Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Sergej želi da mi imamo razumjevanja kada primimo 'nesretne' golove, odbijance i slično, kada nemmo 'sreće', kada se urote vlade svijeta protiv nas, kada pada kiša, kada je pretoplo, kada dođe proljeće pa se pojave alergije na polen, kada dođe plima ili udara bura...mi moramo da razumijemo sve to, da sve to utiče na rezultat i da ne krivimo njega...
nisam ja majke mi...mrki je, on je kriv....on me je nagovorio...
nisam ja majke mi...mrki je, on je kriv....on me je nagovorio...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
aj ne prdekaj molim tedzemil je napisao/la: ↑13 sep 2025, 18:19Sergej želi da mi imamo razumjevanja kada primimo 'nesretne' golove, odbijance i slično, kada nemmo 'sreće', kada se urote vlade svijeta protiv nas, kada pada kiša, kada je pretoplo, kada dođe proljeće pa se pojave alergije na polen, kada dođe plima ili udara bura...mi moramo da razumijemo sve to, da sve to utiče na rezultat i da ne krivimo njega...
nisam ja majke mi...mrki je, on je kriv....on me je nagovorio...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Bolje prati igrace nego da lupaš po forumu. Za Katica izmislio fudbal.19vendetta87 je napisao/la: ↑13 sep 2025, 10:04Bivsi cvajtas Dennis, koji jos uvijek nema klub?
Ne mogu da vjerujem da se taj momak jos uvijek priziva.
Pojedini ovdje prave Nestu od njega, a vise puta dokazao da je osrednji stoper.
I Katic i Barisic su trenutno iznad njegovog nivoa.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Rijetkost je da se pojave novi forumasi koji znaju kvalitetno i smisleno nesto napisati.
Eno Hadziahmetovic nakon 2 godine poslao jedan kvalitetan pas (malo banaliziram) u stranu i priziva ga se da bude starter i da se igra u reprezentaciji gradi oko njega, a prozivaju se Sunjic (totalno različit tip igraca) i ostali veznjaci.
Zar je teško željeti dobro i Hadziahmetovicu (uzimam njega kao primjer u ovom slučaju) ali i ostalim veznjacima (Sunjic, Tahirovic, Gigovic, Basic...)?! Kamo sreće da proigra redovno u Hullu jer tamo sigurno može mnogo napredovati i nadamo se koristiti reprezentaciji.
Zar se moraju popljuvati ti veznjaci da bi se uzdigao Huseinbašić?!
Zar se moraju popljuvati Bazdar i Kulenović da bi se uzdigao Tabakovic?!
Zar se mora popljuvati Malic da bi se uzdigao Gazibegovic?!
Potom Gazibegovic odigra JOS JEDNU losu partiju i to protiv San Marina, jednu od najgorih...ali niko ni da pomisli da je možda ipak s razlogom bio na hlađenju.
Mujakic ili Burnic da bi se uzdigao Karic, itd.
Zar se mora popljuvati Barbarez zbog Huseinbašića, a bukvalno sve ukazuje na to da mu s pravom nije poslao poziv, kao i to da je s razlogom imao minimalnu minutazu u reprezentativnom dresu.
Zar je teško kazati da je SS mozda u pravu u vezi s njim?!
Nije ni Bajraktarevic slučajno bivao bez poziva protekla 3 prozora, iako je na zadnji spisak upao s rezervnog.
Postoje neki razlozi zašto, neke možemo pretpostaviti, neke ne.
U konacnici je direktor Spahic morao obaviti dva duga razgovora s njim. Zar to nije simptomatično?! Isto pitanje sam postavio neki dan.
Nije sve crno ili bijelo. Neki to ne razumiju.
I ne dobija se poziv samo na osnovu imena kluba pored prezimena igraca.
Mnogo je faktora koji utiču, a jedan od njih jeste da gines za dres, ma kako to neko shvatao.
Biraju se reprezentativci koji će se uklopiti u sistem. Ne treba nam kvalitet ako ce narušiti sistem.
Na kraju, ima i pozitivnog u tome sto neki ostaju bez poziva?!
Zar nije Gazibegovic poginuo protiv jednog San Marina (bez obzira na lošu partiju) jer je postao svjestan da mu poziv više nije siguran.
Zar nije Bajraktarevic trčao više nego bilo kada ranije?!
Vidjet ćemo Hadzikadunica kada se vrati.
I da ne nabrajam.
Ili jesi ili nisi?!
Od svega je najzalosnije tjeranje selektora i stručnog štaba a ljudi u posljednjih godinu+ dana rade najveći posao u povijesti reprezentacije.
Izvukli smo se iz živog blata u koje smo tonuli godinama.
Trenutno učimo da "hodamo".
Bit ce to sve bolje i bolje, ako Bog da.
Proces je to i treba strpljenja...i naravno malo vise realnosti.
Kockice se polahko slažu.
Sretno našim reprezentativcima u njihovim klubovima, selektoru i ekipi oko njega, nama sa svima njima.
Valjda se forum očisti malo od kukolja u medjuvremenu.
Čujemo se u oktobru, ako Bog da.
DreamBigDreamBiH
Eno Hadziahmetovic nakon 2 godine poslao jedan kvalitetan pas (malo banaliziram) u stranu i priziva ga se da bude starter i da se igra u reprezentaciji gradi oko njega, a prozivaju se Sunjic (totalno različit tip igraca) i ostali veznjaci.
Zar je teško željeti dobro i Hadziahmetovicu (uzimam njega kao primjer u ovom slučaju) ali i ostalim veznjacima (Sunjic, Tahirovic, Gigovic, Basic...)?! Kamo sreće da proigra redovno u Hullu jer tamo sigurno može mnogo napredovati i nadamo se koristiti reprezentaciji.
Zar se moraju popljuvati ti veznjaci da bi se uzdigao Huseinbašić?!
Zar se moraju popljuvati Bazdar i Kulenović da bi se uzdigao Tabakovic?!
Zar se mora popljuvati Malic da bi se uzdigao Gazibegovic?!
Potom Gazibegovic odigra JOS JEDNU losu partiju i to protiv San Marina, jednu od najgorih...ali niko ni da pomisli da je možda ipak s razlogom bio na hlađenju.
Mujakic ili Burnic da bi se uzdigao Karic, itd.
Zar se mora popljuvati Barbarez zbog Huseinbašića, a bukvalno sve ukazuje na to da mu s pravom nije poslao poziv, kao i to da je s razlogom imao minimalnu minutazu u reprezentativnom dresu.
Zar je teško kazati da je SS mozda u pravu u vezi s njim?!
Nije ni Bajraktarevic slučajno bivao bez poziva protekla 3 prozora, iako je na zadnji spisak upao s rezervnog.
Postoje neki razlozi zašto, neke možemo pretpostaviti, neke ne.
U konacnici je direktor Spahic morao obaviti dva duga razgovora s njim. Zar to nije simptomatično?! Isto pitanje sam postavio neki dan.
Nije sve crno ili bijelo. Neki to ne razumiju.
I ne dobija se poziv samo na osnovu imena kluba pored prezimena igraca.
Mnogo je faktora koji utiču, a jedan od njih jeste da gines za dres, ma kako to neko shvatao.
Biraju se reprezentativci koji će se uklopiti u sistem. Ne treba nam kvalitet ako ce narušiti sistem.
Na kraju, ima i pozitivnog u tome sto neki ostaju bez poziva?!
Zar nije Gazibegovic poginuo protiv jednog San Marina (bez obzira na lošu partiju) jer je postao svjestan da mu poziv više nije siguran.
Zar nije Bajraktarevic trčao više nego bilo kada ranije?!
Vidjet ćemo Hadzikadunica kada se vrati.
I da ne nabrajam.
Ili jesi ili nisi?!
Od svega je najzalosnije tjeranje selektora i stručnog štaba a ljudi u posljednjih godinu+ dana rade najveći posao u povijesti reprezentacije.
Izvukli smo se iz živog blata u koje smo tonuli godinama.
Trenutno učimo da "hodamo".
Bit ce to sve bolje i bolje, ako Bog da.
Proces je to i treba strpljenja...i naravno malo vise realnosti.
Kockice se polahko slažu.
Sretno našim reprezentativcima u njihovim klubovima, selektoru i ekipi oko njega, nama sa svima njima.
Valjda se forum očisti malo od kukolja u medjuvremenu.
Čujemo se u oktobru, ako Bog da.
DreamBigDreamBiH
- baboedindzeko09
- Postovi: 14547
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
"DreamBigDreamBiH" je vjerovatno nešto najcringe što je uradila jedna reprezentacija i njen selektor u historiji čovječanstva.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hureme, sad iskreno, koliko te placa Pokeras? 
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Lik referat pripremio e golemo majke mi
Ne mozes ovo dzabe raditi, ako ne naplacujes pocni naplacivati
Ne mozes ovo dzabe raditi, ako ne naplacujes pocni naplacivati
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ne vjerujem u menadzerske price. Al ono da Bajraktara zoves naknadno i onda ti igra obe tekme, a Kulenovic koji je siguran na spisku uvijek ide na tribine jeste sumnjivo i cudno. 
- PasodelMar
- Postovi: 701
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Gledaj kilometraze kod lojaliste, tobe jarabi.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hure je placen covjek pisao sam vam ! Ubacen element ,koji uzima dobre pare da cuva kriminalce iz saveza i njihove prljave igre, pogotovo menadzerske igrace. Pola repke su menadzerski igraci htjeli vi ili ne,to je provjeren info. Kada to shvatite mozda mozemo naprijed i nesta da se promjeni. Jer ovako vec 30 godina ne ide ali nastavlja se istim putem jer par govana ima dobru zaradu sa time. Jos gore je i u omladinskim selekcijama je od recimo 60 igraca 40 sve menadzerske šeme
„Die Definition von Wahnsinn ist, immer wieder das Gleiche zu tun und andere Ergebnisse zu erwarten“
„Die Definition von Wahnsinn ist, immer wieder das Gleiche zu tun und andere Ergebnisse zu erwarten“
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ali kako laze ovaj placeni Hure ovo je odvratno kakva hijena prica o sistemu nekom a od prvog dana nema sistema.mezma se ko pije ko placa ko st igra. Pa ovo o Husienbasicu kad procitam dobijem proljev..momak bio medju najboljim protiv holadnije i onda ne dobija vise sansu a on pise kako je zasluzeno bez poziva i bez igre. A ono mömak svjesno odguran da ne smeta filip sergio tahirovicu, saricu i basicu. Sljedece tabakovic dobija 10 minuta protiv engleske i 10 protiv holadnije a vamo mrtvi kulenovic koji je tek dosao preko menadzera igra od pocetka protiv njemacke zamisli i protiv slovenije.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑13 sep 2025, 23:53"DreamBigDreamBiH" je vjerovatno nešto najcringe što je uradila jedna reprezentacija i njen selektor u historiji čovječanstva.
Ima jos puno za napisat o istini ali ne vrijedi sa potplacenim hijenama. Zato se SP i EP gledaju pred TV i navija za komsije. Jer imamo puno ubacenih lopova koji vole kriminal i nepotizam umjesto uspjeha zemlje, reprezentacije.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Pricao sam sa prijateljima koji su gledali direktno na Bilinom utakmicu i svi su bijesni na Barbareza i njegovo cekanje jer se i na stadionu kaze vidjelo da smo bili pali do 60 minute i povukli se da se samo cekalo kad cemo primit go ,a da Barbarez nije nista uradio na dvostruku izmjenu Austrije
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Istina nazalost, a najvise je Milenkovic vodio utakmicu i davao upute. Najgore sto je u kljucnim momentima izmedju 55 i 70 minute Barba samo sjedio i gledao, morao je prije reagovati to je 100% tacno i ne moze mu se oprostit.zgembo89 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 11:21Pricao sam sa prijateljima koji su gledali direktno na Bilinom utakmicu i svi su bijesni na Barbareza i njegovo cekanje jer se i na stadionu kaze vidjelo da smo bili pali do 60 minute i povukli se da se samo cekalo kad cemo primit go ,a da Barbarez nije nista uradio na dvostruku izmjenu Austrije
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
drz te se, sad ce hurem:-)Sheyi je napisao/la: ↑14 sep 2025, 12:15Istina nazalost, a najvise je Milenkovic vodio utakmicu i davao upute. Najgore sto je u kljucnim momentima izmedju 55 i 70 minute Barba samo sjedio i gledao, morao je prije reagovati to je 100% tacno i ne moze mu se oprostit.zgembo89 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 11:21Pricao sam sa prijateljima koji su gledali direktno na Bilinom utakmicu i svi su bijesni na Barbareza i njegovo cekanje jer se i na stadionu kaze vidjelo da smo bili pali do 60 minute i povukli se da se samo cekalo kad cemo primit go ,a da Barbarez nije nista uradio na dvostruku izmjenu Austrije
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Meni nije ni sumnjivo ni čudno, samo mi je dokaz da čovjek nema očito apsolutno nikakav plan, jer Ifet nije krilo pa da čovjek kaže da je Esmir uskočio umjesto njega.
Mi koristimo dva napadača u startnoj postavi, a na klupi drži selektor samo jednog napadača. Gdje to ima? Moraš imati minimalno po jednu zamjenu za svakog igrača.
Ista je stvar i sa bekovima. Od tolikog spiska, čovjek pozove samo jednog klasičnog beka Dedića (a i njega je uglavnom koristio kao krilo).
Malić je primarno stoper, Mujakic je primarno stoper (to igra i u turskoj, a i u partizanu je igrao većinom), Burnić je primarno veznjak...i onda naknadno poziva tek Gazibegovica.
Nikakvog reda na spisku igrača.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Barbareza ne interesuje sta igraci igraju u svojim klubovima i kako igraju..ko kaze da tamo igraju svoje prave pozicije!
njemu je fajter mujakic suho zlato, bori se, gine, grize...a sto svo vrijeme samo cekas sta ce zayebat, nije bitno. Treba znati onako izbiti loptu bas na volej sabitzeru:-)
njemu je fajter mujakic suho zlato, bori se, gine, grize...a sto svo vrijeme samo cekas sta ce zayebat, nije bitno. Treba znati onako izbiti loptu bas na volej sabitzeru:-)
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ali fakat naknadno poziva krilo umjesto veznjaka i ubacuje u igru to naknadno krilo. A omerovica koji je krilo i bio na prvom spisku ne ubacuje. Ovu logiku ne može objasniti niti hurem.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Za ovo se moram sloziti. Ocajan natpis.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑13 sep 2025, 23:53"DreamBigDreamBiH" je vjerovatno nešto najcringe što je uradila jedna reprezentacija i njen selektor u historiji čovječanstva.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Kako te bolan vise nije sramota botovati za barbareza I pravdati nelogicnosti koje su tu od pocetka. Izostavljanje karica prirodnog lijevog beka Koji igra u puno jacem klubu I iskusniji je, igra grupnu fazu el kako bi lijevog beka igrao stoper mujakic kojem je plafon kuracspor Koji se bori za opstanak.hurem je napisao/la: ↑13 sep 2025, 23:41Rijetkost je da se pojave novi forumasi koji znaju kvalitetno i smisleno nesto napisati.
Eno Hadziahmetovic nakon 2 godine poslao jedan kvalitetan pas (malo banaliziram) u stranu i priziva ga se da bude starter i da se igra u reprezentaciji gradi oko njega, a prozivaju se Sunjic (totalno različit tip igraca) i ostali veznjaci.
Zar je teško željeti dobro i Hadziahmetovicu (uzimam njega kao primjer u ovom slučaju) ali i ostalim veznjacima (Sunjic, Tahirovic, Gigovic, Basic...)?! Kamo sreće da proigra redovno u Hullu jer tamo sigurno može mnogo napredovati i nadamo se koristiti reprezentaciji.
Zar se moraju popljuvati ti veznjaci da bi se uzdigao Huseinbašić?!
Zar se moraju popljuvati Bazdar i Kulenović da bi se uzdigao Tabakovic?!
Zar se mora popljuvati Malic da bi se uzdigao Gazibegovic?!
Potom Gazibegovic odigra JOS JEDNU losu partiju i to protiv San Marina, jednu od najgorih...ali niko ni da pomisli da je možda ipak s razlogom bio na hlađenju.
Mujakic ili Burnic da bi se uzdigao Karic, itd.
Zar se mora popljuvati Barbarez zbog Huseinbašića, a bukvalno sve ukazuje na to da mu s pravom nije poslao poziv, kao i to da je s razlogom imao minimalnu minutazu u reprezentativnom dresu.
Zar je teško kazati da je SS mozda u pravu u vezi s njim?!
Nije ni Bajraktarevic slučajno bivao bez poziva protekla 3 prozora, iako je na zadnji spisak upao s rezervnog.
Postoje neki razlozi zašto, neke možemo pretpostaviti, neke ne.
U konacnici je direktor Spahic morao obaviti dva duga razgovora s njim. Zar to nije simptomatično?! Isto pitanje sam postavio neki dan.
Nije sve crno ili bijelo. Neki to ne razumiju.
I ne dobija se poziv samo na osnovu imena kluba pored prezimena igraca.
Mnogo je faktora koji utiču, a jedan od njih jeste da gines za dres, ma kako to neko shvatao.
Biraju se reprezentativci koji će se uklopiti u sistem. Ne treba nam kvalitet ako ce narušiti sistem.
Na kraju, ima i pozitivnog u tome sto neki ostaju bez poziva?!
Zar nije Gazibegovic poginuo protiv jednog San Marina (bez obzira na lošu partiju) jer je postao svjestan da mu poziv više nije siguran.
Zar nije Bajraktarevic trčao više nego bilo kada ranije?!
Vidjet ćemo Hadzikadunica kada se vrati.
I da ne nabrajam.
Ili jesi ili nisi?!
Od svega je najzalosnije tjeranje selektora i stručnog štaba a ljudi u posljednjih godinu+ dana rade najveći posao u povijesti reprezentacije.
Izvukli smo se iz živog blata u koje smo tonuli godinama.
Trenutno učimo da "hodamo".
Bit ce to sve bolje i bolje, ako Bog da.
Proces je to i treba strpljenja...i naravno malo vise realnosti.
Kockice se polahko slažu.
Sretno našim reprezentativcima u njihovim klubovima, selektoru i ekipi oko njega, nama sa svima njima.
Valjda se forum očisti malo od kukolja u medjuvremenu.
Čujemo se u oktobru, ako Bog da.
DreamBigDreamBiH![]()
Katic I sunjic u prvoj postavi protiv tehnicki jaceg protivnika Koji igra presing?
Naknadno pozvani bajraktarevic igra a prvobitno pozvani omerovic ne? Tebi ovo ima smisla?
Gigovic na krilu a to nikad u zivotu nije igrao?
Dzeko u prvoj a znas da nemoze 90 minuta, Zar nije logicno da ga cuvas za zadnjih Pola sata kad SE rezultat lomi?
U situaciji kad ganjas rezultat vadi memica a ostavlja mujakica umjesto da memu prebaci lijevo?
Klupiranje alajbegovica?
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I ti vise opra sa Sunjicem jbt. Shvati vise da je lik destruktivac i zbog toga je i stavljen u prvih 11. Dakle da prekida njihove napade, pravi "pametne" faule i slicno. Nesto tipa Gattuso. Kojeg to veznjaka imas da nije na vi sa loptom i da se ne krije od nje? Zadnji bio Pjanic, nakon njega ne znas koji je losiji veznjak u reprezentaciji.Diadora je napisao/la: ↑14 sep 2025, 16:05Kako te bolan vise nije sramota botovati za barbareza I pravdati nelogicnosti koje su tu od pocetka. Izostavljanje karica prirodnog lijevog beka Koji igra u puno jacem klubu I iskusniji je, igra grupnu fazu el kako bi lijevog beka igrao stoper mujakic kojem je plafon kuracspor Koji se bori za opstanak.hurem je napisao/la: ↑13 sep 2025, 23:41Rijetkost je da se pojave novi forumasi koji znaju kvalitetno i smisleno nesto napisati.
Eno Hadziahmetovic nakon 2 godine poslao jedan kvalitetan pas (malo banaliziram) u stranu i priziva ga se da bude starter i da se igra u reprezentaciji gradi oko njega, a prozivaju se Sunjic (totalno različit tip igraca) i ostali veznjaci.
Zar je teško željeti dobro i Hadziahmetovicu (uzimam njega kao primjer u ovom slučaju) ali i ostalim veznjacima (Sunjic, Tahirovic, Gigovic, Basic...)?! Kamo sreće da proigra redovno u Hullu jer tamo sigurno može mnogo napredovati i nadamo se koristiti reprezentaciji.
Zar se moraju popljuvati ti veznjaci da bi se uzdigao Huseinbašić?!
Zar se moraju popljuvati Bazdar i Kulenović da bi se uzdigao Tabakovic?!
Zar se mora popljuvati Malic da bi se uzdigao Gazibegovic?!
Potom Gazibegovic odigra JOS JEDNU losu partiju i to protiv San Marina, jednu od najgorih...ali niko ni da pomisli da je možda ipak s razlogom bio na hlađenju.
Mujakic ili Burnic da bi se uzdigao Karic, itd.
Zar se mora popljuvati Barbarez zbog Huseinbašića, a bukvalno sve ukazuje na to da mu s pravom nije poslao poziv, kao i to da je s razlogom imao minimalnu minutazu u reprezentativnom dresu.
Zar je teško kazati da je SS mozda u pravu u vezi s njim?!
Nije ni Bajraktarevic slučajno bivao bez poziva protekla 3 prozora, iako je na zadnji spisak upao s rezervnog.
Postoje neki razlozi zašto, neke možemo pretpostaviti, neke ne.
U konacnici je direktor Spahic morao obaviti dva duga razgovora s njim. Zar to nije simptomatično?! Isto pitanje sam postavio neki dan.
Nije sve crno ili bijelo. Neki to ne razumiju.
I ne dobija se poziv samo na osnovu imena kluba pored prezimena igraca.
Mnogo je faktora koji utiču, a jedan od njih jeste da gines za dres, ma kako to neko shvatao.
Biraju se reprezentativci koji će se uklopiti u sistem. Ne treba nam kvalitet ako ce narušiti sistem.
Na kraju, ima i pozitivnog u tome sto neki ostaju bez poziva?!
Zar nije Gazibegovic poginuo protiv jednog San Marina (bez obzira na lošu partiju) jer je postao svjestan da mu poziv više nije siguran.
Zar nije Bajraktarevic trčao više nego bilo kada ranije?!
Vidjet ćemo Hadzikadunica kada se vrati.
I da ne nabrajam.
Ili jesi ili nisi?!
Od svega je najzalosnije tjeranje selektora i stručnog štaba a ljudi u posljednjih godinu+ dana rade najveći posao u povijesti reprezentacije.
Izvukli smo se iz živog blata u koje smo tonuli godinama.
Trenutno učimo da "hodamo".
Bit ce to sve bolje i bolje, ako Bog da.
Proces je to i treba strpljenja...i naravno malo vise realnosti.
Kockice se polahko slažu.
Sretno našim reprezentativcima u njihovim klubovima, selektoru i ekipi oko njega, nama sa svima njima.
Valjda se forum očisti malo od kukolja u medjuvremenu.
Čujemo se u oktobru, ako Bog da.
DreamBigDreamBiH![]()
Katic I sunjic u prvoj postavi protiv tehnicki jaceg protivnika Koji igra presing?![]()
. Doslovice je poklonio pobjedu austriji ovakvim retardiranim odlukama. Pa ova dvojica na terenu u isto vrijeme ne bi protiv San marina pravili razliku( sto SE vidjeli u prvoj tekmi SA njima) a kamoli protiv austrije.
Naknadno pozvani bajraktarevic igra a prvobitno pozvani omerovic ne? Tebi ovo ima smisla?
Gigovic na krilu a to nikad u zivotu nije igrao?
Dzeko u prvoj a znas da nemoze 90 minuta, Zar nije logicno da ga cuvas za zadnjih Pola sata kad SE rezultat lomi?
U situaciji kad ganjas rezultat vadi memica a ostavlja mujakica umjesto da memu prebaci lijevo?
Klupiranje alajbegovica?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je



