Nesto se ne sjecam da je bilo uigrano protiv NjemackeMadal je napisao/la: ↑10 sep 2025, 21:53Zabili smo Njemcima iz uigranog kornera, sinoc jednom zaprijetili, drugi put los centarsut ili nesporazum. Ja ne vidim sta je lose s timeinvincible1921 je napisao/la: ↑10 sep 2025, 13:38Jedno pitanje nevezano za sastav i taktiku...KOJI QRAC JE S KORNERIMA?
Ono je bio klasican korner u peterac
Ma korneri su katastrofa realno
Treba biti iskren i reci da se brukaju sto se tice toga
Sinoc svi nesto na prvoj, a lopta zavrsava na drugoj stativi
Par utakmica prije Austrije isti slucaj smiju nam se ljudi
Ono sto je najgore od svega pojeli smo austriju u skok igri
Dodje korner mi umjesto u peterac da ubacujemo, mi nesto izmisljamo i filozfiramo
Evo gola vrlo jednostavno
Ovako treba uvijek da izvodimo kornere, jer nam je skok igra jako dobra
Sinoc ovo da smo radili pobjedili bi
Gledaj sta oni rade i mudruju
Za ovo veliki minus, jer im se ponavlja ova glupost
Sinoc su isto uradili mene stid bilo
Prvo visoki smo, drugo spori smo i trece zakljucak nije ovo za nas taktika
Svaki skok smo uzeli sinoc i dodje korner oni ovo urade, a lopta zavrsi skroz na drugoj strani








