San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

torbica
Postovi: 298
Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la torbica » 02 sep 2025, 19:00

Ova generacija ima strasan potencijal.
Hoce li taj potencijal ostvariti vidjecemo jos a nadam se da hoce.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14560
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 02 sep 2025, 20:42

BHFreak je napisao/la:
02 sep 2025, 14:08
Pocela prodaja:
https://www.oeticket.com/en/event/oefb- ... iliate=O40
Nema F više (gdje smo mi), nije valjda odma sve puklo jbt?
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Sheyi
Postovi: 13931
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 02 sep 2025, 20:49

baboedindzeko09 je napisao/la:
02 sep 2025, 20:42
BHFreak je napisao/la:
02 sep 2025, 14:08
Pocela prodaja:
https://www.oeticket.com/en/event/oefb- ... iliate=O40
Nema F više (gdje smo mi), nije valjda odma sve puklo jbt?
Neki moji nakon 20 minuta nisu mogli vise da uzmu, nerealno, ali ko bi propustio eventualnu proslavu plasmana na SP u Becu. To se ne dozivi svaki dan u zivotu :)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24464
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 02 sep 2025, 21:11

Samo uzmite Sektor A ako nema vise karata u F, i tamo su sve nasi.

Sindikat12
Postovi: 2274
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sindikat12 » 02 sep 2025, 21:17

Nimalo los ”trio”, mogao bi ovo biti dobar napad za 1-2 godine. :D

slika

Avatar
zgembo89
Postovi: 5857
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zgembo89 » 02 sep 2025, 21:27

Barbarez treba protiv San Marina probat ove sve igrace sto nece igrat sa Austrijom da odmori ih prvih 11 ako eventualno ne povedemo onda ubacit Dzeku Demirovica ,a prvu postavu na klupu Tahirovic Gigovic Sunjic Dedic poslat Kulenovica Bazdara Basica Omerovica Alajbegovica Gazibegovica nek trce 90 minuta

Avatar
Sveti
Postovi: 10120
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sveti » 02 sep 2025, 22:00

Zlomislic
Gazibeg Kospo Radeljic Mujakic
Basic Burnic
Esmir Kerim Omerovic
Kulen
naprijed rejal

Avatar
231983
Postovi: 2136
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 231983 » 02 sep 2025, 22:15

Joj zamislite kakvih bi to 5-6 dana bilo, da dobijemo redom Gruziju, SMarino i Austriju.
Nije čak toliko ni nemoguće.
Uh braćo mila

icetea01
Postovi: 425
Pridružen/a: 11 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la icetea01 » 02 sep 2025, 22:25

zgembo89 je napisao/la:
02 sep 2025, 21:27
Barbarez treba protiv San Marina probat ove sve igrace sto nece igrat sa Austrijom da odmori ih prvih 11 ako eventualno ne povedemo onda ubacit Dzeku Demirovica ,a prvu postavu na klupu Tahirovic Gigovic Sunjic Dedic poslat Kulenovica Bazdara Basica Omerovica Alajbegovica Gazibegovica nek trce 90 minuta
Pusti ti to, isto je uradio i u Zenici pa smo vidjeli na sto je sve ispalo, bez Dzeke mozda bi smo se i obrukali. Nek pocne s najjacim sastavom, mozda na 1-2 pozicije moze isprobat nesto, pa kad budemo najmanje 2-0 vodili nek onda uvodi ostale rezervne igrace.

Avatar
kakarut
Postovi: 825
Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la kakarut » 02 sep 2025, 22:38

Sveti je napisao/la:
02 sep 2025, 22:00
Zlomislic
Gazibeg Kospo Radeljic Mujakic
Basic Burnic
Esmir Kerim Omerovic
Kulen
I s ovim sastavom bi ih uzeli bar 0 3

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Lavcina » 02 sep 2025, 23:12

kakarut je napisao/la:
02 sep 2025, 22:38
Sveti je napisao/la:
02 sep 2025, 22:00
Zlomislic
Gazibeg Kospo Radeljic Mujakic
Basic Burnic
Esmir Kerim Omerovic
Kulen
I s ovim sastavom bi ih uzeli bar 0 3
Bi mozda samo primili 3 komada. Kakvi ba Mujakici, Radeljici, Omerovici? Antitalenti zesci.
Kulenovic treba 5 zicera da zabije.

Avatar
Sveti
Postovi: 10120
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sveti » 02 sep 2025, 23:14

kakarut je napisao/la:
02 sep 2025, 22:38
Sveti je napisao/la:
02 sep 2025, 22:00
Zlomislic
Gazibeg Kospo Radeljic Mujakic
Basic Burnic
Esmir Kerim Omerovic
Kulen
I s ovim sastavom bi ih uzeli bar 0 3
Za san marino sasvim dovoljno jak sastav. Odmaras komplet prvu postavu plus uvodis novajlije u ekipu
naprijed rejal

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la UtdBiH21 » 02 sep 2025, 23:37

Ne vjerujem da ce Dzeko pocet protiv Austrije tako da vjerovatno krece od prve protiv San marina ,sam ce ih on pobijedit al ne smije startat protiv Austrije ni on ni Hajradinovic nego samo dobri trkaci jer su Austrijanci tu jaki

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JavierBosnia » 02 sep 2025, 23:40

Sveti je napisao/la:
02 sep 2025, 23:14
Za san marino sasvim dovoljno jak sastav. Odmaras komplet prvu postavu plus uvodis novajlije u ekipu
Za san marino ni ovo nije bilo dovoljno:
Vasilj, Burnic, Barisic, Katic, Malic, Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Hajradinovic, Bazdar, Demirovic
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Neutral
Postovi: 36471
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Neutral » 02 sep 2025, 23:46

Strepili protiv San Marina u Zenici, nismo Njemacka da imamo dva podjednaka tima.

Usao Dzeko da spasava.

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la hurem » 03 sep 2025, 00:17

UtdBiH21 je napisao/la:
02 sep 2025, 23:37
Ne vjerujem da ce Dzeko pocet protiv Austrije tako da vjerovatno krece od prve protiv San marina ,sam ce ih on pobijedit al ne smije startat protiv Austrije ni on ni Hajradinovic nego samo dobri trkaci jer su Austrijanci tu jaki
Pa Hajradinovic ti je medju boljim trkacima u reprezentaciji. Ne kažem da treba startati ali trku itekako ima.

Sto se tice Dzeke, ovdje se stvara pogrešna slika.
On jeste u godinama, ali jedna ovakva utakmica na domaćem terenu mu je dovoljan motiv da da maksimum, bar 60,70 minuta.
Zašto je Edin bitan?!
Pretpostavimo da će Austrija diktirati tempo, imati posjed, vršiti presing i da će naši stoperi i golman morati izbijati popriličan broj lopti. Ko ce gore izboriti skok, zagraditi loptu, proigrati siagraca na stranu, iznuditi faul na prezime i sl.
Nemamo takvog, a ne možemo startati s Bajraktarevicem i Alajbegovicem pa da očekujemo nekakvo širenje igre i čuvanje posjeda.

Dakle, Dzeko ako je zdrav, mora početi u prvih 11. Njegova uloga je još značajnija zbog odsustva Kolasinca.

Avatar
kakarut
Postovi: 825
Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la kakarut » 03 sep 2025, 03:12

hurem je napisao/la:
03 sep 2025, 00:17
UtdBiH21 je napisao/la:
02 sep 2025, 23:37
Ne vjerujem da ce Dzeko pocet protiv Austrije tako da vjerovatno krece od prve protiv San marina ,sam ce ih on pobijedit al ne smije startat protiv Austrije ni on ni Hajradinovic nego samo dobri trkaci jer su Austrijanci tu jaki
Pa Hajradinovic ti je medju boljim trkacima u reprezentaciji. Ne kažem da treba startati ali trku itekako ima.

Sto se tice Dzeke, ovdje se stvara pogrešna slika.
On jeste u godinama, ali jedna ovakva utakmica na domaćem terenu mu je dovoljan motiv da da maksimum, bar 60,70 minuta.
Zašto je Edin bitan?!
Pretpostavimo da će Austrija diktirati tempo, imati posjed, vršiti presing i da će naši stoperi i golman morati izbijati popriličan broj lopti. Ko ce gore izboriti skok, zagraditi loptu, proigrati siagraca na stranu, iznuditi faul na prezime i sl.
Nemamo takvog, a ne možemo startati s Bajraktarevicem i Alajbegovicem pa da očekujemo nekakvo širenje igre i čuvanje posjeda.

Dakle, Dzeko ako je zdrav, mora početi u prvih 11. Njegova uloga je još značajnija zbog odsustva Kolasinca.
U potpunosti se slažem

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 03 sep 2025, 07:00

UtdBiH21 je napisao/la:
02 sep 2025, 23:37
Ne vjerujem da ce Dzeko pocet protiv Austrije tako da vjerovatno krece od prve protiv San marina ,sam ce ih on pobijedit al ne smije startat protiv Austrije ni on ni Hajradinovic nego samo dobri trkaci jer su Austrijanci tu jaki
A jbg Džeku cuvaju 2 igraca i otvara prostor Demiroviću. Treba nam njegovo iskustvo u toj utakmici.

Avatar
Beduin
Postovi: 19492
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Beduin » 03 sep 2025, 08:25

Ja bih bio prezadovoljan sa 4 boda u ovom dvomecu.
Protiv SM bih startao sa 2 napadaca, Ermedin i Bazdar, pa nek vide hoce li po stranama Kerim i Esmir, u sredini Sunjic i Gigovic ili klasicnu 4213 sa krilima i Hajradinovicem/Kerimom na AMF, a Memicem/Kerimom lijevo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Diadora » 03 sep 2025, 08:45

Jesu li ovi treninzi otvorenog tipa? Zasto treniraju samo Jednom na Dan?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 313, Bing [Bot], General505, Google [Bot], Halix131, jasmin10, KockarVicin007, kouadio, signalidunapark, Varta, Wilshere10 i 76 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []