San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jao komentara majko mila, kojeg mi to lijevog beka imamo da mu niste ili da mu tek ne bi yebali majku da ga je Barbarez stavio u prvu postavu?
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Trebo je jos jednog golmana I kloca gazikurca ubaciti. I isto tako Sljivotres Demirovic igrac viska, samo da mu se frizura ne pokvari
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Na lijevom beku imamo dvije opcije, Burnic i Mujakic. Nije kao da je ostavio Kolasinca ma klupi, a stavio Mujakica. U 5 deka su ova dvojica, Mujakic malo bolji defanzivno.
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zlocin zbog kog vise necu gledat reprezentaciju dok je Barbarez tu...pokeras
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
jes, baš ćemo im odbranu umoritiBlackwargreymon je napisao/la: ↑09 sep 2025, 20:10Drago mi je sto makar imamo neke jokere na klupi u vidu Kerima, Esmira, pa i Sameda, koji na umornu odbranu mogu nesto napraviti.
ovo bi moglo biti “vasilj spašavaj”
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hajde da vidimo. Skeptičan sam u odnosu na Mujakića i Katića, al hajde. Dobro je da ima dosta džokera sa klupe.
Glory Glory Man United
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hajmo realno, po cemu cemo pobijediti austriju, mimo lude srece?
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ko vise ovu dvojicu ubleha zove, pa jbt dzelo ne zna dvije sastaviti. Polupismen lik
- Principatus
- Postovi: 9472
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Stream?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Realno x ako bude bit ce top.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sretno momcima večeras, boriti se od prve do zadnje minute, imamo dobru šansu za pozitivan rezultat 
Zadnja izmjena: HariTz, dana/u 09 sep 2025, 20:25, ukupno mijenjano 1 put.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3186
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dedić će garant večeras biti posebno nabrijan, valjalo bi da i zabije jedan
Sretno momcima!
Sretno momcima!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ovaj kockar ne smije igrat' lopte. Ja mu startnih 11 i g.....na.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 499
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Muharemović je strašan potencijal svakako. Više sam poredio Barišić, Katić, Radeljić, plus ko god krpi za Seu.NoDi80 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 19:55
Svaka njima cast i hvala im na svemu
Moram reci iskreno Muharemovic je nesto sto Sunjic i Zuka ni zajedno nisu
Potencijal za svjetsku klasu i oni kvalitetom ne mogu s njim u istu recenicu
Dedic, Memic, Sunjic,Gigovic,Demirovic, Vaslj, Katic, Tahirovic su takodjer na svojima pozicijama bolji od nabrojanih iz 2018
Mujakic je jedini u prvih 11 koji je upitan kvalitetom,ali ako bude mudro uklopio u tim, mozda dobro odigra i iznenadi sve
Ni to nije nista strasno zbog cinjenice da je Burnic jedini lijevak na spisku koji moze igrati tog lijevog beka
Što se ostalih tiče... po mom raja previše kaki za Ibrahima, mislim da je top golman bio, čovjek birao gradove i države iz privatnih, a ne sportskih razloga i tjt. Ne vidim da je Nikola nešto ispred, ako i jeste tu je to negdje. Pogotovo poredeći onu jednu evropsku sezonu u Qarabagu 17/18 meščini, ne drži me tačno za riječ.
Neki od ovih nabrojanih su na svojim pozicijama imali bolje od tih drugih sa drugih pozicija (Bešić, Pjanić, Višća).
Što se mene tiče:
Ibrahim = Nikola
Višća > Memić
Šunjić, Zuka > Katić
Bešić > Šunjić
Pjanić > Benjo
Čivić vs bilo ko... no comment
I znači šta, ostanu još Todorović (nije bio flop), Duljević (još je bio brz, a morali smo igrati s Višćom, klasično žrtvovanje), Sarić sa finom sezonom u PL, a Prcićem kikserom na klupi.
Hoću reći, nije za hvaliti neke od tih igrača, al mislim da je pogrešno praviti narativ da ih iz ove sad ekipe jede haman ko stigne.
Pošteno, pa kako bude.
Online
Trenutno korisnika/ca: Beduin, Confiance, Goalgetter, HariTz, InatSilniBosanski, invincible1921, MacArsla, nastrojeni21, nerkolfc, RacioEmocionalan, soxx i 142 gosta.





