San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Odmah pljuvanje neko ekipe. Igramo protiv Austrijanaca kojoj je u jednom trenutku igralo pet bundesligaša i igrač Reala Madrida a kod nas ore teren dečko iz Plzena, nemam pojma kojeg Spora i Pafosa.
Dvije trice Robersona, dva gola iz loših reakcija odbrane nisu "samo" nego dovoljno da te protivnici stave tamo gdje ti je i mjesto.
Vjerovatno baraž iz nikad lakše grupe.
Dvije trice Robersona, dva gola iz loših reakcija odbrane nisu "samo" nego dovoljno da te protivnici stave tamo gdje ti je i mjesto.
Vjerovatno baraž iz nikad lakše grupe.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
signalidunapark
- Postovi: 1507
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma radije da budemo treci nego da opet se ispadne u **** barazu, dosta mi je tih ispadanja u barazu
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
E imaš komociju odmaranja igrača, nikad bolja atmosfera među igračima i na tribinama, igraš kući odlučujući meč i izgubiš.
Austrija, Mađarska, Ukrajina, Njemačka, Kipar skoro, Finska, blamaža od Portugala… postali smo nebitan faktor kući, a zadnje dvije ozbiljne pobjede u posljednih 8 godina kući su Austrija i Finska…
Austrija, Mađarska, Ukrajina, Njemačka, Kipar skoro, Finska, blamaža od Portugala… postali smo nebitan faktor kući, a zadnje dvije ozbiljne pobjede u posljednih 8 godina kući su Austrija i Finska…
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
A Austrija ne izgleda?
Gori su od nas i puno vise smo bili u njihovih 16 nego oni u nasih
Iskusniji su od trenera do igraca
Jedva su nas pobjedili i siguran sam u revasu uz Kolasinca,, Ahmedhodzica, Miljovica, Jasica idemo na svjetsko
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
glup, steta stvarno sto nema opcija da iskljucis komentatora.
nista, steta, 2 poklon gola i previse respekta, austrija je trec klasa.
embrace the chaos
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Trebo si jos Tahira napljuvat pa da nam komplet vezni red kritikujes. Sto je najgore upravu si samo sto drugih nemamoHrammm1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:45Gigovic zasto je poceo? Ne razumijem zasto ubacuje Basica ? Totalno nefudbalski potezi , zasto Kerim nije poceo?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
cekamo presicu od Barbe i Piksija:)
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zato jer je čovjek profesionalni kockar, nije fudbalski stručnjak. To svi već jednom moraju shvatiti.Hrammm1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:45Gigovic zasto je poceo? Ne razumijem zasto ubacuje Basica ? Totalno nefudbalski potezi , zasto Kerim nije poceo?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I svaki put ista greška...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šteta, gorak ukus. Nisu bili bolji, ali su bili pametniji. Uzeli su brat bratu 15 minuta sa ovim valjanjem i glumatanjem, kao da su Andora. Naši par preglupih faulova, očigledno u velikoj želji, ali se vidi manjak iskustva. Austrija sjeckala igru gdje je stigla i totalno nas izbacila iz ritma.
Taktički i igrački se nema šta puno prigovoriti, osim možda što su zamjene došle 10tak minuta kasno i baš taj period gdje je falilo svježine da odgovorimo na njihove izmjene. Imali su 2 odbijanca koja su pokupili i onda su pametno igrali.
Barbarez nosi najveću odgovornost ovdje, ali u globalu, nije toliko loše bilo i vidi se pomak u nekim segmentima, ali moraju se pripremiti na ovakve mečeve.
Vjerujem u ove momke i mislim da ćemo tek kroz godinu-dvije početi da ubiremo plodove ovog svega.
Taktički i igrački se nema šta puno prigovoriti, osim možda što su zamjene došle 10tak minuta kasno i baš taj period gdje je falilo svježine da odgovorimo na njihove izmjene. Imali su 2 odbijanca koja su pokupili i onda su pametno igrali.
Barbarez nosi najveću odgovornost ovdje, ali u globalu, nije toliko loše bilo i vidi se pomak u nekim segmentima, ali moraju se pripremiti na ovakve mečeve.
Vjerujem u ove momke i mislim da ćemo tek kroz godinu-dvije početi da ubiremo plodove ovog svega.
-
Majstorinho
- Postovi: 575
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Divno. Idemo u baraž, a tu odmah možemo računati na poraz. Već viđeno više puta
Blue is a color
Football is a game
Football is a game
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kako sam i mislio,standardno nase.
Zalaganje i borbenost imamo,ali nam sad fali kvalitet,obrnuto od prethodnih generacija.
A nikad vise necemo imati ovako otvoren put na SP.
Austrija kita od ekipe,ali opet za nas prejaki.
To smo mi trenutno.
Fajront!
Zalaganje i borbenost imamo,ali nam sad fali kvalitet,obrnuto od prethodnih generacija.
A nikad vise necemo imati ovako otvoren put na SP.
Austrija kita od ekipe,ali opet za nas prejaki.
To smo mi trenutno.
Fajront!
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 09 sep 2025, 22:49, ukupno mijenjano 1 put.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- VensanKasel
- Postovi: 5255
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?NEZALAGANJE je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:42Nema se veceras sta prigovoriti.Ljudi su jednostavno bolji.Sve ostalo je cisto kenj.anje.Odradili nas ljudi profesionalno i to je ono sto nijedna nasa repka nije sposobna.Kad god treba dobiti bitnu tekmu, znas da si donji.
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sta ti gledas ostaje enigma. Vrati tekmu pregledaj jos jednom pa cemo se cuti. Postedi me lopti koje primi i vrati nazad. Sto nije razigrao one dvije tri u 16 gdje je imao saigrace same. Opet kazem svaka njemu cast na svemu, ne hejtujem covjeka. Jednostavno veceras je tako. Opet kazem dobro je i ovo s obzirom sta nam je selektor postavio. Cim smo vidjeli postavku znalo se da Barbarez igra na nulu jer nije imao nijednog kreativca, tek smo poceli nesto igrati u drugom kad su ovi mladici usli. Sacuvali nulu u prvom poluvremenu al zato ni mi sansu nismo napravili.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
ovo i jest nas realan prikaz snage, nista nismo ni bolji ni losiji od ovoga, baraz je nesto sto je realan domet za nas, prvo mjesto je ipak uspjeh
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Cuj Mensura otvorila nam se druga pozicija kaze hahahahahahahah
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Tako je ima ti jos puno prostora za napredakHariTz je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:48Šteta, gorak ukus. Nisu bili bolji, ali su bili pametniji. Uzeli su brat bratu 15 minuta sa ovim valjanjem i glumatanjem, kao da su Andora. Naši par preglupih faulova, očigledno u velikoj želji, ali se vidi manjak iskustva. Austrija sjeckala igru gdje je stigla i totalno nas izbacila iz ritma.
Taktički i igrački se nema šta puno prigovoriti, osim možda što su zamjene došle 10tak minuta kasno i baš taj period gdje je falilo svježine da odgovorimo na njihove izmjene. Imali su 2 odbijanca koja su pokupili i onda su pametno igrali.
Barbarez nosi najveću odgovornost ovdje, ali u globalu, nije toliko loše bilo i vidi se pomak u nekim segmentima, ali moraju se pripremiti na ovakve mečeve.
Vjerujem u ove momke i mislim da ćemo tek kroz godinu-dvije početi da ubiremo plodove ovog svega.![]()
Plus ima jos igraca za buduce opcije koji sigurno mogu podici kvalitet
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- ArtVandelay
- Postovi: 1169
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Šipu gaZeko87 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:47Odmah pljuvanje neko ekipe. Igramo protiv Austrijanaca kojoj je u jednom trenutku igralo pet bundesligaša i igrač Reala Madrida a kod nas ore teren dečko iz Plzena, nemam pojma kojeg Spora i Pafosa.
Dvije trice Robersona, dva gola iz loših reakcija odbrane nisu "samo" nego dovoljno da te protivnici stave tamo gdje ti je i mjesto.
Vjerovatno baraž iz nikad lakše grupe.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
- UrbyEmanuelson
- Postovi: 4720
- Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pobjeda Barbareza,protiv nas samih
Online
Trenutno korisnika/ca: FerdinandF, MiranGlasnic, Paromlinac i 37 gostiju.

/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)






