San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Steta,samo to.Nakon sto nekako dobismo Rumune cekao sam ovu utakmicu,jer je pobjeda u njoj znacila SP.No cim se vidio sastav znalo se da ce pristup bit ziheraski ,a mi to nit znamo nit koji k.Najbolje rezultate ova rep je imala kad se igralo na gol vise.Bilo bi lijepo da ne padnemo u naredne dvije utakmice pa da dodjemo u Bec sa sansom za direktan plasman.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ovo ko je gledao i navijacki poslije 60te postao je neutralanBenjooJutub je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:46Jadan onaj ko je bio neutralan a morao je gledati ovu utakmicu. Ja ne znam kako su ovdje pala tri gola.![]()
Strašno, cas kao da su svima na terenu noge do koljena u blatu, a drugi cas kao da su na ledu.
Treba uvesti da u nasoj grupi bilo koja ekipa maksimalno moze biti treca
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Sve sto je trebalo jeste da ubaci 10 minuta ranije 3 nova igraca i da osvjezi ekipu.
Amater sa klupe to nije uradio jer i ne konta da mu ekipa pala, niti mu je neko od pomocnika sugerisao sto je jos gore. Sve to je Austrija iskoristila, na vrijeme prije nas izvrsila izmjene, te pobjedila. Austrija koja je prosjek ekipa.
I ponovo baraz u najboljem slucaju, a znamo kako tamo prolazimo
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa ralno je tako Austrija i Rumunija bolje ekipe a imamo dobru šansu za poziciju 2.Hrammm1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:49Cuj Mensura otvorila nam se druga pozicija kaze hahahahahahahah
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Austrija je mnogo jača reprezentacija od nas, na zadnjem Euru ljudi završili prvi u grupi, vrijednost ekipe 200 mil nasuprot naših 80 mil, imaju preozbiljnog trenera nasuprot našeg početnika ali Barba je po meni dobro pripremio utakmicu, bili smo po meni bolji protivnik, na kraju je pokazao i muda pa igrali sa 5 napadača... Remi bi bio najrealniji rezultat ali nije bilo sreće. U svakom slučaju nema razloga da se pljuje selektor i igrači nakon ove utakmice.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
- akisarajevo92
- Postovi: 19191
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zabija ga Alajbegovic u raslje u 35. minuti, vodimo u Becu, Mujakic pravi penal u 85., Arnautovic zabija i zavrsava 1-1, bili smo blizu, stetadarker10 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:50Steta,samo to.Nakon sto nekako dobismo Rumune cekao sam ovu utakmicu,jer je pobjeda u njoj znacila SP.No cim se vidio sastav znalo se da ce pristup bit ziheraski ,a mi to nit znamo nit koji k.Najbolje rezultate ova rep je imala kad se igralo na gol vise.Bilo bi lijepo da ne padnemo u naredne dvije utakmice pa da dodjemo u Bec sa sansom za direktan plasman.
U barazu ga pusimo od Grcke, laganih 2:0 na Kariiskakisu
Don't believe the hype.
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nema veze, dobijamo Austriju u Becu
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mah bezveze se prepali. Ofanzivnije smo trebali krenuti, nista ovi nisu bolji od nas. Osim doktora profesora selektora na klupi...darker10 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:50Steta,samo to.Nakon sto nekako dobismo Rumune cekao sam ovu utakmicu,jer je pobjeda u njoj znacila SP.No cim se vidio sastav znalo se da ce pristup bit ziheraski ,a mi to nit znamo nit koji k.Najbolje rezultate ova rep je imala kad se igralo na gol vise.Bilo bi lijepo da ne padnemo u naredne dvije utakmice pa da dodjemo u Bec sa sansom za direktan plasman.
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16544
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jarane, Gruzija je ekipa po mjeri za nas.To mi nije bilo neko mjerilo.Cim je dosao neko mrvicu jaci a la Poljska - tapija.Pola ekipe se sasralo.Nasa posla.VensanKasel je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:48Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?NEZALAGANJE je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:42Nema se veceras sta prigovoriti.Ljudi su jednostavno bolji.Sve ostalo je cisto kenj.anje.Odradili nas ljudi profesionalno i to je ono sto nijedna nasa repka nije sposobna.Kad god treba dobiti bitnu tekmu, znas da si donji.
-
Imamkarbarum
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nemojte dzaba mlatit praznu slamu,Barbarez je neznalica i ovo je njegova utakmica,Mujakic asistencija kod gola Sabicera vrhunska cim sam vidio da on pocinje prebacio sam na kosarku Grke gledao da se ne bi stresirao.Umjesto da kad vec ovako imas potencije u vidu Alajbega i Bajraktara i malo rizikujes ti opet igras sa igracima na neprirodnim pozicijama,ovo je katastrofa,strucni stab ko ****,trenirajte djeco kosarku tu nesto makar mozemo u fudbalu bgm vec mnogo kasnimo za ovima,sto mentalno sto fizicki.Selam
- FranckRibery
- Postovi: 569
- Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Da je ubacio igrace koje je trebao, A NIJE, bila bi druga prica. Kakvi ovi livadici. Pa mujakic nabija svojom jacom nogom u korner punim stopalom?! Postavljanje mu nula bodova, nije covjek za beka nikako! Mi pljescemo ovom Memicu, jedan pas prema naprijed kvalitetan. Dedica nema zbog njeg jer je ovaj ispred los.
Taktika na kornerima, malo je reci smijesno. Demirovic lijevo krilo?!
Kad vidite da su igraci van pozicija, a bolji sjede na klupi, sta ces ocekivati nego ovo. Barbarezu kleo sam se u tebe, bolje ti je da se sto prije pokupis. Dosta je bilo menadzera i muljanja
Taktika na kornerima, malo je reci smijesno. Demirovic lijevo krilo?!
Kad vidite da su igraci van pozicija, a bolji sjede na klupi, sta ces ocekivati nego ovo. Barbarezu kleo sam se u tebe, bolje ti je da se sto prije pokupis. Dosta je bilo menadzera i muljanja
Zadnja izmjena: FranckRibery, dana/u 09 sep 2025, 22:54, ukupno mijenjano 1 put.
- VensanKasel
- Postovi: 5255
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prvi gol Austrije , nas sedmorica u šesnaestercu njih dvojica i njima se lopta odbije ni manje ni više na volejdarker10 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:50Steta,samo to.Nakon sto nekako dobismo Rumune cekao sam ovu utakmicu,jer je pobjeda u njoj znacila SP.No cim se vidio sastav znalo se da ce pristup bit ziheraski ,a mi to nit znamo nit koji k.Najbolje rezultate ova rep je imala kad se igralo na gol vise.Bilo bi lijepo da ne padnemo u naredne dvije utakmice pa da dodjemo u Bec sa sansom za direktan plasman.
Drugi gol mrtva odbica , opet sila na njihovoj strani ....
Imali smo šansi , Džeko pogotovo . Ovo smo mogli dobiti , nema se šta zamjeriti .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Biscione je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:52Austrija je mnogo jača reprezentacija od nas, na zadnjem Euru ljudi završili prvi u grupi, vrijednost ekipe 200 mil nasuprot naših 80 mil, imaju preozbiljnog trenera nasuprot našeg početnika ali Barba je po meni dobro pripremio utakmicu, bili smo po meni bolji protivnik, na kraju je pokazao i muda pa igrali sa 5 napadača... Remi bi bio najrealniji rezultat ali nije bilo sreće. U svakom slučaju nema razloga da se pljuje selektor i igrači nakon ove utakmice.
Ima jos da se igra
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- ArtVandelay
- Postovi: 1169
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mi smo majstori u disciplini od gotovog napraviti veresiju. Proklet narod i gotovo. Zato nas je i Bog kaznio ovakvim vodstvom.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Po meni prva utakmica gdje je Barbarez pokazao da nije antitalenat za ovaj posao. Veliki napredak u odnosu na utakmicu sa Rumunijom međutim sretna pobjeda iz te utakmice na neki način nam se vratila upravo ovdje.Biscione je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:52Austrija je mnogo jača reprezentacija od nas, na zadnjem Euru ljudi završili prvi u grupi, vrijednost ekipe 200 mil nasuprot naših 80 mil, imaju preozbiljnog trenera nasuprot našeg početnika ali Barba je po meni dobro pripremio utakmicu, bili smo po meni bolji protivnik, na kraju je pokazao i muda pa igrali sa 5 napadača... Remi bi bio najrealniji rezultat ali nije bilo sreće. U svakom slučaju nema razloga da se pljuje selektor i igrači nakon ove utakmice.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Vodi nas Vicin pokeras, a njih ozbiljan trener, samo to je dovoljno.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Norveska 11:1 Moldavija
Hahahahahahahha e ybt
Hahahahahahahha e ybt
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Laksu grupu na narednim kvalifikacijama dobiti neces sigurno. Tako da odmah mozemo prekriziti i naredne. A jos sa selektorom koji se uci na A selekciji. Neka se ljute ovi sto ga brane uporno, ali covjek je sve promasio veceras iskreno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nismo sportska nacija i sve stane u to,sve ostalo.je palamudjenje.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prolazimo Italiju u barazu
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: MiranGlasnic, objektivni7563 i 24 gosta.






