FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1202
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Seedorf se iskupio na kraju, bravo momci.
Ne moze Cveta na klupi nikako
Ne moze Cveta na klupi nikako
- NerminFatic
- Postovi: 1943
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta je ba ovo?? Jaoo kakav preokret. Niposto Cvetu vise na klupu, niposto! Idemo zgaziti i Listicu.
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nadam se da Pejic i Boljevic idu na klupu konacno. Nevjerovatno kako covjek sam sebi skace u stomak.
Deni Milosevic opasan igrac. Malo se cudno kretao u prvom ali u drugom ovaj zadnji vezni odlicno mu stoji.
Nas J**+ malo i ovo zasticeno godiste,a koristimo ga ko napadaca.
Svaka cast za ovaj preokret.
Deni Milosevic opasan igrac. Malo se cudno kretao u prvom ali u drugom ovaj zadnji vezni odlicno mu stoji.
Nas J**+ malo i ovo zasticeno godiste,a koristimo ga ko napadaca.
Svaka cast za ovaj preokret.
Re: FK Željezničar
Ovo je bilo baš loše za srce.
BRAVO ŽELJO !
BRAVO ŽELJO !
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Cvetanovski - koja trka, koje pomaganje nazad, gol, asistencija. Bravo majstore.
Pogodio je Adzem sa izmjenama. Klupa asistirala i zabijala. Miloaevic je top igrac.
Bolja - mora se trcati i na glavu bacati.
Bravo za klupu koja je skakala i **** mater na njihove reakcije, to je duh, borba, muda.
Pogodio je Adzem sa izmjenama. Klupa asistirala i zabijala. Miloaevic je top igrac.
Bolja - mora se trcati i na glavu bacati.
Bravo za klupu koja je skakala i **** mater na njihove reakcije, to je duh, borba, muda.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Epska pobjeda za 104 godine Zeljeznicara i prvo mjesto na tabeli
Dobili smo mozda i novog igraca u prvih 11 koji je cesto bio na meti kritika
Naravno klub je broj jedan i najvise mi je drago zbog kluba
Takodjer cestitke strucnom stabu, igracima, navijacima
Ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto je Jaganjac ucestvovao u sva tri gola
Nas Dzeko manjeg kvaliteta sa potencijalom da bude dobar napadac
Kako ledjima razigrava, skok, brzina, pas, osjecaj za prostor, gol
Dobili smo mozda i novog igraca u prvih 11 koji je cesto bio na meti kritika
Naravno klub je broj jedan i najvise mi je drago zbog kluba
Takodjer cestitke strucnom stabu, igracima, navijacima
Ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto je Jaganjac ucestvovao u sva tri gola
Nas Dzeko manjeg kvaliteta sa potencijalom da bude dobar napadac
Kako ledjima razigrava, skok, brzina, pas, osjecaj za prostor, gol
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 sep 2025, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Cveta definitivno igrac utakmice, Sosic onaj stari napokon
Re: FK Željezničar
Bez ikakve namjere za provokaciju, čestitam na ovome večeras, u globalu, i atmosferi i rezultatu.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
- Lokomotifa
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Teško je napisati bilo šta, još sam pod emocijama ove kolosalne pobjede. Ali moram zaista pohvaliti Šošića, Cvetu, Jaganjca koji su unijeli nevjerovatnu živost u igru, njih trojica su najzaslužniji za preokret. I moram reći da je Deni Milošević odličan igrač, baš školovan i fizički spreman, mene je oduševio večeras.
I najveće pohvale idu Manijacima, svaka čast momci. Naježio sam se kad vođa navijača kaže pred početak utakmice: "Momci nemojte bacati nikakve predmete u teren, nikakvu pirotehniku, nikakve baklje, dajte da ih pobijedimo kulturom". I doslovno smo pobijedili gospodskim navijanjem, govorio sam o tome danas, svaka čast i nosili su igrače i kad je djelovalo da je sve gotovo. Ponosan sam što sam dio ove plave porodice
I najveće pohvale idu Manijacima, svaka čast momci. Naježio sam se kad vođa navijača kaže pred početak utakmice: "Momci nemojte bacati nikakve predmete u teren, nikakvu pirotehniku, nikakve baklje, dajte da ih pobijedimo kulturom". I doslovno smo pobijedili gospodskim navijanjem, govorio sam o tome danas, svaka čast i nosili su igrače i kad je djelovalo da je sve gotovo. Ponosan sam što sam dio ove plave porodice
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Od 85. minute nisam ni smio gledati, ne preporučuje se za zdravlje…
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Konačno razbili slavljenički maler, još kad to doðe ovakvim preokretom i protiv ove stoke vlaške pogane, a još se balija na centru trudi da sve to pokvari, srce ko džamija.
Cveta, Vini nipošto klupa, Madžid se nadam vraća u svoju staru formu, Deni lijep debi još od prve minute.
Karamarko, Odinaka prelijepo.
Sav njihov talenat i znanje je puta deset kada ovako ginu za svaku loptu i do kraja igraju na smrt.
Kako da te ne voliimm… 🩵🩵🩵
Cveta, Vini nipošto klupa, Madžid se nadam vraća u svoju staru formu, Deni lijep debi još od prve minute.
Karamarko, Odinaka prelijepo.
Sav njihov talenat i znanje je puta deset kada ovako ginu za svaku loptu i do kraja igraju na smrt.
Kako da te ne voliimm… 🩵🩵🩵
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
Re: FK Željezničar
Lijepoo je biti navijac Zelje
Halkicuu klosharuu docete ti i irfo duric opet u krajinu mamicu vam prodanu...
Halkicuu klosharuu docete ti i irfo duric opet u krajinu mamicu vam prodanu...
Re: FK Željezničar
Po svemu prikazanom, sigurno druga najveća utakmica bh fudbala, kakav derbi
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: FK Željezničar
Samo da pitam ove što su tjerali Adžema na početku sezone jel ih stid?
VTŽ TM87!
VTŽ TM87!
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Odinaka top odigrao utakmicu, Sedorufu pozicija noces nije odgovarala...
Cveta, Vini, Sosic od prve protiv Sirokog a Erik Alic nek odmore fino za pitare
Cveta, Vini, Sosic od prve protiv Sirokog a Erik Alic nek odmore fino za pitare
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ja sam najavio pusenje adzemuuu, dusmani klubaaa sikter
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
MojaMalenkost
- Postovi: 2549
- Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
- Kontakt:
- MrAmarOsim
- Postovi: 883
- Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sutra malo više, sada samo da kažem ŠOŠIĆU NADAM SE DA SI OPET ONAJ STARI!
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
- Ferroviere1987
- Postovi: 700
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja nemam sta rec sjebo sam se mal udar nisam dobio et



/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)