De nabroji trojicu tih boljih. Moze dvojica iz Federalne i trojica i Premijer lige.
San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Beduin
- Postovi: 19480
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Mi smo dobili nikad lakšeg protivnika iz prvog pota.
Pogledatje samo reprezentacije u drugim grupama.
Mogla nas je zadesit Španija, Engleskka, Francuska, Portugal itd
Mi smo dobili ovu kilavu austriju u grupi i uspjeli smo izgubiti u grotlu Bilinog Polja.
Za nadati se jedino da cemo do zadnje tekme u becu drzati priključak, jer ce i tamo biti domacinska atmosfera
Uz Kolasinca i zdrav tim, a on nam je pola ekipe, htjeli to priznati ili ne, mozemo mi njih dobiti.
Naravno, igrači moraju imati formu i biti zdravi.
Sinoć nas je sve najviše razočarao Dedić, koji je došao u najboljoj formi od svih igraca, a nista nije pokazao.
I mora se u odbrani malo hladnije glave biti, oba gola su puka sreća sto smo primili.
Odbijanci
A to nam se isto često desava, kao da nemamo fokus dok traje napad .
Pogledatje samo reprezentacije u drugim grupama.
Mogla nas je zadesit Španija, Engleskka, Francuska, Portugal itd
Mi smo dobili ovu kilavu austriju u grupi i uspjeli smo izgubiti u grotlu Bilinog Polja.
Za nadati se jedino da cemo do zadnje tekme u becu drzati priključak, jer ce i tamo biti domacinska atmosfera
Uz Kolasinca i zdrav tim, a on nam je pola ekipe, htjeli to priznati ili ne, mozemo mi njih dobiti.
Naravno, igrači moraju imati formu i biti zdravi.
Sinoć nas je sve najviše razočarao Dedić, koji je došao u najboljoj formi od svih igraca, a nista nije pokazao.
I mora se u odbrani malo hladnije glave biti, oba gola su puka sreća sto smo primili.
Odbijanci
A to nam se isto često desava, kao da nemamo fokus dok traje napad .
-
Sindikat12
- Postovi: 2273
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
jurisicduska je napisao/la: ↑10 sep 2025, 07:58Uvijek analiza golova i traženje krivca od posljednje greške ili posljednjeg igrača koji je istu napravio. Ne može Muharemovic bit kriv za drugi gol sto nije izasao kad je tome prethodilo 6 vrsnih stvari koje se nisu smjele desiti. Glupo je tako posmatrati fudbal.
Ili krampa jer je pogriješio. Pa čovječe eno Alaba napravi juniorsku pogrešku vrati golmanu loptu na metar , nije pao gol ok, ali gora je ono individualna greška nego naše sve skupa i nelogičnija.
Dobra tekma. Dedić indisponiran i jalov vezni red koji nema nikakve kreacije. Bez Dzeke mi ne bi centar prešli, sve sto smo napravili je on spustio, odložio, odigrao, umirio. To je prava šteta, jer neće njega biti dovijeka. Mora se pocet igrat fudbala malo. Imali smo 5-7 minuta u prvom poluvremenu koje su licile na nešto.
Govorim o tome da smo zbog individualnih gresaka primili gol. Svakako da i zadnji vezni snose dio krivice jer su previse usli u prostor zadnje linije, ali Muharemovic je zakasnio sa izlaskom. To je posljedica neiskustva i pada koncentracije, jer je u sustini bio nas najbolji igrac. Protiv jacih reprezentacija nemas pravo na takve kikseve, jer oni kaznjavaju iz jedne šanse.
Ipak, ja sam zadovoljan utakmicom. Rastemo kao ekipa i bice sve bolje i bolje.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jesu li arlaukali kako ovi majmuni iz sandzaka. Svakako ne znaju drugačijeMocvara1991 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 07:28Zna li se zasto zvjezdice nisu pozdravile BHF? Da nije instrukcija iz fotelja za ono Savez napolje... Balijsku mater.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Highlight utakmice bio je vrhunski potez trenerskog maga, kada je izbacio komplet sredinu i ubacio dva krila i jednog ofanzivnog veznog. Nakon toga smo skroz izgubili ionako slabu kontrolu sredine i nismo vise nista cestito mogli prema naprijed.
Ima ova ekipa nekog potencijala i mladih igraca, ali trebati ce zato jos koja godina da se uigraju. Austrija nas dobi na iskustvo i to je to
Ima ova ekipa nekog potencijala i mladih igraca, ali trebati ce zato jos koja godina da se uigraju. Austrija nas dobi na iskustvo i to je to
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Prije utakmice najbolji trener i repka u Europi, a sad nakon jedne utakmice ne valja. Do mentaliteta je paša. Korak naprijed nazad dva nažalostboki86 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 08:26Highlight utakmice bio je vrhunski potez trenerskog maga, kada je izbacio komplet sredinu i ubacio dva krila i jednog ofanzivnog veznog. Nakon toga smo skroz izgubili ionako slabu kontrolu sredine i nismo vise nista cestito mogli prema naprijed.
Ima ova ekipa nekog potencijala i mladih igraca, ali trebati ce zato jos koja godina da se uigraju. Austrija nas dobi na iskustvo i to je to
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Zamjenio si me s nekim, ja se ne zanosim, nismo mi jos neka ekipaLavoviGabela je napisao/la: ↑10 sep 2025, 08:29Prije utakmice najbolji trener i repka u Europi, a sad nakon jedne utakmice ne valja. Do mentaliteta je paša. Korak naprijed nazad dva nažalostboki86 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 08:26Highlight utakmice bio je vrhunski potez trenerskog maga, kada je izbacio komplet sredinu i ubacio dva krila i jednog ofanzivnog veznog. Nakon toga smo skroz izgubili ionako slabu kontrolu sredine i nismo vise nista cestito mogli prema naprijed.
Ima ova ekipa nekog potencijala i mladih igraca, ali trebati ce zato jos koja godina da se uigraju. Austrija nas dobi na iskustvo i to je to![]()
- invincible1921
- Postovi: 11429
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jbg brate, ja sam na svom sektoru bio medju mladjim a imam preko 30...u sustini jedini mladji od mene su bila djeca. Takodjer dosta zena i porodica. Bilo je na trenuntke navijanja al nemos od takve kompozicije publike ocekivati neku aman podrskukakarut je napisao/la: ↑10 sep 2025, 02:58Atmosfera je ocaj mrtvi, 70% vremena ko u pozorištu.. Tomu naravno doprinose ovi trendovi da se dovode djeca na utakmice + 50% stadiona žene i cure od kojih 90% pojma nema ni o čemu nit kolko je važna utakmica, bitno se slikat i izbacit jedno 10 storya i to je cijela priča.. Sve u svemu rinaka, mene da se pita ko god nema barem godinu robije il dosije za neka sitna djela ako ništa ne bi mu trebalo dat uć na stadion.. Sve nesto bezveze, nekad su nam navijaci bili 12ti igrac sad samo napune tribine neki bezveznjaci koji glasa ne puste tokom cijele utakmice.resko1 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 02:44U ovakvim utakmicama cesto nijanse naprave razliku, nazalost sinoc je se to negativno odrazilo po nas.
Primili smo 2 naivna gola koja nismo smjeli primiti na ovom nivou, u nekim situacijama smo trebali drugacije reagovat, pa bi mozda bilo sve drugacije, al sta bi bilo kad bi bilo.
Ovu repku treba shvatit da je u izgradnji, i od nje treba neke rezultate ocekivat u buducnosti.
Meni su iskreno ove kvale premasile ocekivanja, jer nisam ocekivo da cemo Rumuniju i Kipar dobit.
Nadam se da ce se nekoliko igraca razvit u buducnosti, prije svega Alajbegovic kojeg sam najvise zgotivio, tu je jos i Esmir pa da u njima dvojici dobijemo dobre krilne napadace.
Isto vazi za Dedica i Muharemovica, obojica su trenutno u dobrim klubovima za razvoj.
Treba nam spic koji ce zamjenit Dzeku, Demirovic nije taj.
Treba nam na sredini neki playmaker kao sto je Pjana bio nekad, kao i lijevi bek koji ce Seju zamjenit.
Nazalost Seje vise nema nego sto ima, i to se osjeti kad ti na toj poziciji igraju igraci kojima to nije prirodna pozicija.
Sa Sejom smo minimalno 20% jaci.
Inace vec duze vrijeme mi smetaju domace tekme u Zenici.
Nije to vise Zenica kao sto je nekad bilo, i glupo mi je umjesto da sa tribinama podrze igrace koji se bore oni protestuju protiv Vice i saveza.
Idu im pred zgradu saveza pa tamo protestujte ili to ili nemojte dolazit uopste na tekme.
Ne volim ih ni ja, ali time se nista ne postize, samo se napravi kontraefekat.
Danas sam vidio vehbosa 1000 sto se ibrete na svaku psovku + isto toliko bula koje prate pezića sa svojim životnim saputnikom u slobodno vrijeme i ono mi dođe na stadion, kukala nam majka to treba da gori zemlja kad je ovakva utakmica da nam delije pozavide
Medjurim dobro jbg imas eno BHF i tu tribinu pa kome se navija 90mim nek ode. Tako je svugdje u Evropi.
Problem je sto je zenica premali stadion
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 10 sep 2025, 08:54, ukupno mijenjano 1 put.
=\_1921_/=
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jel Dedic igrao na prirodnoj poziciji il su mu Dlake na Jajima smetale
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
itatabisine
- Postovi: 661
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Trenerski mag zeli da odigra utakmicu bez klasicnog kreativca tipa Pjanica Misimovica, Hadziahmetovica ili Hajradinovica. Nije mi jasno kako je zamislio da jedan debilni Tahirovic moze nekome "podvaliti" loptu ili povezati odbranu i napad.
Ono sinoc sto smo gledali je bio klasicni hrkljus, nabij na Dzeku a on neka pokusa nekome spusti i to je smisao nasih akcija.
Zaista se sinoc nije imalo sta vidjeti i Barbarez je fulio kompletnu postavku igre, sto se najbolje primjetilo zadnjih 5 minuta u formaciji 3-2-5.
Ako izgubimo na Kipru bice ovo protracene jos jedne kvalifikacije gdje menadjeri kroje ekipu i unistavaju reprezentaciju
Ono sinoc sto smo gledali je bio klasicni hrkljus, nabij na Dzeku a on neka pokusa nekome spusti i to je smisao nasih akcija.
Zaista se sinoc nije imalo sta vidjeti i Barbarez je fulio kompletnu postavku igre, sto se najbolje primjetilo zadnjih 5 minuta u formaciji 3-2-5.
Ako izgubimo na Kipru bice ovo protracene jos jedne kvalifikacije gdje menadjeri kroje ekipu i unistavaju reprezentaciju
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Cist poraz ove ublehe od trenera. Covjek je od samog pocetka isao na x, a Ragnick na pobjedu. To se ocitovalo u 60toj minuti kada drugi pravi tri ofanzivne izmjene koje donosoe ponovnvo vodstvo 5 minuta kasnije a Barbarez sa druge strane mijenja tek nakon sto smo primili gol. Znaci, napadacki najpotetnije igrace (dva malca) uvodis tek nakon sto primis gol... Generalno nije to lose bilo, vezni red je odigrao dobro u skladu sa svojim igrackim i kreativnim sposobnostima (i limitima), trkom smo im solidno parirali medjutim ljudi ti nisu pored gola dozvolili ni dvije ozbiljne sanse. Dokazalo da se oni nisu nikakav bauk ali ljudi su odigralo vrlo pametnu, cvrstu utakmicu gdje sebi nisu dozvolili skoro nijednu gresku. Ok golovi im jesu bezveze, pogotova ona druga frljoka al do frljoke treba doci, a oni su dosli igrajuci od noge do noge a ne preskakanjem igre kao mi. Iskljucivo trenerov poraz, pogresnom prvom postavom, formacijom i prekasnim izmjenama. Propustila se najbolja prilika da se ode direktno na svjetsko.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ovo mi je zadnji put da sam otisao u Zenicu gledati reprezentaciju i dat par pare onim klosarima. Onakva organizacija utakmice se vidja jos mozda u Africi. Bruka i sramota
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Pokupovali neki stariji Austrijanci ulaznice na Zapadu, hoce da sjednu, nasa seljadija im zauzela mjesta ne J*** ni 1%, oni seljaci u zelenim markerima nista ne poduzimaju, jedva su sjeli negdje. Ruzna slika bila
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma zadnji put isto katastrofa bila sa nekim djetetom Invalidom
I dovodjenje djece i zena na utakmicu je
Kad su prijateljske nek idu, ovako samo BHF navija ovi ostali sjede i sute… dodje mi da se uclanim u BHF samo zbog toga
Zadnja izmjena: GG3, dana/u 10 sep 2025, 09:02, ukupno mijenjano 1 put.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kae frajko da je najponosniji trener na svijetu... Ko da smo 3:0 dobili a ne izgubili utakmicu koju nismo trebali da izgubimo.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nece se nikad ponoviti navijanje od prije 10-15 godina. Sinoc da si instagramuse pitao za sta se igra mec, nijedna ne bi blage veze imala.GG3 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 09:00Ma zadnji put isto katastrofa bila sa nekim djetetom Invalidom
I dovodjenje djece i zena na utakmicu je![]()
Kad su prijateljske nek idu, ovako samo BHF navija ovi ostali sjede i sute… dodje mi da se uclanim u BHF samo zbog toga
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hoces li ti govoriti nekime ko ce ici na utakmicu?Odje.bi klosarcino ogranicena i maloumnaGG3 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 09:00Ma zadnji put isto katastrofa bila sa nekim djetetom Invalidom
I dovodjenje djece i zena na utakmicu je![]()
Kad su prijateljske nek idu, ovako samo BHF navija ovi ostali sjede i sute… dodje mi da se uclanim u BHF samo zbog toga
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Izgubili bi mi svakako, zabili bi oni u drugom gol i da nisu zabili one na srecu. Mnogo su fizicki dominantiji, iskusniji i imaju siri roster. Njihove zamjene bile pravovremene, uz to jos i dobre. Nismo mogli meda do kraja, vidio si koliko smo ispuhali. Ona vratolomija s 3 napadaca i 2 krila nece ni na manageru niti fifi proci.
-
stokastoka23
- Postovi: 94
- Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Inače ne branim Tahirovića ali taj momak jedini zna podvaliti loptu. Upravo on je poslao dugu loptu za Džeku kad je petom proba, upravo on je poslao loptu Demiroviću kod 1-1. Problem se pojavio kod stavljanja Gigovica na krilo, koji to nije. Drugi problem se pojavio, opet na lijevoj strani, sto Mujakić igra beka i kod prvog gola izbija loptu pravo njihovom igraču na volej, a kod drugog gola ispada ko tele u početku akcije kada dolazi lopta do arnautovića, i kada na njegovom mjestu ostaje muharemović koji je pokušao zakrpiti rupu u početku akcije.itatabisine je napisao/la: ↑10 sep 2025, 08:51Trenerski mag zeli da odigra utakmicu bez klasicnog kreativca tipa Pjanica Misimovica, Hadziahmetovica ili Hajradinovica. Nije mi jasno kako je zamislio da jedan debilni Tahirovic moze nekome "podvaliti" loptu ili povezati odbranu i napad.
Ono sinoc sto smo gledali je bio klasicni hrkljus, nabij na Dzeku a on neka pokusa nekome spusti i to je smisao nasih akcija.
Zaista se sinoc nije imalo sta vidjeti i Barbarez je fulio kompletnu postavku igre, sto se najbolje primjetilo zadnjih 5 minuta u formaciji 3-2-5.
Ako izgubimo na Kipru bice ovo protracene jos jedne kvalifikacije gdje menadjeri kroje ekipu i unistavaju reprezentaciju
-
Mocvara1991
- Postovi: 1129
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Uostalom,na jednoj strani imamo Sergeja Barabreza kojem 70 posto utakmice pored terena vodi Mirko Hrgovic,ej... Mirko Hrgovic. Dok na drugoj strani sjedi Ralf Ragnick.
Online
Trenutno korisnika/ca: al87, ArtemisFowl, Balorda, Beduin, dena24, Goalgetter, HalaMadrid, prisonbreak, Rade Paprica 9, rio_Ferdy88, SanaBosna, signalidunapark, visarionovich i 156 gostiju.
