San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Confiance
Postovi: 1321
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Confiance » 09 sep 2025, 22:25

Hajmo stisnuti ovih 10ak minuta, pa pokusati remi izvuci. To bi bilo veceras najrealnije

Avatar
Arvid
Postovi: 24095
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Arvid » 09 sep 2025, 22:25

Ghuraba je napisao/la:
09 sep 2025, 22:24
Sta je ba ovo, nema krvi ni na terenu, ni na tribinama. Kao da su svi zadovoljni ovim porazom...
Pa što ne bi, samo jedan razlike, elham.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Jurica95
Postovi: 620
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Jurica95 » 09 sep 2025, 22:25

Confiance je napisao/la:
09 sep 2025, 22:20
Kipar rumunija 2 2
Sad se radujemo i drugom mjestu u grupi :urnebes: :rol:

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:26

Bez ispaljenog metka. Na bod, a sad se znoji da dodjes do sanse. Sergej sergej Krme debelo
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
DamirT
Postovi: 30864
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 22:26

Ghuraba je napisao/la:
09 sep 2025, 22:24
Sta je ba ovo, nema krvi ni na terenu, ni na tribinama. Kao da su svi zadovoljni ovim porazom...
Pa pola tribina je ovih instagramusa i ovih sto dodju da se slikaju. Da je sad 2010, gorio bi stadion od zvizduka Austrijancima. Evo i klasican repertoar, Vico pede.ru...
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 09 sep 2025, 22:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
JackW
Postovi: 891
Pridružen/a: 20 jun 2025, 22:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JackW » 09 sep 2025, 22:26

Žalosti ova predaja i fudbalera i navijaca. :yawn:

lobiranje
Postovi: 181
Pridružen/a: 05 jun 2025, 23:12

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la lobiranje » 09 sep 2025, 22:27

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:21
A nama baraz je i POPUSLIC I POPISLIC. kad nemas Muda da mapadnes ovu silu Austriju koja je gora od kipra
Drzi se ti sarajeva degeneriče

Avatar
s4mke
Postovi: 616
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la s4mke » 09 sep 2025, 22:27

Ajmo sad malo Vico **** i savez napolje i svako svojim kucama

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 22:27

Ma nije jos nist gotovo, kiksat ce oni, ali cemo i mi

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la VensanKasel » 09 sep 2025, 22:27

Denno je napisao/la:
09 sep 2025, 22:23
kako je los i naporan ovaj komentator na bht, uzas
Zgadio mi fudbal , debil bolesni ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1753
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JimmyPage » 09 sep 2025, 22:27

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:25
JimmyPage je napisao/la:
09 sep 2025, 22:23
Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:21
A nama baraz je i POPUSLIC I POPISLIC. kad nemas Muda da mapadnes ovu silu Austriju koja je gora od kipra
Ekipa im košta 208 miliona a naša 98, tako da malo realnosti nije na odmet
Sta ima veze koliko kosta.kad su goli k od ekipe. Ko da pare igraju, kad jedan kloc ko Wirtz kosta 150mil lol
Ne moraš ni to gledati, pogledaj plasman zadnjih 10 godina gdje su oni, gdje smo mi.
Bez obzira na rezultat momci su relativno dobro odigrali, ja sam očekivao veću dominaciju Austrije.
Želje i realnost su dva različita pojma

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Daduli » 09 sep 2025, 22:27

Umjesto protiv San Marina da igra slabiji par stopera Katić-Muharemović (prvi nije čak za formaciju sa 4, drugi neiskusan) a protiv Austrije bolji par stopera Barišić -Radeljić, ovaj radi obrnuto, još Radeljića (koji mu je uredno bio standardan) protiv najjačeg protivnika šalje na tribine.
Btw Rade Krunić je do daljnjeg za sve centralne vezne koje imamo izmislio svijet.
Zadnja izmjena: Daduli, dana/u 09 sep 2025, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.
Glory Glory Man United

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la darker10 » 09 sep 2025, 22:27

Confiance je napisao/la:
09 sep 2025, 22:25
Hajmo stisnuti ovih 10ak minuta, pa pokusati remi izvuci. To bi bilo veceras najrealnije
ja sam za

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:28

lobiranje je napisao/la:
09 sep 2025, 22:27
Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 22:21
A nama baraz je i POPUSLIC I POPISLIC. kad nemas Muda da mapadnes ovu silu Austriju koja je gora od kipra
Drzi se ti sarajeva degeneriče
Drzim ti se mame krme
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Tekashi » 09 sep 2025, 22:28

darker10 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:27
Confiance je napisao/la:
09 sep 2025, 22:25
Hajmo stisnuti ovih 10ak minuta, pa pokusati remi izvuci. To bi bilo veceras najrealnije
ja sam za
:rol:

Avatar
superFrankie
Postovi: 2392
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la superFrankie » 09 sep 2025, 22:28

Kako smo se fino povukli, cuvamo rezultat

RaZuti
Postovi: 849
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la RaZuti » 09 sep 2025, 22:28

Druže koliko ste vi jedna jadna grupa ljudi. Imali ljudi prosto dvije sretne lopte, tako im pale. Idemo dalje, šta da se radi.

Razumijem da ste mrtvi kockari, da žene na vas galame i da ne smijete ni pisnuti kod kuće, ali odmorite malo

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6109
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Ghuraba » 09 sep 2025, 22:28

Dobro smo se povukli, ne bi trebalo da nam zabiju jos jedan. :ljepota:

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 22:29

Ovaj Basic ma sve izgleda, al na fudbalera? nikako

Astanaboy
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 09 sep 2025, 22:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13800
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BosniaBoston » 09 sep 2025, 22:29

Da nemam sliku tribina na TVu, mislio bih da su na bilinom polju još mjere zaštite protiv korone
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: emir79, Goalgetter, GokuSSJG, Google Adsense [Bot], kovac, Sensei, Shevko, Sheyi, Wilshere10 i 52 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []