FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Eto husrefe, vidjeti cemo vasu borbu sutra
Re: FK Sarajevo
Nije problem ni izgubiti ali da vidis da igraju srcem i da ginu za svaku loptu.
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bih se usudio prognozirati,ali rijetko kad me osjecaj prevario ponajprije kako cemo odigrati.
Volio bih da me isprati ovaj osjecaj da necemo odigrati kilavu tekmu.
Volio bih da me isprati ovaj osjecaj da necemo odigrati kilavu tekmu.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- MaroonWhite1946
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
- Kontakt:
-
bordospartanac
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
TrofejiSuTu je napisao/la: ↑26 sep 2025, 19:36Ne bih se usudio prognozirati,ali rijetko kad me osjecaj prevario ponajprije kako cemo odigrati.
Volio bih da me isprati ovaj osjecaj da necemo odigrati kilavu tekmu.
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Šta sam dozivio da se Hana Hadziavdagic reklamira preko kluba

Re: FK Sarajevo
Svi su nas prezalili,i trener i navijaci atmosfera turobna,nista nam ne ide,ovo mora nekako izdobriti.
Re: FK Sarajevo
tog sto ti je na profilnoj sam takodjer najavio, al evo sad mi se neda traziti post.
cekao je da preuzme Hajduka, al kad su se odlucili za Gattusa dosao kod nas.
Sa Sopicem se dogovara mada je on cudna glava,a i nakon Poljske tesko ga je dovesti na nase livade. Al ima jedan jak adut tako da je vrlo moguce.
tvoj odg. je odraz tvoje nekulture
Re: FK Sarajevo
Svaka cast za optimizam braco sa gostovanje gdje dobijemo svakih 7/8 godina
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Jesu li neke nove povrede ili su one stare ?
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jatta prodan u UAE a Turkeš za njim na posudbu.
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema mi smisla. Prvo jer ce se navijaci pobuniti zbog odlaska Husrefa. Drugo, ne znam sto u decembru, a sto ne odmah ili na zimskoj pauzi.SHZ82 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 20:26tog sto ti je na profilnoj sam takodjer najavio, al evo sad mi se neda traziti post.
cekao je da preuzme Hajduka, al kad su se odlucili za Gattusa dosao kod nas.
Sa Sopicem se dogovara mada je on cudna glava,a i nakon Poljske tesko ga je dovesti na nase livade. Al ima jedan jak adut tako da je vrlo moguce.
tvoj odg. je odraz tvoje nekulture
Izvini na reakciji ako te uvrijedila.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
Zašto bi se navijači pobunili zbog Husrefa ?GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 21:20Nema mi smisla. Prvo jer ce se navijaci pobuniti zbog odlaska Husrefa. Drugo, ne znam sto u decembru, a sto ne odmah ili na zimskoj pauzi.SHZ82 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 20:26tog sto ti je na profilnoj sam takodjer najavio, al evo sad mi se neda traziti post.
cekao je da preuzme Hajduka, al kad su se odlucili za Gattusa dosao kod nas.
Sa Sopicem se dogovara mada je on cudna glava,a i nakon Poljske tesko ga je dovesti na nase livade. Al ima jedan jak adut tako da je vrlo moguce.
tvoj odg. je odraz tvoje nekulture
Izvini na reakciji ako te uvrijedila.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Turkes godina dana-2 dobre utakmice.Hat trick u Doboju i dva gola u finalu kupa.Izuzmemo te 2 utakmice i imamo dosta goreg napadaca od Melunovica u nasem dresu
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- prijeratni mangup
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 23 apr 2009, 01:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Neka ga pu*i klasa radnička !!!
Re: FK Sarajevo
Samo jako pokazati volju, izgarati za svaku loptu i rezultat nece izostati!
U novi boj ...
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa bilo bi ti odmah da tjeramo opet nasu legendu, da smo se ogrijesili od covjeka jer je bio samo tu dva mjeseca, sramota sta radimo Husrefu itd.fks74 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 21:35Zašto bi se navijači pobunili zbog Husrefa ?GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 21:20Nema mi smisla. Prvo jer ce se navijaci pobuniti zbog odlaska Husrefa. Drugo, ne znam sto u decembru, a sto ne odmah ili na zimskoj pauzi.SHZ82 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 20:26
tog sto ti je na profilnoj sam takodjer najavio, al evo sad mi se neda traziti post.
cekao je da preuzme Hajduka, al kad su se odlucili za Gattusa dosao kod nas.
Sa Sopicem se dogovara mada je on cudna glava,a i nakon Poljske tesko ga je dovesti na nase livade. Al ima jedan jak adut tako da je vrlo moguce.
tvoj odg. je odraz tvoje nekulture
Izvini na reakciji ako te uvrijedila.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
A derbi prije toga dobio 0:3
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mihael Mikic novi sportski direktor
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ko je on
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 20 gostiju.




