San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Bojudaosinebu » 09 sep 2025, 22:55

Ne znam cemu se stvorio neki hajp oko ove reprezentacije i utakmice. Bukvalno cirkus od ekipe. Ne znam sta ifraju ni glave ni repa. Igra se svela na nabijanje na dzeku od 70.godina i on ako uspije spustit i proigrat onda imamo napad u protivnom svi iza lopte. Nafurali se na neka dva momcica. Jedan tek poceo igrati ,drugi igra za rezerve psva. A sredina terena ti sunjic tahirovic gigovic nemam komentar. Pa talenti su jedva sanmarino dobili kuci, a i u gostima bi slicno bilo da nije crveni bio.
I na kraju **** vam.barbarez misimovic spahic i co majku a na vrhu onaj ko ih je postavio. Unistavaju godinama fudbal u drzavi i ja da ocekujem da hoce dobro reprezentaciji.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la imekorisnicko » 09 sep 2025, 22:56

FranckRibery je napisao/la:
09 sep 2025, 22:53
Da je ubacio igrace koje je trebao, A NIJE, bila bi druga prica. Kakvi ovi livadici. Pa mujakic nabija svojom jacom nogom u korner punim stopalom?! Postavljanje mu nula bodova, nije covjek za beka nikako! Mi pljescemo ovom Memicu, jedan pas prema naprijed kvalitetan. Dedica nema zbog njeg jer je ovaj ispred los.
Taktika na kornerima, malo je reci smijesno. Demirovic lijevo krilo?!
Kad vidite da su igraci van pozicija, a bolji sjede na klupi, sta ces ocekivati nego ovo. Barbarezu kleo sam se u tebe, bolje ti je da se sto prije pokupis. Dosta je bilo menadzera i muljanja
Majstore sve ok,ali haj nadji insert utakmice gdje je Demirovic bio na lijevom krilu.

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 712
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NebeskaSila96 » 09 sep 2025, 22:56

Koliko god mi igrački bili limitirani nas najveći je problem Barbarez.Pa iz aviona se vidi da on nema veze od trenerskog posla.Jbt svak ziv je vidio da od 55 minute nisu mogli hodat umjesto da napravi neku izmjenu on čeka 70ti minut.Onda ovo izvlačenje svih veznjaka iz igre i sve "napadace" u igru gdje sunjic ostaje jedini veznja.Pa ko de tim napadačima gurnuti loptu.Pa ja koji sam tokmak bi gurnuo Katica u napad u ubacio Hajradinovica koji je jedini da zna neku loptu gurnut pa na duge lopte igrat.a jbt sto se iznervira

Avatar
StevieG8
Postovi: 13292
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la StevieG8 » 09 sep 2025, 22:56

NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:53
VensanKasel je napisao/la:
09 sep 2025, 22:48
NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:42
Nema se veceras sta prigovoriti.Ljudi su jednostavno bolji.Sve ostalo je cisto kenj.anje.Odradili nas ljudi profesionalno i to je ono sto nijedna nasa repka nije sposobna.Kad god treba dobiti bitnu tekmu, znas da si donji.
Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?
Jarane, Gruzija je ekipa po mjeri za nas.To mi nije bilo neko mjerilo.Cim je dosao neko mrvicu jaci a la Poljska - tapija.Pola ekipe se sasralo.Nasa posla.
Vidjet cemo ako prodju i Finsku pa dodju do polufinala da li ce se onda govoriti da je to ekipa po mjeri, nismo svjesni kakva je to pobjeda bila i u kakvom sastavu smo je izvukli.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

ljevak
Postovi: 1184
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la ljevak » 09 sep 2025, 22:56

bordobijeli je napisao/la:
09 sep 2025, 22:45
ljevak je napisao/la:
09 sep 2025, 22:44
Ma ova Austrija je **** obicni, ovo se moze pobijedit u uzvratu.
Bolji su od nas. Mislim mozemo pobjediti al realno oni su kvalitetniji.
Nista nisu pokazali. Kvalitetniji jesu u ciganluku. Ovdje je odlucio umor pocetkom drugog poluvremena, kvalitet nije.
Realno utakmica je tuga velika, neutralni ne bi gledao da mu platis.
Bez problema se moze pobijediti, samo malo pameti i svjezine.

Avatar
Fudo
Postovi: 5311
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 22:57

Misli da nije austrija bila bolja za pobjedu a bunker igra. Haj da je Francuska Spanija itd ali protiv ovih antifudbalera iz austrije, koje je kipar rasuo i da nije bilo penala kurko bi dobili
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la VensanKasel » 09 sep 2025, 22:57

NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:53
VensanKasel je napisao/la:
09 sep 2025, 22:48
NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:42
Nema se veceras sta prigovoriti.Ljudi su jednostavno bolji.Sve ostalo je cisto kenj.anje.Odradili nas ljudi profesionalno i to je ono sto nijedna nasa repka nije sposobna.Kad god treba dobiti bitnu tekmu, znas da si donji.
Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?
Jarane, Gruzija je ekipa po mjeri za nas.To mi nije bilo neko mjerilo.Cim je dosao neko mrvicu jaci a la Poljska - tapija.Pola ekipe se sasralo.Nasa posla.
Je li bila bitna utakmica ili nije ?

Gruzija u četvrtini finala , izbacili Francusku 10 razlike , baš po mjeri za nas .


Opet , napisao si bitna utakmica .


Je li bila bitna utakmica ili nije ?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

bordobijeli
Postovi: 18298
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bordobijeli » 09 sep 2025, 22:57

Mi pricamo ko da smo Holandija a ne BIH , imamo jedno SP za 30 godina . Treba realno gledati na stvari ,realno je da budemo drugi i to je ok rezultat.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 09 sep 2025, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NazorUso » 09 sep 2025, 22:57

Koja je svrha i uloga Basica ???
Dokle je onaj Janet, sta je s tom pricom ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Maverick
Postovi: 521
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Maverick » 09 sep 2025, 22:57

ArtVandelay je napisao/la:
09 sep 2025, 22:44
Svaki yebeni put. Proklet smo narod, džaba. Ko nas je kleo nije dangubio.

Nabijem i sve vas ovdje i sve igrače i barbareza i vicu
Mozes ti nabijat nas do sutra ali gori si ti sto si toliko ovakvih utakmica gledo i jos uvjek se nadas da ce jednom rezultat bit drugaciji :roll:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Fudbalbr1
Postovi: 554
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudbalbr1 » 09 sep 2025, 22:58

Piksi nije kockar pa primi 5eticu kuci

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la chily-rz » 09 sep 2025, 22:58

NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:53
VensanKasel je napisao/la:
09 sep 2025, 22:48
NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:42
Nema se veceras sta prigovoriti.Ljudi su jednostavno bolji.Sve ostalo je cisto kenj.anje.Odradili nas ljudi profesionalno i to je ono sto nijedna nasa repka nije sposobna.Kad god treba dobiti bitnu tekmu, znas da si donji.
Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?
Jarane, Gruzija je ekipa po mjeri za nas.To mi nije bilo neko mjerilo.Cim je dosao neko mrvicu jaci a la Poljska - tapija.Pola ekipe se sasralo.Nasa posla.
Možda za nas i jesu ali su zato uzeli mjeru Španiji i Francuskoj pa sad ne znam ni koliko su Poljaci jači od njih u opšte.

Povreda Robersona i jedan poen Atića u drugom poluvremenu su presudili, od Gegića i Vrabca niko i ne očekuje da povuku kad je najteže, i kod Poljaka su dva, tri igrača preuzimali kad se lomilo.

Avatar
sljivo
Postovi: 13775
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la sljivo » 09 sep 2025, 22:58

ostaje zal da laksu grupu vise necemo nikad izvuc, dok jenovog formata

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hrammm1921 » 09 sep 2025, 22:58

Sta ovaj Svraka pametuje, bjezi ptico idi zapali dodji sebi

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 712
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NebeskaSila96 » 09 sep 2025, 22:59

Jbt sunce ovi u studiju čestitaju selektoru.Na čemu čestitke?

Avatar
darker10
Postovi: 5806
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la darker10 » 09 sep 2025, 22:59

Gomis99 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:49

Sta ti gledas ostaje enigma. Vrati tekmu pregledaj jos jednom pa cemo se cuti. Postedi me lopti koje primi i vrati nazad. Sto nije razigrao one dvije tri u 16 gdje je imao saigrace same. Opet kazem svaka njemu cast na svemu, ne hejtujem covjeka. Jednostavno veceras je tako. Opet kazem dobro je i ovo s obzirom sta nam je selektor postavio. Cim smo vidjeli postavku znalo se da Barbarez igra na nulu jer nije imao nijednog kreativca, tek smo poceli nesto igrati u drugom kad su ovi mladici usli. Sacuvali nulu u prvom poluvremenu al zato ni mi sansu nismo napravili.
Pa gledam utakmicu u kojoj jedna ekipa (mi) nemamo sredinu i istu preskacemo uglavnom nabijajuci loptu na visokog centarfora (Dzeku) koji onda nastoji loptu iz zraka spustiti na zemlju kud i kamo blize njihovom golu od mjesta sa kojeg je prvobitno upucena.

A sto nije razigrao u 16,pa nije melek da ne grijesi.Centarfori kad dobiju loptu u 16 gledaju da ubace loptu u gol,to je tako i nije to slucaj samo sa Dzekom.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 16543
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 sep 2025, 22:59

StevieG8 je napisao/la:
09 sep 2025, 22:56
NEZALAGANJE je napisao/la:
09 sep 2025, 22:53
VensanKasel je napisao/la:
09 sep 2025, 22:48


Pa jesi li prije 5 dana dobio Gruziju , biti ili ne biti utakmica ?
Jarane, Gruzija je ekipa po mjeri za nas.To mi nije bilo neko mjerilo.Cim je dosao neko mrvicu jaci a la Poljska - tapija.Pola ekipe se sasralo.Nasa posla.
Vidjet cemo ako prodju i Finsku pa dodju do polufinala da li ce se onda govoriti da je to ekipa po mjeri, nismo svjesni kakva je to pobjeda bila i u kakvom sastavu smo je izvukli.
To sto se njima sad otvorilo, ne znaci da nisu bili ekipa po mjeri.I sto su dobro vodjeni i sto imaju mu.da. Ja sam odmah najavio da ce izbaciti i francuze, jer imaju taj FAKTOR koji nama obicno zafali. Realno, mi smo trebali dobiti i Poljsku, ner voditi 3/4, pa izgubiti je nesto sto se obicno analizira kao neuobicajeno.

Avatar
Sveti
Postovi: 10088
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sveti » 09 sep 2025, 22:59

Steta.

Izgledali smo dobro, usudio bih se reci i bolje od austrije, ali smo fizicki pali u drugom poluvremenu, sto je bilo i ocekivati nakon one ludjacke trke u prvom dijelu.

Ideja strucnog staba je bila dobra, ali izmjene su dosle prekasno. Tahirovic je vec 10 minuta bio zreo za izmjene jer se vidjelo da jedva hoda i u tranziciji je bio igrac manje. Kad smo dali gol, odmah je morao uci dvojac esmir/alajbeg jer smo ih imali u klincu. Ovako smo im dozvolili da se rasterete u momentima kad smo trebali jos vise da stisnemo.

Sve u svemu, stvarno steta, da smo bar bod izvukli, ovako mislim da nemamo sanse za prvo mjesto, osim ako se ne dese neka velika iznenadjenja.
naprijed rejal

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19190
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 sep 2025, 23:00

da je klosar izvrsio izmijene na vrijeme ne bi izgubili

da je poceo sa drugacijim sastavom ne bi izgubili

to boli ovdje

ono sto je vidjelo 90% populacije u zemlji prije pocetka utakmice, on "strucnjak" nije

moglo se itekako, ne serite mi da je moralo ovako
Don't believe the hype.

AnelMid
Postovi: 964
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la AnelMid » 09 sep 2025, 23:00

Čuj ovoga čestita selektoru na utakmici .
Mi nemamo veznog reda i to je najveći problem . Pogledaj zadnji 10min utakmice, nemozemo do lopte da dodzemo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bing [Bot], Bosniacum Lilium, Confiance, DanijelTZ, Kljukusar, LeCoq, Maverick, PeppermintSA, Sensei, Wilshere10, Zagor i 76 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []