San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zanimljivo od 30 ekipa koje su odigrale 3 ili vise utakmica
BIH, Hrvatska, Engleska i Norveska su jedine repke koje imaju sve pobjede
Austrija bi se mogla pridruziti ukoliko veceras pobjede Kipar
Ima jos 16 ekipa, ali tek su poceli sa kvalfikacijama
BIH, Hrvatska, Engleska i Norveska su jedine repke koje imaju sve pobjede
Austrija bi se mogla pridruziti ukoliko veceras pobjede Kipar
Ima jos 16 ekipa, ali tek su poceli sa kvalfikacijama
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 06 sep 2025, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I hoće a mi svoju seriju pobjeda zadržavamo i poslije 9.9.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Omerbavarac je napisao/la: ↑06 sep 2025, 11:07I hoće a mi svoju seriju pobjeda zadržavamo i poslije 9.9.![]()
Barbine jedinice veceras gaze San Marino ko plitak potok
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ako nije skontao poslije onog zadnjeg gola za Benfiku da je Dedic desni bek onda ne znam sta je u njegovoj glavi. Kerim i Esmir moraju igrati protiv San marina da steknu to dodatno iskustvo igranja za repku obojica su multi talenti treba to iskoristiti. Niko ne bi volio da se od njih napravi novi Ahmethodzic da se uvrijede i odustanu od reprezentacije. Mujakic trenutno ne bi imao mjesta u Sarajevu da igra ali se ipak poziva u reprezentaciju.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Igranje za reprezentaciju bi trebala biti čast, ponos, puno srce i duša. Igranje za reprezentaciju je igranje iz ljubavi, nikako iz koristi jer samim tim predstavljaš svoj narod i svoju naciju, predstavljaš se cijelom Svijetu, u suštini imaš ulogu ambasadora…
Svi oni igrači koji će iz nekog razloga ispoljiti ljutnju i bijes bi trebali vise puta razmisliti da li se upuštati u ulogu ambasadora jer kako u klubu tako i u reprezentaciji imaš odgovorne osobe koje diktiraju tempo i koje po svom mišljenju implementiraju sistem, zato se i zovu odgovorne.
Svi bi mi večeras željeli od prve minute i Kerima i Esmira ali licno mislim da nijedan neće startati ali da će dobiti svoje minute u drugom poluvremenu.
Svi oni igrači koji će iz nekog razloga ispoljiti ljutnju i bijes bi trebali vise puta razmisliti da li se upuštati u ulogu ambasadora jer kako u klubu tako i u reprezentaciji imaš odgovorne osobe koje diktiraju tempo i koje po svom mišljenju implementiraju sistem, zato se i zovu odgovorne.
Svi bi mi večeras željeli od prve minute i Kerima i Esmira ali licno mislim da nijedan neće startati ali da će dobiti svoje minute u drugom poluvremenu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ja bi veceras bez Dzeke Dedica i Sunjica jer ovoj dvojici prijete kartoni.Napast sa Bajrektarevicem Alijbegovicem Demirom Bazdarom i moraju makar 2 uletio bez ikakvih problema.
-
DjaniTarik
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Malo van konteksta ima li nas u rigi (latviji) da negdje gledamo tekmu skupa veceras?
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moja želja za večerašnjih prvih 11 protiv San Marina:
GK: Vasilj – tu nema dileme.
RB: Gazibegović – Dedić ima 2 žuta, i ako ga dobije večeras, nema ga protiv Austrije. Idealna prilika da vidimo Jusufa nakon dužeg vremena.
RCB: Barišić – jači na lopti od Katića, što nam treba protiv San Marina.
LCB: Radeljic – nije toliko dobar na lopti, ali šta je tu je. Tarik nam treba svjež za Austriju. Može i Tarik startati pa izaći oko 50’.
LB: Mujakić – realno, pitanje je i zašto je na spisku, ali može popuniti rupu na lijevom beku.
Sredina:
DM: Tahirović – bez Šunjića, jer i on ima 2 žuta i bit će nam nasušno potreban protiv Austrije. Protiv SM nam više treba kreativnost nego destrukcija.
CM: Ivan Bašić – nisam siguran šta radi na spisku, ali može donijeti bar malo kreativnosti i poslužit za ovu utakmicu.
AM: Hajradinović – igrač koji jednim potezom može napraviti šansu, vidjeli smo to protiv Kipra.
Krila:
LW: Alajbegović
RW: Bajraktarević
Dva naša najveća talenta, idealna prilika da pokažu koliko vrijede i terorišu amatersku odbranu SM.
Napad:
Demirović – nisam fan da igra sam u vrhu, pa bi se moglo napraviti i ovako:Bez Hajradinovića, Alajbegović i Esmir kao dvije “desetke”, a u špici Demirović + Baždar.
Plan izmjena:
Na poluvremenu (kad, ako Bog da, budemo vodili) ubaciti Memića, možda Muharemovića ili Radeljica (ovisno ko starta), a može i Burnić, ako hoće nek i Džekson uđe. Šunjića,Gigovića i Dedića bih čuvao maksimalno – jer ako uzmu neki glupi žuti, nema ih protiv Austrije, a oni su nam prvotimci.
GK: Vasilj – tu nema dileme.
RB: Gazibegović – Dedić ima 2 žuta, i ako ga dobije večeras, nema ga protiv Austrije. Idealna prilika da vidimo Jusufa nakon dužeg vremena.
RCB: Barišić – jači na lopti od Katića, što nam treba protiv San Marina.
LCB: Radeljic – nije toliko dobar na lopti, ali šta je tu je. Tarik nam treba svjež za Austriju. Može i Tarik startati pa izaći oko 50’.
LB: Mujakić – realno, pitanje je i zašto je na spisku, ali može popuniti rupu na lijevom beku.
Sredina:
DM: Tahirović – bez Šunjića, jer i on ima 2 žuta i bit će nam nasušno potreban protiv Austrije. Protiv SM nam više treba kreativnost nego destrukcija.
CM: Ivan Bašić – nisam siguran šta radi na spisku, ali može donijeti bar malo kreativnosti i poslužit za ovu utakmicu.
AM: Hajradinović – igrač koji jednim potezom može napraviti šansu, vidjeli smo to protiv Kipra.
Krila:
LW: Alajbegović
RW: Bajraktarević
Dva naša najveća talenta, idealna prilika da pokažu koliko vrijede i terorišu amatersku odbranu SM.
Napad:
Demirović – nisam fan da igra sam u vrhu, pa bi se moglo napraviti i ovako:Bez Hajradinovića, Alajbegović i Esmir kao dvije “desetke”, a u špici Demirović + Baždar.
Plan izmjena:
Na poluvremenu (kad, ako Bog da, budemo vodili) ubaciti Memića, možda Muharemovića ili Radeljica (ovisno ko starta), a može i Burnić, ako hoće nek i Džekson uđe. Šunjića,Gigovića i Dedića bih čuvao maksimalno – jer ako uzmu neki glupi žuti, nema ih protiv Austrije, a oni su nam prvotimci.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ako ćemo realno, nasa u21 bi morala ove veceras pobijedit 2 razlike. Sto bi rekao veliki Ivica Osim, j.ebite se, ako ove ne mozete sami pobijedit, ne trebate ni igrati.
Primarno treba stedit energiju za utorak i cuvat se kartona.
Primarno treba stedit energiju za utorak i cuvat se kartona.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nakon duze vremena ocekujem da ce ga veceras zabiti stoper glavom nakon kornera i naravno visoku pobjedu +4 razlike
Mozda i golcina izvan 16
Mozda i golcina izvan 16
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa ahbabino moja dobra, ne zamjeri, ali ti ne znaš neka osnovna pravila. Ovi nabrojani nemaju 2 žuta, jer da ih imaju, ne bi mogli konkurisati večeras. Imaju po jedan, i sljedeći će im biti eliminacioni.zikerrz21 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 12:08Moja želja za večerašnjih prvih 11 protiv San Marina:
GK: Vasilj – tu nema dileme.
RB: Gazibegović – Dedić ima 2 žuta, i ako ga dobije večeras, nema ga protiv Austrije. Idealna prilika da vidimo Jusufa nakon dužeg vremena.
RCB: Barišić – jači na lopti od Katića, što nam treba protiv San Marina.
LCB: Radeljic – nije toliko dobar na lopti, ali šta je tu je. Tarik nam treba svjež za Austriju. Može i Tarik startati pa izaći oko 50’.
LB: Mujakić – realno, pitanje je i zašto je na spisku, ali može popuniti rupu na lijevom beku.
Sredina:
DM: Tahirović – bez Šunjića, jer i on ima 2 žuta i bit će nam nasušno potreban protiv Austrije. Protiv SM nam više treba kreativnost nego destrukcija.
CM: Ivan Bašić – nisam siguran šta radi na spisku, ali može donijeti bar malo kreativnosti i poslužit za ovu utakmicu.
AM: Hajradinović – igrač koji jednim potezom može napraviti šansu, vidjeli smo to protiv Kipra.
Krila:
LW: Alajbegović
RW: Bajraktarević
Dva naša najveća talenta, idealna prilika da pokažu koliko vrijede i terorišu amatersku odbranu SM.
Napad:
Demirović – nisam fan da igra sam u vrhu, pa bi se moglo napraviti i ovako:Bez Hajradinovića, Alajbegović i Esmir kao dvije “desetke”, a u špici Demirović + Baždar.
Plan izmjena:
Na poluvremenu (kad, ako Bog da, budemo vodili) ubaciti Memića, možda Muharemovića ili Radeljica (ovisno ko starta), a može i Burnić, ako hoće nek i Džekson uđe. Šunjića,Gigovića i Dedića bih čuvao maksimalno – jer ako uzmu neki glupi žuti, nema ih protiv Austrije, a oni su nam prvotimci.
-
LaMeloBall
- Postovi: 51
- Pridružen/a: 06 dec 2022, 10:39
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Treba nam danas Haris Hajradinovic. Poslje Kasimpase, ide transfer karijere u brentford.
„Ovo je moj grad na svijetu nema ga“
SAID HUSEJINOVIC
MUSTAFA HUKIC
MERSED KOVAČEVIĆ
SAID HUSEJINOVIC
MUSTAFA HUKIC
MERSED KOVAČEVIĆ
-
DjaniTarik
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ima li negdje u latviji da se okupimo pa gledamo tekmu
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Tako nesto i ja ocekujemzikerrz21 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 12:08Moja želja za večerašnjih prvih 11 protiv San Marina:
GK: Vasilj – tu nema dileme.
RB: Gazibegović – Dedić ima 2 žuta, i ako ga dobije večeras, nema ga protiv Austrije. Idealna prilika da vidimo Jusufa nakon dužeg vremena.
RCB: Barišić – jači na lopti od Katića, što nam treba protiv San Marina.
LCB: Radeljic – nije toliko dobar na lopti, ali šta je tu je. Tarik nam treba svjež za Austriju. Može i Tarik startati pa izaći oko 50’.
LB: Mujakić – realno, pitanje je i zašto je na spisku, ali može popuniti rupu na lijevom beku.
Sredina:
DM: Tahirović – bez Šunjića, jer i on ima 2 žuta i bit će nam nasušno potreban protiv Austrije. Protiv SM nam više treba kreativnost nego destrukcija.
CM: Ivan Bašić – nisam siguran šta radi na spisku, ali može donijeti bar malo kreativnosti i poslužit za ovu utakmicu.
AM: Hajradinović – igrač koji jednim potezom može napraviti šansu, vidjeli smo to protiv Kipra.
Krila:
LW: Alajbegović
RW: Bajraktarević
Dva naša najveća talenta, idealna prilika da pokažu koliko vrijede i terorišu amatersku odbranu SM.
Napad:
Demirović – nisam fan da igra sam u vrhu, pa bi se moglo napraviti i ovako:Bez Hajradinovića, Alajbegović i Esmir kao dvije “desetke”, a u špici Demirović + Baždar.
Plan izmjena:
Na poluvremenu (kad, ako Bog da, budemo vodili) ubaciti Memića, možda Muharemovića ili Radeljica (ovisno ko starta), a može i Burnić, ako hoće nek i Džekson uđe. Šunjića,Gigovića i Dedića bih čuvao maksimalno – jer ako uzmu neki glupi žuti, nema ih protiv Austrije, a oni su nam prvotimci.
Ma ovo ide na tri razlike veceras, proslu utakmicu smo se ispromasivali ko nikad.
naprijed rejal
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
krisom sam usliko sastav na kafi s jednim trenerom!


Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Basa, mali Eman 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, Bing [Bot], Brix, CrvenoCrnaArmija, DzaniMehmet, Google [Bot], JimmyPage, LeCoq, Micron, miguelramos, SanaBosna, Shevko, signalidunapark, visarionovich, Wilshere10 i 126 gostiju.





