San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Isplivali su svi nedostaci večeras i svako ko kaže da smo nesretno izgubili se dobro vara. Poklonili smo im dva amaterska gola, oni nama nisu nijedan nego smo morali na improvizaciju uvaljati. Ljudi su jednostavno kvalitetnija reprezentacija upravo za činjenicu da njima u prvoj postavi neće niko opasno zajebati, dok kod nas se hatme uče kad vidiš kakve panjeve imaš u prvih 11. Često mi odigramo egal s ekipama našeg kvaliteta ili blago iznad, ali često presudi neki brainfart trenutak i sve baci u vodu.
Minus selektoru za Gigovića na lijevom krilu. Plus momcima za trku i borbu dok se moglo trčati. Simpatičan je pokušaj pravljenja od Memića John Arne Rissea. Vidi se da ima nekih inovacija, ali sve je to sitnica u odnosu na činjenicu da nemamo igrača koji može bilo šta kreirati. Imao sam dojam da se igralo još pola sata da ne bi zabili gol. To me boli više od poraza.
Hajde da maksimalno odradimo do kraja kvalifikacije i da polako Kerimu damo ključeve reprezentacije.
Minus selektoru za Gigovića na lijevom krilu. Plus momcima za trku i borbu dok se moglo trčati. Simpatičan je pokušaj pravljenja od Memića John Arne Rissea. Vidi se da ima nekih inovacija, ali sve je to sitnica u odnosu na činjenicu da nemamo igrača koji može bilo šta kreirati. Imao sam dojam da se igralo još pola sata da ne bi zabili gol. To me boli više od poraza.
Hajde da maksimalno odradimo do kraja kvalifikacije i da polako Kerimu damo ključeve reprezentacije.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nista. Kljuc u bravu.
Rumuni ce nas ubiti u Zenici.
Rumuni ce nas ubiti u Zenici.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nista jos nije izgubljeno, vratit ce im se ovaj ciganluk od veceras, zadrzavanje vremena i simuliranje.. Oni tek trebaju ic rumunima u goste + kipru koji im je umalo oteo bodove u po Beča.
Ko god misli da je gotovo pojma nema, gazimo i Kipar u gostima a i Rumune kući... A onda u Beču laganih 0-1 za nas.

Ko god misli da je gotovo pojma nema, gazimo i Kipar u gostima a i Rumune kući... A onda u Beču laganih 0-1 za nas.
- MrAmarOsim
- Postovi: 883
- Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jedino zbog čega ostaje žal za ovom utakmicom je to što smo se mi i protiv Rumunije i protiv Kipra provukli, pa smo ovu utakmicu umjesto sa realnih 8-10 bodova dočekali sa 12. Mnogo se pisalo ovdje kako nas je Austrija dobila na dvije odbijene lopte i da nisu bili puno bolji od nas, a kad nam je Kipar provlačio 10ak lopti kroz 16, pa pukom srećom primismo 1, a ne 3, onda je bilo kako smo taktički odlični bili.
Ono što će kraj ovih kvalifikacija pokazati je da osim što nam se priključilo nekoliko igrača, ali i to je pitanje koliko je dobro jer nas je napustilo nekoliko igrača, je da smo mjesto selektora potrošili bez razloga, jer za 2 godine, kada se završe kvalifikacije, će se ispostaviti da Barbarez po pitanju naše igre ništa pokazao nije.
Ono što će kraj ovih kvalifikacija pokazati je da osim što nam se priključilo nekoliko igrača, ali i to je pitanje koliko je dobro jer nas je napustilo nekoliko igrača, je da smo mjesto selektora potrošili bez razloga, jer za 2 godine, kada se završe kvalifikacije, će se ispostaviti da Barbarez po pitanju naše igre ništa pokazao nije.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
To gospodine Osim jednostavno nije tačno.MrAmarOsim je napisao/la: ↑10 sep 2025, 02:07Jedino zbog čega ostaje žal za ovom utakmicom je to što smo se mi i protiv Rumunije i protiv Kipra provukli, pa smo ovu utakmicu umjesto sa realnih 8-10 bodova dočekali sa 12. Mnogo se pisalo ovdje kako nas je Austrija dobila na dvije odbijene lopte i da nisu bili puno bolji od nas, a kad nam je Kipar provlačio 10ak lopti kroz 16, pa pukom srećom primismo 1, a ne 3, onda je bilo kako smo taktički odlični bili.
Nikad mi neće biti jasno zašto ljudi imaju toliku potrebu za preuveličavanjem ili izmišljanjem nekih stvari?!
Hajde evo nadji ko je pričao da smo protiv Kipra bili odlicni taktički?!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
U ovakvim utakmicama cesto nijanse naprave razliku, nazalost sinoc je se to negativno odrazilo po nas.
Primili smo 2 naivna gola koja nismo smjeli primiti na ovom nivou, u nekim situacijama smo trebali drugacije reagovat, pa bi mozda bilo sve drugacije, al sta bi bilo kad bi bilo.
Ovu repku treba shvatit da je u izgradnji, i od nje treba neke rezultate ocekivat u buducnosti.
Meni su iskreno ove kvale premasile ocekivanja, jer nisam ocekivo da cemo Rumuniju i Kipar dobit.
Nadam se da ce se nekoliko igraca razvit u buducnosti, prije svega Alajbegovic kojeg sam najvise zgotivio, tu je jos i Esmir pa da u njima dvojici dobijemo dobre krilne napadace.
Isto vazi za Dedica i Muharemovica, obojica su trenutno u dobrim klubovima za razvoj.
Treba nam spic koji ce zamjenit Dzeku, Demirovic nije taj.
Treba nam na sredini neki playmaker kao sto je Pjana bio nekad, kao i lijevi bek koji ce Seju zamjenit.
Nazalost Seje vise nema nego sto ima, i to se osjeti kad ti na toj poziciji igraju igraci kojima to nije prirodna pozicija.
Sa Sejom smo minimalno 20% jaci.
Inace vec duze vrijeme mi smetaju domace tekme u Zenici.
Nije to vise Zenica kao sto je nekad bilo, i glupo mi je umjesto da sa tribinama podrze igrace koji se bore oni protestuju protiv Vice i saveza.
Idu im pred zgradu saveza pa tamo protestujte ili to ili nemojte dolazit uopste na tekme.
Ne volim ih ni ja, ali time se nista ne postize, samo se napravi kontraefekat.
Primili smo 2 naivna gola koja nismo smjeli primiti na ovom nivou, u nekim situacijama smo trebali drugacije reagovat, pa bi mozda bilo sve drugacije, al sta bi bilo kad bi bilo.
Ovu repku treba shvatit da je u izgradnji, i od nje treba neke rezultate ocekivat u buducnosti.
Meni su iskreno ove kvale premasile ocekivanja, jer nisam ocekivo da cemo Rumuniju i Kipar dobit.
Nadam se da ce se nekoliko igraca razvit u buducnosti, prije svega Alajbegovic kojeg sam najvise zgotivio, tu je jos i Esmir pa da u njima dvojici dobijemo dobre krilne napadace.
Isto vazi za Dedica i Muharemovica, obojica su trenutno u dobrim klubovima za razvoj.
Treba nam spic koji ce zamjenit Dzeku, Demirovic nije taj.
Treba nam na sredini neki playmaker kao sto je Pjana bio nekad, kao i lijevi bek koji ce Seju zamjenit.
Nazalost Seje vise nema nego sto ima, i to se osjeti kad ti na toj poziciji igraju igraci kojima to nije prirodna pozicija.
Sa Sejom smo minimalno 20% jaci.
Inace vec duze vrijeme mi smetaju domace tekme u Zenici.
Nije to vise Zenica kao sto je nekad bilo, i glupo mi je umjesto da sa tribinama podrze igrace koji se bore oni protestuju protiv Vice i saveza.
Idu im pred zgradu saveza pa tamo protestujte ili to ili nemojte dolazit uopste na tekme.
Ne volim ih ni ja, ali time se nista ne postize, samo se napravi kontraefekat.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Atmosfera je ocaj mrtvi, 70% vremena ko u pozorištu.. Tomu naravno doprinose ovi trendovi da se dovode djeca na utakmice + 50% stadiona žene i cure od kojih 90% pojma nema ni o čemu nit kolko je važna utakmica, bitno se slikat i izbacit jedno 10 storya i to je cijela priča.. Sve u svemu rinaka, mene da se pita ko god nema barem godinu robije il dosije za neka sitna djela ako ništa ne bi mu trebalo dat uć na stadion.. Sve nesto bezveze, nekad su nam navijaci bili 12ti igrac sad samo napune tribine neki bezveznjaci koji glasa ne puste tokom cijele utakmice.resko1 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 02:44U ovakvim utakmicama cesto nijanse naprave razliku, nazalost sinoc je se to negativno odrazilo po nas.
Primili smo 2 naivna gola koja nismo smjeli primiti na ovom nivou, u nekim situacijama smo trebali drugacije reagovat, pa bi mozda bilo sve drugacije, al sta bi bilo kad bi bilo.
Ovu repku treba shvatit da je u izgradnji, i od nje treba neke rezultate ocekivat u buducnosti.
Meni su iskreno ove kvale premasile ocekivanja, jer nisam ocekivo da cemo Rumuniju i Kipar dobit.
Nadam se da ce se nekoliko igraca razvit u buducnosti, prije svega Alajbegovic kojeg sam najvise zgotivio, tu je jos i Esmir pa da u njima dvojici dobijemo dobre krilne napadace.
Isto vazi za Dedica i Muharemovica, obojica su trenutno u dobrim klubovima za razvoj.
Treba nam spic koji ce zamjenit Dzeku, Demirovic nije taj.
Treba nam na sredini neki playmaker kao sto je Pjana bio nekad, kao i lijevi bek koji ce Seju zamjenit.
Nazalost Seje vise nema nego sto ima, i to se osjeti kad ti na toj poziciji igraju igraci kojima to nije prirodna pozicija.
Sa Sejom smo minimalno 20% jaci.
Inace vec duze vrijeme mi smetaju domace tekme u Zenici.
Nije to vise Zenica kao sto je nekad bilo, i glupo mi je umjesto da sa tribinama podrze igrace koji se bore oni protestuju protiv Vice i saveza.
Idu im pred zgradu saveza pa tamo protestujte ili to ili nemojte dolazit uopste na tekme.
Ne volim ih ni ja, ali time se nista ne postize, samo se napravi kontraefekat.
Danas sam vidio vehbosa 1000 sto se ibrete na svaku psovku + isto toliko bula koje prate pezića sa svojim životnim saputnikom u slobodno vrijeme i ono mi dođe na stadion, kukala nam majka to treba da gori zemlja kad je ovakva utakmica da nam delije pozavide
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zar neko jos misli da cemo bid drugi.Idu jjos 3 poraza i 3 mjesto.Vozdra.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Samo brate koliko je ta Rumunija losa onda jbt
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pokerašov poraz 100% totalno zakasnio sa izmjenama
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I ja se bojim toga i vozdra, necemo mi ni u baraz kako je krenulo, austrija uopstr nije te razvalila, mi smo naivni bezveze dva gola primili i to je to,opet kazem to smo mi jbg, nadati se barazu , direktno su nam sanse 40% da cemo otici.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
ko je sad taj djuricNoDi80 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 00:14Samo Djurica neka zovne i rijesio je dosta problema
Nije Pjanic ali garantujem da bi igrao prvih 11
I on 22 godine ima mlad je vjerujem da bi s njim bez problema pobjedili Kipar
Ne bi vjerovao koliko je brzi od ovih nasih trenutnih veznih
Od nogu do razmisljanja
- FranckRibery
- Postovi: 570
- Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
ma na Gigovica sam mislio, halali, sad vidimimekorisnicko je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:56Majstore sve ok,ali haj nadji insert utakmice gdje je Demirovic bio na lijevom krilu.FranckRibery je napisao/la: ↑09 sep 2025, 22:53Da je ubacio igrace koje je trebao, A NIJE, bila bi druga prica. Kakvi ovi livadici. Pa mujakic nabija svojom jacom nogom u korner punim stopalom?! Postavljanje mu nula bodova, nije covjek za beka nikako! Mi pljescemo ovom Memicu, jedan pas prema naprijed kvalitetan. Dedica nema zbog njeg jer je ovaj ispred los.
Taktika na kornerima, malo je reci smijesno. Demirovic lijevo krilo?!
Kad vidite da su igraci van pozicija, a bolji sjede na klupi, sta ces ocekivati nego ovo. Barbarezu kleo sam se u tebe, bolje ti je da se sto prije pokupis. Dosta je bilo menadzera i muljanja
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Odigrali odlicno protiv najbolje ekipe u grupi i zasluzili bar bod. Nemam zamjerki.
-
Mocvara1991
- Postovi: 1129
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zna li se zasto zvjezdice nisu pozdravile BHF? Da nije instrukcija iz fotelja za ono Savez napolje... Balijsku mater.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prvo poluvrijeme je bilo jako dobro i neutralizirali smo Austriju velikim dijelom i usput sami stvorili nekoliko prilika.
Nazalost blijeda partija Dedica i na kraju njegova povreda su imale velik uticaj na utakmicu, Barbarez je pri tome morao ranije izvaditi Tahirovica i jos neke koji vise nisu mogli pratiti tempo utakmice i sa te strane sigurno da je strucni stab pogrijesio.
Austrija jednostavno bolja ekipa od nas i zasluzeno su uzeli 3 boda, mi nismo pruzili losu utakmicu i sigurno da jos nista nije izgubljeno.
To sto u nas svaki poraz mora biti smak svijeta i nista ne valja je uobicajena praksa.
Nazalost blijeda partija Dedica i na kraju njegova povreda su imale velik uticaj na utakmicu, Barbarez je pri tome morao ranije izvaditi Tahirovica i jos neke koji vise nisu mogli pratiti tempo utakmice i sa te strane sigurno da je strucni stab pogrijesio.
Austrija jednostavno bolja ekipa od nas i zasluzeno su uzeli 3 boda, mi nismo pruzili losu utakmicu i sigurno da jos nista nije izgubljeno.
To sto u nas svaki poraz mora biti smak svijeta i nista ne valja je uobicajena praksa.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
U sustini dobra utakmica sa nase strane, ali individualne greske uvijek u ovakvim tekmama kostaju. Protiv Ukrajine Civic sinoc, Muharemovic kasni... To sto je dobro jeste da mi nismo daleko od kvaliteta ovakvih reprezentacija i da cemo sa odredjenim iskustvom imati lijepu pricu.
U veznom redu nam fali Pjanic nenormalno, nemamo igraca koji smije primiti loptu na nasoj polovini, smiriti tempo, pokrenuti akciju itd. Tahirovic je tu najbolji, ali je mnogo daleko od onoga sto nama treba. Mislim da strucni stab mora gledati da pozove Hadziahmetovica, jer ovo sto je Basic odradio je kriminalno. Moraju naci rjesenje kako da preko pas igre izvedemo loptu u protivnicku polovinu.
Sreca je sto imamo brutalnog targeta pa mozemo igrati ovu igru, ali to funkcionise samo jedan dio utakmice do 55/60 minuta ni Dzeko vise ne moze. Sve ostale pozicije se mogu regulisati i krpiti, ali ako u ekipi nemas kvalitetnog kreatora, dzaba ti i Kolasinac i Dedic po bekovima.
U veznom redu nam fali Pjanic nenormalno, nemamo igraca koji smije primiti loptu na nasoj polovini, smiriti tempo, pokrenuti akciju itd. Tahirovic je tu najbolji, ali je mnogo daleko od onoga sto nama treba. Mislim da strucni stab mora gledati da pozove Hadziahmetovica, jer ovo sto je Basic odradio je kriminalno. Moraju naci rjesenje kako da preko pas igre izvedemo loptu u protivnicku polovinu.
Sreca je sto imamo brutalnog targeta pa mozemo igrati ovu igru, ali to funkcionise samo jedan dio utakmice do 55/60 minuta ni Dzeko vise ne moze. Sve ostale pozicije se mogu regulisati i krpiti, ali ako u ekipi nemas kvalitetnog kreatora, dzaba ti i Kolasinac i Dedic po bekovima.
-
adrenaline323
- Postovi: 413
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mlatnut cemo mi kipar lakse od ocekivanog, sad kad konačno imamo dobra krila ove slabije reprezentacije nece biti problem.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Uvijek analiza golova i traženje krivca od posljednje greške ili posljednjeg igrača koji je istu napravio. Ne može Muharemovic bit kriv za drugi gol sto nije izasao kad je tome prethodilo 6 vrsnih stvari koje se nisu smjele desiti. Glupo je tako posmatrati fudbal.
Ili krampa jer je pogriješio. Pa čovječe eno Alaba napravi juniorsku pogrešku vrati golmanu loptu na metar , nije pao gol ok, ali gora je ono individualna greška nego naše sve skupa i nelogičnija.
Dobra tekma. Dedić indisponiran i jalov vezni red koji nema nikakve kreacije. Bez Dzeke mi ne bi centar prešli, sve sto smo napravili je on spustio, odložio, odigrao, umirio. To je prava šteta, jer neće njega biti dovijeka. Mora se pocet igrat fudbala malo. Imali smo 5-7 minuta u prvom poluvremenu koje su licile na nešto.
Ili krampa jer je pogriješio. Pa čovječe eno Alaba napravi juniorsku pogrešku vrati golmanu loptu na metar , nije pao gol ok, ali gora je ono individualna greška nego naše sve skupa i nelogičnija.
Dobra tekma. Dedić indisponiran i jalov vezni red koji nema nikakve kreacije. Bez Dzeke mi ne bi centar prešli, sve sto smo napravili je on spustio, odložio, odigrao, umirio. To je prava šteta, jer neće njega biti dovijeka. Mora se pocet igrat fudbala malo. Imali smo 5-7 minuta u prvom poluvremenu koje su licile na nešto.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AnelMid, AzRimiRzA, Beduin, Beli98, CAGarfia, dariolovrinovic00, DeeWa, exampLe., FerdinandF, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Helemnejse, Kljukusar, kovac, Lavcina, LenyYoro15, Matterhorn22, MundijalVibes26, myself, ovisnik, Pensioner26, Pushko92, Rule_hz, Shevko, Sheyi, Soli, TefalTava, TETRAPAK, TripleThreat, Venom, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 322 gosta.




