Menadžerski igrač, menadžerski poziv
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Menadžerski igrač, menadžerski poziv
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sretno nam sutra.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zasluzio je Niho jednu bitnu da starta.Coolpanda24 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 19:28Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
aBd.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 490
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Razumijem skepticizam apsolutno.
Mene je jednostavno strah ostaviti Šunjića bez ikog stabilnog na lopti tu, a Gigoviću to opet nije strano. Strah me jer u posjedu je Šunjić (ponavljam se) opasniji po Vasilja nego po odbranu Austrije. Benjo će tu igrati 99% svakako, al s njim mi je jednostavno dio oko kreacije njanjav pa sam svejedno stavio Armina.
S druge strane, razmišljam ovako, oba nam krila se mogu ubacivati u sredinu i opteretiti im i beka i vezu, što bi u C(D)M trebalo ostaviti dovoljno prostora da prodišu s vremena na vrijeme jer mislim da će ubitačan biti trkački tempo.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Uopće se ne bi iznenadio da nas sutra dobro nagaze. Nadam se da neće, ali radi se o jednoj jako ozbiljnoj i izbalansiranoj ekipi, a mi smo više majstori improvizacije.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Svako zna da smo mi panicari za iznosenje lopte to je prije Pjanic odlicno radio kratkim pasovima ili cak dugom loptom odma izba i napadaca ali,mismo sad tanki stim ako izdrzimo prvih 20 minuta bice dobrosignalidunapark je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:40RR je bahato smeće, ali je vrhunski stručnjak. Nema sumnje da nas je skenirao do atoma i zna gdje nas lupat. Stisnut će nam vezni red i neće dat da dišemo, a samo je Šunjić dorastao takvom presingu, Tahirović ga nije vidio ni na FIFI, a bome ni Gigović.
Uopće se ne bi iznenadio da nas sutra dobro nagaze. Nadam se da neće, ali radi se o jednoj jako ozbiljnoj i izbalansiranoj ekipi, a mi smo više majstori improvizacije.
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
A ništa, niski blok i kontra...zgembo89 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:49Svako zna da smo mi panicari za iznosenje lopte to je prije Pjanic odlicno radio kratkim pasovima ili cak dugom loptom odma izba i napadaca ali,mismo sad tanki stim ako izdrzimo prvih 20 minuta bice dobrosignalidunapark je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:40RR je bahato smeće, ali je vrhunski stručnjak. Nema sumnje da nas je skenirao do atoma i zna gdje nas lupat. Stisnut će nam vezni red i neće dat da dišemo, a samo je Šunjić dorastao takvom presingu, Tahirović ga nije vidio ni na FIFI, a bome ni Gigović.
Uopće se ne bi iznenadio da nas sutra dobro nagaze. Nadam se da neće, ali radi se o jednoj jako ozbiljnoj i izbalansiranoj ekipi, a mi smo više majstori improvizacije.
- ArtVandelay
- Postovi: 1172
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Njemu,treba 8-9 trkaca na terenu pitanje je lijevi bek lijevo krilo i napad da li Dzeko Demirovic da li Demirovic Bazdar pa da Dzeko udje u drugom da li Memic desno krilo ,a ovamo Demirovica zavalit na lijevo ili Gigovica puno je kombinacija i to je kljuc svega..ako ostavi naprimjer pozadi Mujakic/Burnic Katic Muharemovic plus Tahirovic Sunjic mi smo onda ofanzivno 0 nema ko iznijet loptusignalidunapark je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:50A ništa, niski blok i kontra...zgembo89 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:49Svako zna da smo mi panicari za iznosenje lopte to je prije Pjanic odlicno radio kratkim pasovima ili cak dugom loptom odma izba i napadaca ali,mismo sad tanki stim ako izdrzimo prvih 20 minuta bice dobrosignalidunapark je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:40RR je bahato smeće, ali je vrhunski stručnjak. Nema sumnje da nas je skenirao do atoma i zna gdje nas lupat. Stisnut će nam vezni red i neće dat da dišemo, a samo je Šunjić dorastao takvom presingu, Tahirović ga nije vidio ni na FIFI, a bome ni Gigović.
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Bruderu ne spominji mi narkomane molit ću.19vendetta87 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 01:18Jesi uzeo sta kesovine na onaj tiket sto ti je Nodi sastavio?![]()
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Najgore od svega je to što najbolji dugi pas ima Radeljić koji je okretan i brz ko tanker pun nafte.zgembo89 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 21:54Njemu,treba 8-9 trkaca na terenu pitanje je lijevi bek lijevo krilo i napad da li Dzeko Demirovic da li Demirovic Bazdar pa da Dzeko udje u drugom da li Memic desno krilo ,a ovamo Demirovica zavalit na lijevo ili Gigovica puno je kombinacija i to je kljuc svega..ako ostavi naprimjer pozadi Mujakic/Burnic Katic Muharemovic plus Tahirovic Sunjic mi smo onda ofanzivno 0 nema ko iznijet loptu
Da nam je Kolašinac zdrav, imali bi jasnu sliku na oba boka, ovako moramo birat manje zlo. Možda čak nije loše počet s Gazibegovićem lijevo pa ga pred kraj zamijeniti s Burnićem. Lijevo krilo Alajbegović, a u špicu Demirović. Donekle im parirat trkom, koliko možemo, a pred kraj ih stisnut s Džekom i Barjaktarevićem ako bude nepovoljan rezultat.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić.Coolpanda24 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 19:28Gledam slike s treninga na raznim portalima, ako je suditi po markerima: Mujakić, Katić, Muharemović, Dedić, Šunjić, Memić i Demirović. To je što sam vidio. Ne mora ništa značiti, ali…
Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.
Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.
Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.
Sretno nam.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Alucard, Anegdota89, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bh22, Biscione, Bordo10, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, delko, Drum, DzaniMehmet, enobarca, FerdinandF, Frankie, fukara87, GG3, Hazre, husrefbeg, IgmanskiVukovi, jasmin10, KockarVicin007, lisander, Matterhorn22, Maverick, Micron, miguelramos, MiranGlasnic, mirsonetz, Mocvara1991, NazorUso, NebeskaSila96, rare, RaZuti, Rio12345, rossonero85, Scholl, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, StevieG8 i 250 gostiju.








