English Premier League
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo
Re: English Premier League
Jel se Brokula povukao zvanično ili čeka official za Isaka?
Re: English Premier League
Pa valjda je lose radovati se povredi bilo kojeg fudbalera, makar bio iz redova rivala. Al eto, svakom svoje...baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:51Ne kontam, šta je sporno ili loše što sam napisao?
Re: English Premier League
Loše je i forumašima željeti smrt i tešku bolest pa ne vidim da od skauzera iko morališe, šta više indijanac Gaston im dodje kao poglavica.Bejker je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:03Pa valjda je lose radovati se povredi bilo kojeg fudbalera, makar bio iz redova rivala. Al eto, svakom svoje...baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:51Ne kontam, šta je sporno ili loše što sam napisao?
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: English Premier League
Kada se kompletna fan baza tog rivala mogla radovati svakoj povredi Arsenala prošle sezone, ne vidim razlog zašto ne bi i mi mogli u slučaju iste?
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: English Premier League
Ti i Saurman ste izuzeci. Ja bih se zapitao na vašem mjestu.chily-rz je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:05Loše je i forumašima željeti smrt i tešku bolest pa ne vidim da od skauzera iko morališe, šta više indijanac Gaston im dodje kao poglavica.Bejker je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:03Pa valjda je lose radovati se povredi bilo kojeg fudbalera, makar bio iz redova rivala. Al eto, svakom svoje...baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:51
Ne kontam, šta je sporno ili loše što sam napisao?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
"Kako se lopta nije odbila u zemlju ako ga je pogodila u ruku!?"
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
"Kako se lopta nije odbila u zemlju ako ga je pogodila u ruku!?"
Re: English Premier League
Nikad.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:09Kada se kompletna fan baza tog rivala mogla radovati svakoj povredi Arsenala prošle sezone, ne vidim razlog zašto ne bi i mi mogli u slučaju iste?
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: English Premier League
Samo se ovi navijaci Arsenala raduju ozljedama igraca iz drugih ekipa, malo bolesno ako se mene pita. A kad se njihov igrac ozljedi iskljucivo greskom trenera, placu na sve strane
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: English Premier League
Pa brate dragi imamo očiFuerza je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:12Nikad.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:09Kada se kompletna fan baza tog rivala mogla radovati svakoj povredi Arsenala prošle sezone, ne vidim razlog zašto ne bi i mi mogli u slučaju iste?![]()
Zadnja izmjena: baboedindzeko09, dana/u 01 sep 2025, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: English Premier League
Budeš prvak i prašta ti se. Kako je se mančo naosvajo
Emancipate yourselves from mental slavery...
Memento Mori...
Memento Mori...
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: English Premier League
Upravo tako, a kad se sjetim onog transfer roka Chelseaja nakon zadnje osvojene titule lige.. Unazadili su ekipu toliko da su se posljedice osjetile do prije par godinaFinn je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:48Naučili nakon one prve titule.superFrankie je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:36Dobar dobar transfer rok Liverpoola nema sta. Ovako se to radi nakon sampionske sezone, udaraju se fini temelji i za narednih nekoliko sezona![]()
Zapravo je i najbolje vrijeme za ulaganje i rekonstrukciju tima odmah nakon osvajanja titule jer imaš ovu prvu sezonu free pass, ako ne osvojiš nikom ništa.
Re: English Premier League
A dajsuperFrankie je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:42Za transfer Jacksona kad se sve uzme, posudba+transfer, Chelsea bi trebao inkasirati 80m Eura, hvala Bayernu na tome
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: English Premier League
Jos da @Sarma kaze vrijedi li toliko?wadethegreat je napisao/la: ↑01 sep 2025, 16:58Ali 70 milki funti za Jacksona…
Mada u famerligi ga ocekujem na 20 plus golova.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: English Premier League
Ma opušteno, ne dotiče me, više govori o tebi, spomenuto u kontekstu Isaka i ovog moralisanja.
Re: English Premier League
Ne znam da sam se ikad naslađivao povredom bilo kog igrača, makar to bio i TAAbaboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:15Pa brate dragi imamo očiFuerza je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:12Nikad.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:09Kada se kompletna fan baza tog rivala mogla radovati svakoj povredi Arsenala prošle sezone, ne vidim razlog zašto ne bi i mi mogli u slučaju iste?![]()
Nije možda Arvid jedino, ostali se svi naslađivali, postavljali memeove i sprdali se. Pogotovo kad se Saka povrijedio.
Re: English Premier League
Ocigledno nas dosta ukljucujuci i mene ne smatras navijacem Liverpula?!baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:15Pa brate dragi imamo očiFuerza je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:12Nikad.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑01 sep 2025, 17:09Kada se kompletna fan baza tog rivala mogla radovati svakoj povredi Arsenala prošle sezone, ne vidim razlog zašto ne bi i mi mogli u slučaju iste?![]()
Nije možda Arvid jedino, ostali se svi naslađivali, postavljali memeove i sprdali se. Pogotovo kad se Saka povrijedio.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: English Premier League
Jesam ja sad Joelintonu, ko drugog gleda da povrijedi uvijek je radosna vijest kad i sam zaplati.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: English Premier League
Kakva dva dana za najveci klub u drzavi
Jucer lagano na zemlju spustis prvog konkurenta za titulu, danas zaokruzis vjerovatno i najbolji prijelazni rok u historiji kluba.
A vec ustaljeno kmecanje, napadi bijesa i izljevi frustracija su samo cherry on top
Jucer lagano na zemlju spustis prvog konkurenta za titulu, danas zaokruzis vjerovatno i najbolji prijelazni rok u historiji kluba.
A vec ustaljeno kmecanje, napadi bijesa i izljevi frustracija su samo cherry on top
Srce, čast i ponos!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.







