaSpindl
- Postovi: 371
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uveži 2-3 pobjede, i opet cemo misliti da smo prvaci svemira... E to je nas problemVrhbosnian je napisao/la: ↑28 avg 2025, 19:54Samo da je kako uvezati 2-3 pobjede, ne može se više ova negativa izdržati.
A i da malo po forumu prestanu elaborati eksperata u svim poljima.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo ekipi samo snage fali,na Igman bi oni meni za ovu pauzu.Trci dok ne povratis pa opet...
Pusti mi se teretane i papuca.
Pusti mi se teretane i papuca.
Re: FK Sarajevo
Gdje je onaj @pitaR.
Daj brate molim te pojavi se i napiši pravi razlog zašto je ZZ otišao da se više prestane ovdje piasti o njemu. Ubismo se više evo haman mjesec dana, jedni za njega jedni protiv.
Tebi se buraz ovdje vjeruje, molim te pojavi se i riješi nas muke.
Daj brate molim te pojavi se i napiši pravi razlog zašto je ZZ otišao da se više prestane ovdje piasti o njemu. Ubismo se više evo haman mjesec dana, jedni za njega jedni protiv.
Tebi se buraz ovdje vjeruje, molim te pojavi se i riješi nas muke.
Re: FK Sarajevo
Na 2 godine valjda
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvala prvo na etiketiranju. Ja bih rekao da živiš u nekom paralelnom svijetu gdje u ovom klubu postoji pritisak rezultata._weella_ je napisao/la: ↑28 avg 2025, 18:22Neki ovdje “pritisak” vrednuju sa 2.000 ljudi na tribinama.
Znaci ako imas 10.000 na tribinama veći je pritisak?
Pa valjda je veće uživanje igrat pred 10.000 nego pred 2.000.
Veći je pritisak igrati pred 2.000 jer obicno dolazi 2.000 bolesnika, 500 bodri i navija, 1500 **** majke i lijeci frustracije.
Kad dodje 10-15K obicno je euforija i svi su podrska.
Dodatno, pritisak u fudbalu/sportu = REZULTAT
6 od 10 timova u ovoj ligi nema nikakav rezultatski
pritisak.
Bili premijerligasi ne bili niko nece nista reci.
Sarajevo, Zeljo, Borac i Zrinjski bi se osramotili da ispadnu, ostali apsolutno i da ispadnu ne bi steta bila.
Borac ce svakako ispast kad se ova vlast promjeni.
Tako da reci da u Sarajevu ne postoji pritisak jer je na tribinama 2000 ljudi moze reci neznalica. Ne pricamo ovdje o zivotnom pritisku, kako ko i gdje zivi.
Valjda smo izasli iz tog domena i mindseta.
To znaci da u Realu ne postoji pritisak jer imaju milione na racunu
Ne moze se mir u glavi i u kuci kupiti sa 10.000 na racunu. Pogotovo kad si u javnom prostoru. Ko se iole bavi s tim moze potvrditi i reci.
Igraca Sarajeva zna svako, igraca Sarajevo svako sudi u gradu, igracu/treneru Sarajeva svako pametuje kako ce igrati sta da popravi i promjeni i u igri i u ponasanju, od ugraca Sarajeva se uvijek ocekuje 200%, titula pobjede od 3 razlike, igra ko Real itd
To je pritisak.
A i dalje si najveci brend i klub u drzavi!
Sad bih te ja pitao pritisak kakvog rezultata ?
Evo od kako je Ismir tu imamo jedno treće mjesto i je li se šta promijenilo ?
Koji pritisak i kojeg rezultata ?
Da nabrojim bruke trebalo bi vremena, ali oboreno je nekoliko rekorda u primljenim golovima, najvećim porazima u historiji od datih ekipa, ispadanje iz kupa od Čelika koji je tad bio slagat ću da li kantonalna da li druga liga federacije i imali igrače amatere.
Bio je kao neki bojkot Hordi a Koševo bilo ispunjeno osim sjevera u inat hordama valjda, tražila se smjena nekakve Ajle a Ajla i dalje u klubu, ekipa se mijenja svake godine 15 our 15 in, svake godine 2 trenera minimum nekad i 3. Dovodio se Mirza Varesanovic i Repuh, sad te vodi Husref i Obuća..
E sad ti meni reci sa tri 4., jednim 3. Mjestom koji pritisak i Ko tačno osjeti ? Koji nemir osjeća tačno ko ? Od kog imaju pritisak ? Od motivacionih govornika i 3-4 čovjeka na istoku koji im psuju ? To je to ? To pritisak ? Izvini ali nije. Na koji se način manifestuje taj pritisak ? Pričamo mi po forumima kako su loši rezultati i to je se od pritiska. Mediji normala ko da je normalno da nas neko 5:1 dobije, dakle nema ni medijskog pritiska. Odmah se sjetim šta su zelji i Misimovicu radili sa člancima , to je bio pritisak. Svaki dan članak propast, katastrofa. Kod nas sve 5. I jest sve 5. Nekad je 4, ali eto počeli smo redovno primati 5 golova, plod toga dva članka i Husrefovo i Zekic je primio.
Da ima pritiska ne bi ti Numanovicka i Handzic Kenan na klupi sjedili.
Znalo se za poraz ići na trening. Cimirot je u šampionskoj sezoni dobio samar od navijača (ne opravdavam), išlo se ljudima na kuću i na djecu u duplo boljim rezultatima (Rustemovic, Melunovic) , pjevao cijeli stadion uprava napolje 90 minuta i otjerani i Dino i Kusturuca i Abdulah i Kantarzdic i Sabrina (koja je statistički najuspješnija u historiji kluba) a ni ovi ispred se sad s ovim ne mogu poredit.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 3 gosta.

