Ja bi volio vidjeti bankovni izvod kada je Nalić uplatio pozajmicu Slobodi. A ako je dao nekome na ruke pare da se vidi kome. U svakom slučaju treba mu zabraniti ulaz na stadion i klub, ubleha od trenera.antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 15:41Ma nabit i njega vise na qrc.
Treba mu isplatit te pare, ako se stvarno duzno i ne dat vise nikad da priblizi klubu.
FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
-
sviunapad1010
- Postovi: 7982
- Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ovoj uprava najbolje sto moze uradit je, da svima ovim kojima je duzna, isplati dugovanja i za sva vremena ih prekrizi sto se tice Slobode.sviunapad1010 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 15:45Ja bi volio vidjeti bankovni izvod kada je Nalić uplatio pozajmicu Slobodi. A ako je dao nekome na ruke pare da se vidi kome. U svakom slučaju treba mu zabraniti ulaz na stadion i klub, ubleha od trenera.antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 15:41Ma nabit i njega vise na qrc.
Treba mu isplatit te pare, ako se stvarno duzno i ne dat vise nikad da priblizi klubu.
Ulazak u PL nek uopste ne bude prioritet, al ciscenje od takvog smeca obavezno da bude.
Nosonja i njegova ekipa, nalic, husara, igraci iz proslog saziva i svi oni koji su jedva dočekali da tuze. Makar i 5-6 godina tavorili ovdje u Federalnoj.
Al kad se rijesis tih kancera, onda makar mozes planirat nesto dugorocno
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
A yebo ga Nalic demagog vise jbt. Pa koliko ce lik jos trazit para. Kao da je dao 10 miliona.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
To su sve jako sumnjive transakcije, posudbe, potrazivanja....to je posao za dobrog advokata i suda.
Re: FK Sloboda Tuzla
Sve je to planirano,vrrmenski tempirano, vecinom izrezirano....Kazi im Aza,nije dobro nauditi Slobodi da bi se naudilo meni.....
Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe
Sloboda ili nista
Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe
Sloboda ili nista
Re: FK Sloboda Tuzla
100% si u pravu.....skoro sam bio na Bulevaru, vidio neku staru raju koja mi je ostala bas u lijepom sjecanju, nisam ih vidio godinama....svi ga podrzavaju, bas fina kulturna raja. Bas sam se iznenadio.FKBilder je napisao/la: ↑31 avg 2025, 16:11Sve je to planirano,vrrmenski tempirano, vecinom izrezirano....Kazi im Aza,nije dobro nauditi Slobodi da bi se naudilo meni.....
Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi![]()
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe![]()
Sloboda ili nista![]()
-
sviunapad1010
- Postovi: 7982
- Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Zašto danas ne igra Said?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...
Re: FK Sloboda Tuzla
Slomi lik nogu jbt...
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1583
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Strašna povreda, brz oporavak Beci. Ali o kakvom penalu onaj pise na tekstualnom prijenosu, bzs samo da se po Slobodi baca drvlje i kamenje.
#CarsijaOdjebi
-
crvenocrnitz
- Postovi: 1011
- Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
- Lokacija: Batva 075
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Kad sam vidio bekice, ahmetovica... Jasno mi je odma i zasto nisu pristali na odgodu utakmice. Btw brz oporavak Beci, pisu o penalu a momak pri doskoku nogu slomio
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!
-
VivaLaLiberta
- Postovi: 270
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Bore se malci nema sta, ali nisu jos dorasli ovome.
Vrijedi izdvojiti 10-ku nasu i Joguncica, onaj malac na lijevom beku je definitivno najgori, dijete ne moze trcat uz to jos katastrofalna reakcija sad prije gola.
Vrijedi izdvojiti 10-ku nasu i Joguncica, onaj malac na lijevom beku je definitivno najgori, dijete ne moze trcat uz to jos katastrofalna reakcija sad prije gola.
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”
Re: FK Sloboda Tuzla
Svaka čast na borbi, a ja sam zadovoljan sa porazom do 3 0...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: FK Sloboda Tuzla
Šteta što nismo kompletni, moglo se ovo dobiti u Hadžićima
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1583
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Rano se upisuje poraz vjerujmo u ove momke bolje nemamo sve do posljednjeg zvižduka... pa makar i poraz uzdignute glave.
#CarsijaOdjebi
Re: FK Sloboda Tuzla
Apsolutno se slažem sa vama, momcima se nema šta prigovoriti za borbenosttuzlanskinacin je napisao/la: ↑31 avg 2025, 17:19Rano se upisuje poraz vjerujmo u ove momke bolje nemamo sve do posljednjeg zvižduka... pa makar i poraz uzdignute glave.
Re: FK Sloboda Tuzla
2:0
pokoljenje bekicima i sl
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma de opusteno. Sasvim nebitna utakmica. Ima jos dosta kola do kraja. Bitno da nasi ovo sve pamte, pa vrate istom mjerom, a vratit ce nekad sigurno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
I ovaj Caklovica je toliko iritantan lik nevjerovatno, da se ne znam ti kolko bori za Slobodu ko sto pricaju, idi druze polozi licence i budi trener pa vodi utakmicu
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Beganović igra jako dobar meč.
Šteta što nema Saida da malo smiri loptu. Mešinović kao najstariji je čista fizika, na lopti prosjek.
Šteta što nema Saida da malo smiri loptu. Mešinović kao najstariji je čista fizika, na lopti prosjek.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

