Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ovo kolo ocekivani rezultatti manje vise nekih sad velikih iznenadjena nije bilo osim mozda Viteza i mozda Celika.Celik lose odigro ali moro je pobijedit uz 2 gola i dvije stative i jos sansi trebali smo pobijedit ali Buducnost se borila i svaka im cast i docekali zadnju minutu i uzeli bod .
Gledo sam i Slobodu sinoc malo i Sarajevo,sto se tice Gabele vise sretno uzeli 3 boda a realno je bilo nerijeseno..
Ma titulu ce odlucit utakmice pogotovo u gostima te tzv male utakmice ili stadioni Bihac Tesanj Gracanica Travnik.Hadzici tu ce bit zaebana gostovanja pa ko se bolje snadje a medjusobni derbiji tu ce bit puno nerijesenih
Slobodi ako Krpic dodje za ove lige dobro pojacanje a Komazec mislim bespotreban i covjek je vec u godinama i sto prije Saida rijesit,Brzi ce vremenom bit problem to sam i prije piso i jos neki igraci spori mora neko i trcat.,vise ce bit povredjen nego sto ce igrat a plata ide..
Ko bude najbolji nek udje i nek pripremi 4 do 5 miliona kad udje ,naravno volio bi Celik.ali ako udje Sloboda ili Gosk ili bilo ko drugi sretno mu a ko nema taj novac nema sta trazit kad udje odmah je ispadanje.
Dabogda vi doveli najboljja pojacanja i ako udjete da se borite za Europu ali sa tim da ni marke ne napravite dug novi ,ja vam to zelim od srca u suprotnom je katastrofa u buducnosti.
Gledo sam i Slobodu sinoc malo i Sarajevo,sto se tice Gabele vise sretno uzeli 3 boda a realno je bilo nerijeseno..
Ma titulu ce odlucit utakmice pogotovo u gostima te tzv male utakmice ili stadioni Bihac Tesanj Gracanica Travnik.Hadzici tu ce bit zaebana gostovanja pa ko se bolje snadje a medjusobni derbiji tu ce bit puno nerijesenih
Slobodi ako Krpic dodje za ove lige dobro pojacanje a Komazec mislim bespotreban i covjek je vec u godinama i sto prije Saida rijesit,Brzi ce vremenom bit problem to sam i prije piso i jos neki igraci spori mora neko i trcat.,vise ce bit povredjen nego sto ce igrat a plata ide..
Ko bude najbolji nek udje i nek pripremi 4 do 5 miliona kad udje ,naravno volio bi Celik.ali ako udje Sloboda ili Gosk ili bilo ko drugi sretno mu a ko nema taj novac nema sta trazit kad udje odmah je ispadanje.
Dabogda vi doveli najboljja pojacanja i ako udjete da se borite za Europu ali sa tim da ni marke ne napravite dug novi ,ja vam to zelim od srca u suprotnom je katastrofa u buducnosti.
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 15 sep 2025, 19:04, ukupno mijenjano 1 put.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bati sa istim postom 300x. Kakav bot. 
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Cestitke Slobodi na pobjedi, mislim da im je ovo prva pobjeda u Gabeli ikad
Penal malo diskutabilan, al više jest nego nije. Ostatak utakmice dosadan, ali vidilo se da je Sloboda trenutno na višem nivou. Treba nam se vratiti još par igrača pa da uhvatimo zalet. Jure treba još konce pohvatati
Očekivao sam Fukare, al niđe ih
Penal malo diskutabilan, al više jest nego nije. Ostatak utakmice dosadan, ali vidilo se da je Sloboda trenutno na višem nivou. Treba nam se vratiti još par igrača pa da uhvatimo zalet. Jure treba još konce pohvatati
Očekivao sam Fukare, al niđe ih
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
LavoviGabela je napisao/la: ↑16 sep 2025, 08:45Cestitke Slobodi na pobjedi, mislim da im je ovo prva pobjeda u Gabeli ikad![]()
Penal malo diskutabilan, al više jest nego nije. Ostatak utakmice dosadan, ali vidilo se da je Sloboda trenutno na višem nivou. Treba nam se vratiti još par igrača pa da uhvatimo zalet. Jure treba još konce pohvatati
Očekivao sam Fukare, al niđe ih![]()
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
svaka ćas realnoSkver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 11:13LavoviGabela je napisao/la: ↑16 sep 2025, 08:45Cestitke Slobodi na pobjedi, mislim da im je ovo prva pobjeda u Gabeli ikad![]()
Penal malo diskutabilan, al više jest nego nije. Ostatak utakmice dosadan, ali vidilo se da je Sloboda trenutno na višem nivou. Treba nam se vratiti još par igrača pa da uhvatimo zalet. Jure treba još konce pohvatati
Očekivao sam Fukare, al niđe ih![]()
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ali.......u iducem tj. zadnjem kolu vi dobijate Velez u Mostaru 2:1, Leotar dobija Zelju 2:1 gdje se igraci Zelje sklanjaju Leotaru, a Sloboda gubi 2:0 u Lukavici protiv Slavije i ispadamo iz PL (politicke lige)......sami smo krivi, drugi su bolje poslovali (namjestali) tada....sam znas kako to Lujo radiLavoviGabela je napisao/la: ↑16 sep 2025, 13:06svaka ćas realnoSkver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 11:13LavoviGabela je napisao/la: ↑16 sep 2025, 08:45Cestitke Slobodi na pobjedi, mislim da im je ovo prva pobjeda u Gabeli ikad![]()
Penal malo diskutabilan, al više jest nego nije. Ostatak utakmice dosadan, ali vidilo se da je Sloboda trenutno na višem nivou. Treba nam se vratiti još par igrača pa da uhvatimo zalet. Jure treba još konce pohvatati
Očekivao sam Fukare, al niđe ih![]()
![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nisu još potpisali ugovor sa Azmirom, traže se dva kombija uz redovno održavanje i sipanje goriva od strane Azmira te pet hiljada konvertibilnih maraka, isplata može i u dvije rate. Dogovor je u finalnoj fazi, kombi B je na remontu, idu nove zimske gume.
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sreća ne mislite svaki dan na Fukare i Slobodu. Kakvi zaostali paćenici.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne znam što to tebe tangira, sa prošlog naloga si se prodavao za silu nebesku, sa ovog si se predstavljao ko manijak, vidiš da se i sam stidiš što si fukara.Quartararo je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:38Sreća ne mislite svaki dan na Fukare i Slobodu. Kakvi zaostali paćenici.![]()
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sve jasno, isto kao što je Azmir radio prošli put.Skver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 14:15Ali.......u iducem tj. zadnjem kolu vi dobijate Velez u Mostaru 2:1, Leotar dobija Zelju 2:1 gdje se igraci Zelje sklanjaju Leotaru, a Sloboda gubi 2:0 u Lukavici protiv Slavije i ispadamo iz PL (politicke lige)......sami smo krivi, drugi su bolje poslovali (namjestali) tada....sam znas kako to Lujo radi![]()
Sta misliš hoce li i ove godine?
Na stranu sve imate za ovu ligu jaku ekipu
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ja navijam za Želju. Ovdje uletim da se sprdam malo s budalama. Ne tangira me, al oči bode činjenica da svaki zeničanin piše o svemu, samo ne o Čeliku. A kako i ne bi, kad vam je klub srozan do bola, kantonalac, nebitan u svakom smislu.chily-rz je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:50Ne znam što to tebe tangira, sa prošlog naloga si se prodavao za silu nebesku, sa ovog si se predstavljao ko manijak, vidiš da se i sam stidiš što si fukara.Quartararo je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:38Sreća ne mislite svaki dan na Fukare i Slobodu. Kakvi zaostali paćenici.![]()
- svrakino1921
- Postovi: 19888
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Skver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 14:15Ali.......u iducem tj. zadnjem kolu vi dobijate Velez u Mostaru 2:1, Leotar dobija Zelju 2:1 gdje se igraci Zelje sklanjaju Leotaru, a Sloboda gubi 2:0 u Lukavici protiv Slavije i ispadamo iz PL (politicke lige)......sami smo krivi, drugi su bolje poslovali (namjestali) tada....sam znas kako to Lujo radi![]()
Ispravka krivog navoda
Nisu se Željini igraci sklanjali u Trebinju jer su zabili jedan gol u Trebinju
Sklanjali su se igraci Slobode u Lukavici jer nisu zabili nijedan gol
Da su Slobodini igraci zabili samo jedan gol izborili bi opstanak u ligi
Navodno nisu smjeli ni pogledat na gol Slavije
Samo su osluškivali rezultat iz Trebinja
Izvinite na upadu na ovu temu
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ove sezone ce to puno teze ici, ne pita se samo Sloboda, zavisi sta Lujo planira, mada vidim napravio je krov, pravi restoran, hotel za igrace, planira i novu tribinu a znamo da je majstor ove igrice a ima i prijatelje koji su mocni, jaci je od federalnog saveza, nasuprot ima Azmira koji nije ni malo naivan a sve zavisi hoce li mu pomoci kanton i grad Tuzla, puno je pretpostavki......tako da sto se tice ove lige Lujo i Azmir su daleko najjaci igraci, ko zna mozada su se oni i sta dogovorili da ne bacaju obojica novac, mada kod Luje moze i na tekuLavoviGabela je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:55
Sve jasno, isto kao što je Azmir radio prošli put.
Sta misliš hoce li i ove godine?
Na stranu sve imate za ovu ligu jaku ekipu
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bez nekog ozbiljnog plana, Sloboda i ako udje u PL. Bez vecih ulaganja i podrske kantona ponovo se vraca u Federalnu, iskreno i GOSKu je isto i ne znam kolko je njima u interesu igrat PL, mada ako kojim slucajem Posusje ispada onda nekako nasom bosanskom logikom mijenja ga "hrvatski" klub, jer ne znam da bi hrvati dozvolili da ostanu samo na Zrinjskom i Sirokom u ligi.
Mozda ovo samo jesu teorije zavjere, al kod nas bas u savezu i fudbalu sve je to isplanirano, ja sam prosle godine na pocetku proljetnog dijela piso da ce Posusje bit 4to odozdo i razigravat sa Stupcanicom, samo eto sto ovi nisu dozvolili ni da igraju.
Mozda ovo samo jesu teorije zavjere, al kod nas bas u savezu i fudbalu sve je to isplanirano, ja sam prosle godine na pocetku proljetnog dijela piso da ce Posusje bit 4to odozdo i razigravat sa Stupcanicom, samo eto sto ovi nisu dozvolili ni da igraju.
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Kako mozes reci nisu dozvolili utakmicu Posusje-Stupcanica,zasto ne kazes Stupcanica nije ispunila uvjete lijepo im sve receno sta trebaju uradit..klasik je napisao/la: ↑16 sep 2025, 18:55Bez nekog ozbiljnog plana, Sloboda i ako udje u PL. Bez vecih ulaganja i podrske kantona ponovo se vraca u Federalnu, iskreno i GOSKu je isto i ne znam kolko je njima u interesu igrat PL, mada ako kojim slucajem Posusje ispada onda nekako nasom bosanskom logikom mijenja ga "hrvatski" klub, jer ne znam da bi hrvati dozvolili da ostanu samo na Zrinjskom i Sirokom u ligi.
Mozda ovo samo jesu teorije zavjere, al kod nas bas u savezu i fudbalu sve je to isplanirano, ja sam prosle godine na pocetku proljetnog dijela piso da ce Posusje bit 4to odozdo i razigravat sa Stupcanicom, samo eto sto ovi nisu dozvolili ni da igraju.
Slazem se da se i Borac guro malo ali treba bit realan da je i Borac i Zrinjski kvalitetniji od Sarajeva i Zelje ma ko god bi sudio utakmice na svijetu. ,Ljudi dokazu u Europi oba kluba a sad sto sarajevski klubovi zive u osamdesetim na svoje ime . to je njihov problem ,isto vazi i za Velez a pogotovo Celik i Slobodu.Sta mi imamo u Zenici istoriju kluba ,navijace ,,par trofeja Europskih,17 sezona igranja 1 lige Yugoslavije na 18 mjestu vjecne tabele po tom osnovu igranja,3 prvaka i BiH i 2 kupa BiH ,2 izlaska u Europu nakon rata..
Sloboda isto ime kluba,24 sezone 1 lige Yugoslavije na 15 mjestu te tabele igranja u Yugoslaviji,nema titulu u BiH osim Federalne,nema osvojen kup i ne znam koliko izlazaka u Europi.
I sad nam kriv Vico,savez,sudije,Posusje,i te teorije zavjere.
Yebo vas vise bosnjaci hrvati srbi i te gluposti priznaj mi smo krivi svako za svoj klub!!
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ti za Zelju navijas pa vise sam ja puta na Grbavici bio nego tiQuartararo je napisao/la: ↑16 sep 2025, 17:08Ja navijam za Želju. Ovdje uletim da se sprdam malo s budalama. Ne tangira me, al oči bode činjenica da svaki zeničanin piše o svemu, samo ne o Čeliku. A kako i ne bi, kad vam je klub srozan do bola, kantonalac, nebitan u svakom smislu.chily-rz je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:50Ne znam što to tebe tangira, sa prošlog naloga si se prodavao za silu nebesku, sa ovog si se predstavljao ko manijak, vidiš da se i sam stidiš što si fukara.Quartararo je napisao/la: ↑16 sep 2025, 16:38
Sreća ne mislite svaki dan na Fukare i Slobodu. Kakvi zaostali paćenici.![]()
![]()
Nemas ti pojma ni sto je se u Kanton otislo jer ti to ne razumijes i kad bi ti se sve objasnilo u detalje
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Iza Borca stoji politika, tako isto za Zrinski mada razlika izmedju Borca i Zrinskog je ta sto je Zrinski puno organizovaniji na sportskom planu, Velezu Niksic daje kao da je vlada federacije njegova babovina......Sarajevo vode sportski amateri, a Zeljo je zaduzen kao i Slobode , samo sto ga guraju navijaci i lokalna zajednica i ne smije ga niko tuziti.......Sloga igra PL, nema reflektora a Mladost Kakanj nije dobio licencu jer nema reflektora, a stoji cenjenica da su Celik i Sloboda sami sebe unistili......politika je te kako umijesana, savez je sacinjen od kriminalaca.
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
- Threeplanetrees
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Vlada FBIH nije dala Veležu i Zrinjskom za funkcionisanje nego dvije tranše po 1,5 miliona za infrastrukturu. Od ta 3 miliona ja govorim isključivo za nas Velež je napravio tribinu. Za one preko puta ne znam vidim samo nekoliko stubova i par šperpločaSkver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 19:53Iza Borca stoji politika, tako isto za Zrinski mada razlika izmedju Borca i Zrinskog je ta sto je Zrinski puno organizovaniji na sportskom planu, Velezu Niksic daje kao da je vlada federacije njegova babovina......Sarajevo vode sportski amateri, a Zeljo je zaduzen kao i Slobode , samo sto ga guraju navijaci i lokalna zajednica i ne smije ga niko tuziti.......Sloga igra PL, nema reflektora a Mladost Kakanj nije dobio licencu jer nema reflektora, a stoji cenjenica da su Celik i Sloboda sami sebe unistili......politika je te kako umijesana, savez je sacinjen od kriminalaca.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne laži ko pas.svrakino1921 je napisao/la: ↑16 sep 2025, 18:39Skver je napisao/la: ↑16 sep 2025, 14:15Ali.......u iducem tj. zadnjem kolu vi dobijate Velez u Mostaru 2:1, Leotar dobija Zelju 2:1 gdje se igraci Zelje sklanjaju Leotaru, a Sloboda gubi 2:0 u Lukavici protiv Slavije i ispadamo iz PL (politicke lige)......sami smo krivi, drugi su bolje poslovali (namjestali) tada....sam znas kako to Lujo radi![]()
Ispravka krivog navoda
Nisu se Željini igraci sklanjali u Trebinju jer su zabili jedan gol u Trebinju
Sklanjali su se igraci Slobode u Lukavici jer nisu zabili nijedan gol
Da su Slobodini igraci zabili samo jedan gol izborili bi opstanak u ligi
Navodno nisu smjeli ni pogledat na gol Slavije
Samo su osluškivali rezultat iz Trebinja
Izvinite na upadu na ovu temu
slaviju onaj dan u stočnom sarajevu ne bi dobio Man City...
Vi ste pustili yebinju, između njih i nas, izabrali ste četnike početnike.
Legitimno, vaš izbor, ali zato vas mrzimo do Sudnjeg dana.
Također i vrapčićani, sve isto se i na njih odnosi, da ne ponavljam.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.





