FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kakav pritisak, dodje Kazlagic, Giga i ostala svita bez pritiska te zakolju na Kosevu, a nasi puleni da imaju pritisak. Mekani smo mi za bilo sta.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo Mirvicu, Murinjo je slobodan. Dovedi ga, ti volis spektakl. Ubio se za nas. 
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
_weella_
Bogami nisi upravu, niko vise ništa ni ne očekuje, dotle su srozao klub. Mogu kako hoce i do kad hoce i nema im se ko ni suprotstaviti- sto je bio konačni cilj. Razjediniti, rastjerat. Nikakav oni pritisak nemaju. Ništa se ne očekuje. Nikog ne zanima. Ima par nas nekolicina koja želi ovom klubu najbolje ali daleko od tog da to njih zanima šta mi želimo.
Nekad davno sam shvatio da si pod stresom samo kad ne reagujes na vrijeme da ne dođeš u takve situacije, stres nastaje na osnovu neispunjenja zadataka, pritisak nastaje kad ne uradiš ono sto bi trebao.
5 pobjeda zaredom, i Sarajevo će bit najljepši klub na svijetu za igrat u njemu.
Dosta je vise traženja opravdanja za sve. Dosta fkt.
Treba vremena
Treba igrača
Treba trener drugi
Treba veća podrška
Treba manja podrška
Pritisak
Ne valja teren
Stadion neuslovan
Ovo je klub sa najboljim igračkim kadrom
Najboljim fin uslovima
Najboljim uslovima za treniranje
Najboljom brigom za zdravlje i oporavak
Nek igraju normalno pristojno u skladu s tim sto imaju niko vise od tog ne traži.
Imaju sve uoće na svijetu, ne igramo u ligi protiv Liverpoola nego protiv Radnika koji ima platu na svaka 3 mjeseca, treniraju u blatu i imaju igrački kadar mahom skupljen od igrača koji nigdje drugo ni ne mogu igrat.
To šamaranje sam ti naveo kao primjer pritiska - u šampionskim sezonama , ne kao nešto sto treba praktikovati. Mi smo navijači trebamo podržati klub, ali pričati da im ne da pritisak da igraju i da prime 9 golova na 2 utakmice je bolest vise.
Nabijem ih ja sve na kitu redom ko god ima u tom sudjelovanje na bilo kakav način. Treba ih otići pomaziti i održat motivacioni govor.
Bogami nisi upravu, niko vise ništa ni ne očekuje, dotle su srozao klub. Mogu kako hoce i do kad hoce i nema im se ko ni suprotstaviti- sto je bio konačni cilj. Razjediniti, rastjerat. Nikakav oni pritisak nemaju. Ništa se ne očekuje. Nikog ne zanima. Ima par nas nekolicina koja želi ovom klubu najbolje ali daleko od tog da to njih zanima šta mi želimo.
Nekad davno sam shvatio da si pod stresom samo kad ne reagujes na vrijeme da ne dođeš u takve situacije, stres nastaje na osnovu neispunjenja zadataka, pritisak nastaje kad ne uradiš ono sto bi trebao.
5 pobjeda zaredom, i Sarajevo će bit najljepši klub na svijetu za igrat u njemu.
Dosta je vise traženja opravdanja za sve. Dosta fkt.
Treba vremena
Treba igrača
Treba trener drugi
Treba veća podrška
Treba manja podrška
Pritisak
Ne valja teren
Stadion neuslovan
Ovo je klub sa najboljim igračkim kadrom
Najboljim fin uslovima
Najboljim uslovima za treniranje
Najboljom brigom za zdravlje i oporavak
Nek igraju normalno pristojno u skladu s tim sto imaju niko vise od tog ne traži.
Imaju sve uoće na svijetu, ne igramo u ligi protiv Liverpoola nego protiv Radnika koji ima platu na svaka 3 mjeseca, treniraju u blatu i imaju igrački kadar mahom skupljen od igrača koji nigdje drugo ni ne mogu igrat.
To šamaranje sam ti naveo kao primjer pritiska - u šampionskim sezonama , ne kao nešto sto treba praktikovati. Mi smo navijači trebamo podržati klub, ali pričati da im ne da pritisak da igraju i da prime 9 golova na 2 utakmice je bolest vise.
Nabijem ih ja sve na kitu redom ko god ima u tom sudjelovanje na bilo kakav način. Treba ih otići pomaziti i održat motivacioni govor.
Re: FK Sarajevo
Slazem se da igracima treba pokazat, da njihove igre i njihovo sepurenje i mazenje HZ (simaptizeri)nije zato sto smo ki zadovoljni njihovom igrom ili sto su oni nasi mezimci vec striktno radi kluba. I nastavak ovakvog kurcnog bola bi mogao ovo mazenje i finocu pretvorit u nesto sto bi njima mogla bit nocna mora. Nezelim to da osjete, al SIGURNO ce se to desit vrlo brzo sa ovakvim zalaganjem kurcoboljom razmisljanje kad ce prvi i to ce izazvat od navijaca negativan revolt.. KLUB NIJE OSVOIO TITULU DUGO, a u ova cetiri kola igra nije ni 10% sta ja kao glavni navijac sa foruma zelim..
MOMCI IGRACI FK SARAJEVA KOJI CITATE OVAJ FORUM, znamo mi da vi citate, NISTE ZASLUZILI POSTOVANJE NE ZBOG LOSIH REZULTATA VEC STO JA KAO I MOJA BRACA PO BOJI NISMO OSJETILI OD VAS NIKAKVU LJUBAV PREMA KLUBU NITI SMO OSJETILI DA VAS **** BOLI ZA NAMA
PREMA TOME AKO MISLITE (cak ako vam to i Mirvic licno govori kad vas munta da podpisete za nas klub) DODJI UZMI NOVAC,NAVIJACI SU MIRNI JER TU JE 3-4 utakmice gdje ima malo vise navijaca ostalo je seka jada mirnisu jer vide da Vico kolje, i tako te ublehaske price SAMO CU RECI ZAJEBALISTE SE..
Ako nema te ljubav prema klubu onda pocnite ginut za klub radi novca u suprotnom NIJE DOBRO
TOPAL POZDRAV NISTE ZASLUZILI JER NISTE NI POSTOVANJE PREMA GRBU POKAZALI STO SE MORA TAMAN DA SI MESI
MOJE LJUBAZNO UPOZORENJE
SRETNO VOLJENI KLUBE VECERAS
VOLIMTE FK SARAJEVO
MOMCI IGRACI FK SARAJEVA KOJI CITATE OVAJ FORUM, znamo mi da vi citate, NISTE ZASLUZILI POSTOVANJE NE ZBOG LOSIH REZULTATA VEC STO JA KAO I MOJA BRACA PO BOJI NISMO OSJETILI OD VAS NIKAKVU LJUBAV PREMA KLUBU NITI SMO OSJETILI DA VAS **** BOLI ZA NAMA
PREMA TOME AKO MISLITE (cak ako vam to i Mirvic licno govori kad vas munta da podpisete za nas klub) DODJI UZMI NOVAC,NAVIJACI SU MIRNI JER TU JE 3-4 utakmice gdje ima malo vise navijaca ostalo je seka jada mirnisu jer vide da Vico kolje, i tako te ublehaske price SAMO CU RECI ZAJEBALISTE SE..
Ako nema te ljubav prema klubu onda pocnite ginut za klub radi novca u suprotnom NIJE DOBRO
TOPAL POZDRAV NISTE ZASLUZILI JER NISTE NI POSTOVANJE PREMA GRBU POKAZALI STO SE MORA TAMAN DA SI MESI
MOJE LJUBAZNO UPOZORENJE
SRETNO VOLJENI KLUBE VECERAS
VOLIMTE FK SARAJEVO
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 29 avg 2025, 11:08, ukupno mijenjano 2 puta.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igras u evropi pred 20 hiljada ljudi i slijedecu u prvenstvu pred 2 hiljade uglavnom psovaca i normalno da se ucrnjacis kad izadjes na teren.
A ovi sto pisu kako nije stid igrace hodati po gradu jer su primili peticu se ne razlikuju puno od sudija u BL jer da je sve bili regularno zavrsilo bi vjerovatno nerijeseno ili cak u nasu korist
A ovi sto pisu kako nije stid igrace hodati po gradu jer su primili peticu se ne razlikuju puno od sudija u BL jer da je sve bili regularno zavrsilo bi vjerovatno nerijeseno ili cak u nasu korist
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
2025 a ljudi i dalje spominju pritisak sa tribina
Dobro je nama i ovako
Dobro je nama i ovako
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jel im u ugovoru stoji da se ne moraju trudit ako nije pun stadion? Zeljo u prosjeku imao 8 hiljada na tribinama kad su se za opstanak borili.Tatamata1946 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:04Igras u evropi pred 20 hiljada ljudi i slijedecu u prvenstvu pred 2 hiljade uglavnom psovaca i normalno da se ucrnjacis kad izadjes na teren.
A ovi sto pisu kako nije stid igrace hodati po gradu jer su primili peticu se ne razlikuju puno od sudija u BL jer da je sve bili regularno zavrsilo bi vjerovatno nerijeseno ili cak u nasu korist
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Niko igrace nece pljuvati ako se zalazu i daju sve od sebe tih 90minuta na terenu.
E jbga, sad vi pokusavate traziti krivce u nezadovoljnim navijacima koji nebi bili nezadovoljni da ovi prvi igraju kako su i placeni. Najbolje.
Kod nas izgleda navijac kriv koji mozda jedva i skocka cenera i vremena za tekmu za razliku od igraca koji imaju 10+ milja svaki mjesec, igra ono sto voli i ne misli o tome sta ce jesti sutra.
E jbga, sad vi pokusavate traziti krivce u nezadovoljnim navijacima koji nebi bili nezadovoljni da ovi prvi igraju kako su i placeni. Najbolje.
Kod nas izgleda navijac kriv koji mozda jedva i skocka cenera i vremena za tekmu za razliku od igraca koji imaju 10+ milja svaki mjesec, igra ono sto voli i ne misli o tome sta ce jesti sutra.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dok je bilo 'pritiska' osvajali smo pehara i skidali su svi gace u Vogosci.Strucnjacima sa foruma sto Kosevo vide jednom u 3 godine to nije valjalo pa sada imamo rezultat ovo da su nam skroz syebali sva ocekivanja i dobiju aplauz nakon 3-4 kiksa.Napravili normalno stanje da zavrsimo 3./4.relativizam je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:122025 a ljudi i dalje spominju pritisak sa tribina
Dobro je nama i ovako
Svaka vam cast i hvala sto gledamo ovo
To mogu u Gradini i Mladost,igracima se mora utupiti u glavu sta je FKS ako hoces rezultat.Pogotovo sada kada ne igraju na virslama nego za bogovske cifre.
Istok je majka!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Istok je preblag u proteklih par sezona.
Re: FK Sarajevo
Taj pritisak nema nikakve veze sa time sto ne osvajamo titule.Titule smo osvajali kad smo imali dobru ekipu i normalno sudženje i to je to.Sa normalnim sudzenjem i ne guranjem dva drzavna projekta bili bi prvaci i prosle sezone a i ove.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:55Dok je bilo 'pritiska' osvajali smo pehara.Strucnjacima sa foruma sto Kosevo vide jednom u 3 godine to nije valjalo pa sada imamo rezultat ovo da su nam skroz syebali sva ocekivanja i dobiju aplauz nakon 3-4 kiksa.Napravili normalno stanje da zavrsimo 3./4.relativizam je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:122025 a ljudi i dalje spominju pritisak sa tribina
Dobro je nama i ovako
Svaka vam cast i hvala sto gledamo ovo
To mogu u Gradini i Mladost,igracima se mora utupiti u glavu sta je FKS ako hoces rezultat.Pogotovo sada kada ne igraju na virslama nego za bogovske cifre.
Istok je majka!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakvu dobru ekipu?Nisu Dupovac i Lazic bolji od Ristovskog i Gojkovica.Sabanovic i Pidro nisu bolji od Kupresaka i Beganovica.Stanojevic nije od Jatte i Bubanje.Heba nije od Gulija ili Kyeremeha.Bolji je Vladan od Banica i Merso od 10 napadaca koliko imamo.soe je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:00Taj pritisak nema nikakve veze sa time sto ne osvajamo titule.Titule smo osvajali kad smo imali dobru ekipu i normalno sudženje i to je to.Sa normalnim sudzenjem i ne guranjem dva drzavna projekta bili bi prvaci i prosle sezone a i ove.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:55Dok je bilo 'pritiska' osvajali smo pehara.Strucnjacima sa foruma sto Kosevo vide jednom u 3 godine to nije valjalo pa sada imamo rezultat ovo da su nam skroz syebali sva ocekivanja i dobiju aplauz nakon 3-4 kiksa.Napravili normalno stanje da zavrsimo 3./4.relativizam je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:122025 a ljudi i dalje spominju pritisak sa tribina
Dobro je nama i ovako
Svaka vam cast i hvala sto gledamo ovo
To mogu u Gradini i Mladost,igracima se mora utupiti u glavu sta je FKS ako hoces rezultat.Pogotovo sada kada ne igraju na virslama nego za bogovske cifre.
Istok je majka!
Nismo prije imali nikakve galaktikose nego su momci imali obraza i znali sta je Sarajevo.Znale su i plate kasniti ali su pokazivali karakter i nisu se brukali od vukoyebina i petice primali.Zato ce ostati zlatnim slovima upisani kao najbolja generacija u historiji kluba
Normalno da ima veze.Samo ko ne dolazi na Kosevo moze reci da nema veze i da tribine ne uticu
Prosle sezone ne bi bili prvaci da nam je Mirvic sudio.Ima utakmica gdje su nas iskasapili zivotom a jedno 5-6 utakmica smo sami sebi krivi.I to nije do trenera nego do razmazeni zvijezda sto nemaju nikakav mentalitet.Ove sezone su samo nastavili sa brukanjem tako da ne znam kako si to zakljucio.Vjerovatno jer smo prejak tim na papiru napravili ali pare ne igraju,milion puta vidjeli.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tad smo imali klub, from top to bottom. Danas imamo beauty house by Ismir, pun qrac uhljebljenih zenturaca koje boli qrac za buducnost kluba. Svaki saraf je bitan da bi masina radila kako treba, od finansijskog direktora do trgovca u fanshopu. Chelsea je dokaz na malo vecem nivou kako silni milioni ne znace nista kad nemas strukturu u klubu, po ulaganjima bi trebalo da osvajaju 4 trofeja po sezoni, a jedva se uguraju u top5 na tabeli. Ova njihova ekipa je head to head jaca od ekipe koja je uzela LP 2021. godine, al dzaba kad su reality show bez ikakve odgovornosti i pritiska. Isti klinac kao i mi.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:10Kakvu dobru ekipu?Nisu Dupovac i Lazic bolji od Ristovskog i Gojkovica.Sabanovic i Pidro nisu bolji od Kupresaka i Beganovica.Stanojevic nije od Jatte i Bubanje.Heba nije od Gulija ili Kyeremeha.Bolji je Vladan od Banica i Merso od 10 napadaca koliko imamo.soe je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:00Taj pritisak nema nikakve veze sa time sto ne osvajamo titule.Titule smo osvajali kad smo imali dobru ekipu i normalno sudženje i to je to.Sa normalnim sudzenjem i ne guranjem dva drzavna projekta bili bi prvaci i prosle sezone a i ove.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 avg 2025, 11:55
Dok je bilo 'pritiska' osvajali smo pehara.Strucnjacima sa foruma sto Kosevo vide jednom u 3 godine to nije valjalo pa sada imamo rezultat ovo da su nam skroz syebali sva ocekivanja i dobiju aplauz nakon 3-4 kiksa.Napravili normalno stanje da zavrsimo 3./4.
Svaka vam cast i hvala sto gledamo ovo
To mogu u Gradini i Mladost,igracima se mora utupiti u glavu sta je FKS ako hoces rezultat.Pogotovo sada kada ne igraju na virslama nego za bogovske cifre.
Istok je majka!
Nismo prije imali nikakve galaktikose nego su momci imali obraza i znali sta je Sarajevo.Znale su i plate kasniti ali su pokazivali karakter i nisu se brukali od vukoyebina i petice primali.Zato ce ostati zlatnim slovima upisani kao najbolja generacija u historiji kluba
Normalno da ima veze.Samo ko ne dolazi na Kosevo moze reci da nema veze i da tribine ne uticu
Prosle sezone ne bi bili prvaci da nam je Mirvic sudio.Ima utakmica gdje su nas iskasapili zivotom a jedno 5-6 utakmica smo sami sebi krivi.I to nije do trenera nego do razmazeni zvijezda sto nemaju nikakav mentalitet.Ove sezone su samo nastavili sa brukanjem tako da ne znam kako si to zakljucio.Vjerovatno jer smo prejak tim na papiru napravili ali pare ne igraju,milion puta vidjeli.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jurisic Duska je potpuno u pravu i dobro se sjeca nekih stvari. U sezoni 2014/15 se upalo u svlacionicu. Tad je Cimi popio samar sto je mozda najmanje on trebao od svih, ali prekipilo. To se nekad radilo danas ih se tetosi i za sve je sudjenje krivo.
Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.
Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.
Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.
Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.
Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.
Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.
Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
Re: FK Sarajevo
Igras sa Zrinjskim poslije Rudara u MostaruHordas1990 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:24Jurisic Duska je potpuno u pravu i dobro se sjeca nekih stvari. U sezoni 2014/15 se upalo u svlacionicu. Tad je Cimi popio samar sto je mozda najmanje on trebao od svih, ali prekipilo. To se nekad radilo danas ih se tetosi i za sve je sudjenje krivo.
Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.
Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.
Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.
Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zaboravih. Sa Sirokim brate dole isto. Znam za to nego govorim za iduce dvije domace koje su laki protivnici uz duzno postovanje.Dadox je napisao/la: ↑29 avg 2025, 13:16Igras sa Zrinjskim poslije Rudara u MostaruHordas1990 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:24Jurisic Duska je potpuno u pravu i dobro se sjeca nekih stvari. U sezoni 2014/15 se upalo u svlacionicu. Tad je Cimi popio samar sto je mozda najmanje on trebao od svih, ali prekipilo. To se nekad radilo danas ih se tetosi i za sve je sudjenje krivo.
Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.
Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.
Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.
Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
Re: FK Sarajevo
Hordas1990 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 13:19Zaboravih. Sa Sirokim brate dole isto. Znam za to nego govorim za iduce dvije domace koje su laki protivnici uz duzno postovanje.Dadox je napisao/la: ↑29 avg 2025, 13:16Igras sa Zrinjskim poslije Rudara u MostaruHordas1990 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 12:24Jurisic Duska je potpuno u pravu i dobro se sjeca nekih stvari. U sezoni 2014/15 se upalo u svlacionicu. Tad je Cimi popio samar sto je mozda najmanje on trebao od svih, ali prekipilo. To se nekad radilo danas ih se tetosi i za sve je sudjenje krivo.
Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.
Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.
Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.
Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
[/quote
Skont'o sam te kad sam već odgovorio na post
Re: FK Sarajevo
Poslije rudara nama slijedi pakao od rasporeda; Zrinjski gosti, Siroki gosti, Velez domaci i Zeljo gosti. Ja se iskreno nadam da cemo osvojit svih 12 bodova ali s obzirom na nase stanje mozda je to i nerealno..
Re: FK Sarajevo
nema tu pakao od gostovanja mjesta, liga 10 svaka utakmica je na noz, pogotovo jer smo se doveli u ovakvu situaciju.
vec sam pisao Rudar se veceras mora dobiti glat i sa sto vecom razlikom i onda gostovanje u Zrinjskom utakmica koja odredjuje sezonu, ako dobijes imas momentum i samo gas, ako kikasmo vozdra gledaj kako se rijesiti sto bezbolnije skupih igraca
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

