FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
**** li vam pokoljenjeee
Re: FK Sarajevo
Dva naša najbolja igrača, namjestiše 2 gola. 
Re: FK Sarajevo
Loši, loši. Nema šta. Do polusezone preživjeti.
Husrefe vrijeme je. Nebitno što su svi ****, ne može on vodit Sarajevo.
Husrefe vrijeme je. Nebitno što su svi ****, ne može on vodit Sarajevo.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 410
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Usta te ebem nije te stid to reci. Nije on Cimirota doveo..
Htjeli ste Husrefa, eto ga. U 88. minuti izmjene radi..
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najbezmudija, najanemičnija ekipa u historiji ovog kluba. Nikad veće **** nisu nosile ovaj sveti dres.
Re: FK Sarajevo
Ovoj ekipi se nešto dogodilo nakon onog prvog meča protiv Craiove na Koševu i od tada kola nezaustavljivo idu nizbrdo. Nešto je veoma trulo u ovom klubu - od svlačionice do vrha uprave.
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 27 sep 2025, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hocete li opet ove bivse igrace u svakom pogledu prizivati kao Cimirot? Nista cudno od Husrefa,dobro 5 komada nije primio,naucna fantastika je pod Husrefom odigrat smislenu akciju,nek uzivaju baletani na terenu,poslozice to sve Hus,valjda sad ocekuju da Mirvic udje i da pocne zabijat. Hajde Mamicu prvo kreni od Husrefa,isplatiti ha 3 godine jos mu platiti 3 godine da se ne vraca. Stavlja liknodbranu ovaj Bralic ovo je jetam hebeni amater,bolestan lik.
Re: FK Sarajevo
Najboljeg igrača ove sezone uvodi u 88. minuti*GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:31Usta te ebem nije te stid to reci. Nije on Cimirota doveo..
Htjeli ste Husrefa, eto ga. U 88. minuti izmjene radi..
Re: FK Sarajevo
#NewEra
Mirviću odlazi
Mirviću odlazi
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Gospodine Musemicu, budi gospodin i daj ostavku.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Idi staro krme nikad nisi bio trener nikad. Ti si neznalica uvijek bio, frajer veze nema nit je ikog vodio ozbiljno. Da ista zna imo bi bar jedan angazman u evropi. Al nema jer zna i on da nemoze nigdje. Odma sutra pakuj kofere i uzmi pare zbog kojih si doso smradu placljivko. Pi.ckice placljiva. Gruzijac kupi prnje ti nisi ni I od igraca , klaun si obican klaun.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: FK Sarajevo
Idi Husrefe jos veceras spasi barem ovo malo sezone sto je ostalo.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Do kad se misli fakturisati Zekiću? Koliko znam, njega nema već dva mjeseca.
Nikad poraz, samo lekcija.
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nadam se da je ovo zadnja tekma Husrefa u Sarajevu, ko god zeli dobro nama trazit ce da on ode. Hvala i lp
Re: FK Sarajevo
Mirvicu odlazii, crnce ti hebem
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
- Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
bhfanatic14 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:32Idi staro krme nikad nisi bio trener nikad. Ti si neznalica uvijek bio, frajer veze nema nit je ikog vodio ozbiljno. Da ista zna imo bi bar jedan angazman u evropi. Al nema jer zna i on da nemoze nigdje. Odma sutra pakuj kofere i uzmi pare zbog kojih si doso smradu placljivko. Pi.ckice placljiva. Gruzijac kupi prnje ti nisi ni I od igraca , klaun si obican klaun.
Otici će bivol jedino ako i kad ga isplate. Zbog tog je i dosao i ZAHTJEVAO ugovor na 2 godine, to mu je i bio “ultimatum” da potpise.
Re: FK Sarajevo
Zoran Mamic odgledo ovu utakmicu i skonto da ovima nema pomoci, vjv sutra ostavku daje
Za bordobijele boje
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Veci poraz od rezultatskog je na koji nacin izgubis utakmicu.
8 utakmica vodi i 5 poraza. Radnik je bio sa Zekicem.
Bravo hadzija nas.
Cekamo husrefoljupce da nam objasne kako nam je najvise radosti donio,i da treba da nas vodi.
Kuci ga vodite posro vas on sve redom.
Nije stvar poraza,ali jedno 15 poraza u sezoni jeste i borba za 8.mjesto.
Ovaj zeljo za nijansu bolji nego pretvodne 2 godine,strahovali su i veceras od nas,eto kakvi su.
A gledaj nas kakvi smo….Magijaa
8 utakmica vodi i 5 poraza. Radnik je bio sa Zekicem.
Bravo hadzija nas.
Cekamo husrefoljupce da nam objasne kako nam je najvise radosti donio,i da treba da nas vodi.
Kuci ga vodite posro vas on sve redom.
Nije stvar poraza,ali jedno 15 poraza u sezoni jeste i borba za 8.mjesto.
Ovaj zeljo za nijansu bolji nego pretvodne 2 godine,strahovali su i veceras od nas,eto kakvi su.
A gledaj nas kakvi smo….Magijaa
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
I tako nas **** nasi povratnici Huki i Cimi. Ala'ami, samo djeca Sarajeva znaju sta je car gradskog derbija
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, Hajdeee, Rule_hz i 34 gosta.




