FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 22 sep 2025, 12:25

hazarder je napisao/la:
22 sep 2025, 12:02
Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.
Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 22 sep 2025, 12:29

ko li ce suditi iducu lakrdiju. Vrlo moguce rezultat 0-0 ili da gurbete dobro proguraju jer vidim koliko su se uhljupi digli

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 12:32

Hordas1990 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:25
hazarder je napisao/la:
22 sep 2025, 12:02
Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.
Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.
U njihovoj odbrani su tu takodjer i Troupee i Odinaka koji je zadnjih utakmica vidim jako dobar bio. Moramo se paziti Cvetanovskog Sosica i eventualno onog brazilca Ericka koji se vraca nakon suspenzije. Na nasoj strani je naravno kvalitet ali trenutno je pozrtvovanost na njihovoj sto znaci da treba odigrat bas onako kako je Mlinaric rekao do zadnje kapi krvi.

U21 imamo Musiju koji ce vjerovatno braniti i tu je naravno Krdzalic.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 22 sep 2025, 12:55

Hordas1990 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:25
hazarder je napisao/la:
22 sep 2025, 12:02
Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.
Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.
Krdžalić je jako bio dobar protiv Veleža, a i Mušija je imao tri vrhunske reakcije. S kim god od njih dvojice ue kao U21 rješenje to ne bi trebao biti problem.

Ono što nama nikako ne ide u prilog je što se poslije 60. min gasimo, a oni u toj fazi daju najviše golova. Tako da treba odigrati jako, bez prevelike trke prvo poluvrijeme.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 22 sep 2025, 12:57, ukupno mijenjano 2 puta.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 22 sep 2025, 12:55

KarloIvandic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:29
ko li ce suditi iducu lakrdiju. Vrlo moguce rezultat 0-0 ili da gurbete dobro proguraju jer vidim koliko su se uhljupi digli
Vjerovatno neko od bosnja,bar je takav trend nekoliko derbija unazad.
Eto vam ga pa se koljite s njim.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 22 sep 2025, 12:56

TrofejiSuTu je napisao/la:
22 sep 2025, 12:55
KarloIvandic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:29
ko li ce suditi iducu lakrdiju. Vrlo moguce rezultat 0-0 ili da gurbete dobro proguraju jer vidim koliko su se uhljupi digli
Vjerovatno neko od bosnja,bar je takav trend nekoliko derbija unazad.
Eto vam ga pa se koljite s njim.
Povratak velikog peljte :bow:

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2025, 12:57

Hordas1990 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:25
hazarder je napisao/la:
22 sep 2025, 12:02
Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.
Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.
Alic je slican nasem Kupresaku, samo sto je problem kod njih nemaju tog treceg stopera a sad ni Lagumdziju da popune prostor koji ostane iza njega kad krene na krilo za centarsut. To se treba iskoristit
Sedorf nek ponovi utakmicu kao protiv borca i dosta od njeg, nisam jucer pratio al potiv borca je kriminalan bio
Karamarko nije neki kvalitet al je borben i jak, ja bi Butica ubacio prvo poluvrijeme da ih razbuca malo gore snagom, yebo im je familiju onaj prvi derbi kad je zaigrao
Odinaka trkaca kokos, Keremeh na beku bukvalno, grama mozga nemaju ali mogu trcat 3 utakmice.

Paziti se suteva iz daljine, oni ce klasika da igraju ovaj alic ce imat 30 centarsuteva, moramo izlazit na igrace. Ne bi ih bas puno napadao jer nemamo snage toliko poslije 60min a oni su od 75+ dobri. Salji na kontre Keremeh Guli, vezni red da ne srlja puno i tjt

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 22 sep 2025, 13:08

Al vanja banuje tacno me strah i rijec napisati na temi :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 13:09

bvsic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:57
Hordas1990 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:25
hazarder je napisao/la:
22 sep 2025, 12:02
Bolje onda da ne igra ako mu je načeta loža da ne bude repriza Butića.
Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.
Alic je slican nasem Kupresaku, samo sto je problem kod njih nemaju tog treceg stopera a sad ni Lagumdziju da popune prostor koji ostane iza njega kad krene na krilo za centarsut. To se treba iskoristit
Sedorf nek ponovi utakmicu kao protiv borca i dosta od njeg, nisam jucer pratio al potiv borca je kriminalan bio
Karamarko nije neki kvalitet al je borben i jak, ja bi Butica ubacio prvo poluvrijeme da ih razbuca malo gore snagom, yebo im je familiju onaj prvi derbi kad je zaigrao
Odinaka trkaca kokos, Keremeh na beku bukvalno, grama mozga nemaju ali mogu trcat 3 utakmice.

Paziti se suteva iz daljine, oni ce klasika da igraju ovaj alic ce imat 30 centarsuteva, moramo izlazit na igrace. Ne bi ih bas puno napadao jer nemamo snage toliko poslije 60min a oni su od 75+ dobri. Salji na kontre Keremeh Guli, vezni red da ne srlja puno i tjt
Uf strah me kad bi butica stavili sta bi bilo, treba ih malo razbucat ali nam treba malo da koji put opuca po golu, nesto napravi. Prvo poluvrijeme bi njima mozda pustio malo inicijativu da se cuvamo za tih 60+ . Odbrana ako je ikad trebala biti jaka to je sada a to vazi i za vezni red. Ja sam optimistican mislim da koliko god tesko bilo da mozemo pobijediti.

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2025, 13:15

Musija na golu u 21
Zadnja trojka Ristovski i Jovic i treba nam centralni stoper neko od Turda,Paskalev, Bralic.
Wing bekovi Kyeremeh a s druge strane Kuprešak.
Vezni red Cimirot Djordjevic Krdžalić
Napad Mlinaric I Guly.
Ima tu još i Mamas pa ovaj novi Chidi pa upitnici Beganovic,Ljajic ,Elezi. Ima materijala trrba pronaći naj spremnije koji mogu odgovoriti i fizički i taktički derbiju .

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2025, 13:24

Fouzi1 je napisao/la:
22 sep 2025, 13:09
bvsic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:57
Hordas1990 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:25


Slazem se.

Oni imaju odlicnu zadnju liniju mozda i najbolju u ligi trenutno: Alic-Karamarko-Sedorf-Odinaka, niko nije kartoniran koliko znam. Tu je i Muftic koji obicno protiv nas brani kao Bono. I imaju dobru kontru. Znaci nece biti tesko valjda za skautirati nije tajna na cemu im se igra zasniva.

U vezi i u napadu smo puno jaci sa ili bez Adema, pogotovo jer je njima otpao onaj Lagumdzija jucer. Samo ne smijemo upasti u zamku da mi uzalud drzimo posjed i da nas izvlace visoko pa da nam trce kontre. Kvalitet je sigurno na nasoj strani a i oni su sada poljuljani nakon ovoga u Listici.

Najvise me brine koga za u21.
Alic je slican nasem Kupresaku, samo sto je problem kod njih nemaju tog treceg stopera a sad ni Lagumdziju da popune prostor koji ostane iza njega kad krene na krilo za centarsut. To se treba iskoristit
Sedorf nek ponovi utakmicu kao protiv borca i dosta od njeg, nisam jucer pratio al potiv borca je kriminalan bio
Karamarko nije neki kvalitet al je borben i jak, ja bi Butica ubacio prvo poluvrijeme da ih razbuca malo gore snagom, yebo im je familiju onaj prvi derbi kad je zaigrao
Odinaka trkaca kokos, Keremeh na beku bukvalno, grama mozga nemaju ali mogu trcat 3 utakmice.

Paziti se suteva iz daljine, oni ce klasika da igraju ovaj alic ce imat 30 centarsuteva, moramo izlazit na igrace. Ne bi ih bas puno napadao jer nemamo snage toliko poslije 60min a oni su od 75+ dobri. Salji na kontre Keremeh Guli, vezni red da ne srlja puno i tjt
Uf strah me kad bi butica stavili sta bi bilo, treba ih malo razbucat ali nam treba malo da koji put opuca po golu, nesto napravi. Prvo poluvrijeme bi njima mozda pustio malo inicijativu da se cuvamo za tih 60+ . Odbrana ako je ikad trebala biti jaka to je sada a to vazi i za vezni red. Ja sam optimistican mislim da koliko god tesko bilo da mozemo pobijediti.
Znaci u zadnje vrijeme ne pamtim da je neko dobro odigrao derbi kao Butic prvi na Grbavici onaj.
Cak znaci da krenemo bez Gulija i Keremeha bi mogli ako je Began spreman

Musija
Beganovic Ristovski Turda/Bralic Jovic Kupresak
Cimirot Krdzalic Djordjevic
Butic Mlinaric
Mlinaric je majstor za zabit gol, a prvi derbi nam je samo to falilo, Butic je sve ostalo uradio. Treba nam jedan Turda/Bralic zbog visine jer ce bit milion lopti u kazneni
Zamjenis Began-Keremeh i das mu zadatak disi za vratom Cvetanoskom, to ako uradi zatvorio si im 80% napada, Butic-Guli i presaltas u

Musija
Ristovski Turda/Bralic Jovic Kupresak
Cimirot Djordjevic
Keremeh Krdzalic Guli
Mlinaric

il cak Mamas-Krdzalic pa Djordjevica na CAM gurnut

Poprilicno su umorni a imas svjezeg Gulija i Keremeha koji moraju da jedu teren, odma te ne smiju ni napasti toliko jer znaju da ne smijes tek tako ostavit njih 2 gore a pogotovo iza Alica rupa ostaje

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 22 sep 2025, 13:25

Oni dosta forsiraju suteve iz daljine, za Musiju to moze biti problem, neiskusan je.

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 22 sep 2025, 13:28

boki86 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:56
TrofejiSuTu je napisao/la:
22 sep 2025, 12:55
KarloIvandic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:29
ko li ce suditi iducu lakrdiju. Vrlo moguce rezultat 0-0 ili da gurbete dobro proguraju jer vidim koliko su se uhljupi digli
Vjerovatno neko od bosnja,bar je takav trend nekoliko derbija unazad.
Eto vam ga pa se koljite s njim.
Povratak velikog peljte :bow:
ne moze Peljto
on je u Cileu na U20 prvenstvu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 22 sep 2025, 13:30

benko21 je napisao/la:
22 sep 2025, 13:28
boki86 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:56
TrofejiSuTu je napisao/la:
22 sep 2025, 12:55


Vjerovatno neko od bosnja,bar je takav trend nekoliko derbija unazad.
Eto vam ga pa se koljite s njim.
Povratak velikog peljte :bow:
ne moze Peljto
on je u Cileu na U20 prvenstvu
Ako će pošteno, ide Nihad. Ako će da nekoga "karayu" onda ide Kazlagić. Ili Gigović.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 22 sep 2025, 13:31

bvsic je napisao/la:
22 sep 2025, 13:24
Fouzi1 je napisao/la:
22 sep 2025, 13:09
bvsic je napisao/la:
22 sep 2025, 12:57

Alic je slican nasem Kupresaku, samo sto je problem kod njih nemaju tog treceg stopera a sad ni Lagumdziju da popune prostor koji ostane iza njega kad krene na krilo za centarsut. To se treba iskoristit
Sedorf nek ponovi utakmicu kao protiv borca i dosta od njeg, nisam jucer pratio al potiv borca je kriminalan bio
Karamarko nije neki kvalitet al je borben i jak, ja bi Butica ubacio prvo poluvrijeme da ih razbuca malo gore snagom, yebo im je familiju onaj prvi derbi kad je zaigrao
Odinaka trkaca kokos, Keremeh na beku bukvalno, grama mozga nemaju ali mogu trcat 3 utakmice.

Paziti se suteva iz daljine, oni ce klasika da igraju ovaj alic ce imat 30 centarsuteva, moramo izlazit na igrace. Ne bi ih bas puno napadao jer nemamo snage toliko poslije 60min a oni su od 75+ dobri. Salji na kontre Keremeh Guli, vezni red da ne srlja puno i tjt
Uf strah me kad bi butica stavili sta bi bilo, treba ih malo razbucat ali nam treba malo da koji put opuca po golu, nesto napravi. Prvo poluvrijeme bi njima mozda pustio malo inicijativu da se cuvamo za tih 60+ . Odbrana ako je ikad trebala biti jaka to je sada a to vazi i za vezni red. Ja sam optimistican mislim da koliko god tesko bilo da mozemo pobijediti.
Znaci u zadnje vrijeme ne pamtim da je neko dobro odigrao derbi kao Butic prvi na Grbavici onaj.
Cak znaci da krenemo bez Gulija i Keremeha bi mogli ako je Began spreman

Musija
Beganovic Ristovski Turda/Bralic Jovic Kupresak
Cimirot Krdzalic Djordjevic
Butic Mlinaric
Mlinaric je majstor za zabit gol, a prvi derbi nam je samo to falilo, Butic je sve ostalo uradio. Treba nam jedan Turda/Bralic zbog visine jer ce bit milion lopti u kazneni
Zamjenis Began-Keremeh i das mu zadatak disi za vratom Cvetanoskom, to ako uradi zatvorio si im 80% napada, Butic-Guli i presaltas u

Musija
Ristovski Turda/Bralic Jovic Kupresak
Cimirot Djordjevic
Keremeh Krdzalic Guli
Mlinaric

il cak Mamas-Krdzalic pa Djordjevica na CAM gurnut

Poprilicno su umorni a imas svjezeg Gulija i Keremeha koji moraju da jedu teren, odma te ne smiju ni napasti toliko jer znaju da ne smijes tek tako ostavit njih 2 gore a pogotovo iza Alica rupa ostaje
Sve to super zvuci samo kako husrefu to objasnit

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 22 sep 2025, 13:35

Husrefu prvo treba objasniti da ekipa ne može duže od 60 minuta igrati, da izmjene moraju biti na vrijeme. Tek onda ga zamarati taktikom i formacijom.
Nikad poraz, samo lekcija.

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 22 sep 2025, 13:43

Mi smo ekipa koja mora igrati takav nogomet da se lopta osvaja odmah po izgubljenoj lopti nakon čega slijedi tranzicija, znači nikakav niski blok, nikakav dupli, trodupli blok, nikakav posjed i čekanje da se otvori pukotina u protivničkoj odbrani. Ako se pogleda statistika, najbolje mečeve smo igrali kada nam je posjed bio između 40 i 55%, one utakmice sa 70+% posjeda su očaj i patnja za gledati, jer ne znamo probiti blokove.
352, presing i tranzicija, ne bi žalio ni rudaru pustiti posjed na sred Koševa pa im zabiti dva iz tranzicije i onda uzeti posjed.
Protiv Želje u skladu sa povredama u suspenzijom
Mušija-Kyeremeh-Ristovski-Turda-Jović-Kuprešak-Cimirot-Mamas-Đorđević-Mlinarić-Guliashvili
Iako sumnjam da je Mamas u stanju započeti od početka, ali baš bi nam legao njegov povratak, takav profil igrača nemamo.
Are you not entertained ?!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 sep 2025, 13:52

Rade Paprica 9 je napisao/la:
22 sep 2025, 12:09
MaroonWhite1946 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:33
boki86 je napisao/la:
21 sep 2025, 22:23
Neka samo nek se zale i salju dopise, punom parom naprijed
Ali svako za sebe, da ne kazem ko ih j.... Mi se godinama borimo i nista nismo postigli a oni bi nakon jedne sve mijenjali. Kljucni problem nije Vico vec B komponenta tj. mi balije i Savez u kojem imas uposlene 3 porodice, e to je kriminal.
Kak niste postigli, korona titula i kup prošle godine. Nećemo se zajebavati.

Naravno, obični navijači imaju potpuno pravo misliti da njihov klub ne stoji iza ovog cirkusa, i to je ok i potpuno normalno, međutim, dobro znamo ko vam je u strukturama, i zato nema osnovnih uslova za saradnju.

Nama je potpuno svejedno da li će se sudijske lakrdije dešavati u interesu Borca, Zrinjskog ili Sarajeva.
Dragomi je sto je ovo Rade Paprica napisao jer je ovo stav 95% navijaca zelje..

Ovo moram komentarisat malo duze;

KORONA titula; Katastrofalna konstatacija i koja nema nikakve veze sa KATASTRFALNIM SUDJENJEM FK SARAJEVU I nk zeljeznicaru. FK SARAJEVO je imalo 3 boda vise nakon 2/3 prvenstva, ne zbog sudiskog guranja, ne zbog toga sto je zeljo i koje bio tad treci osakacen..

Osvoili kup; Predpostavljam, da RADE PAPRICA (kao 95% navijaca zelje) tvrdi to da je zrinjski i borac pustili utakmice u kupu, jer nevjerujem da tvrde da je nas pusti SB u finalu ( koji je njih glat na fer sudjenje izbacio sa 3-0).

Samo za uvertiru; da napomenem da je FK SARAJEVO pobjedilo borac u banjaluci gdje su nam igracu Nemanji Andjusicu skoro slomili nogu (sreca bils je laksa povreda 2 mjeseca je SAMO trajao oporavak) takodje cist penal nad Gulijashvilijem nije sviran.. pobjedili smo ih pored tako teskih katastrofalni startova i penal koji je njima dosudjen u prvoj minuti koji nemogu reci da nije bio.

Mi jesmo izgubili od njih 0-2 na kosevu gdje njima svirnuo penal ponovo u 4 minuti koji jeste bio al isto tako grahovac igra rukom u 16tercu kod 0-1 i sudija nesvira penal. Posto smo objasnili kakva je situacija bila, na pocetku i sredini prvenstva dolazimo do pred sami kraj prvenstva i sezone u kojoj je borac odigrao u tom momentu oko 55 utakmica (dobro igrao u evropi) i gdje u tim momentu zrinjski pocinje da kiksa (slabije igra ) i gdje borac stize na 2 boda do zrinjskog i u slucaju pobjede uzima im prvo mjesto. Takodje vidjeli su da je zrinjski odustao i od kupa JER SU VIDJELI DA CE SE MORAT DOBRO POTROSIT U JOS 3 utakmice u kupu i onda je logicno kad je borac osjetio krv da moze pored uspjesne evropske avanture uzet ponovo prvenstvo povukao rucnu u kupu. TAKODJE POGLEDAJ UTAKMICU ZA BODOVE KOJA SE DESILA POSLE NADEG IZBACIVANJA BORCA VIDJECES DA JE TA UTAKMICA IZGUBLJENA CISTOM SUDISKOM ODLUKOM GDJE NEDAJE KRDZALICU CRVENI KARTON (udaranje LULUCA OTVORENIM DJONOM U KOLJENO sviran faul za borac, takodje penal za 1-0 nigdje veze)

Kad pogledas hronologiju koju sam napisao vidjeces da apsulutno nema nikakve dileme da nas je neko gurao STO SE TICE SUDISKIM GRESKAMA U KUPU. Sto se tice FINALA to je sve bilo jasno nakon prve utakmice, i sto je jos vaznije zelju sudija nije pokrao u polufinalu kupa, gdje sb imao mnogo tezi radpored od zelje..

Sto se tice KORONE, u ta doba 80% liga evrope uradila isto sto i bh savez. Cak su neke drzave uzele rizik i odigrale 1-2 kola da bi imali situaciju ravno da se odigra 50% prvenstva ili 2/3 u trokruznom da bi sve ekipe imale jednu kuci jednu na strani utakmicu. Ja neznam po kojem osnovu navijaci zelje tvrde da je fer da se odigra samo jos 4-6 utakmica cinimi se da su trazili nesto kao turnir da se odigra, a da nije fer sto FK SARAJEVO trazi svih preostalih 11 kola. Ako uzmemo okolnosti van sporta, da smo drzava koja ima milion problema koje nema 95% svijeta, da su nam medecinski kapaciteti veoma slabi, da smo financiski slaba drzava, i plus na kraju da smo drzava koja je zadnja dobila inekcije i da nam je premijer vlade federacije govorio kako je kupio najsavremenije raspiratore koji mogu odjednom dva covjeka da lijece a ustvari to raspiratori za bicikliste da ih razladjuje dok se trkaju onda odluka je vise nego fer posebno PONAVLJAM JER FK SARAJEVO NIJE SUDISKIM POGURANCIMA DOSLO DO +3 ili +2 koliko je bilo posle 75% (2/3) prvenstva.


Radetov post, kao i reakcija uprave zelje koja je bila na prvom sastanku koji smo mi organizovali (4r) i koja je uzela pristala dogovorila se tad da ce organizovat sastanak broj 2, od kojeg su naprasno NAKON 3-4 SEDMICE izasli u javnost i rekli da nece da ipak organizovat taj isti sastanak.


Mi imamo problem sto se MIRVIC ZAGRLIO I POLJUBIO SA VICOM ZELJKOVICEM NA UTAKMICI REPREZENTACIJE. I uzima se to (nazalost i od nasih navijaca) kao ljube se grle se zajednicki ruse BH FUDBAL, cak se doda kako mi pustamo da trenira repka u kampu.. AKO IKO ZIVI OD NAVIJACA ZELJE U AMERICI DUZE OD 15 godina i zeli bit posten recice onaj zagrljaj je vise nacin postivanja pozicije na koju je taj covjek izabran i neki nacin cestitanja za istu, za repku i treniranje posebno ako jos plate nevidim nista sporno (licno bi lobirao da repka moje drzave trenira na nasem kampu dzaba cak bi i sponzorirao savez da to rade da nije politika u savezu odnosno da je tu lupam marko topic umjesto beusa i vule truvunovic umjesto vice)


FK SARAJEVO zeljo velez sloboda i svi ostali klubovi koje zele FER SUDJENJE, TREBAJU I MORAJU STAT UKRAJ LAKRDI U VIDU SUDJENJA; JEDNOSTAVNO STRANE SUDIJE BI RIJESILE MNOGE PROBLEME..


B KOMPONENTA MORA BIT POKRETAC SVIH POKRETA KOJI CE BIT DOBRI ZA DRZAVU BH I SVE NARODE KOJI ZIVE U BH DRZAVI.

Jer bosanski katulici i bosanski pravoslavci (ne svi vecina) iz bh to nemogu nesmiju jer su nazalost kmetovi robovi hrvaske i srbije..
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 22 sep 2025, 14:04, ukupno mijenjano 2 puta.

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 22 sep 2025, 13:53

Musija
Beganovic ristovski turda/bralic jovic kupresak
Cimirot mamas mlinaric
Guli kyeremeh tako bih ja krenuo

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 22 sep 2025, 13:57

1. Kyeremeh ne može igrati beka protiv ekipa koje napadaju po krilima, ako je odgovoran da pomaže u odbrani ne znači nužno da Cvetanoskog može zaustaviti.
2. Šta će nam jak špic koji će se tući sa njihovim stoperima, kad sve možemo završiti sa dva brza napadača koji će im prolaziti iza leđa, kao i u svim ranijim utakmicama.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []