San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

dinoze
Postovi: 2369
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la dinoze » 09 sep 2025, 23:22

Prestani hvaliti Alajbegovica upropastiti ce te ga kao Bajraktarevica.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Rodjeni81 » 09 sep 2025, 23:22

Kakvi levati pisu ovdje dovoljno govori da se pljuje po Mujakicu a momak odigrao sasvim ok na toj poziciji. Dok je npr Dedic od koga se ocekuje nesto podbacio, ali rijetko ces procitati ista lose za njega.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 5715
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Bazinga12345 » 09 sep 2025, 23:23

JohnCleese je napisao/la:
09 sep 2025, 23:05
Dzeko Demirovic Dedic kao tri najvaznija igraca gole qite :thumbdown:
Džeko dao gol, dolazio nazad da primi i proslijedi loptu. Realno od igrača od 40 godina ne možeš očekivati puno više. Za drugu dvojicu stoji.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3520
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la PeppermintSA » 09 sep 2025, 23:24

Kaunas je napisao/la:
09 sep 2025, 23:21
PeppermintSA je napisao/la:
09 sep 2025, 23:20
Kaunas je napisao/la:
09 sep 2025, 23:19
Dzeko sa 40 je ubjedljivo najbolji igrac ove reprezentacije
Nije.
Pogledaj utakmicu jos jednom i vidi sta je sve radio i sta je pokrivao
Nije najbolji igrač. Rak rana je ove reprezentacije, samo to niko ne vidi jer je Bošnjo idolopoklonik.

smajke
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 nov 2017, 00:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la smajke » 09 sep 2025, 23:25

ElAn10 je napisao/la:
09 sep 2025, 23:19
Steta, falilo nam malo srece, oba gola su bas nesretna bila i ofanzivno nam je uvijek falila jedna noga koja bi sekundu prije dosla i zabila nesto, bilo je cesto guzve pred austrijskom golom. Ne zasluzen poraz, ali idemo dalje jos je sve moguce.
treba uvesti VAR za srecu da ponisti nesretne golove

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1574
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 23:25

dinoze je napisao/la:
09 sep 2025, 23:22
Prestani hvaliti Alajbegovica upropastiti ce te ga kao Bajraktarevica.
Alajbegović je za Esmira prekaljeni fudbalski rutonja.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5734
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohnCleese » 09 sep 2025, 23:26

Yebo majku kakva prica ovih u studiu, a bogme i nasih igraca, kolektivna lobotomija.
Kazu energija intezitet na velikom nivou, trcanje zalaganje...a ustvari i jedni i drugi izgledali kao da igraju na cuvenom stadionu u La Pazu na 3.640 mnv
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 09 sep 2025, 23:26

Neka moja opservacija.
Izgubili smo od ekipe koja nas nije nadigrala.
Kompletna kreacija igre im se svela na Alabu (nakon što navuku Demirovića da radi pressing na drugom igraču).
Prvih 50-60min veoma, veoma dobro.

Onda selektor kiksa, vide se jasni znaci umora, a izmjena nema.
Po mom skromnom ubjeđenju, moralo se odraditi sljedeće.

Benjo OUT (crko) - Burnić IN (tempo, trka)
Gigović OUT (crko) - Kerim IN (jel treba objašnjenje)
Džeko OUT (dao gol, bravo, osim toga igrač manje) - Samed IN (tempo, trka)
Memić OUT (crko) - Esmir IN (svježina)

Da nije bilo iznuđene povrede rekao bih i Mujakić OUT (karton) - Jusuf IN

To bi nas prebacilo u 4-2-3-1 sa još jačim tempom od dotadašnjeg, i još više dubine i kreativnosti ka naprijed.
------------Samed------------
--Demirović-Kerim-Esmir--
--------Burnić-Šunjić--------
Mujakić-Tarik-Katić-Jusuf-
-------------Vasilj------------

Odličnih sahatak igre, kasne izmjene, uništavanje balansa ekipe izmjenama i natrpavanje svega ikad oko 16m (Katić glumio Piquea zadnjih 10min, plus 3 centarfora, plus 2 krila, bez beka).

Šteta prosutih bodova, mislim da se prepao pobjede.
Nadam se da ćemo preživjeti Kipar, al obzirom na 1:0 sa SM, ne gine baraž (ako i to).
U baražu može biti Češka i Vels, a može Italija i Turska, hahh... predaleko od sad, imamo još 3 meča da pokušamo odradit što je do nas.
Pošteno, pa kako bude.

Kaunas
Postovi: 13528
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Kaunas » 09 sep 2025, 23:27

PeppermintSA je napisao/la:
09 sep 2025, 23:24
Kaunas je napisao/la:
09 sep 2025, 23:21
PeppermintSA je napisao/la:
09 sep 2025, 23:20


Nije.
Pogledaj utakmicu jos jednom i vidi sta je sve radio i sta je pokrivao
Nije najbolji igrač. Rak rana je ove reprezentacije, samo to niko ne vidi jer je Bošnjo idolopoklonik.
On ce i sa 45 nosit ovu napacenu reprezentaciju na ledjima vise nego Demirovic, Bazdar i svi ostali spicevi koji ce se pojavit u narednih 5 godina.
Ono njegovo gradjenje, primanje lopte i osjecaj za gol je top 3 u evropi u ovom stoljecu.
Da je Englez vec bi imao Sir ispred imena.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

zikerrz21
Postovi: 489
Pridružen/a: 31 jan 2025, 15:02
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zikerrz21 » 09 sep 2025, 23:27

najgluplji sam ja sto se nerviram zbog kockarske uplehe i njegovih odluka,citava nacija vidi da smo umrli i da treba izmjena,on u 70 tek radi.

sad ga dudlamo u barazu

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Tatamata1946 » 09 sep 2025, 23:30

Steta sto se ovako bitne utakmice ne igraju na Kosevu pred vise od 30 hiljada gledalaca

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 23:30

Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

totasef1
Postovi: 1185
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la totasef1 » 09 sep 2025, 23:31

Odigrali smo dobru utakmicu gdje nasi "na papiru" najbolji igraci (Demirovic,Dzeko i Dedic) su zapravo odigrali najlosije. Dzeko jest dao gol al je zajebao 5-6 napada gdje smo imali dobre prilike za gol.
Tahirovic odigrao odlicno a svi su ga pljuvali. Memic odigrao odlicno, Sunjic jos jednom lavovski dio posla odradio. Katic i Muharemovic isto dobri, Mujakic isto odigrao dobro.
Uzmite u obzir razliku u individualnoj kvaliteti, Austrijanci su dali golove ni iz cega, ja nisam vidio nijednu akciju s njihove strane dok smo mi njima pravili ogromne probleme svaki put kad smo dosli do 20-25m od gola ali smo imali uzasne zadnje pasove i reakcije, pogotovo Dzeko.

GG3
Postovi: 4184
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la GG3 » 09 sep 2025, 23:31

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 23:30
Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Care, Kakav kvalitet igraca takva i taktika.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1574
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la signalidunapark » 09 sep 2025, 23:32

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 23:30
Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Nismo igrali pič.kasto, nego u skladu s mogućnostima i u skladu s ograničenom postavom koju je Barbarez poslao na teren.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5734
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohnCleese » 09 sep 2025, 23:32

Bazinga12345 je napisao/la:
09 sep 2025, 23:23
JohnCleese je napisao/la:
09 sep 2025, 23:05
Dzeko Demirovic Dedic kao tri najvaznija igraca gole qite :thumbdown:
Džeko dao gol, dolazio nazad da primi i proslijedi loptu. Realno od igrača od 40 godina ne možeš očekivati puno više. Za drugu dvojicu stoji.
Upravu si, na naplatu dosle godine i neigranje u klubu.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Hansestadt » 09 sep 2025, 23:33

Dedic los a mogli smo da vidimo kako smo prosli kad je izasao. Nesto slicno kao kad je Ahmedhodzic morao da napusti protiv Ukrajine.

Avatar
Nah1d
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Nah1d » 09 sep 2025, 23:33

zastitaIdentiteta je napisao/la:
09 sep 2025, 23:26
Neka moja opservacija.
Izgubili smo od ekipe koja nas nije nadigrala.
Kompletna kreacija igre im se svela na Alabu (nakon što navuku Demirovića da radi pressing na drugom igraču).
Prvih 50-60min veoma, veoma dobro.

Onda selektor kiksa, vide se jasni znaci umora, a izmjena nema.
Po mom skromnom ubjeđenju, moralo se odraditi sljedeće.

Benjo OUT (crko) - Burnić IN (tempo, trka)
Gigović OUT (crko) - Kerim IN (jel treba objašnjenje)
Džeko OUT (dao gol, bravo, osim toga igrač manje) - Samed IN (tempo, trka)
Memić OUT (crko) - Esmir IN (svježina)

Da nije bilo iznuđene povrede rekao bih i Mujakić OUT (karton) - Jusuf IN

To bi nas prebacilo u 4-2-3-1 sa još jačim tempom od dotadašnjeg, i još više dubine i kreativnosti ka naprijed.
------------Samed------------
--Demirović-Kerim-Esmir--
--------Burnić-Šunjić--------
Mujakić-Tarik-Katić-Jusuf-
-------------Vasilj------------

Odličnih sahatak igre, kasne izmjene, uništavanje balansa ekipe izmjenama i natrpavanje svega ikad oko 16m (Katić glumio Piquea zadnjih 10min, plus 3 centarfora, plus 2 krila, bez beka).

Šteta prosutih bodova, mislim da se prepao pobjede.
Nadam se da ćemo preživjeti Kipar, al obzirom na 1:0 sa SM, ne gine baraž (ako i to).
U baražu može biti Češka i Vels, a može Italija i Turska, hahh... predaleko od sad, imamo još 3 meča da pokušamo odradit što je do nas.
Apsolutno si u pravu i odlično napisano. Austrija nas je pobjedila na detalje i pravovremene izmjene. Ništa oni pokazali nisu, a nose tri boda.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Fudo » 09 sep 2025, 23:35

signalidunapark je napisao/la:
09 sep 2025, 23:32
Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 23:30
Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Nismo igrali pič.kasto, nego u skladu s mogućnostima i u skladu s ograničenom postavom koju je Barbarez poslao na teren.
Nek Kosovo ima ogromne mogucnosti. Igrali smo pickast.sto na x
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

lakilone
Postovi: 1363
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la lakilone » 09 sep 2025, 23:36

Fudo je napisao/la:
09 sep 2025, 23:30
Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Mislim da nam je utakmica sa Rumunijom najlaksa od preostale tri, pogotovo ako kiksaju protiv Austrije
Željezničar über alles

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, dena24, General505, Godfather, Shevko, StevieG8, Sveti, Wilshere10 i 68 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []