2018 pobjedili smo ih 1:0 u Zenici
U prvih 11 bili su
Sehic, Todorovic, Sunjic, Zukanovic, Civic,Saric,Duljevic
A s klupe su usli Bajic i Zakaric
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
2018 pobjedili smo ih 1:0 u Zenici
Pa vidi, Šunjić i Zuka su za ovo sad bili prime Nesta i Maldini. A Darko je ako se ne varam tad friško otišao u RB i bio veoma, veoma potentan. Čivić/Mujakić = potayto/potahto.
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 19:48Jedini sistemi koje možemo igrati sa Mujakićem su oni na kladionici, sa fiksevima ili bez.
Bravo brate slazem se apsolutno..tuga haman da cu kosarku vcrs gledat bolje to nego ovo da se nerviram **** mu mujakic famelijubaboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 19:48Jedini sistemi koje možemo igrati sa Mujakićem su oni na kladionici, sa fiksevima ili bez.
Svaka njima cast i hvala im na svemuzastitaIdentiteta je napisao/la: ↑09 sep 2025, 19:47Pa vidi, Šunjić i Zuka su za ovo sad bili prime Nesta i Maldini. A Darko je ako se ne varam tad friško otišao u RB i bio veoma, veoma potentan. Čivić/Mujakić = potayto/potahto.