FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
N3R3D
Postovi: 1387
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 29 avg 2025, 14:42

9:0 za nas, Ljajić tri komada.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 29 avg 2025, 15:03

N3R3D je napisao/la:
29 avg 2025, 14:42
9:0 za nas, Ljajić tri komada.
Fak, proslu si rekao 0:5...

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 29 avg 2025, 15:08

Laganih 3 razlike za nas akoBogda.
luckystrike je napisao/la:
29 avg 2025, 10:03
SVI NA KOŠEVO
IGRA SARAJ'VO

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 avg 2025, 15:20

Ma samo sebe gledat,mi kad smo dobri u glavi s akog pregazit mozemo,problem je nekad i letargija mada i to mi nekad bude jasno nakon onog oz BL i onih mizernih saopstenja saveza i to samo kad su u pitanju tekme Borca.

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 29 avg 2025, 15:21

2:1 za nas

Dadox
Postovi: 1350
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 29 avg 2025, 15:47

slika

rimljanin90
Postovi: 1033
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 29 avg 2025, 15:49

Dadox je napisao/la:
29 avg 2025, 15:47
slika
Solidan igrac, ali jel to i njega sad prizivamo?

iguita
Postovi: 473
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la iguita » 29 avg 2025, 15:59

Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 29 avg 2025, 16:04

iguita je napisao/la:
29 avg 2025, 15:59
Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac
Ne sumnjam, nego jel info iz prve ruke ili se prica po kafanama?

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 avg 2025, 16:20

Varijantas8 je napisao/la:
29 avg 2025, 16:04
iguita je napisao/la:
29 avg 2025, 15:59
Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac
Ne sumnjam, nego jel info iz prve ruke ili se prica po kafanama?
Znamo za nas, za njih čisto sumnjam.

iguita
Postovi: 473
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la iguita » 29 avg 2025, 16:20

Iz usta jednog od delegata koji je na listi premijer lige.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 avg 2025, 16:23

Hordas1990 je napisao/la:
29 avg 2025, 13:19
Dadox je napisao/la:
29 avg 2025, 13:16
Hordas1990 je napisao/la:
29 avg 2025, 12:24
Jurisic Duska je potpuno u pravu i dobro se sjeca nekih stvari. U sezoni 2014/15 se upalo u svlacionicu. Tad je Cimi popio samar sto je mozda najmanje on trebao od svih, ali prekipilo. To se nekad radilo danas ih se tetosi i za sve je sudjenje krivo.

Inace ja nisam za to i nikad ne treba fizicki napadati igrace. Neka oni i izadju na pice negdje nije problem, cak je lijepo vidjeti njih 4-5 da se druze jer znas da su ekipa ali traziti im izgovore za sve zivo e to ne moze. Opali su nam kriteriji.

Ti pet golova ne mozes i ne smijes primiti. Boli me **** gdje igras i ko ti sudi, da je 8 igraca u polju ostalo petice se ne primaju i tacka.

Evo sad igramo iduce dvije kuci protiv dvije najgore ekipe lige. Rudara kojeg su jedva nagovorili da udje u ligu i koji se u hodu sklapao i Veleza kojem je najbolji igrac Huso Karjasevic koji ne bi imao mjesta u nasem B timu.

Apsolutno me ne zanima ko je delegiran da sudi, kako ce suditi, koji igrac je umoran kojeg je treba ostavila itd. tu je sve osim 6 bodova ogroman neuspjeh i katastrofa.
Igras sa Zrinjskim poslije Rudara u Mostaru
Zaboravih. Sa Sirokim brate dole isto. Znam za to nego govorim za iduce dvije domace koje su laki protivnici uz duzno postovanje.
Ako nas puste da igramo, neće nas niko pobijediti.

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 29 avg 2025, 17:25

napoleon72 je napisao/la:
29 avg 2025, 10:42
Evo Mirvicu, Murinjo je slobodan. Dovedi ga, ti volis spektakl. Ubio se za nas. :kafa:
Ono objektivni istok mu yebe mater nakon kiksa a on se okrene i pokazuje prstima broj osvojenih titula hahaha :bow:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 29 avg 2025, 17:30

Večeras i kiša i kiša golova i kiša kartona. Svi na Koševo :njanjanja:

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 29 avg 2025, 17:36

Aduka87 je napisao/la:
29 avg 2025, 17:25
napoleon72 je napisao/la:
29 avg 2025, 10:42
Evo Mirvicu, Murinjo je slobodan. Dovedi ga, ti volis spektakl. Ubio se za nas. :kafa:
Ono objektivni istok mu yebe mater nakon kiksa a on se okrene i pokazuje prstima broj osvojenih titula hahaha :bow:
Mou za 2 sezone:
"Don't call me arrogant. I am bosnian premier league winner with Sarajevo in Vico Zeljkovic era. Call me unique one". :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 29 avg 2025, 17:47

iguita je napisao/la:
29 avg 2025, 15:59
Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac
ne seri majke ti
nemamo ni mi ni Zeljo sa dva zuta
dace ti 3 crvena protiv Rudara kuci ma hajte molim vas

rimljanin90
Postovi: 1033
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 29 avg 2025, 17:54

BegovicRamiz je napisao/la:
29 avg 2025, 17:47
iguita je napisao/la:
29 avg 2025, 15:59
Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac
ne seri majke ti
nemamo ni mi ni Zeljo sa dva zuta
dace ti 3 crvena protiv Rudara kuci ma hajte molim vas
Sto si ljut?

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 29 avg 2025, 17:58

rimljanin90 je napisao/la:
29 avg 2025, 17:54
BegovicRamiz je napisao/la:
29 avg 2025, 17:47
iguita je napisao/la:
29 avg 2025, 15:59
Izvinjavam se na upadu.Samo da vam kažem da se pravi igranka i Sarajevu i Želji u ovom kolu sa kartonima pred utakmice Sarajeva sa Zrinjskim i Želji pred utakmicu sa Borcem.Halalite sto upadam ovako ko indijanac
ne seri majke ti
nemamo ni mi ni Zeljo sa dva zuta
dace ti 3 crvena protiv Rudara kuci ma hajte molim vas
Sto si ljut?
ispuhujem se
da veceras ne stvaram pritisak pulenima

rimljanin90
Postovi: 1033
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 29 avg 2025, 18:06

Ispusi se veceras, trebat ce nam svima kad srcani protiv zrinjskog dobijemo

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 29 avg 2025, 18:19

Veceras lagano I uvjerljivo.
1-0 :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Chony533 i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []