BosnianRahatluk je napisao/la: ↑13 sep 2025, 22:04Grijesis drug i dva su dovoljnaTzv987 je napisao/la: ↑13 sep 2025, 21:59Ako nas dobijete četiri razlikeBosnianRahatluk je napisao/la: ↑13 sep 2025, 21:50
Super je to
A dobro je i da budete 2 nakon sutrasnje tekme
![]()
![]()
![]()
Mada i bod bi nama ili makar meni bio sasvim OK
Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Na stranu 2:2, katastrofalna utakmica, liga doslovno amaterska.
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čelik ima kvalitetnu ekipu, ali im je ovo bila baš slaba predstava.
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bice ovde svega kikseva od svakog ,Celik odigro lose primismo 2 gola bezveze ,Buducnost se borila lavovski i ljudi uzeli bod zasluzeno borili su se srcem ali kvalitet nemaju ,ujednom momentu kod 2-2 ,3 igraca im leze i golman .Kiksa i Igman ,Stupcanica 2 kuci izgubise bice tu svega uglavnom dosad su svi u igri za sve nit je ko odmakeo nesto nit je neko za zaostaje puno..
Jedino sutra Tosk ima sansu na 12 da ode ali nece ni oni moci to pratit nit nekih prevelikih ambicija ima..Zajebana sezona za svakog i izjednacena liga.
Jedino sutra Tosk ima sansu na 12 da ode ali nece ni oni moci to pratit nit nekih prevelikih ambicija ima..Zajebana sezona za svakog i izjednacena liga.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Znas li sta o najavama da ce neki igraci i treneri iz B tima Sarajeva preci u Buducnost ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Isrkeno, nisam ništa čuo. Za trenere nisam siguran, ali već drugu sezonu igrači Sarajeva dolaze u Budućnost.
Ono što su savezi uradili Sarajevo B je jedna od najvećih sramota u našem fudbalu otkako je nastala država.
S obzirom da nema para i da je škola fudbala na jako niskim granama sa talentom, to je jedina ruka spasa.
Ono što su savezi uradili Sarajevo B je jedna od najvećih sramota u našem fudbalu otkako je nastala država.
S obzirom da nema para i da je škola fudbala na jako niskim granama sa talentom, to je jedina ruka spasa.
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Kakva si ti seljačina.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 00:03Kiksa i Igman ,Stupcanica 2 kuci izgubise bice tu svega uglavnom dosad su svi u igri za sve nit je ko odmakeo nesto nit je neko za zaostaje puno..
Od ostalih vijesti zenička fuksa kiksala protiv opasnih Banovića. Sad će krenuti priče kako svakako ne žele povratak u PL. Pitam se samo ima li kad da žele, do kad će tavorit u cvajti i kantonalnim ligama a sebe zvati "velikanom"?
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Za koga ti navijas Ledeni pa gdje god odes pisat otjeraju teQuartararo je napisao/la: ↑14 sep 2025, 02:12Kakva si ti seljačina.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 00:03Kiksa i Igman ,Stupcanica 2 kuci izgubise bice tu svega uglavnom dosad su svi u igri za sve nit je ko odmakeo nesto nit je neko za zaostaje puno..
![]()
Od ostalih vijesti zenička fuksa kiksala protiv opasnih Banovića. Sad će krenuti priče kako svakako ne žele povratak u PL. Pitam se samo ima li kad da žele, do kad će tavorit u cvajti i kantonalnim ligama a sebe zvati "velikanom"?![]()
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma jok brate on je il dijete neko ili momak odbacen od svih pa zeljan paznje pa makar i na ovaj nacin. Rivalstvo stvaras pomocu i prijatelja kad bi zapeo u Zenici imam dva tri momka iz starije ekipe i ozbiljnih navijaca Celika koji su cak i vodje bili za pomoc isto je i u Sarajevu, Mostaru. Prijateljstva moras gradit, a neprijatelja je na svakom cosku. Okej sporsko rivalstvo prepirke itd itd al moras imas neki kodeks i ponasanje.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 12:39Za koga ti navijas Ledeni pa gdje god odes pisat otjeraju teQuartararo je napisao/la: ↑14 sep 2025, 02:12Kakva si ti seljačina.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 00:03Kiksa i Igman ,Stupcanica 2 kuci izgubise bice tu svega uglavnom dosad su svi u igri za sve nit je ko odmakeo nesto nit je neko za zaostaje puno..
![]()
Od ostalih vijesti zenička fuksa kiksala protiv opasnih Banovića. Sad će krenuti priče kako svakako ne žele povratak u PL. Pitam se samo ima li kad da žele, do kad će tavorit u cvajti i kantonalnim ligama a sebe zvati "velikanom"?![]()
ti samo ovdje nebuloze mozes pisat
ali sto mrzis toliko Zenicu ne kontam ,pa ja nijedan grad ne mrzim i svugdje imam prijatelja od vecine klubova ,svugdje znam nekog..Ti si maskota ove teme jer nigdje ne mozes pisat na temi klubova
![]()
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma nije niko ODMAKEO. 
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ok zaebancija neko zdravo podebavanje ali neke sad gadosti nit pisem nit cu pisat,obicno samo pisem kako ja vidim.a ne kako neko zeli da procita.mirsonetz je napisao/la: ↑14 sep 2025, 16:10Ma jok brate on je il dijete neko ili momak odbacen od svih pa zeljan paznje pa makar i na ovaj nacin. Rivalstvo stvaras pomocu i prijatelja kad bi zapeo u Zenici imam dva tri momka iz starije ekipe i ozbiljnih navijaca Celika koji su cak i vodje bili za pomoc isto je i u Sarajevu, Mostaru. Prijateljstva moras gradit, a neprijatelja je na svakom cosku. Okej sporsko rivalstvo prepirke itd itd al moras imas neki kodeks i ponasanje.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 12:39Za koga ti navijas Ledeni pa gdje god odes pisat otjeraju teQuartararo je napisao/la: ↑14 sep 2025, 02:12
Kakva si ti seljačina.![]()
Od ostalih vijesti zenička fuksa kiksala protiv opasnih Banovića. Sad će krenuti priče kako svakako ne žele povratak u PL. Pitam se samo ima li kad da žele, do kad će tavorit u cvajti i kantonalnim ligama a sebe zvati "velikanom"?![]()
ti samo ovdje nebuloze mozes pisat
ali sto mrzis toliko Zenicu ne kontam ,pa ja nijedan grad ne mrzim i svugdje imam prijatelja od vecine klubova ,svugdje znam nekog..Ti si maskota ove teme jer nigdje ne mozes pisat na temi klubova
![]()
Bas tako treba imat svugdje prijatelja ne zna covjek gdje ga put vodi i sta te ceka negdje.
Ma prosle godine piso.da za Jedinstvo navija i predstavljo se tako pa ga otjerase pa sad za Slobodu ne zna ni on za koga navija ,uglavnom najvise vredja Zenicu ne kontam zasto.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma obo zi je onaj ledeni manijak jos od prije dvije godine gledam ga danima na temi san marino austrija bih gdje on lafo dupla pare na hiljade, a bas mi ide na krc krasni sa citavom pricom haman mu je neko iz Zenice trpo curu, zenu rodicu pa je ogorcen il je neki debilBatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 17:58Ok zaebancija neko zdravo podebavanje ali neke sad gadosti nit pisem nit cu pisat,obicno samo pisem kako ja vidim.a ne kako neko zeli da procita.mirsonetz je napisao/la: ↑14 sep 2025, 16:10Ma jok brate on je il dijete neko ili momak odbacen od svih pa zeljan paznje pa makar i na ovaj nacin. Rivalstvo stvaras pomocu i prijatelja kad bi zapeo u Zenici imam dva tri momka iz starije ekipe i ozbiljnih navijaca Celika koji su cak i vodje bili za pomoc isto je i u Sarajevu, Mostaru. Prijateljstva moras gradit, a neprijatelja je na svakom cosku. Okej sporsko rivalstvo prepirke itd itd al moras imas neki kodeks i ponasanje.BatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 12:39
Za koga ti navijas Ledeni pa gdje god odes pisat otjeraju teti samo ovdje nebuloze mozes pisat
ali sto mrzis toliko Zenicu ne kontam ,pa ja nijedan grad ne mrzim i svugdje imam prijatelja od vecine klubova ,svugdje znam nekog..Ti si maskota ove teme jer nigdje ne mozes pisat na temi klubova
![]()
Bas tako treba imat svugdje prijatelja ne zna covjek gdje ga put vodi i sta te ceka negdje.
Ma prosle godine piso.da za Jedinstvo navija i predstavljo se tako pa ga otjerase pa sad za Slobodu ne zna ni on za koga navija ,uglavnom najvise vredja Zenicu ne kontam zasto.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma znam da je on i pisemo mu uvijek ledeni sa 87 profilamirsonetz je napisao/la: ↑14 sep 2025, 18:46Ma obo zi je onaj ledeni manijak jos od prije dvije godine gledam ga danima na temi san marino austrija bih gdje on lafo dupla pare na hiljade, a bas mi ide na krc krasni sa citavom pricom haman mu je neko iz Zenice trpo curu, zenu rodicu pa je ogorcen il je neki debilBatistutA19 je napisao/la: ↑14 sep 2025, 17:58Ok zaebancija neko zdravo podebavanje ali neke sad gadosti nit pisem nit cu pisat,obicno samo pisem kako ja vidim.a ne kako neko zeli da procita.mirsonetz je napisao/la: ↑14 sep 2025, 16:10
Ma jok brate on je il dijete neko ili momak odbacen od svih pa zeljan paznje pa makar i na ovaj nacin. Rivalstvo stvaras pomocu i prijatelja kad bi zapeo u Zenici imam dva tri momka iz starije ekipe i ozbiljnih navijaca Celika koji su cak i vodje bili za pomoc isto je i u Sarajevu, Mostaru. Prijateljstva moras gradit, a neprijatelja je na svakom cosku. Okej sporsko rivalstvo prepirke itd itd al moras imas neki kodeks i ponasanje.
Bas tako treba imat svugdje prijatelja ne zna covjek gdje ga put vodi i sta te ceka negdje.
Ma prosle godine piso.da za Jedinstvo navija i predstavljo se tako pa ga otjerase pa sad za Slobodu ne zna ni on za koga navija ,uglavnom najvise vredja Zenicu ne kontam zasto.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Počinje derbi zaleđa 
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Kako podnose zeničani pobjedu Slobodanke? 
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Brzo cete vi zaostajat za nama i to vise bodova, tjesi se jer nas ne mozete ugrozit, idu pojacanja sad kakve vi trenutno mozete sanjat
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.




