Prva Liga FBiH 2025/26

Moderator/ica: GracanicaAA

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 10:50

Ja vas ne savjetujem nista. Ja sve vrijeme prizeljkujem da se ugasite. Idu nove tizbe zivotm, ide blokada. Otvori laducu Secereeee 😂😂😂😂
Dize se prasina ⚫️🔴

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 02 sep 2025, 10:52

Pa kako covjek da ne voli ove nase dobre zenicane..... :ljepota:

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 10:53



Slatko je Panonsko
Kad izađeš iz vode, šećeru

Evo jedna za konobare 😂😂😂😂 daj nam donesite nesto konobari da popijemo 🍻🍻🍻🍻
Dize se prasina ⚫️🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 10:55

Bolesni, poremećeni, beskarakterni, podmukli, gadni, zlobni, ljubomorni, zavidni, odvratni... a uz to sa - ispod 50% popunjenošću vilice zubima.
:kafa:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 11:06

Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 10:52
Pa kako covjek da ne voli ove nase dobre zenicane..... :ljepota:
Druze jel ko od nas ocekuje da nas volite, treba mozda neko da nas poistovjecuje sa najneorganizovanijom skupinom na balkanu. Uz duzno postovanje svima, jedini vrijedni paznje u ovoj ligi poslje nas su momci iz bihaca. Na kraj drzave al idu na svaku utakmicu. A vi debili od 15 gostovanja upisete 5. 4 u vasem kantonu i naravno najmasovnije gostovanje konobara, velika Zenica 🤟🏻🤟🏻🤟🏻
Dize se prasina ⚫️🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 11:27

Vi ste najbolja grupa za pljackanje kluba, fora cude se na kriminalne radnje u klubu, nisu dali zehru otpora, dajete kriminalcima vjetar u ledja da vas pljackaju, muzi kozu na aparatima. Slatko je panonsku seceruuu. Zao mi samo one djece juniora sto ce im neko ogadit fudbal, sto su djeca u vatru bacena zarad kriminalaca, a vas sto se tice dugu patnju sa Slobodom zelim 😍😍😍 Zasluzili ste vi i gore od ovoga, al polako. Doce sve na naplatu 🍻🍻
Dize se prasina ⚫️🔴

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 02 sep 2025, 11:31

BLN030 je napisao/la:
02 sep 2025, 11:06
Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 10:52
Pa kako covjek da ne voli ove nase dobre zenicane..... :ljepota:
Druze jel ko od nas ocekuje da nas volite, treba mozda neko da nas poistovjecuje sa najneorganizovanijom skupinom na balkanu. Uz duzno postovanje svima, jedini vrijedni paznje u ovoj ligi poslje nas su momci iz bihaca. Na kraj drzave al idu na svaku utakmicu. A vi debili od 15 gostovanja upisete 5. 4 u vasem kantonu i naravno najmasovnije gostovanje konobara, velika Zenica 🤟🏻🤟🏻🤟🏻
Fulao si temu, ovdje nema tifo scene.....nismo tifo.....a vidio sam yebeni zenicki tifo zid protiv Tomislava.....fakat vas ima malo manje ima od Zutog zida, njih 24k, vas rasporedjeno , razvuceno oko stotinjak, stadion pun ko sibica :ljepota: .....Celik nema da brine, imate cash, socios finansiranje....investotora Fudu...eto vas sledece godine u PL...-- :ljepota:

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 11:44

Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 11:31
BLN030 je napisao/la:
02 sep 2025, 11:06
Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 10:52
Pa kako covjek da ne voli ove nase dobre zenicane..... :ljepota:
Druze jel ko od nas ocekuje da nas volite, treba mozda neko da nas poistovjecuje sa najneorganizovanijom skupinom na balkanu. Uz duzno postovanje svima, jedini vrijedni paznje u ovoj ligi poslje nas su momci iz bihaca. Na kraj drzave al idu na svaku utakmicu. A vi debili od 15 gostovanja upisete 5. 4 u vasem kantonu i naravno najmasovnije gostovanje konobara, velika Zenica 🤟🏻🤟🏻🤟🏻
Fulao si temu, ovdje nema tifo scene.....nismo tifo.....a vidio sam yebeni zenicki tifo zid protiv Tomislava.....fakat vas ima malo manje ima od Zutog zida, njih 24k, vas rasporedjeno , razvuceno oko stotinjak, stadion pun ko sibica :ljepota: .....Celik nema da brine, imate cash, socios finansiranje....investotora Fudu...eto vas sledece godine u PL...-- :ljepota:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 11:46

Da ne govorimo da ovaj mulac a ni velika većina ostalih ne ide na utakmice uopće, čak ni domaće. :lolno: :lolno: :lolno:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 11:49

Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 11:31
BLN030 je napisao/la:
02 sep 2025, 11:06
Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 10:52
Pa kako covjek da ne voli ove nase dobre zenicane..... :ljepota:
Druze jel ko od nas ocekuje da nas volite, treba mozda neko da nas poistovjecuje sa najneorganizovanijom skupinom na balkanu. Uz duzno postovanje svima, jedini vrijedni paznje u ovoj ligi poslje nas su momci iz bihaca. Na kraj drzave al idu na svaku utakmicu. A vi debili od 15 gostovanja upisete 5. 4 u vasem kantonu i naravno najmasovnije gostovanje konobara, velika Zenica 🤟🏻🤟🏻🤟🏻
Fulao si temu, ovdje nema tifo scene.....nismo tifo.....a vidio sam yebeni zenicki tifo zid protiv Tomislava.....fakat vas ima malo manje ima od Zutog zida, njih 24k, vas rasporedjeno , razvuceno oko stotinjak, stadion pun ko sibica :ljepota: .....Celik nema da brine, imate cash, socios finansiranje....investotora Fudu...eto vas sledece godine u PL...-- :ljepota:
Imamo ono najvaznije, sto vi nikad imat necete, imamo mentalitet. Zamisli klub bez navijaca hahahahah. Ja evo pratim celik izmedju 15 i 20 godina i ne mogu se sjetit da je bilo i jedno gostovanje da bar jedno auto nije otislo, kad smo u najvecim **** bili isli smo na gostovanja, mene bi bilo sramota da zivim u gradu od 100k + i niko ne ode na gostovanje, a ja se busam u prsa i imam muda da se poredim sa nekim. Gusari kakanj su torcida za vas hahahah
Dize se prasina ⚫️🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 11:51

Sky9 je napisao/la:
02 sep 2025, 11:44
Skver je napisao/la:
02 sep 2025, 11:31
BLN030 je napisao/la:
02 sep 2025, 11:06


Druze jel ko od nas ocekuje da nas volite, treba mozda neko da nas poistovjecuje sa najneorganizovanijom skupinom na balkanu. Uz duzno postovanje svima, jedini vrijedni paznje u ovoj ligi poslje nas su momci iz bihaca. Na kraj drzave al idu na svaku utakmicu. A vi debili od 15 gostovanja upisete 5. 4 u vasem kantonu i naravno najmasovnije gostovanje konobara, velika Zenica 🤟🏻🤟🏻🤟🏻
Fulao si temu, ovdje nema tifo scene.....nismo tifo.....a vidio sam yebeni zenicki tifo zid protiv Tomislava.....fakat vas ima malo manje ima od Zutog zida, njih 24k, vas rasporedjeno , razvuceno oko stotinjak, stadion pun ko sibica :ljepota: .....Celik nema da brine, imate cash, socios finansiranje....investotora Fudu...eto vas sledece godine u PL...-- :ljepota:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Za vas smo Raja Casablanca
Dize se prasina ⚫️🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 11:52

Ne ideš ti sine ni na domaće.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴


Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 12:04

:kuknjava: :kuknjava: :kuknjava:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 12:54

Sky9 je napisao/la:
02 sep 2025, 12:52
Znalo se uvijek za čaršije:

tuzlanska, sarajevska, banjalučka, mostarska, brčanska, bihaćka, bijeljinska, trebinjska, zvornička itd.

Zen'ca kasabica uvijek bila i bit će.
Jeste i maloumni, da vas hoce ugasit vise hahahah al stas ti debilu, prihvatio bi on novi klub il bi navijo za zelju ko pola mu kantona hahahaga
Dize se prasina ⚫️🔴

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 02 sep 2025, 12:57

BLN030 je napisao/la:
02 sep 2025, 12:54
Sky9 je napisao/la:
02 sep 2025, 12:52
Znalo se uvijek za čaršije:

tuzlanska, sarajevska, banjalučka, mostarska, brčanska, bihaćka, bijeljinska, trebinjska, zvornička itd.

Zen'ca kasabica uvijek bila i bit će.
Jeste i maloumni, da vas hoce ugasit vise hahahah al stas ti debilu, prihvatio bi on novi klub il bi navijo za zelju ko pola mu kantona hahahaga
Nemoj puno pjeniti. Opasno te šamara @Sky. :yawn:

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 12:57

Hajde sad iskreno, jesil ikad bio na BP? 😂
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

BLN030
Postovi: 129
Pridružen/a: 05 jul 2023, 18:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BLN030 » 02 sep 2025, 13:02

slika

slika

Jel treba sta napisat? Mjesec dana bojkot 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dize se prasina ⚫️🔴

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Dajdza11 » 02 sep 2025, 13:02

Manijaci ih rastjerali u njihovoj carsiji, pa to je bruka nevidjena. Predsjednik im iz nekog sela kod Srebrenice, samo ih koristi za svoje potrebe, a oni mu slijepo vjeruju. Na kraju ce ih odbacit ko raspali qrton

Radi im sta hoce oni to jos odobravaju, ne znaju ni sta im se desava u klubu. Pravi komunisticki klub..

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Sky9 » 02 sep 2025, 13:07

Nikad nije bio na BP 😂
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []