FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Bolji je jovic od kupresaka nazad...ako vec igra sa 4 nazad neka je njega stavio
Re: FK Sarajevo
Nasim igracima psuju mater u p.
Ako ih nakon ovog ne zgaze..
Ako ih nakon ovog ne zgaze..
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma znam mu razmisljanja kaze nekad na kartamavisokohz je napisao/la: ↑27 sep 2025, 17:39Bravo Duška evo Butićajurisicduska je napisao/la: ↑27 sep 2025, 16:45Ti ko da si mi brat. Ja bih ovako izveo, možda Turda - Bralic.
Ali ne smije Husref ovo.
On će Butica izvest u napad sad smijem milju na to stavit.
![]()
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kupresak na klupi,Jovic bek.
Samo da se ne izgubi.
Bravo mamlaze
Samo da se ne izgubi.
Bravo mamlaze
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Kad ni sam ne znas sta igras i sta je plan, ne moze te ni protivnik skontat i kontrirat. Taktika zbuni protivnika, kontra i 0:1 kraj
Zadnja izmjena: plisek, dana/u 27 sep 2025, 17:53, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A što nebi bilo ovo s 3 nazad ??
Re: FK Sarajevo
Odlican sastav, niko ne konta kako smo izasli 0:3.
Re: FK Sarajevo
BANIC BEGANOVIC ELEZI ADEM JATTA, ovo su najkvalitetnih 5 igraca kojih imamo igramo sa 2gim timom
- betrezengorbachev
- Postovi: 672
- Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa 4231 yebo te on
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uzimamo ovo lakše od očekivanog.
Re: FK Sarajevo
Arena.
Re: FK Sarajevo
Ja mislim da ovo igraca sto imamo na raspolaganju ovo je dobar izbor, i mogu reci da je Husref bolje iskoristio svoj roster nego Adzem, i da je Husref bolje orocito Adzema sta ce Adzem uradit, e sad je potanje dali je to dovoljno da ovi igraci isporuce pobjedu..
Navijaci domaci teren forma i roster igraca je na strani zelje.
Al bez obzira ako nas golman ne napravi kakvu katastrofalnu gresku (mlad je prvi derbi) i svi igraci budu disciplinirani borbeni, nesmijemo podleci pritisku i provokacijama koje igraci zelje koriste da izprovociraju nase igrace da dobiju crvene karton..
Navijaci domaci teren forma i roster igraca je na strani zelje.
Al bez obzira ako nas golman ne napravi kakvu katastrofalnu gresku (mlad je prvi derbi) i svi igraci budu disciplinirani borbeni, nesmijemo podleci pritisku i provokacijama koje igraci zelje koriste da izprovociraju nase igrace da dobiju crvene karton..
- pitar
- Postovi: 115
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:02
- Lokacija: tribina na kojoj pise SARAJEVO
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa frajer pročitao na info.forumu, sinoć neko napisao da postoji mogučnost da igra.visokohz je napisao/la: ↑27 sep 2025, 17:39Bravo Duška evo Butićajurisicduska je napisao/la: ↑27 sep 2025, 16:45Ti ko da si mi brat. Ja bih ovako izveo, možda Turda - Bralic.
Ali ne smije Husref ovo.
On će Butica izvest u napad sad smijem milju na to stavit.
![]()
Ne vidim čemu divljenje a još gore je ovo njegovo "poentiranje".
BUREK PITA, ŽELJI KITA..
Re: FK Sarajevo
Mislio sam na Mujkica, citao sam da bi se Jatta mogao prodat al nisam nigdje vidio da je potvrdjen transver. Al on nebi mogao i radi kartona
Dali znas koja je vrsta povrede u pitanju kod Mujkica i Banica
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisam procitao na infu i nisam znao uopste. Pretpostavio samo. A “poentiranje” je ocita zajebancija.pitar je napisao/la: ↑27 sep 2025, 18:07Pa frajer pročitao na info.forumu, sinoć neko napisao da postoji mogučnost da igra.visokohz je napisao/la: ↑27 sep 2025, 17:39Bravo Duška evo Butićajurisicduska je napisao/la: ↑27 sep 2025, 16:45
Ti ko da si mi brat. Ja bih ovako izveo, možda Turda - Bralic.
Ali ne smije Husref ovo.
On će Butica izvest u napad sad smijem milju na to stavit.
![]()
Ne vidim čemu divljenje a još gore je ovo njegovo "poentiranje".
Re: FK Sarajevo
Sretno momci i da se abd veceras zajedno radujemo.
ZGAZITE IH
ZGAZITE IH
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
Evo Julardzije ni kod Husrefa nemoze meda, i to je potvrda da je Ibricic Rozman najveci promasaj Mirvica, ljudi su sve ijednog igraca kojeg su doveli promasili.
