San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- RollingPaper
- Postovi: 4407
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dobro je sve, dobijemo Kipar i Rumuniju pa se s Austriom tučemo za prvo mjesto.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa zar nije specijalno iskoristiti gluposti u odbrani protivnika? Valjda je to posao dobrih napadaca.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Ovo se moglo dobiti. Austrija ništa specijalno nije odigrala. Iskoristili naše gluposti u odbrani i pobijedili. Ako ništa X si morao izvući. Da su te ubili pa da čovjek kaže ok zasluženo su dobili i to je to, al' ovako ostaje baš gorak okus.
Zasto Dzeko i Demirovic nisu iskoristili gluposti Austrije u odbrani?
- JohnCleese
- Postovi: 5734
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Volio bih da veceras imam mozak kao sto imaju ljudi koji kazu da je ovo izgledalo dobro.
Ovdje se trebaju crveniti svi akteri vecerasnjeg meca
Ovdje se trebaju crveniti svi akteri vecerasnjeg meca
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- BoixosNois1899
- Postovi: 12623
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nije ih bilo.dinoze je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:09Pa zar nije specijalno iskoristiti gluposti u odbrani protivnika? Valjda je to posao dobrih napadaca.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Ovo se moglo dobiti. Austrija ništa specijalno nije odigrala. Iskoristili naše gluposti u odbrani i pobijedili. Ako ništa X si morao izvući. Da su te ubili pa da čovjek kaže ok zasluženo su dobili i to je to, al' ovako ostaje baš gorak okus.
Zasto Dzeko i Demirovic nisu iskoristili gluposti Austrije u odbrani?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
protiv austrije tamo ivi na all in ili se nadati sto boljem protivniku u barazu, nije nista jos gotovo
-
bordobijeli
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nije Austija bauk al je bolja od nas,ljudi nikako da shvate da smo mi kvalitetom vrlo oskudni . Ima naznake da imamo mladih potentni igraca al trenutno ako budemo drugi u ovoj grpupi to je dobar rezultat.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 09 sep 2025, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
mi bolje ne možemo, takvi smo kakvi smo. ovo je na kraju krajeva bilo za svaku pohvalu, borba itd. bravo momci
austrijanci su podbacili ali im je i to nažalost bilo dovoljno, odbiše im se dvije lopte na nogu
austrijanci su podbacili ali im je i to nažalost bilo dovoljno, odbiše im se dvije lopte na nogu
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zato sto su vise igrali na nasoj polovini terena, takticeke ideje maga sa klupedinoze je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:09Pa zar nije specijalno iskoristiti gluposti u odbrani protivnika? Valjda je to posao dobrih napadaca.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Ovo se moglo dobiti. Austrija ništa specijalno nije odigrala. Iskoristili naše gluposti u odbrani i pobijedili. Ako ništa X si morao izvući. Da su te ubili pa da čovjek kaže ok zasluženo su dobili i to je to, al' ovako ostaje baš gorak okus.
Zasto Dzeko i Demirovic nisu iskoristili gluposti Austrije u odbrani?
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dedic puno prico, a Austrijanci ga pojeli
Pametnije da suti
Pametnije da suti
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
To je naš mentalitet.Mi imamo nekih 10 grupa i svi na svoju stranu.Pravi imena kakva hoces ali svi na istu tribinu.Sve je to iz razloga što je nekima naumpalo da uzimaju pare na taj način.Dolaze pare od članskih,organizujes utakmice i kesiras u svoj džep.Skoro je bio incident u Ljutim Krajisnicima gdje je nestalo par hiljada maraka.Tako da su pare jedini razlog što mi imamo ovoliko grupa.VensanKasel je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:04Bosnom behar probeharao ?LaMeloBall je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:01Katastrofalno navijanje. Veci dio utakmice je bila sutnja. Svaka cast na navijanju
Volim ljiljane ?
Bosna je šampion oooo ooo ooo ?
Onda najjača ikad , svaki put se naježim
KO NE SKAČE MRZI BOSNU HEJ HEJ HEJ![]()
![]()
Posebna počast
Zvižduci Arnautoviću
Be ha ef be ha ef
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nisam nezadovoljan.Ljudi ubacuju sa klupe igrača Totenhema,nama glavne uzdanice juniori od 17 god.Al papaka ne može ni atomska uništiti ono nešto pametuje i ono se razumije.TheShed je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:44Iskustvo i kvalitet je presudio.SamoDaKazeem je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:40Ma ljudi su ozbiljnija ekipa od nas.Hem imaju ozbiljnijeg trenera,hem igrači igraju u ozbiljnijim klubovima.![]()
Hledaj ti papanskih uvreda samo.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nikog mi više nećemo dobiti do kraja kvalifikacija...daj Bože da griješimRollingPaper je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:09Dobro je sve, dobijemo Kipar i Rumuniju pa se s Austriom tučemo za prvo mjesto.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ne spominjite baraz ljudi nema od toga nista , ko bude najtezi protivnik sa tim cemo sigurno igrat kad bi imali sto laganih opcija i jedna teska iskreno iznenadio bi se kad ne bi tu tesku izvukliHrammm1921 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:02Ko ce biti sve u barazu ? Bitno je da nema Portugala, ko ima najvise sansi ? Potencijalni protivnici?
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Izlaskom Gigovića je naša igra pala. Jedini vezni igrač koji je u pasu kvalitetan. Bašić ko da je igrao za Austrijance koliko je griješio i kakve je idiotske faulove pravio.
Uglavnom, kao što tvrdim već dugo, mi smo izrazito limitirana, polovna reprezentacija s tek nekoliko talenata koji se još trebaju da dokažu i starohanom Džekom koji se trebao oprostiti prije 4 godine.
Ovakvu grupu ne bi sam sebi izabrao. Ako odemo u baraž, ispašćemo ko iz fišeka jer je za baraž neophodan suhi kvalitet. Nema provlačenja u baražu.
Uglavnom, kao što tvrdim već dugo, mi smo izrazito limitirana, polovna reprezentacija s tek nekoliko talenata koji se još trebaju da dokažu i starohanom Džekom koji se trebao oprostiti prije 4 godine.
Ovakvu grupu ne bi sam sebi izabrao. Ako odemo u baraž, ispašćemo ko iz fišeka jer je za baraž neophodan suhi kvalitet. Nema provlačenja u baražu.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pa ne treba pucati sa polovine terena, treba li su iskoristiti one sanse kada su bili u 16m.Fudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:10Zato sto su vise igrali na nasoj polovini terena, takticeke ideje maga sa klupedinoze je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:09Pa zar nije specijalno iskoristiti gluposti u odbrani protivnika? Valjda je to posao dobrih napadaca.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Ovo se moglo dobiti. Austrija ništa specijalno nije odigrala. Iskoristili naše gluposti u odbrani i pobijedili. Ako ništa X si morao izvući. Da su te ubili pa da čovjek kaže ok zasluženo su dobili i to je to, al' ovako ostaje baš gorak okus.
Zasto Dzeko i Demirovic nisu iskoristili gluposti Austrije u odbrani?
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Daj boze da dobijemo, ali i ja sam ubjedjen da necemovisokohz je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:11Nikog mi više nećemo dobiti do kraja kvalifikacija...daj Bože da griješimRollingPaper je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:09Dobro je sve, dobijemo Kipar i Rumuniju pa se s Austriom tučemo za prvo mjesto.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
- Riquelme1921
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma joj, ako i dobijemo sve do kraja, i Austrija dobije sve do kraja i na kraju mi uzmemo Austriju, opet smo drugi. Austrija ima još jednu sa San Marinom gdje će nabiti još 4,5 golova na gol razliku.
Trenutno imaju +7, dok mi +8, dakle samo gol razlike a oni imaju domaći meč sa San Marinom. Baraž, jbg.
Trenutno imaju +7, dok mi +8, dakle samo gol razlike a oni imaju domaći meč sa San Marinom. Baraž, jbg.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Joj Svraka **** te onaj ko te dovede
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Koliko smo imali sreće u prve 4 utakmice i 100% učinak, večeras nismo, primljena dva gola iz ničega. Protiv Kipra tamo i Ruminije kući očekujem maks 2 boda. I to bi trebalo biti dovoljno za baraž u kojem slijedi pušing. Mali Kerim je mašina.
Rezultat je trend, ideal je vječan!



