San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prestani hvaliti Alajbegovica upropastiti ce te ga kao Bajraktarevica.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kakvi levati pisu ovdje dovoljno govori da se pljuje po Mujakicu a momak odigrao sasvim ok na toj poziciji. Dok je npr Dedic od koga se ocekuje nesto podbacio, ali rijetko ces procitati ista lose za njega.
- Bazinga12345
- Postovi: 5715
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Džeko dao gol, dolazio nazad da primi i proslijedi loptu. Realno od igrača od 40 godina ne možeš očekivati puno više. Za drugu dvojicu stoji.JohnCleese je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Dzeko Demirovic Dedic kao tri najvaznija igraca gole qite![]()
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
Zadnja klupa
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nije najbolji igrač. Rak rana je ove reprezentacije, samo to niko ne vidi jer je Bošnjo idolopoklonik.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
treba uvesti VAR za srecu da ponisti nesretne golove
- signalidunapark
- Postovi: 1574
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
- JohnCleese
- Postovi: 5734
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Yebo majku kakva prica ovih u studiu, a bogme i nasih igraca, kolektivna lobotomija.
Kazu energija intezitet na velikom nivou, trcanje zalaganje...a ustvari i jedni i drugi izgledali kao da igraju na cuvenom stadionu u La Pazu na 3.640 mnv
Kazu energija intezitet na velikom nivou, trcanje zalaganje...a ustvari i jedni i drugi izgledali kao da igraju na cuvenom stadionu u La Pazu na 3.640 mnv
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 507
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Neka moja opservacija.
Izgubili smo od ekipe koja nas nije nadigrala.
Kompletna kreacija igre im se svela na Alabu (nakon što navuku Demirovića da radi pressing na drugom igraču).
Prvih 50-60min veoma, veoma dobro.
Onda selektor kiksa, vide se jasni znaci umora, a izmjena nema.
Po mom skromnom ubjeđenju, moralo se odraditi sljedeće.
Benjo OUT (crko) - Burnić IN (tempo, trka)
Gigović OUT (crko) - Kerim IN (jel treba objašnjenje)
Džeko OUT (dao gol, bravo, osim toga igrač manje) - Samed IN (tempo, trka)
Memić OUT (crko) - Esmir IN (svježina)
Da nije bilo iznuđene povrede rekao bih i Mujakić OUT (karton) - Jusuf IN
To bi nas prebacilo u 4-2-3-1 sa još jačim tempom od dotadašnjeg, i još više dubine i kreativnosti ka naprijed.
------------Samed------------
--Demirović-Kerim-Esmir--
--------Burnić-Šunjić--------
Mujakić-Tarik-Katić-Jusuf-
-------------Vasilj------------
Odličnih sahatak igre, kasne izmjene, uništavanje balansa ekipe izmjenama i natrpavanje svega ikad oko 16m (Katić glumio Piquea zadnjih 10min, plus 3 centarfora, plus 2 krila, bez beka).
Šteta prosutih bodova, mislim da se prepao pobjede.
Nadam se da ćemo preživjeti Kipar, al obzirom na 1:0 sa SM, ne gine baraž (ako i to).
U baražu može biti Češka i Vels, a može Italija i Turska, hahh... predaleko od sad, imamo još 3 meča da pokušamo odradit što je do nas.
Izgubili smo od ekipe koja nas nije nadigrala.
Kompletna kreacija igre im se svela na Alabu (nakon što navuku Demirovića da radi pressing na drugom igraču).
Prvih 50-60min veoma, veoma dobro.
Onda selektor kiksa, vide se jasni znaci umora, a izmjena nema.
Po mom skromnom ubjeđenju, moralo se odraditi sljedeće.
Benjo OUT (crko) - Burnić IN (tempo, trka)
Gigović OUT (crko) - Kerim IN (jel treba objašnjenje)
Džeko OUT (dao gol, bravo, osim toga igrač manje) - Samed IN (tempo, trka)
Memić OUT (crko) - Esmir IN (svježina)
Da nije bilo iznuđene povrede rekao bih i Mujakić OUT (karton) - Jusuf IN
To bi nas prebacilo u 4-2-3-1 sa još jačim tempom od dotadašnjeg, i još više dubine i kreativnosti ka naprijed.
------------Samed------------
--Demirović-Kerim-Esmir--
--------Burnić-Šunjić--------
Mujakić-Tarik-Katić-Jusuf-
-------------Vasilj------------
Odličnih sahatak igre, kasne izmjene, uništavanje balansa ekipe izmjenama i natrpavanje svega ikad oko 16m (Katić glumio Piquea zadnjih 10min, plus 3 centarfora, plus 2 krila, bez beka).
Šteta prosutih bodova, mislim da se prepao pobjede.
Nadam se da ćemo preživjeti Kipar, al obzirom na 1:0 sa SM, ne gine baraž (ako i to).
U baražu može biti Češka i Vels, a može Italija i Turska, hahh... predaleko od sad, imamo još 3 meča da pokušamo odradit što je do nas.
Pošteno, pa kako bude.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
On ce i sa 45 nosit ovu napacenu reprezentaciju na ledjima vise nego Demirovic, Bazdar i svi ostali spicevi koji ce se pojavit u narednih 5 godina.PeppermintSA je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:24Nije najbolji igrač. Rak rana je ove reprezentacije, samo to niko ne vidi jer je Bošnjo idolopoklonik.
Ono njegovo gradjenje, primanje lopte i osjecaj za gol je top 3 u evropi u ovom stoljecu.
Da je Englez vec bi imao Sir ispred imena.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
najgluplji sam ja sto se nerviram zbog kockarske uplehe i njegovih odluka,citava nacija vidi da smo umrli i da treba izmjena,on u 70 tek radi.
sad ga dudlamo u barazu
sad ga dudlamo u barazu
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Steta sto se ovako bitne utakmice ne igraju na Kosevu pred vise od 30 hiljada gledalaca
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Odigrali smo dobru utakmicu gdje nasi "na papiru" najbolji igraci (Demirovic,Dzeko i Dedic) su zapravo odigrali najlosije. Dzeko jest dao gol al je zajebao 5-6 napada gdje smo imali dobre prilike za gol.
Tahirovic odigrao odlicno a svi su ga pljuvali. Memic odigrao odlicno, Sunjic jos jednom lavovski dio posla odradio. Katic i Muharemovic isto dobri, Mujakic isto odigrao dobro.
Uzmite u obzir razliku u individualnoj kvaliteti, Austrijanci su dali golove ni iz cega, ja nisam vidio nijednu akciju s njihove strane dok smo mi njima pravili ogromne probleme svaki put kad smo dosli do 20-25m od gola ali smo imali uzasne zadnje pasove i reakcije, pogotovo Dzeko.
Tahirovic odigrao odlicno a svi su ga pljuvali. Memic odigrao odlicno, Sunjic jos jednom lavovski dio posla odradio. Katic i Muharemovic isto dobri, Mujakic isto odigrao dobro.
Uzmite u obzir razliku u individualnoj kvaliteti, Austrijanci su dali golove ni iz cega, ja nisam vidio nijednu akciju s njihove strane dok smo mi njima pravili ogromne probleme svaki put kad smo dosli do 20-25m od gola ali smo imali uzasne zadnje pasove i reakcije, pogotovo Dzeko.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Care, Kakav kvalitet igraca takva i taktika.Fudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:30Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
- signalidunapark
- Postovi: 1574
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nismo igrali pič.kasto, nego u skladu s mogućnostima i u skladu s ograničenom postavom koju je Barbarez poslao na teren.Fudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:30Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
- JohnCleese
- Postovi: 5734
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Upravu si, na naplatu dosle godine i neigranje u klubu.Bazinga12345 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:23Džeko dao gol, dolazio nazad da primi i proslijedi loptu. Realno od igrača od 40 godina ne možeš očekivati puno više. Za drugu dvojicu stoji.JohnCleese je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:05Dzeko Demirovic Dedic kao tri najvaznija igraca gole qite![]()
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
-
Hansestadt
- Postovi: 3715
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Dedic los a mogli smo da vidimo kako smo prosli kad je izasao. Nesto slicno kao kad je Ahmedhodzic morao da napusti protiv Ukrajine.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Apsolutno si u pravu i odlično napisano. Austrija nas je pobjedila na detalje i pravovremene izmjene. Ništa oni pokazali nisu, a nose tri boda.zastitaIdentiteta je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:26Neka moja opservacija.
Izgubili smo od ekipe koja nas nije nadigrala.
Kompletna kreacija igre im se svela na Alabu (nakon što navuku Demirovića da radi pressing na drugom igraču).
Prvih 50-60min veoma, veoma dobro.
Onda selektor kiksa, vide se jasni znaci umora, a izmjena nema.
Po mom skromnom ubjeđenju, moralo se odraditi sljedeće.
Benjo OUT (crko) - Burnić IN (tempo, trka)
Gigović OUT (crko) - Kerim IN (jel treba objašnjenje)
Džeko OUT (dao gol, bravo, osim toga igrač manje) - Samed IN (tempo, trka)
Memić OUT (crko) - Esmir IN (svježina)
Da nije bilo iznuđene povrede rekao bih i Mujakić OUT (karton) - Jusuf IN
To bi nas prebacilo u 4-2-3-1 sa još jačim tempom od dotadašnjeg, i još više dubine i kreativnosti ka naprijed.
------------Samed------------
--Demirović-Kerim-Esmir--
--------Burnić-Šunjić--------
Mujakić-Tarik-Katić-Jusuf-
-------------Vasilj------------
Odličnih sahatak igre, kasne izmjene, uništavanje balansa ekipe izmjenama i natrpavanje svega ikad oko 16m (Katić glumio Piquea zadnjih 10min, plus 3 centarfora, plus 2 krila, bez beka).
Šteta prosutih bodova, mislim da se prepao pobjede.
Nadam se da ćemo preživjeti Kipar, al obzirom na 1:0 sa SM, ne gine baraž (ako i to).
U baražu može biti Češka i Vels, a može Italija i Turska, hahh... predaleko od sad, imamo još 3 meča da pokušamo odradit što je do nas.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nek Kosovo ima ogromne mogucnosti. Igrali smo pickast.sto na xsignalidunapark je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:32Nismo igrali pič.kasto, nego u skladu s mogućnostima i u skladu s ograničenom postavom koju je Barbarez poslao na teren.Fudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:30Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mislim da nam je utakmica sa Rumunijom najlaksa od preostale tri, pogotovo ako kiksaju protiv AustrijeFudo je napisao/la: ↑09 sep 2025, 23:30Rumunija ce za nas biti teza tekam 10x nego ova, i dobice nas 99.9%. Rumnija nece ovako p.ickasto igrati kod kuce sa austrijom ko i mi.. KO da smo na neutralnom terenu igrali. Sta ovi komentatori hvale, imaju li oni oci? Nas taktika sa centra vrati nabi na Edina, on nema kome produziti i ako se odbije sretno mozda sta izrodi. Pvi od Austrije prave Brazil sa Romariom i Bebetom
Željezničar über alles
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, dena24, General505, Godfather, Shevko, StevieG8, Sveti, Wilshere10 i 68 gostiju.


