Igra u Zvezi i samim tim se odreko rep
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- invincible1921
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
=\_1921_/=
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nemoj tako, on pEva himnu Srbije
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- baboedindzeko09
- Postovi: 14557
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- Goalgetter
- Postovi: 24461
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko
Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Čemu takve grube riječi prema teroristima
Drago mi je da ne trpa klupu s Kulenovićem, prednost Košpi na klupi prije Radeljića također govori mnogo.
Pošteno, pa kako bude.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jel moguce da nema snimka golova utakmice protiv San Marina na yt?
- baboedindzeko09
- Postovi: 14557
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hoće li Gigović na lijevo krilo ili Ermedin? Možda ovo ispadne na kraju 4-5-1 sa Ermedinom i Memićem na krilima, samo Džeko u napadu, a trokut Tahirbeg-Šunjić-Gigović u sredini.Goalgetter je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:22Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko
Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Haman i Barbarez pocinje polagano da cisti reprezentaciju... Bicakcica vise nema... Saric nije dobio poziv... Evo i Radeljic na tribinama... Da je retardirani Markovic prihvatio poziv do sada, mislim da bi i Mujakic do sada bio par puta na tribinama... Ukoliko se zavrsi Jankovic i ako se Hasic vrati u dobru formu nakon povrede, mislim da ce i Hajradinovic polagano poceti da se gura po strani...
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Imas li link slucajno gdje se kupuju?baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:13Drug moj skoro rasprodateVivaLaLiberta je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:08Jesu li u prodaji ulaznice za gostojuci sektor za utakmicu u Becu?![]()
- Goalgetter
- Postovi: 24461
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I ja mislim prije da ce u nekim momentima to izgledati kao 4-5-1, Gigovic najistureniji vezni.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:23Hoće li Gigović na lijevo krilo ili Ermedin? Možda ovo ispadne na kraju 4-5-1 sa Ermedinom i Memićem na krilima, samo Džeko u napadu, a trokut Tahirbeg-Šunjić-Gigović u sredini.Goalgetter je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:22Vasilj - Mujakic, Katic, Muharemovic, Dedic - Tahirovic, Sunjic, Gigovic, Memic (Alajbegovic) - Demirovic, Dzeko
Ako su najave tacne onda je ovo i sastav za veceras.
Desno su Austrijanci jaci nego lijevo, zato se Barbarez odlucio za fajtera Mujakica na toj strani.
- Goalgetter
- Postovi: 24461
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Karata vise nema za nas sektor ili za ove neutralne sektore.alacious je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:29Imas li link slucajno gdje se kupuju?baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:13Drug moj skoro rasprodateVivaLaLiberta je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:08Jesu li u prodaji ulaznice za gostojuci sektor za utakmicu u Becu?![]()
Ostala su samo jos rijetka mjesta u sektoru C i D, a u njega se ne moze sa obiljezjima nase reprezentacije.
https://www.oeticket.com/event/oefb-lae ... iliate=B38
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ni blizu al hajbaboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:21Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.
Mujakic ce biti bek vjerovatno i to jer nema boljeg. A momak je sasvim korektno odradjivao zadatak, druga stvar sto mi moramo imati dezurnog krivca da na njega sve svaljujemo.
Nemojte samo navoditi Gazibegovica kao bolju opciju, momak ne zna probiti po strani protiv konobara i molera.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ako ce Dedic igrati svoju igru na beku onda lijevi bek mora biti neko ko ce skoro pa samo biti nazad jer ce Dedic vecinom ici naprijed ko u Benfici, onaj Dahl kad igra jadan se i ne vidiDamirT je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:39Ni blizu al hajbaboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 09:21Radeljić na klupi ili u prvih 11 >>>>>>>>> bilo kakva varijanta u kojoj je ratni zločinac Mujakić na terenu.![]()
Mujakic ce biti bek vjerovatno i to jer nema boljeg. A momak je sasvim korektno odradjivao zadatak, druga stvar sto mi moramo imati dezurnog krivca da na njega sve svaljujemo.
Nemojte samo navoditi Gazibegovica kao bolju opciju, momak ne zna probiti po strani protiv konobara i molera.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mujakic ima logike u smislu da je jak fizicki i defanzivno jaci od Gazibegovica i Burnica. Barbarez je sa Malicem pokazao da voli takve bekove. Problem je sto je Mujakic strasno limitiran s loptom i po meni u pozicioniranju. Ali sigurno i da Gazi i Burnic donose svoje velike mane.
Nije laka odluka bez Kolasinca.
Nije laka odluka bez Kolasinca.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Gledao sam na SK onaj pregled meceva, pa mi naletila Austrija.
https://www.uefa.com/european-qualifier ... -0-cyprus/
Imas ovdje, samo se moras prijaviti.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Najvaznije od svega je koristiti 3-2-5 u fazi napada, jer ce nas u suprotnom jbat u tranziciji. Ne vidim kako na terenu, tako na papiru neke vanserijske tehnicare pa da ti uniste niski blok. Sergej ce skoro sigurno poceti u 4 nazad formaciji, znaci jedan bek jednostavno mora biti oprezan. Nisam protiv i da se gurne neko od stopera na stranu, ko ima bar nesto iskustva tamo. Sve ostalo je ili preriskantno ili previse povuceno.
Da imamo jaci vezni, mozda bi i imalo smisla igrati 'moderno' sa dva fullbacka da guraju naprijed
Mogu se ovi i dobiti, iako su jaki favoriti i vjerovatno uzimaju 3p na kraju ako cemo iskreno.
Da imamo jaci vezni, mozda bi i imalo smisla igrati 'moderno' sa dva fullbacka da guraju naprijed
Mogu se ovi i dobiti, iako su jaki favoriti i vjerovatno uzimaju 3p na kraju ako cemo iskreno.
Unico amore sei!
❤️🖤
❤️🖤
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Steta gledao sam i ja
Nadamo se veceras uz nasu pobjedu da ce Kipar uzeto bodove Rumuniji onda Rumunija docekuje Austriju ljuta haha
Nadamo se Hajradinovic nece vise nikad igrati krilo
Gledam sam reprizu sinoc i cim je on izasao mi smo ozbiljni postali
Nesto ljudi hejtaju Gazibegovica, a momak ie dobar posao uradio
Da je imao od pocetka Memica ili Bajraktarevica puno bi to bolje izgledalo
Kospo dobar na veznoj poziciji
Jako se dobro krece, jak je i brz
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- imekorisnicko
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prvo,miješaš periode.PeppermintSA je napisao/la: ↑08 sep 2025, 15:26
Za Papetovu generaciju se ne bih potpuno složio. Ona jeste bila jaka za naše uslove, ali nekako smo skloni da zaboravimo ili smetnemo s uma da nju nisu samo činili Džeko, Spahić, Ibišević, Misimović i co. Tu su bili i Zahirović, i Anel Hadžić, i Ibričić, i Avdija Vršajević, i Rahimić, koji je u tom trenutku faktički bio dio stručnog štaba CSKA i nije igrao više klupski fudbal, i svi ti igrači su igrali za reprezentaciju, neki su bili standardni. Recimo, Zahirović je bio u prvih 11 protiv Litvanije u odlučujućoj utakmici za odlazak na SP. Za njega je mladi Cimirot od 22 godine u tom trenutku, bio Busquets lično. Spominješ Svraku. Jeste, on je sa svojim 25-26 godina dobijao minute u nekim prijateljskim utakmicama. Ali zašto nije Rijad Bajić sa svojih 19-20 godina bio pozvan u reprezentaciju, budući da je od prve sezone u Želji igrao odlično, pa dobio recimo jedno poluvrijeme protiv Litvanije kući kad već vodiš 3:0 na poluvremenu. Jok, nije ga bilo ni na mapi, prodao se u Konyu, i tek kad je u nekoj svojoj 25. godini završio u Udineseu, eto ide poziv, premda u tom istom Udineseu nije minute odigrao. Možda da je bio pozvan u tu reprezentaciju, pa zabio 2-3 gola u tom ciklusu, sa 20 godina bi poput Stevanovića prešao u Sevilju, i tamo izrastao u igrača koji bi zamijenio Ibiševića. I onda bi na taj način imali stabilnu i postepenu smjenu generacija umjesto da izgubimo 10 godina.
Kada je Zahirović igrao u prvih 11,Cimirot je bio mlada nada Leotara.
Kada je Svraka igrao za reprezentaciju,za Bajića su znali ukućani i prijatelji.
Drugo,malo i fantaziraš.
Evo Kulašin je bio top igrač lige,dobio poziv u reprezentaciju,debitovao pa opet završio u Turskoj.
Može reprezentacija malo pogurati igrača,ali ne mnogo.
Pritom,nije baš da imamo deset nebitnih utakmica pa da postoji prostor za čekanje igrača.
Mene nervira što prethodnih godina,u momentima kada i nismo imali dovoljno dobar roster,svejedno su se zaobilazili domaći igrači,a pozive su dobijali razni poluigrači iz osrednjih evropskih liga.
Međutim,u momentima kada imamo dobru reprezentaciju, kao što smo imali u periodu 2010-2014 nema ozbiljnog prostora za igrače iz naše lige. Samo u slučaju nekog igrača zadatka kojeg selektor preferira ili ako se radi o izuzetnom talentu kao što je svojevremeno bio,recimo, Said.
Online
Trenutno korisnika/ca: Brix, D97, DnevnaDozaPklata, Elddar, kouadio, Marokanci58, Normus90, Principatus, soccerfan, thulkazal i 79 gostiju.





