San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

GG3
Postovi: 4165
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la GG3 » 10 sep 2025, 09:14

lobiranje je napisao/la:
10 sep 2025, 09:07
GG3 je napisao/la:
10 sep 2025, 09:00
Sheyi je napisao/la:
10 sep 2025, 08:59


Pokupovali neki stariji Austrijanci ulaznice na Zapadu, hoce da sjednu, nasa seljadija im zauzela mjesta ne J*** ni 1%, oni seljaci u zelenim markerima nista ne poduzimaju, jedva su sjeli negdje. Ruzna slika bila
Ma zadnji put isto katastrofa bila sa nekim djetetom Invalidom 😡
I dovodjenje djece i zena na utakmicu je :puke:
Kad su prijateljske nek idu, ovako samo BHF navija ovi ostali sjede i sute… dodje mi da se uclanim u BHF samo zbog toga
Hoces li ti govoriti nekime ko ce ici na utakmicu?Odje.bi klosarcino ogranicena i maloumna

Ma **** konju…
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14552
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 10 sep 2025, 09:16

Sad i navijači krivi, oni bi da zabrane ženi i djecama da idu na utakmice jbt, ko da je Afganistan :urnebes:

Neka ide ko god je platio utakmicu, nije ni moj ni vaš problem. Pola najjačih reprezentacija na našem kontinentu igra u pozorišnim atmosferama mimo navijačke grupe koja bude tu pa bilježe rezultate.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
BHFreak
Postovi: 341
Pridružen/a: 04 maj 2023, 21:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BHFreak » 10 sep 2025, 09:23

Ja bi prije bio u pozorisnoj atmosferi nego da mi bhf navija vico ped er u i savez napolje :)
"Naša zemlja, naša čast, naša lopta - Bosna u srcu, pobjeda u nogama!" - Emir Spahić

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Diadora » 10 sep 2025, 09:26

Otprilike se desilo Ono sto Sam ocekivao I cega Sam se bojao da ce se desiti. Gluperda barba SA svojim retardiranim potezima je poklonio utakmicu austrijancima. Ali bukvalno poklonio.

Covjek radi iste Ali bukvalno iste retardirane poteze koje su radili njegovi prethodnici a kojima SE smijao I cerekao preko drustvenih medija.
Prvo je stavljanje igraca na neprirodne pozicije. Gigovic na krilu :crazy: :crazy: :crazy: . Pa sta treba da SE desi da covjek vidi da momak to ne moze I ne zna igrati niti je to u zivotu igrao. Bukvalno najboljeg igraca pravis beskorisnim.
Drugo, ja Sam mislio da covjek polako dolazi sebi jer u izjavama se bar nije prosipao ko prije. Onda vidis mujakic na rosteru, a onda ga gura u prvu postavu I to jos na neprirodnu poziciju. Znaci imas 2 igraca na lijevoj strani Koji igraju neprirodnu poziciju od toga je jedan amater. Nemoze me Niko uvjerit da je prirodni stoper kuracspora bolji od prirodnog lijevog beka ekipe koja igra grupnu fazu el.

Ovaj poraz boli ne zato sto smo izgubili nego zbog cinjenice da nismo iskoristili najbolje sto smo imali na raspolaganju kao sto nismo protiv danske 2004te, srbije 2006te, Portugala 2010te, 2012te, rep I sjeverne irske 2016 I 2020te. Nemoze me Niko uvjerit da smo imali karica I hadziahmetovica u ovoj tekmi da ne bi bili blize pobjedi. Da je gigovic igrao Ono sto igra u klubu, da je alajbegovic poceo utakmicu kao sto je morao garantujem da NE bi izgubili. I meni je nevjerovatno da mi na forumu to vidimo I upozoravali smo to prije tekme a ljudi Koji su placeni da to vide prave SE slijepi I prkose zdravom razumu.

Ove stalne povrede dedica I kolasinca dvojice najbitnijih igraca su samo kozmicka Pravda za barbin bezobrazluk, idiotizam, kur.enje, nepravdu,licemjerje, duple arsine itd.

Sljedece okupljanje karic, hadziahmetovic, hadzikadunic moraju biti tu inace idemo u 3 lijepe I protiv kipra.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohnCleese » 10 sep 2025, 09:34

Igraci uvrijeđeni sto se ponekad u toku utakmice skandira protiv Vice i mafije pa ih na kraju nisu ni pozdravlili :crazy:
Mislim da 80 % nasih igraca voli pozdraviti navijace i to bi uradili i veceras, ali imaju kapitena koji je odgovoran za takve stvari a ispostavlja se da je pravi ćaci
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la JohnCleese » 10 sep 2025, 09:45

baboedindzeko09 je napisao/la:
10 sep 2025, 09:16
Sad i navijači krivi, oni bi da zabrane ženi i djecama da idu na utakmice jbt, ko da je Afganistan :urnebes:

Neka ide ko god je platio utakmicu, nije ni moj ni vaš problem. Pola najjačih reprezentacija na našem kontinentu igra u pozorišnim atmosferama mimo navijačke grupe koja bude tu pa bilježe rezultate.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14552
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 10 sep 2025, 09:46

JohnCleese je napisao/la:
10 sep 2025, 09:45
baboedindzeko09 je napisao/la:
10 sep 2025, 09:16
Sad i navijači krivi, oni bi da zabrane ženi i djecama da idu na utakmice jbt, ko da je Afganistan :urnebes:

Neka ide ko god je platio utakmicu, nije ni moj ni vaš problem. Pola najjačih reprezentacija na našem kontinentu igra u pozorišnim atmosferama mimo navijačke grupe koja bude tu pa bilježe rezultate.
Ovakvih na svakoj utakmici ima barem 100-200, ništa neobično, živimo u dobu tiktokova, reelsova i sl. pa je za očekivati da se ovakve stvari objavljuju. Ljudi platili svoje karte uredno, što se mene tiče mogu vala i dokumentarce snimati po tribinama, nije im zabranjeno, niti im ko može zabraniti.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

adrenaline323
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la adrenaline323 » 10 sep 2025, 09:51

Ovo je reprezentacija a ne klub ne znam zasto se ocekuje neko ludo navijanje 90 minuta.

Avatar
071
Postovi: 341
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 071 » 10 sep 2025, 09:58

Ljudi su bolji taman za taj gol, kvalitetniji, iskusniji i na kraju krajeva trenere na klupama je nemoguće upoređivati. Pokušati ne kiksati na Kipru, mada će biti jako teško i protiv Rumuna kući i u martu naredne godine lagano u play-off...

Avatar
s4mke
Postovi: 634
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la s4mke » 10 sep 2025, 09:59

JohnCleese je napisao/la:
10 sep 2025, 09:45
baboedindzeko09 je napisao/la:
10 sep 2025, 09:16
Sad i navijači krivi, oni bi da zabrane ženi i djecama da idu na utakmice jbt, ko da je Afganistan :urnebes:

Neka ide ko god je platio utakmicu, nije ni moj ni vaš problem. Pola najjačih reprezentacija na našem kontinentu igra u pozorišnim atmosferama mimo navijačke grupe koja bude tu pa bilježe rezultate.
Dan te **** :urnebes:

19vendetta87
Postovi: 10282
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 19vendetta87 » 10 sep 2025, 10:14

JohnCleese je napisao/la:
10 sep 2025, 09:34
Igraci uvrijeđeni sto se ponekad u toku utakmice skandira protiv Vice i mafije pa ih na kraju nisu ni pozdravlili :crazy:
Mislim da 80 % nasih igraca voli pozdraviti navijace i to bi uradili i veceras, ali imaju kapitena koji je odgovoran za takve stvari a ispostavlja se da je pravi ćaci
Te iste stvar se skandiniraju zadnje 4 godine, i vidi cuda, Dzeki sad pocelo smetati...
Ali vi lupate gluposti, dan te neyebo...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Mocvara1991
Postovi: 1129
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Mocvara1991 » 10 sep 2025, 10:19

19vendetta87 je napisao/la:
10 sep 2025, 10:14
JohnCleese je napisao/la:
10 sep 2025, 09:34
Igraci uvrijeđeni sto se ponekad u toku utakmice skandira protiv Vice i mafije pa ih na kraju nisu ni pozdravlili :crazy:
Mislim da 80 % nasih igraca voli pozdraviti navijace i to bi uradili i veceras, ali imaju kapitena koji je odgovoran za takve stvari a ispostavlja se da je pravi ćaci
Te iste stvar se skandiniraju zadnje 4 godine, i vidi cuda, Dzeki sad pocelo smetati...
Ali vi lupate gluposti, dan te neyebo...
Instrukcija iz Saveza. Treba im j3bati mater i igracima i savezu. Ljudi trose pare koje mogu trositi na familiju,itd,vole nogomet,vole repku,da bi se nasi fudbaleri ku*cili zajedno s savezom i pokazali nepostovanje prema navijacima. Mat3r vam j3bem.

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la relativizam » 10 sep 2025, 10:22

Vama svaka čast ako ste upratili formacije koje igramo, po čemu vi to gledate.
Ja nisam ništa upratio, igra rinaka velika kao u bilvakte. Doduše nismo odigrali neku utakmicu lijepu ne pamtim.
Smijali se Susicu kako je imao najlaksu grupu potcjenjivali čovjeka a vidi ove grupe,kao da smo je sami sastavljali.

Dzeko nije igrač za 90min,Demirovic mora postati novi vođa, mali iz salzburga mora početi utakmicu

Avatar
Lynx
Postovi: 1718
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Lynx » 10 sep 2025, 10:28

Zašto BHT kada već ima tv prava ne objavi sažetke na YouTube, pa mi smo jedina reprezentacija čije golove ni prolike ne možeš vidjeti.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

AnelMid
Postovi: 966
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la AnelMid » 10 sep 2025, 10:32

Prvo polo vrijeme jw bilo dobro zato sto Austrijanci nisu nikakav presing nisu radili prema našoj zadnjoj liniji. Čim su počeli u drugom pola vremenu da izlaze visoko naši su samo lopte izbacivali . Nama je vezni red katastrofalan. A šta se tiče zadnje linije nerazumijem te promjene Barišić/Radeljic pa Katić/ Muharemovic svi koji au igrali fudbal znaju da zadnja linija mora biti uigrana. Pustite te price dvije utakmice za tri dana bla bla bla . Jedan Alaba dvije godine utakmice odigrao nije a može odigrati dvije za tri dana .

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bhfanatic14 » 10 sep 2025, 10:37

AnelMid je napisao/la:
10 sep 2025, 10:32
Prvo polo vrijeme jw bilo dobro zato sto Austrijanci nisu nikakav presing nisu radili prema našoj zadnjoj liniji. Čim su počeli u drugom pola vremenu da izlaze visoko naši su samo lopte izbacivali . Nama je vezni red katastrofalan. A šta se tiče zadnje linije nerazumijem te promjene Barišić/Radeljic pa Katić/ Muharemovic svi koji au igrali fudbal znaju da zadnja linija mora biti uigrana. Pustite te price dvije utakmice za tri dana bla bla bla . Jedan Alaba dvije godine utakmice odigrao nije a može odigrati dvije za tri dana .
Zato sto barisic katic i radeljic imaju obecane minute kao i bazdar recimo. I to marioneta mora da ispuni, taj plan. To morate shvatit pa ce vam bit lakse. Zato i 14 razlicitih formacije,40 igraca na spiskovima,nista uigrano jer je sve nebitno koliko je bitno da se ispune menadzerske šeme i igre. To kada skontate sve ce vam se samo dati odgovori na mnoge stvari. To odmorit , cuvanje, nemoze se 2 utakmice u 3 dana bla bla okacite macku o rep. Ovo su profesionlaci koji samo to rade i od toga zive.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21917
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Unofficialpage » 10 sep 2025, 10:38

Loše smo odigrali. Nema nikakvog plana, milion puta vrati je golmanu. Džeko je imao dva zicera i morao je barem jedan dati. Previše smo ziheraški odigrali. Naš najveći problem je što mi od svake ekipe pravimo prime Brazila a to nisu te ekipe i ne vidim razlog da se to radi. Previše se prvih 11 mijenja, svaki meč po 5-6 izmjena i ne možeš tu ništa uigrati. Mi nismo iskoristili utakmice protiv Slovenije i San Marina da uigramo ekipu, da odredimo naš najjači sastav.

Jako ćemo teško otići sad na SP, sumnjam da mi možemo sve dobiti sve i da kiksa negdje Austrija. Šansa je sinoć propuštena.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

19vendetta87
Postovi: 10282
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 19vendetta87 » 10 sep 2025, 10:38

Ovaj retardic sinoc pise kako je Katic bio odlican, sad vec ide prica kako je menadzerski igrac i zbog toga mora imati minute...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bhfanatic14 » 10 sep 2025, 10:45

Vidis da si idiot zaostali kakve veze to ima glupane jest dobro igro ali ne mijenja cinjenicu da je on šema i ima obecano sto ima. Drugo je sto ti nemas te info glupane forumski. Ko je inteligentan i prati ove 14 utakmice i prvi dan barbike do danas I tako sam sebi moze dati sve odgovore.Sasvim slucajno stoperi se mjenjaju cijelo vrijeme. Cuj barisic radeljic pa katic muharemovic u samo tri dana..to samo moze bosnjo pojest tu Supu sto mu se servira. Pa lijevo burnic malo pa onda mujakic da svi budu ispostovani.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Homelander
Postovi: 66
Pridružen/a: 03 jul 2025, 01:45
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Homelander » 10 sep 2025, 10:53

Alajebegovic je najveci dobitak ove dvije utakmice i na njemu mozemo najvise bazirati nas optimizam. Nije nista gotovo ali je realnost da cemo se plasirati u baraz i to mozemo zahvaliti najvise Kipru. Nadam se da cemo kroz zavrsetak kvalifikacija, baraž i nastupe u B Ligi nacija jos dodatno uigrati ekipu, prosiriti roster, te napredovati na rang listi da bi spremni docekali kvalifikacije za Europsko prvenstvo :bih:
Zadnja izmjena: Homelander, dana/u 10 sep 2025, 10:55, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []