San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
invincible1921
Postovi: 11459
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 09:19

FliX je napisao/la:
09 sep 2025, 00:30
Moze li mi neko reci sta je sa Krunicem? Vidim nema ga, je li neka povreda ili onako izostavljanje?
Pratio sam ga u ovim predkvalfikacijama sa klubom bio je bas dobar :?
Igra u Zvezi i samim tim se odreko rep
=\_1921_/=

Avatar
DamirT
Postovi: 31016
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 09:21

invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:19
FliX je napisao/la:
09 sep 2025, 00:30
Moze li mi neko reci sta je sa Krunicem? Vidim nema ga, je li neka povreda ili onako izostavljanje?
Pratio sam ga u ovim predkvalfikacijama sa klubom bio je bas dobar :?
Igra u Zvezi i samim tim se odreko rep
Nemoj tako, on pEva himnu Srbije :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 sep 2025, 09:21

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:18
Dobro pa je terorista Radeljic zavrsio na tribinama. On iskreno nema sta traziti u ovim bitnim mecevima.
Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24461
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 09 sep 2025, 09:22

Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko

Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 09 sep 2025, 09:22

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:18
Dobro pa je terorista Radeljic zavrsio na tribinama. On iskreno nema sta traziti u ovim bitnim mecevima.
Čemu takve grube riječi prema teroristima :mrgreen:
Drago mi je da ne trpa klupu s Kulenovićem, prednost Košpi na klupi prije Radeljića također govori mnogo.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la s4mke » 09 sep 2025, 09:23

Jel moguce da nema snimka golova utakmice protiv San Marina na yt?

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 sep 2025, 09:23

Goalgetter je napisao/la:
09 sep 2025, 09:22
Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko

Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
Hoće li Gigović na lijevo krilo ili Ermedin? Možda ovo ispadne na kraju 4-5-1 sa Ermedinom i Memićem na krilima, samo Džeko u napadu, a trokut Tahirbeg-Šunjić-Gigović u sredini.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Vaya
Postovi: 1206
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Vaya » 09 sep 2025, 09:25

Haman i Barbarez pocinje polagano da cisti reprezentaciju... Bicakcica vise nema... Saric nije dobio poziv... Evo i Radeljic na tribinama... Da je retardirani Markovic prihvatio poziv do sada, mislim da bi i Mujakic do sada bio par puta na tribinama... Ukoliko se zavrsi Jankovic i ako se Hasic vrati u dobru formu nakon povrede, mislim da ce i Hajradinovic polagano poceti da se gura po strani...

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la alacious » 09 sep 2025, 09:29

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:13
VivaLaLiberta je napisao/la:
09 sep 2025, 09:08
Jesu li u prodaji ulaznice za gostojuci sektor za utakmicu u Becu?
Drug moj skoro rasprodate :D
Imas li link slucajno gdje se kupuju?

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Dajdza11 » 09 sep 2025, 09:29

@svrakino
Kakva faca veceras sudi, u hramu BH fudbala, u Zmajevom gnijezdu
Jesus Gil Manzano

slika

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24461
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 09 sep 2025, 09:29

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:23
Goalgetter je napisao/la:
09 sep 2025, 09:22
Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko

Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
Hoće li Gigović na lijevo krilo ili Ermedin? Možda ovo ispadne na kraju 4-5-1 sa Ermedinom i Memićem na krilima, samo Džeko u napadu, a trokut Tahirbeg-Šunjić-Gigović u sredini.
I ja mislim prije da ce u nekim momentima to izgledati kao 4-5-1, Gigovic najistureniji vezni.
Desno su Austrijanci jaci nego lijevo, zato se Barbarez odlucio za fajtera Mujakica na toj strani. :mrgreen: A na drugoj strani je sasvim realno da ce Dedic silovati Mwenea, jos ako mu tu dodas Memica moglo bi biti zanimljivo. Memic neka preuzme ulogu onog celavog Norvezanina iz Benfice. :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24461
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 09 sep 2025, 09:31

alacious je napisao/la:
09 sep 2025, 09:29
baboedindzeko09 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:13
VivaLaLiberta je napisao/la:
09 sep 2025, 09:08
Jesu li u prodaji ulaznice za gostojuci sektor za utakmicu u Becu?
Drug moj skoro rasprodate :D
Imas li link slucajno gdje se kupuju?
Karata vise nema za nas sektor ili za ove neutralne sektore.
Ostala su samo jos rijetka mjesta u sektoru C i D, a u njega se ne moze sa obiljezjima nase reprezentacije.
https://www.oeticket.com/event/oefb-lae ... iliate=B38

Avatar
DamirT
Postovi: 31016
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 09:39

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:21
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:18
Dobro pa je terorista Radeljic zavrsio na tribinama. On iskreno nema sta traziti u ovim bitnim mecevima.
Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.
Ni blizu al haj :mrgreen:

Mujakic ce biti bek vjerovatno i to jer nema boljeg. A momak je sasvim korektno odradjivao zadatak, druga stvar sto mi moramo imati dezurnog krivca da na njega sve svaljujemo.

Nemojte samo navoditi Gazibegovica kao bolju opciju, momak ne zna probiti po strani protiv konobara i molera.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Sheyi
Postovi: 13927
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 09 sep 2025, 09:46

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:39
baboedindzeko09 je napisao/la:
09 sep 2025, 09:21
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:18
Dobro pa je terorista Radeljic zavrsio na tribinama. On iskreno nema sta traziti u ovim bitnim mecevima.
Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.
Ni blizu al haj :mrgreen:

Mujakic ce biti bek vjerovatno i to jer nema boljeg. A momak je sasvim korektno odradjivao zadatak, druga stvar sto mi moramo imati dezurnog krivca da na njega sve svaljujemo.

Nemojte samo navoditi Gazibegovica kao bolju opciju, momak ne zna probiti po strani protiv konobara i molera.
Ako ce Dedic igrati svoju igru na beku onda lijevi bek mora biti neko ko ce skoro pa samo biti nazad jer ce Dedic vecinom ici naprijed ko u Benfici, onaj Dahl kad igra jadan se i ne vidi

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Cartman » 09 sep 2025, 09:49

Mujakic ima logike u smislu da je jak fizicki i defanzivno jaci od Gazibegovica i Burnica. Barbarez je sa Malicem pokazao da voli takve bekove. Problem je sto je Mujakic strasno limitiran s loptom i po meni u pozicioniranju. Ali sigurno i da Gazi i Burnic donose svoje velike mane.

Nije laka odluka bez Kolasinca.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

zikerrz21
Postovi: 489
Pridružen/a: 31 jan 2025, 15:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zikerrz21 » 09 sep 2025, 10:08

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:12
Sad gledam highlight meca Austrija Kipar, ne vjerujem kako Kipar nije uzeo makar bod na tom mecu. Ubili ih ljudi...
moze link highlightsa?

Avatar
DamirT
Postovi: 31016
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 10:13

zikerrz21 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:08
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:12
Sad gledam highlight meca Austrija Kipar, ne vjerujem kako Kipar nije uzeo makar bod na tom mecu. Ubili ih ljudi...
moze link highlightsa?
Gledao sam na SK onaj pregled meceva, pa mi naletila Austrija.

https://www.uefa.com/european-qualifier ... -0-cyprus/

Imas ovdje, samo se moras prijaviti.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4435
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la AjsKjub » 09 sep 2025, 10:22

Najvaznije od svega je koristiti 3-2-5 u fazi napada, jer ce nas u suprotnom jbat u tranziciji. Ne vidim kako na terenu, tako na papiru neke vanserijske tehnicare pa da ti uniste niski blok. Sergej ce skoro sigurno poceti u 4 nazad formaciji, znaci jedan bek jednostavno mora biti oprezan. Nisam protiv i da se gurne neko od stopera na stranu, ko ima bar nesto iskustva tamo. Sve ostalo je ili preriskantno ili previse povuceno.
Da imamo jaci vezni, mozda bi i imalo smisla igrati 'moderno' sa dva fullbacka da guraju naprijed
Mogu se ovi i dobiti, iako su jaki favoriti i vjerovatno uzimaju 3p na kraju ako cemo iskreno.
Unico amore sei!
❤️🖤

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NoDi80 » 09 sep 2025, 10:25

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 09:12
Sad gledam highlight meca Austrija Kipar, ne vjerujem kako Kipar nije uzeo makar bod na tom mecu. Ubili ih ljudi...
Steta gledao sam i ja
Nadamo se veceras uz nasu pobjedu da ce Kipar uzeto bodove Rumuniji onda Rumunija docekuje Austriju ljuta haha



Nadamo se Hajradinovic nece vise nikad igrati krilo
Gledam sam reprizu sinoc i cim je on izasao mi smo ozbiljni postali
Nesto ljudi hejtaju Gazibegovica, a momak ie dobar posao uradio
Da je imao od pocetka Memica ili Bajraktarevica puno bi to bolje izgledalo



Kospo dobar na veznoj poziciji
Jako se dobro krece, jak je i brz
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la imekorisnicko » 09 sep 2025, 10:36

PeppermintSA je napisao/la:
08 sep 2025, 15:26

Za Papetovu generaciju se ne bih potpuno složio. Ona jeste bila jaka za naše uslove, ali nekako smo skloni da zaboravimo ili smetnemo s uma da nju nisu samo činili Džeko, Spahić, Ibišević, Misimović i co. Tu su bili i Zahirović, i Anel Hadžić, i Ibričić, i Avdija Vršajević, i Rahimić, koji je u tom trenutku faktički bio dio stručnog štaba CSKA i nije igrao više klupski fudbal, i svi ti igrači su igrali za reprezentaciju, neki su bili standardni. Recimo, Zahirović je bio u prvih 11 protiv Litvanije u odlučujućoj utakmici za odlazak na SP. Za njega je mladi Cimirot od 22 godine u tom trenutku, bio Busquets lično. Spominješ Svraku. Jeste, on je sa svojim 25-26 godina dobijao minute u nekim prijateljskim utakmicama. Ali zašto nije Rijad Bajić sa svojih 19-20 godina bio pozvan u reprezentaciju, budući da je od prve sezone u Želji igrao odlično, pa dobio recimo jedno poluvrijeme protiv Litvanije kući kad već vodiš 3:0 na poluvremenu. Jok, nije ga bilo ni na mapi, prodao se u Konyu, i tek kad je u nekoj svojoj 25. godini završio u Udineseu, eto ide poziv, premda u tom istom Udineseu nije minute odigrao. Možda da je bio pozvan u tu reprezentaciju, pa zabio 2-3 gola u tom ciklusu, sa 20 godina bi poput Stevanovića prešao u Sevilju, i tamo izrastao u igrača koji bi zamijenio Ibiševića. I onda bi na taj način imali stabilnu i postepenu smjenu generacija umjesto da izgubimo 10 godina.
Prvo,miješaš periode.

Kada je Zahirović igrao u prvih 11,Cimirot je bio mlada nada Leotara.
Kada je Svraka igrao za reprezentaciju,za Bajića su znali ukućani i prijatelji.

Drugo,malo i fantaziraš.

Evo Kulašin je bio top igrač lige,dobio poziv u reprezentaciju,debitovao pa opet završio u Turskoj.
Može reprezentacija malo pogurati igrača,ali ne mnogo.
Pritom,nije baš da imamo deset nebitnih utakmica pa da postoji prostor za čekanje igrača.

Mene nervira što prethodnih godina,u momentima kada i nismo imali dovoljno dobar roster,svejedno su se zaobilazili domaći igrači,a pozive su dobijali razni poluigrači iz osrednjih evropskih liga.

Međutim,u momentima kada imamo dobru reprezentaciju, kao što smo imali u periodu 2010-2014 nema ozbiljnog prostora za igrače iz naše lige. Samo u slučaju nekog igrača zadatka kojeg selektor preferira ili ako se radi o izuzetnom talentu kao što je svojevremeno bio,recimo, Said.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []