Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
let3
- Postovi: 31830
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 06 sep 2025, 22:08
boki86 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 22:04
Ne znam sta ocekujete, ova ekipa je gluho bilo ogranicena
Ova ekipa ce imati 12 maksimalnih bodova iz 4 utakmice
To sto je vodi kockarska neznalica koja ima vise srece nego pameti ili sto igramo dramaticno lose cak i protiv San Marina je sad najmanje bitno. Bitno je zavrsiti prvi na tabeli

-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la travuljasSs » 06 sep 2025, 22:08
Fudo je napisao/la: ↑06 sep 2025, 22:06
Ide ovo na najvecu senzaciju ikada, kad San fukin Marino izjefnaci sa igracem manje u 89'. I neka, svakako se ovaj debil na klupi voli kockati!
Nije do njega. Do ovih par anti-talenata je.
-
visokohz
- Postovi: 4626
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 06 sep 2025, 22:09
Bože me sačuvaj igre i kurca sa igračem više protiv San Marina fuj .
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 06 sep 2025, 22:09
gle ovog levata pa dan te yebo kako ovako osutas
smislene akcije nr znamo napraviti boze sacuvaj
-
denza
- Postovi: 703
- Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la denza » 06 sep 2025, 22:09
Bašić, kakav udarac.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 06 sep 2025, 22:09
Nikad jadniju igru nismo imali, nikad.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 06 sep 2025, 22:10
Potpuno kontrolisemo utakmicu sa rezervnim sastavom
Prvi na tabeli 4 od 4
Nodi prezadovoljan
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16556
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 06 sep 2025, 22:10
Dva najbolja igraca dvojica malaca, od cega je jedan pozvan jer je kockar bio primoran da to uradi, a drugi uletio naknadno.
Sramota.
-
Neutral
- Postovi: 36471
- Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neutral » 06 sep 2025, 22:11
Plan trenerskog maga je da se previse ne umorimo

-
lisander
- Postovi: 3184
- Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
- Lokacija: velika zabacenost
-
Kontakt:
Post
Postao/la lisander » 06 sep 2025, 22:11
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 22:09
Nikad jadniju igru nismo imali, nikad.
Ni igrače
-
Cwirek
- Postovi: 517
- Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cwirek » 06 sep 2025, 22:11
Najgora repka na svijetu oficijelno. Igraju sa igračem manje. I patnja.. nevjerovatno. Jel svjestan selektor koliko je on sam los!?!?
-
Sheyi
- Postovi: 13919
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 06 sep 2025, 22:12
Ideee Radeljic koji se identificira ko Lucijoooo majku svoju
-
James1987
- Postovi: 969
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la James1987 » 06 sep 2025, 22:12
kakarut je napisao/la: ↑06 sep 2025, 21:45
James1987 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 21:43
I sta nadat se necemu protiv Austrije, mi protiv mrtvog san marina sa igracem vise ne mozemo normalnu akciju napraviti.
#dreambigdreambih
Aj sta ste digli tu austriju ko da su prajm njemačka..evo kipar im drži X još ih Bog i stativa spasili da ne gube
Rušimo ih u Zenici ko išta
Možda nisu nista ali šta smo mi fudbalska velesila koja u 65 minuta ne moze jednu smislenu akciju napraviti protiv amatera

.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
-
L-Train
- Postovi: 18451
- Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la L-Train » 06 sep 2025, 22:12
Bravo Memija

Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
-
s4mke
- Postovi: 635
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 06 sep 2025, 22:12
Falaaa kurcu

-
Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 06 sep 2025, 22:12
Rutinska fenomenalna igra!! Edo gigant, bravo Memicu

-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 06 sep 2025, 22:12
Gol jeee Memaraaaaa klijent nodijevv doktorska asistencija
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
StevieG8
- Postovi: 13318
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 06 sep 2025, 22:13
Memic

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Trenutno korisnika/ca: Balorda, Brix, CrvenoCrnaArmija, DzaniMehmet, Google [Bot], JimmyPage, LeCoq, Micron, miguelramos, SanaBosna, Shevko, signalidunapark, visarionovich, Wilshere10 i 126 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []