FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Mali Omercevic lijevi bek odlican, prekomandovati ga u prvi tim.....
-
VivaLaLiberta
- Postovi: 270
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ybg, ubijaju nas u prekidima i s dugim loptama citavo poluvrijeme
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”
Re: FK Sloboda Tuzla
Bilo je tako i protiv TC. Generalno su nam juniori dosta niski trenutno. Mozda 2-3 da odskacu visinom od ostalihVivaLaLiberta je napisao/la: ↑31 avg 2025, 17:30Ybg, ubijaju nas u prekidima i s dugim loptama citavo poluvrijeme
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Prvo sto moraju naucit da se igra sve dok sudija ne svira, a ne da uzaludno mases rukama, jos bespotrebno.
Amer se seta po 16, on mase rukama
Amer se seta po 16, on mase rukama
Volim tebe, više od sebe
-
VivaLaLiberta
- Postovi: 270
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ima l’ kakvo dijete na klupi da uđe umjesto Haruna, nevjerovatno kakve greske lik pravi, jos se nesto raspravlja s djecom..
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ne maše junior, nego Hadžibeganović kojemu je ovo peta sezona.antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 17:55Prvo sto moraju naucit da se igra sve dok sudija ne svira, a ne da uzaludno mases rukama, jos bespotrebno.
Amer se seta po 16, on mase rukama
Re: FK Sloboda Tuzla
Da hoce vise lik otici iz kluba. Teska oyebina.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Učinilo mi se onda da je to stoper sa brojem 4ASD je napisao/la: ↑31 avg 2025, 17:56Ne maše junior, nego Hadžibeganović kojemu je ovo peta sezona.antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 17:55Prvo sto moraju naucit da se igra sve dok sudija ne svira, a ne da uzaludno mases rukama, jos bespotrebno.
Amer se seta po 16, on mase rukama
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
Svaka cast djeci, nisu ni pripreme prosli, plus velika je razlika izmedju seniorskog i juniorskog fudbala......kapiten Slobode izgleda kao kadet u ovoj ekipi.....
Re: FK Sloboda Tuzla
Što je najjače ovoj ekipi da dodaš 3-4 iskusna igrača mogu ovu ligu igrati bez problema.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Malog Joguncica forsirat maksimalno, bas skolovan stoper
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
+1antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 18:16Malog Joguncica forsirat maksimalno, bas skolovan stoper
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Vidi se da se fizicki ne mogu nositi jos, al potencijala i to dobrog ima. Jbg u Radniku imas 5-6 igraca koji su igrali PL
Volim tebe, više od sebe
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ono sto je sramotno da od Hadzibeganovica i Mesinovica, koji treba da se isticu u ovoj ekipi, najmanje smo vidjeli. Najlosiji na terenu
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 18:18Vidi se da se fizicki ne mogu nositi jos, al potencijala i to dobrog ima. Jbg u Radniku imas 5-6 igraca koji su igrali PL
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Treba biti objektivan. Ako dva od ovih završe u prvom timu Slobode, može se smatrati uspjehom. Većina će ih otići poslije ove sezone u Kikače i Tojšiće, a možda i na futsal u Kompred. Najveći je problem fizika, neshvatljivo mi je koliko niskih i sporih igrača, a izlazna su godina juniora.
U Radniku su dva juniora bila na terenu, Tiro i Koso. Vidi se koliko su ispred većine igrača Slobode.
Beganović je dobar i fizički i tehnički. Njemu je već ove sezone prva postava zagarantovana. Takvog igrača u ovoj generaciji juniora nema.
U Radniku su dva juniora bila na terenu, Tiro i Koso. Vidi se koliko su ispred većine igrača Slobode.
Beganović je dobar i fizički i tehnički. Njemu je već ove sezone prva postava zagarantovana. Takvog igrača u ovoj generaciji juniora nema.
Re: FK Sloboda Tuzla
Zaista ne volim komentirati igrace ali danasnji kapiten Slobode ne zasluzuje da zauzima mjesto sutra nekom junioru u prvom timu.
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Iskreno, ne bi me cudilo da Igor digne sidro. Covjek je sve 100% u pravu
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
I on malo drami, neka svako radi svoj posao....profesionalac si, pricaj o utakmici a ne o situacijama rekla kazala.antisisoja1919 je napisao/la: ↑31 avg 2025, 18:39Iskreno, ne bi me cudilo da Igor digne sidro. Covjek je sve 100% u pravu
Re: FK Sloboda Tuzla
Kapitenu hoce li ti biti gotova registracija za sljedece kolo ss.ba ligeFKBilder je napisao/la: ↑31 avg 2025, 16:11Sve je to planirano,vrrmenski tempirano, vecinom izrezirano....Kazi im Aza,nije dobro nauditi Slobodi da bi se naudilo meni.....
Nisam mislio da cu ovo ikada napissti opet,ali Azmire izdrzi![]()
Ne pravi istu inpulaivnu gresku, to i hoce izdrzi majstore prava carsija je uz tebe![]()
Sloboda ili nista![]()
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


